Domů Czech Otázky ke hře

Podpora

wendy_69 (CZ1)wendy_69 (CZ1) Komentářů: 13
upraveno 08.01.2017 v Otázky ke hře
Ahoj, chci nahlásit víc účtů z jedné IP adresy. Vím, že je nutné to hlásit na support, ale kde ho najdu, případně kam mám napsat?
Díky
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 20.12.2012
    Ahoj support formulář najdeš ve hře v pravém horním rohu v nabídce pod tlačítkem pomoc - support/podpora.

    Budeme se těšit na tvoji zprávu.
  • MX12MX12 Komentářů: 4
    upraveno 27.07.2013
    Ahoj, spoluhráčka ze spolku potřebuje napsat na podporu, ale neobjeví se jí support formulář. Zkoušela i jiné prohlížeče, vymazat historii, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím to může být způsobeno? Děkuji za odpověď.
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 27.07.2013
    MX12 napsal: »
    Ahoj, spoluhráčka ze spolku potřebuje napsat na podporu, ale neobjeví se jí support formulář. Zkoušela i jiné prohlížeče, vymazat historii, ale nic se nezměnilo. Nevíte čím to může být způsobeno? Děkuji za odpověď.

    Na této adrese musí kliknout na emailovou podporu :)http://support.goodgamestudios.com/

    Pokud to nepude z tohoto odkazu - tak na ploše hry může kliknout na tlačítko podpory a potom na emailovou podporu, pozor vybrat správnou hru - big farm

    Attachment not found.
  • MX12MX12 Komentářů: 4
    upraveno 27.07.2013
    Klikla, ale formulář se neobjeví ani z odkazu ani ze hry.
  • farmárka75 (SK1)farmárka75 (SK1) Komentářů: 596
    upraveno 28.07.2013
    skúsila som kliknúť na to tlačítko v hre a ide mi to
  • MX12MX12 Komentářů: 4
    upraveno 28.07.2013
    Ano, dnes už to jde bez problémů.
  • ditka91ditka91 Komentářů: 12
    upraveno 02.05.2014
    Dobrý den. Chci se zeptat, za jak dlouho asi tak mohu čekat odpověď od podpory, čekám týden a nic:(
    Post edited by ditka91 on
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 01.05.2014
    Můžeš čekat i měsíc.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 01.05.2014
    ditka91 napsal: »
    Dobrý den. Chci se zeptat, za jak dlouho asi tak mohu čekat odpověď od podpory, čekám týden a nic:(

    To bývá bohužel různý - někdy mají frmol a jindy "relativní" klid... pokud by se ti (řekněme) do 14 dnů vůbec neozvali, zkus se jim připomenout...
  • Fifi86Fifi86 Komentářů: 10
    upraveno 02.05.2014
    Já jsem je taky kontaktovala a odpověď jsem měla asi 2 minuty po té takže nevím.
  • Hookyho farmaHookyho farma Komentářů: 21
    upraveno 04.05.2015
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neví jestli jsou na podpoře hry. Já jsem před 14 dny až 21 dny chtěl smazat hru a vyplnil jsem dotazník co jsem měl a přišel my email s číslem zpracování údaje, od té doby se my někdo z podpory neozval, že my hru smazaly.
    Post edited by Hookyho farma on
  • Hadak2Hadak2 Komentářů: 378
    upraveno 01.03.2015
    Pokud máš číslo ticketu, použij ho a zeptej se na stav tvé žádosti...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.03.2015
    Ahoj, mohu se podělit o svou zkušenost, nedávno jsem žádala o totéž. Na stránkách podpory vyplníš formulář, pak ti přijde mail o zpracování tvého požadavku a přiřazení čísla tiketu. Pak ti přijde další mail, kde chtějí ještě jednou potvrdit, že skutečně žádáš o nenávratné zrušení účtu, a znovu vypsat všechny údaje o účtu (de facto totéž, co je ve formuláři). Teprve až to znovu potvrdíš, účet by ti měl být zrušen (osobně jsem se na to vykašlala, protože jsem byla líná vše znovu vyplňovat a potvrzovat :o).
    Pokud se k tobě tento druhý mail nedostal, napiš na podporu. Mně přišel hned druhý den.
  • gazela3 (CZ1)gazela3 (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 04.05.2015
    Ahoj,chtěla bych jen vědět,jak dlouho trvá podpoře mi vrátit platbu přes SMS za 100 Kč. Přecvaknutí ze 100 na 250 trvalo přibližně 5 min.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.05.2015
    gazela32 napsal: »
    Ahoj,chtěla bych jen vědět,jak dlouho trvá podpoře mi vrátit platbu přes SMS za 100 Kč. Přecvaknutí ze 100 na 250 trvalo přibližně 5 min.

