Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

11827

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    Jediný smysl trhu totiž stále vidím v prodeji za o něco málo větší sumy (slibované podkovy a zlato se holt nekonají)

    Že jsi ještě na takový kontrakt nenarazil, neznamená, že ve hře nejsou :) Čím vyšší je úroveň kontraktu, tím lepší je odměna. Jednou se tedy snad i těch podkov dočkáš :)
  • Helmadona (CZ1)Helmadona (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 18.08.2015
    Přesně tak. Od doby, co mám k dispozici 6 kontraktů, jsem na podkovy narazila už víckrát.
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 18.08.2015
    ... (slibované podkovy a zlato se holt nekonají)
    Ze zvědavosti jsem zkoušela, co ten trh dá. Tak jsem se dostala až k zeleným standardním kontraktům na úrovni 25 a někde kolem 18 už byly za odměnu podkovy. Myslím, že to bylo na úkor odměny v dolarech. A bylo to jen 15 a 25 kusů. Někdy se objevují body karmy. Na zlato jsem nenarazila.
    Jinak s tebou naprosto souhlasím :-)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 18.08.2015
    Malletka napsal: »
    Ze zvědavosti jsem zkoušela, co ten trh dá. Tak jsem se dostala až k zeleným standardním kontraktům na úrovni 25 a někde kolem 18 už byly za odměnu podkovy. Myslím, že to bylo na úkor odměny v dolarech. A bylo to jen 15 a 25 kusů. Někdy se objevují body karmy. Na zlato jsem nenarazila.
    Jinak s tebou naprosto souhlasím :-)

    Ahoj, asi jsem někde něco propásla, ale co jsou to "zelený standardní kontrakty"? Taky bych ráda v nabídkách viděla i jiný odměny než jen dolary, ale nevím, co pro to udělat...?

    ...jinak by mě zajímala ta dnešní oprava - zatím jsem po novu měla jen 6 nabídek, ale v každé bylo něco z květinové farmy...
    Jediným rozdílem bylo, že jsem konečně viděla nějakou ženskou - se smajlíkem a 20%. Takže aspoň část opravy vypadá, že nejspíš klapla. :)
  • Helmadona (CZ1)Helmadona (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 18.08.2015
    U mě je zatím maximem level 24, body karmy jsem ještě neměla. Podkov jsem měla nejvíc 50. Pokud po mně trh už nebude ve velkém vyžadovat kytice, tak si myslím, že se po čase může i vyplatit - teď mám třeba kontrakt na dodání 484 ks medového krému - s bonusem 15,36 %...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    wolfka napsal: »
    Taky bych ráda v nabídkách viděla i jiný odměny než jen dolary, ale nevím, co pro to udělat...?

    Být aktivní, tj. plnit zakázky, plnit zakázky, plnit zakázky :)

    Taky už mi dorazil jeden soused, když to ale srovnám s ostatními servery, kde mi chodí po třech a víceméně pořád.. stále je to kapku rozdíl :o Kontrakty u mě taky pořád zhruba z 80 % zahrnují věci z květinky a taky v nemalém množství. Takže nevím nevím :D
  • Helmadona (CZ1)Helmadona (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 18.08.2015
    wolfka napsal: »
    Ahoj, asi jsem někde něco propásla, ale co jsou to "zelený standardní kontrakty"? Taky bych ráda v nabídkách viděla i jiný odměny než jen dolary, ale nevím, co pro to udělat...?


    Kontrakty s vyšší úrovní mají políčko s číslem úrovně vybarveno zeleně - proto zelené. Podkovy se mi začaly objevovat brzy po tom, co se mi odemkla možnost 6 kontraktů.
  • pavla treuova (CZ1)pavla treuova (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 18.08.2015
    ani po aktualizaci mi nejdou doplnit produkty na kontrakty,na trzisti take nikdo,mam dojem,ze se nic nezmenilo
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 18.08.2015
    Helmadona napsal: »
    Přesně tak. Od doby, co mám k dispozici 6 kontraktů, jsem na podkovy narazila už víckrát.
    Já ani jednou a 6 kontraktů mám už dlouho
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 18.08.2015
    ani po aktualizaci mi nejdou doplnit produkty na kontrakty,na trzisti take nikdo,mam dojem,ze se nic nezmenilo

    Ahoj pavlo,

    klikni na trh, objeví se ti okno s kontrakty....klikni na první a otevře se ti nové okno, kde posuneš posuvník směrem nahoru a následně klikneš dole na ruku. Tím se ti naloží auto.

    Pak v okně dole uprostřed stačí kliknout na zelenou ikonku náklaďáku a zásilka se ti odešle.

    Foxes
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 18.08.2015
    Být aktivní, tj. plnit zakázky, plnit zakázky, plnit zakázky :)
    Helmadona napsal: »
    Kontrakty s vyšší úrovní mají políčko s číslem úrovně vybarveno zeleně - proto zelené. Podkovy se mi začaly objevovat brzy po tom, co se mi odemkla možnost 6 kontraktů.

    Díky, tak já ještě chvíli zkusím prodávat a čekat. :-) O tom obarvení jsem vůbec nevěděla.

