Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

11627

Komentáře

  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 14.08.2015
    Mohu potvrdit. Naplnil jsem tři kontrakty, kliknul na auto a u všech tří začalo odpočítávání. Vyskočila mi u trhu ale jenom jedna suma získaných peněz, bohužel nevím, jestli to byl součet, nebo to byla suma pouze za jeden kontrakt a dva vyletěly komínem zadarmo... :D Zkusím nasimulovat ještě jednou a dám vědět.
    jde o součet..to jsem se dívala,,jen jsem nevěděla,že pak nebude co dělat :D..Ale komínem to neletělo:)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 14.08.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj Jindro,

    pokud odmítneš všechny kontrakty, pak je logicky budeš mít s odpočtem ;)

    Foxes

    3 jsem odeslal a jeden odmítl..už mi to udělalo podruhé.ale možná je to proto, že jsem je odeslal současně a až pak odmítl
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 14.08.2015
    ptám se již po nekolikáté odpověd nulová proč mi nechodí sousedi makám jko šroubek a op rozkliknutí mám 2 okénka jeden s odpočtem druhý bez soused žádný:mad:
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 14.08.2015
    romisek5 napsal: »
    ptám se již po nekolikáté odpověd nulová proč mi nechodí sousedi makám jko šroubek a op rozkliknutí mám 2 okénka jeden s odpočtem druhý bez soused žádný:mad:

    Ahoj romisku,

    Odpověď můžeš najít na vícero místech :). Bohužel se sousedy máme teď problém, který snad opravíme co nejdříve.

    Foxes
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 14.08.2015
    Jindra 112 napsal: »
    3 jsem odeslal a jeden odmítl..už mi to udělalo podruhé.ale možná je to proto, že jsem je odeslal současně a až pak odmítl

    Mohl bych ještě dodat toto...odeslal jsem 2 kontrakty, a zbylé dva odmítl a zase odpočet na všech (zkoušel jsem co to udělá pokud budu mít víc na odmítnutí)
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 14.08.2015
    lutanela napsal: »
    jde o součet..to jsem se dívala,,jen jsem nevěděla,že pak nebude co dělat :D..Ale komínem to neletělo:)

    JJ, součet, ověřeno.

    Jinak člověk asi nesmí z těch čtyř odmítnout ten poslední. Jinými slovy, je třeba prozkoumat, co jsou všechny kontrakty zač, nejdříve odmítnout nevhodné a pak naplnit ty, které se mi libí. Pak se znova objeví jeden nový.
  • janko353 (SK1)janko353 (SK1) SK1 Komentářů: 2
    upraveno 14.08.2015
    No hlavne že popridavate nove veci , ale tí panačkovia z bublinkami ( z objednavkami ) stale nikde. Už ma to nebaví
  • babu05babu05 Komentářů: 5
    upraveno 14.08.2015
    Ahoj, možná už se na to tady někdo ptal, ale opravdu se mi nechce pročítat všechny komentáře ...
    Mám částečné plnění do organického trhu a, i když mám položky na skladě, nejdou mi přidat, abych dokončila požadavek a odeslala k zákazníkovi. Co s tím mám dělat?
    Díky
  • irena553 (CZ1)irena553 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 14.08.2015
    mě to taky vubec nejde už nevim co s tim tak poradi mi někdo děkuji
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 14.08.2015
    Některé kontrakty mají odpočet při prvním odeslání, některé až po odmítnutí. Jako by byly některé důležitější a ostatní se opakující, dokud se neodmítnou.
  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38
    upraveno 14.08.2015
    Ahojky,vypadá to,že trh je asi natrvalo tak není kam spěchat,vybírám si jen projekty na ktere mám a věnuji se farmě, na sousedy trpělivě čekám a snad se i dočkám,úroven trhu se mi již zvedla,mám 4 kontrakty.je to jen hra tak se u ní bavte,časem se chybičky vychytají...

