Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

11527

Komentáře

  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38
    upraveno 13.08.2015
    Ahojky,myslíte,že nám někdo na naše dotazy odpoví...
  • emilibra (SK1)emilibra (SK1) Komentářů: 449
    upraveno 13.08.2015
    Veru, dnes som nemala ani jedného suseda, iba trhovisko sa mi vylepšilo, no na úkor skladu. Ten už zíva prázdnotou.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 13.08.2015
    I já bych měl dotaz k sousedům a to, jestli lze nějak vykopat z farmy, aby mi nestáli za plotem jak nelegální imigranti. Nic jsem jim dát nechtěl, ale nedopatřením se mi povedlo je párkrát potvrdit. Vychytávka za 150.000 byla bohužel mezi nimi. Měl sem proti předchozímu hráči kliku, já získal 10 jednotek krmiva pro slepice prémiového. Fakt výhra. Ještě, že už teď nechodí.
  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38
    upraveno 13.08.2015
    Kajula5 napsal: »
    I já bych měl dotaz k sousedům a to, jestli lze nějak vykopat z farmy, aby mi nestáli za plotem jak nelegální imigranti. Nic jsem jim dát nechtěl, ale nedopatřením se mi povedlo je párkrát potvrdit. Vychytávka za 150.000 byla bohužel mezi nimi. Měl sem proti předchozímu hráči kliku, já získal 10 jednotek krmiva pro slepice prémiového. Fakt výhra. Ještě, že už teď nechodí.

    jako,ýe jsi zaplatil 150 tisíc za krmivo,tak to je síla
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 13.08.2015
    mamuse2 napsal: »
    jako,ýe jsi zaplatil 150 tisíc za krmivo,tak to je síla

    Bohužel. Ale nešikovnost se musí po zásluze potrestat. :D
  • Evinel (SK1)Evinel (SK1) Komentářů: 6
    upraveno 13.08.2015
    v pokynech k trhu je napsáno mimo jiné.... tu a tam se objeví prodejce, ale vždy s ním uzavřeš výhodný obchod
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 13.08.2015
    Dovolím si zhrnout zkušenost s nové naprosto tvůrci nedomyšlené aktivity zvanou Organický trh.První den vynechávám to jsme se několikrát vrátili na začátek.Druhý den.Protože jsem zrovna měla čas tak jsem trh hrála naplno jeden kontrakt za druhým.Dopracovala jsem se sice nevím jak ale přece ke druhému stupni aktivity.Ale také k prázdným skladům které byly před tím naplněné až po okraj a to na všech farmách.Vzhledem k tomu že loď vyžaduje určitou dávku zboží a také všechny farmy chtějí svou část například krmení a také další soutěž momentálně skauti požadují ledacos další obchodování a plnění kontraktů jsem nucena stopnout a to nejméně na týden protože musím vše dopěstovat.A jak všichni víme časy pěstování různých plodin či výrobků nejsou zrovna krátké tak to bude nějakou dobu trvat.Myslím že všichni kdo se alespoň jeden den dali do této hry naplno mají prázdné sklady a jsou na tom podobně jako já takže ví o čem mluvím.Dále nechápu proč se tvůrci zaměřili zrovna na květinku protože kontrakt co kontrakt vyžaduje zboží z květinky.To by ta květinka musela být nejméně třikrát tak velká aby při časech výroby které na květince jsou to zboží dokázala vyrobit a dalo se to dodat do kontraktů.Když pominu to že pomalu každý kontrakt vyžaduje nějakou kytici které já osobně už delší dobu nepěstuji vůbec a odmítám je pěstovat i nadále zrovna tak jako desetihodinový koš s těstovinama ostatní výrobky z květinky kromě mýdla vyžadují celé hodiny pěstování.Takže mi to vychází nadále tak že zahrát si trh no možná tak jednou týdně a nebo se tomu věnovat a co vypěstujeme vrhnout na trh a pominout další věci na farmách a nebo v ostatních hrách což by byla hloupost.Takže tvůrcům hry navrhuji spouštět trh jednou týdně na jeden dva dny protože víc stejně nikdo neutáhne a přejmenovat to celé na Farmářský trh protože Organický trh je s prominutím hrozná ptákovina.A protože jsme v této hře všichni farmáři bude se to víc blížit realitě.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 13.08.2015
    mne na tých susedoch vadí, ze často neviem co po mne chcú, je tam len obrázok a nie každy viem rozlúštiť. a tie kvantá čo niekedy chcu to je otrasné. ani sa nedaju poslat dakam preč, kliknut na nich sa dá velmi lahko aj omylom
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 13.08.2015
    mamuse2 napsal: »
    Ahojky,na trhu se mi objevily praporky a krámky změnily velikost, ale po restartu ,vše zmizelo.Má to tak být....
    mamuse2 napsal: »
    Ahojky trh se mi vylepšil o praporky a po restartu mi zmizely,je to tak správně... děkuji
    mamuse2 napsal: »
    Ahojky,myslíte,že nám někdo na naše dotazy odpoví...