    Jinak už jsem konečně potkala i něco BEZ květinky, tak třeba se přece jen blýská na lepší časy. :-)
  • baba.cekatelka2 (CZ1)baba.cekatelka2 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 18.08.2015
    dík za sousedy,už chodí
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    upraveno 18.08.2015
    sousedy jsem neměla a ještě pořád nemám, asi je někde chyba
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 18.08.2015
    ahojte. po novom mali susedia dávať percenta aj keď stoja dlhšie, ale nedávajú. akurát chcú menší počet surovín, to sa zmenilo.
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    upraveno 18.08.2015
    A jak často chodí, když už chodí? Mně přišel jeden a dost.
  • vojta7897vojta7897 Komentářů: 3
    upraveno 18.08.2015
    Ahoj,
    sousedi už mi chodí, ale naprosto nečekaně se mi ukončila Akce "Bylo nebylo" - přestože jsem ještě neměla splněný ani první úkol, akce hlásí HOTOVO.
  • Farma Farao (CZ1)Farma Farao (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 18.08.2015
    Ať klikám, na co klikám, pořád mi to přidání produktů z objednávky neumožňuje, ruka i auto jsou v šedém poli. Taky bych se ráda zapojila.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    červenka2 napsal: »
    A jak často chodí, když už chodí? Mně přišel jeden a dost.

    Mně chodí dost často - dá se říct, že trvale tam někdo je (tedy jen na www, na cs mi zbloudil jen jeden).
    vojta7897 napsal: »
    Ahoj,
    sousedi už mi chodí, ale naprosto nečekaně se mi ukončila Akce "Bylo nebylo" - přestože jsem ještě neměla splněný ani první úkol, akce hlásí HOTOVO.

    Ahoj, aktualizuj stránku s hrou, událost se ti znovu načte.
    Farma Farao napsal: »
    Ať klikám, na co klikám, pořád mi to přidání produktů z objednávky neumožňuje, ruka i auto jsou v šedém poli. Taky bych se ráda zapojila.

    A máš dostatek produktů na skladě?
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 18.08.2015
    ahoj,pokaždé když cvaknu abych sklidila produkt do úkolu týdenní soutěže,oznámí mi to,že mám nový úkol
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 18.08.2015
    precenta žiadne sused nedla to som hned nan klikla,,,spoluhrači hlasia trable s udalostou a ja mam navrh pridat na trh tlačitko dodat maximum čo požaduje,,je to pracne posuvat tu šipku pri 6 produktoch hore .-)
  • dazing (CZ1)dazing (CZ1) Komentářů: 68
    upraveno 18.08.2015
    Po dnešní opravě bugů, pokud jsem to správně z ofiko popisu pochopila, sousedé mi nedávají bonus navíc pokaždé, pokud jim dodám zboží dýl, než jaký je požadován počet % do ukončení bonusu přesto, že by to tak být mělo, a klikem na stan akce pohádka je hláška ukončení, i když úkol vlevo v liště naskočil zpět, po projetí poče CCleanerem. Má to více členů ve spolku. :-)
  • pavla treuova (CZ1)pavla treuova (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 18.08.2015
    mam stejny problem,at klikam jak klikam ta sediva rika mi mi nedovoli pridat produkty do kontraktu i kdy mam sklady plny
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    upraveno 18.08.2015
    jo přesně tak mě taky přišel hned na začátku jen jeden soused a dost asi abych neřekla,že nepřišel nikdo :-D a přitom druhým chodí každou chvíli a mívají i fronty sousedů a já je budu muset asi někde nahánět nebo co aby konečně i mě chodili :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.08.2015
    Milí hráči, problém s pohádkovou událostí je nahlášen.. vyčkejte prosím na bližší informace. Prozatím jediná rada zní: aktualizovat, aktualizovat, aktualizovat (a moc u toho nenadávat :D).
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 18.08.2015
    Foxes napsal: »
    Prodejce bude mít zajímavější věci na prodej.

    Za 150.000 desítku krmení pro prasata (obyčejnýho), to fuckt potěší.... :-(
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 18.08.2015
    Po aktualizaci-opravě mi stále sousedi nechodí..
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 18.08.2015
    Také mám 6 kontraktů delší dobu a zatím jsem žádnou podkovu neviděla ale celkově se jim ta aktualizace opět moc nepovedla.Kontrakt co kontrakt opět kytice a kytice.Esence z květinky totéž.Také asi nikdo nebude moc ochotný prodávat hnojivo 500 kusů na sady.Takže zase špatně.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 18.08.2015
    marynela napsal: »
    Také mám 6 kontraktů delší dobu a zatím jsem žádnou podkovu neviděla ale celkově se jim ta aktualizace opět moc nepovedla.Kontrakt co kontrakt opět kytice a kytice.Esence z květinky totéž.Také asi nikdo nebude moc ochotný prodávat hnojivo 500 kusů na sady.Takže zase špatně.
    Přesně tak.Nevidím po té aktualizaci žádnou změnu..
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 18.08.2015
    ale zmena je,,pyta Toho ovela menej a nie je tam tak často produkt z obchodu a celkovo z kvetinky,,konečne sa viac objavuje aj dopyt po kolačoch--čo u mna doteraz pytali iba susedia a z hlavnej.Len to čo pytaju susedia neukazuje nič naviac,,takže si ich zas nebudem všimat
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    upraveno 18.08.2015
    marynela napsal: »
    Také mám 6 kontraktů delší dobu a zatím jsem žádnou podkovu neviděla ale celkově se jim ta aktualizace opět moc nepovedla.Kontrakt co kontrakt opět kytice a kytice.Esence z květinky totéž.Také asi nikdo nebude moc ochotný prodávat hnojivo 500 kusů na sady.Takže zase špatně.

    Hnojva mám tolik, že se ho velice ráda zbavím :)
Sign In to comment.