    Miki děkuji vše je vysvětleno..
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 15.08.2015
    Myslel jsem, že odpočet naskakuje jen potom, co odmítnu kontrakt, ale nějak mi to nesouhlasí. Mám teď celkem čtyři možnosti kontraktů a pravidelně se děje to, že když je jich víc aktivních a já jeden splním, skočí mi do čekací doby. Končím vždycky tak, že mi ze čtyř možností tři zmodrají a čekají a jeden je aktivní. Je to chyba, nebo to tak má být?
  • ruzovazabka (CZ1)ruzovazabka (CZ1) Komentářů: 206
    upraveno 15.08.2015
    Chci se zeptat, jestli se náhodou nebude přidávat čas k akci Hurá do přírody. Jelikož začala až v úterý večer a končí v pondělí večer, tak bude dost těžké ji stihnout dodělat. Ten jeden den bude dost chybět. Díky za odpověď
  • pavla treuova (CZ1)pavla treuova (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 15.08.2015
    ja se na to ptala jiz nekolikrat,ale nikdo mi neodpovedel,me vubec trh hrat nejde,plnit kontrakty a na trzisti zadny pohyb,take nevim co s ti mam delat
  • Evouš31 (CZ1)Evouš31 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    upraveno 15.08.2015
    moc se to nevyplatí moc to nevydělává a pak chybí věci na lod´
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    upraveno 15.08.2015
    proč není vidět na trh jak si vede u jiných farem, jako třeba na ostrově moc by mě to zajímalo
  • lucincinek (CZ1)lucincinek (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 15.08.2015
    co nemá opravdu chybu je super náklaďáček. řidičovi by měli zakázat alkohol, protože ty jeho jízdy stojí někdy za to. Každý den ho mám na plotě a jednou mi přistál u prasátek. Za to palec nahoru
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 15.08.2015
    Nevšimla jsem si, že by to tu někdo hlásil (pokud ano a já to jen přehlídla, tak se omlouvám). Auto jezdí se zakázkama pryč a pak zas přijíždí i přes vypnutý animace. I lidi, když se tu jednou zastavili, tak pak normálně animovaně odcházeli. Prosím tedy o vysvětlení pojmu "vypnout animace" pracovníkům GGS. :-)
  • Farma Farao (CZ1)Farma Farao (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 15.08.2015
    Pořád mi nejdou přidávat výrobky do kontraktů. Mezi jednotlivými údržbovými pracemi to šlo, pak se to vymazalo a další nemůžu naplnit a tím odeslat. Sousedi taky nejdřív chodili, teď možná jeden za den. Co s tím?
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 15.08.2015
    lucincinek napsal: »
    co nemá opravdu chybu je super náklaďáček. řidičovi by měli zakázat alkohol, protože ty jeho jízdy stojí někdy za to. Každý den ho mám na plotě a jednou mi přistál u prasátek. Za to palec nahoru

    K tomu se musim připoji. Mě už naboural i do dolu na težbu zlata nebo dolarů. Prosim o vyměnu řidiče
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.08.2015
    Slovánek2 napsal: »
    Jak může po mě chtít na trhu 2472 jablek, když kapacita skladu je 2100??????

    Třeba proto, že to můžeš dávat po částech? ;)
    Foxes napsal: »
    Pokud budete ovšem kontrakty odmítat, tak drobná část postupu se vám odečte (není to o moc).