    Promiň, tvé dotazy by byly zodpovězeny již dříve, ale z důvodu absence otazníku jsem tvé věty považoval za oznamovací a tudíž za odpovědi na otázky položené výše.

    Zvýšení levelu trhu se projeví tím, že se místo provazů objeví praporky a změní se velikost stánků. Po nějakém čase praporky zmizí (jsou jen vyvěšeny jen pro oslavu a po uplynutí nějakého času jsou opět někam uloženy), ale změna vzhledu stánků by měla zůstat...
  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38
    upraveno 13.08.2015
    ... otazník bohužel neumím napsat na ang.klávesnici nemohu na to přijít ,
    zkoušela jsem různe kombinace i ty , co mi radili různě na internetu,ale nedaří se ....tak díky
  • aluska666 (CZ1)aluska666 (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 13.08.2015
    mamuse2 napsal: »
    ...otazník bohužel neumím napsat na ang.klávesnici nemohu na to přijít ,
    zkoušela jsem různe kombinace i ty , co mi radili různě na internetu,ale nedaří se ....tak díky
    start - všechny programy - systémové nástroje - mapa znaků - najet na otazník "ctrl+C - do textu "ctrl+V"" :D
    jedna z možností :)

    Ještě jednou DOTAZ. Je nějaká možnost, jak ovlivnit příchod sousedů na farmu? Dnes opět za celý den ani jeden soused. Děkuji za odpověď, i kdyby zněla třeba "nevím"
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 13.08.2015
    Odpověď pro mamuse2:

    Tak už víme, kde je zakopaný pes...! :)

    Teď, když jsme si to vysvětlili, naši (a přidruženou) konverzaci smáznu.
    Myslím, že je zbytečné ji tady nechávat...

    Co se týká otazníku. Náhodou na jednom z ntb mám taky anglickou klávesnici
    a schválně jsem se byl podívat na přelepky.
    Je tam na tradičním místě, druhý řádek zdola napravo od "m". Nutno psát s Shiftem.
    Ale to Ti určitě radili i ti ostatní...
    Potom bych se povrtal (já osobně bych tedy spíš nechal někoho povrtat) v nastavení.
    Ale věřím tomu, že se zde najde dobrá duše a poradí Ti lépe než já...

    Miki :)

    edit: než jsem to sesmolil, tak se už rada našla...:)





    aluska666 napsal: »
    Ještě jednou DOTAZ. Je nějaká možnost, jak ovlivnit příchod sousedů na farmu? Dnes opět za celý den ani jeden soused. Děkuji za odpověď, i kdyby zněla třeba "nevím"