    Jako že ti opět zmizel ten balíček? Znovu jim napiš..
  • gazela3 (CZ1)gazela3 (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 04.05.2015
    Jako že ti opět zmizel ten balíček? Znovu jim napiš..
    Nene,asi jsem to špatně napsala.Jen jsem si myslela,že nebude velký problém mi tu platbu za 100 vrátit co nejdřív,když mi to prve přecvaklo hned jak jsem si za 100 koupila a podruhé už tam bylo za těch 250.Rozdíl opravdu kolem 5 min.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.05.2015
    gazela32 napsal: »
    Nene,asi jsem to špatně napsala.Jen jsem si myslela,že nebude velký problém mi tu platbu za 100 vrátit co nejdřív,když mi to prve přecvaklo hned jak jsem si za 100 koupila a podruhé už tam bylo za těch 250.Rozdíl opravdu kolem 5 min.

    Vrátí ti to, až se ke tvému tiketu dostanou. Může to trvat i více dní, prosím o trpělivost :)
  • gazela3 (CZ1)gazela3 (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 04.05.2015
    Vrátí ti to, až se ke tvému tiketu dostanou. Může to trvat i více dní, prosím o trpělivost :)
    Ale jo,trpělivost snad mám.Jen sem doufala,že tam moc tiketů nemají-nevidím na foru moc stížností-teda nyní.Za odpověď děkuji.:)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 04.05.2015
    gazela32 napsal: »
    Ale jo,trpělivost snad mám.Jen sem doufala,že tam moc tiketů nemají-nevidím na foru moc stížností-teda nyní.Za odpověď děkuji.:)

    Ahoj gazel,

    bohužel se starají i o ostatní GGS hry, takže občas to opravdu trvá. Za případné prodlevy se omlouváme! Kdyby ti neodpověděli do pár dní, tak napiš. :)

    Foxes
  • gazela3 (CZ1)gazela3 (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 04.05.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj gazel,

    bohužel se starají i o ostatní GGS hry, takže občas to opravdu trvá. Za případné prodlevy se omlouváme! Kdyby ti neodpověděli do pár dní, tak napiš. :)

    Foxes
    Ahoj Foxes,aha,já myslela.že jsou na každou hru přidělený lidičky zvlášť.Tak to chápu.Kdyby na mě třeba zapomněli,určitě se ozvu,děkuji.
  • gugul2gugul2 Komentářů: 5
    upraveno 29.05.2015
    Ahoj nevíte proč mě neodpověděli z podpory psal jsem jim před 2 dny a žádnou odpověď jsem nedostal
    Post edited by gugul2 on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.05.2015
    Nedostal jsi ani automatickou odpověď o přijetí tiketu?

    Nebo myslíš odpověď na tvůj problém? Dej jim čas, vyřízení může trvat několik dní (a z mé osobní zkušenosti i týdnů).
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 29.05.2015
    gugul2 napsal: »
    Ahoj nevíte proč mě neodpověděli z podpory psal jsem jim před 2 dny a žádnou odpověď jsem nedostal

    Ahoj,

    prosím o strpení. Na podpoře toho teď mají opravdu hodně a marodí jim několik lidí. Takže se tentokrát tickety o něco zdrží. Velice se omlouváme za komplikace.