    WT*, tahle informace je docela podstatná a nikde o ní není jediná zmínka.. já odmítám do aleluja, protože odmítám dávat plné sklady základních surovin za hubičku, když všichni dobře víme, že prodávat základ je nejnevýhodnější a vždy je nejlepší vše co nejvíce zpracovat a teprve pak prodávat. Tímhle stylem se tedy dostanu do mínusu? :D No comment :D
    wolfka napsal: »
    Nevšimla jsem si, že by to tu někdo hlásil (pokud ano a já to jen přehlídla, tak se omlouvám). Auto jezdí se zakázkama pryč a pak zas přijíždí i přes vypnutý animace. I lidi, když se tu jednou zastavili, tak pak normálně animovaně odcházeli. Prosím tedy o vysvětlení pojmu "vypnout animace" pracovníkům GGS. :-)

    Díky za nahlášení, předám :)


    Stejně tak se pokusím zjistit odpovědi na nemálo zde položených otázek, snad vás tu pak v pondělí nezahltíme :D
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 16.08.2015
    Ahoj,už druhej den mi nepřišel žádnej soused.Předtím hodili a teď prostě přestali.Jinak trh mě funguje.Mám 6 kontraktů,jen ti sousedi už nechodí.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 16.08.2015
    Ahoj,už druhej den mi nepřišel žádnej soused.Předtím hodili a teď prostě přestali.Jinak trh mě funguje.Mám 6 kontraktů,jen ti sousedi už nechodí.

    Ahoj, jsem na tom stejně, někomu ze spolku občas příjdou ale většinou nikdo, asi to je nějaká chyba.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 16.08.2015
    Ahoj,už druhej den mi nepřišel žádnej soused.Předtím hodili a teď prostě přestali.Jinak trh mě funguje.Mám 6 kontraktů,jen ti sousedi už nechodí.


    pexi napsal: »
    Ahoj, jsem na tom stejně, někomu ze spolku občas příjdou ale většinou nikdo, asi to je nějaká chyba.



    Toto zde řešíme již dlouho, stačilo projít podledních cca 20 příspěvků. Odpovědí zde najdete dost. Např. tuto:
    Foxes napsal: »
    Ahoj romisku,

    Odpověď můžeš najít na vícero místech :). Bohužel se sousedy máme teď problém, který snad opravíme co nejdříve.

    Foxes
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 16.08.2015
    Naftak5 napsal: »
    K tomu se musim připoji. Mě už naboural i do dolu na težbu zlata nebo dolarů. Prosim o vyměnu řidiče

    No jo mě autíčko jezdí zásadně po plotě ale je to dobrý plot zatím nespadl.:D.V podstatě je to docela legrační.Na trhu který se moc nezměnil stojí ten zloděj obchodník s nabídkou a otazníkem a když se na něj klikne tak naskočí tabulka s chybou.Ale vzhledem k tomu že stejně krade je to je jedno.Mám 6 tabulek s nabídkou trhu z čehož usuzuji že jsem tedy asi na 3 posledním stupni a tak sem tam odešlu nějakou rozumnou tabulku ostatní odkliknu a už to neřeším neboť mě jaksi již začal být trh ukradený.A to že nechodí nějaký soused vůbec je mi už také jedno.Vždyť to nemusím hrát že jo.
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 16.08.2015
    Kamarádce Pavle nejede trh vůbec nefungují jí tlačítka na podporu už také psala ale odpovědi se od nikud nedočkala
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.08.2015
    romisek5 napsal: »
    Kamarádce Pavle nejede trh vůbec nefungují jí tlačítka na podporu už také psala ale odpovědi se od nikud nedočkala

    Je víkend a podpora se bude v pondělí v tiketech asi trochu topit, prosím o trpělivost :)
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 16.08.2015
    Je víkend a podpora se bude v pondělí v tiketech asi trochu topit, prosím o trpělivost :)

    Psala už v pátek ale děkuji za odpověď. Nějak jsi tu chyběla dovolená ?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.08.2015
    romisek5 napsal: »
    Psala už v pátek ale děkuji za odpověď. Nějak jsi tu chyběla dovolená ?

    Teď toho mají na podpoře hodně a přes víkend se psychicky připravují na pondělní nával :D Dovolená ne, ale práce mimo ;-)
  • vlasta11 (CZ1)vlasta11 (CZ1) Komentářů: 24
    upraveno 16.08.2015
    myslím si,že vyprázdnění skladů za 5% navíc nestojí
Sign In to comment.