    S přáním hezkého dne
    Foxes
  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38
    upraveno 17.08.2015
    Ahojky,prosím o sdělení ,který server si mám vybrat,když potřebuji napsat mail na hlavní vedení,chci se pokusit,aby mi vrátili vylepšení záhonů a stodoly,ktere jsem provedla za zlatky , bohužel v době,kdy se vracel čas za tu nepovedenou aktualizaci moc děkuji

    byl zrovna architekt
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.08.2015
    mamuse2 napsal: »
    Ahojky,prosím o sdělení ,který server si mám vybrat,když potřebuji napsat mail na hlavní vedení,chci se pokusit,aby mi vrátili vylepšení záhonů a stodoly,ktere jsem provedla za zlatky , bohužel v době,kdy se vracel čas za tu nepovedenou aktualizaci moc děkuji

    byl zrovna architekt
    Ahoj, podívej se do tohoto návodu: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41324-Jak-kontaktovat-podporu-n%C3%A1vod. Server vyber "Česká republika 1".
  • lasvlkas (CZ1)lasvlkas (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Máte někdo zkušenost s přihlášením na podporu?  
    Vše je v angličtině a není nikde vidět emailová adresa kam napsat když mám problém.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    lasvlkas (CZ1) napsal(a):
    Máte někdo zkušenost s přihlášením na podporu?  
    Vše je v angličtině a není nikde vidět emailová adresa kam napsat když mám problém.

    Není žádná emailová adresa, je tam formulář na vyplnění, sjeď na stránce podpory dolů na:

    EMAIL SUPPORT FORM FOR BIG FARM (EN)

  • lasvlkas (CZ1)lasvlkas (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Děkuji :-)
  • floutecek (CZ1)floutecek (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 15.04.2017

    Ahoj,přivítám příspěvky,kde můžete popsat jak vám pomohla či nepomohla  podpora.Protože mám dojem,že komunikuji  s anafalbety. Ať napíšu v češtině nebo v angličtině,vždy mi odpoví,že můj problém nepochopili,ať ho rozvedu  více.I když  vždy  uvedu  den,čas  a  co  se  stalo,vždycky stejná  odpověď.


    Tohle  jsem  napsal:

    Hello,
    When I was in the morning, April 11, 2017 I had signed up around 52,000 gold coins
    now after logged
    i.e. 15.00hod. I only have 2,441 zlaťáků.Disappeared   me then about 50,000 gold.

    I ask for correction
    When did you last have everything in your account?
    11.04.2017   9:00
    When did you notice that something was missing from your account?
    11.04.2017   14:00


    Tohle  mi  odpověděli:
    ***

    edit: smazání soukromé konverzace se zaměstnanci GGS (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.04.2017
    Opravdu netřeba používat tak obří písmo..

    Ale upřímně, já z tvého příspěvku taky zrovna moc nerozumím. Já chápu, že google translator nedělá zázraky, ale když už, tak napiš svůj text co nejjednodušeji, vidíš, že zlaťáky se třeba nepřeložily vůbec, místo toho použij zlato. A kontaktovat podporu v češtině, když česká podpora není, to je už úplně zbytečné. Stejně tak si uvědom, že české věty mají jinou konstrukci než anglické, proto ti podpora také nemusí hned porozumět, proto se ptá na doplňující otázky, aby bylo zcela jasné, oč jde.

    Proč ti podpora nerozuměla? "Sign up" znamená v tvé "větě" spíš, že ses někam zapsal za 52 000 zlatých. Kam? Stejně tak ty časy tam trochu haprujou. Ty z první části neodpovídají těm ve druhé apod. Tak jim odpověz a tvůj problém bude vyřešen ;) Pokud sis tedy nějaké zlato koupil (nebo jak jsi prostě přišel k těm 50 000), napiš jim, kdy jsi to koupil, jakým způsobem, zašli nějaký doklad o platbě, cokoli. 

    A k tvému dotazu - mně podpora vždy (kromě jednoho případu) pomohla.
Sign In to comment.