    Ne, příchody a odchody sousedů nelze ovlivnit... :(
  • DarkWitchDarkWitch Komentářů: 2
    upraveno 13.08.2015
    víte prosím někdo,kolikrát se musí uzavřít kontrakt (toho samého typu samozřejmě) než se zvýší jeho hodnota na přibude nějaké to bonusové %?Díky
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 13.08.2015
    Myslím, že se zatím ještě pohybujeme ve stádiu "průzkumu trhu".
    Pokud se nepletu, na tuto informaci jsem tady ještě nenarazil...
  • pavla treuova (CZ1)pavla treuova (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 14.08.2015
    ja to nechapu,jsem snad jedina komu nejde hrat trh?Prvni den mi fungoval trh a nesly plnit kontrakty,no a nyni mi nefunguje vubec nic,takze nemuzu hrat.Dekuji za odpoved
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    upraveno 14.08.2015
    U mě sousedi chodí,ale byla bych ráda za potvrzovací znaménko,chceš opravdu dodat?Už se mi a ne poprvé stalo omylem, že jsem dodala a vyprázdnila stodolu.Děkuji
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    upraveno 14.08.2015
    Ahoj, při plnění kontraktu to po mě chce 7200 jablek. Na jednu sklizen dám zhruba 3000. Někdy při postupném doplňování se objeví čas do kdy nutno dodat zbytek a ten byl u všeho cca 1 hod. Jindy se tento čas neobjeví. Pokud by se u zmiňovaných jablek ukázala 1 hodina není možno bez zlatek nebo řas splnit. Je zde nějaké pravidlo kdy se čas objeví a kdy ne? Nebo je to chyba a budu muset tyto vysoké kontrakty odmítat?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 14.08.2015
    Ahoj, při plnění kontraktu to po mě chce 7200 jablek. Na jednu sklizen dám zhruba 3000. Někdy při postupném doplňování se objeví čas do kdy nutno dodat zbytek a ten byl u všeho cca 1 hod. Jindy se tento čas neobjeví. Pokud by se u zmiňovaných jablek ukázala 1 hodina není možno bez zlatek nebo řas splnit. Je zde nějaké pravidlo kdy se čas objeví a kdy ne? Nebo je to chyba a budu muset tyto vysoké kontrakty odmítat?


    Ahoj Pavlo,

    kdyby tento kontrakt byl časový na 1 hodinu, tak při určitých podmínkách splnit lze. Například, pokud už budeš mít sklad plný jablek a sady zrovna připravené ke sběru, také záleží kolik sadů máš a na jaké úrovni.

    Podstata Trhu není splnit úplně vše, to by vám pak nezbyly žádné suroviny na běžný cyklus farem, ale vybírat si ty kontrakty, které se vám hodí. Proto máte vždy možnost kontrakty přeskakovat.

    Foxes
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 14.08.2015
    Foxes napsal: »
    Občas si člověk musí počkat, ale podle ohlasů se některým už poštěstilo úroveň zvýšit.
    Občas je to loterie (s nadsázkou) :)

    Foxes

    No úroveň trhu asi ano, ale úroveň nabídek zůstává na nule. Ten minimální rozdíl ve vzhledu mi fakt pomůže :rolleyes:
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 14.08.2015
    Už dostávám bonusy za kontrakty a i další odměny (zatím kromě dolarů podkovy, body reputace a karmy), ale nevím přesně, po kolikati splněných kontraktech mi to tam začalo nabíhat.
    PS: mám na výběr už 6 kontraktů.
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 14.08.2015
    mám 4 kontrakty a u všech 4 mi běží odpočet :(
  • mařenka11mařenka11 Komentářů: 11
    upraveno 14.08.2015
    Nejsi sám Jindřišku.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 14.08.2015
    Jindra 112 napsal: »
    mám 4 kontrakty a u všech 4 mi běží odpočet :(

    Ahoj Jindro,

    pokud odmítneš všechny kontrakty, pak je logicky budeš mít s odpočtem ;)

    Foxes
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 14.08.2015
    jako fakt jste do toho všeho dali ještě akci těžce pracujících? :D..nene :D
  • Lucinka16Lucinka16 Komentářů: 33
    upraveno 14.08.2015
    taky mě toho připadá nějak moc najednou
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 14.08.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj Jindro,

    pokud odmítneš všechny kontrakty, pak je logicky budeš mít s odpočtem ;)

    Foxes
    no je tu i možnost ,že je všechny splnil najednou a odcvakl jedním autem,,já to včera tak udělala,a pak jsem taky měla u všech odpočet.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 14.08.2015
    lutanela napsal: »
    no je tu i možnost ,že je všechny splnil najednou a odcvakl jedním autem,,já to včera tak udělala,a pak jsem taky měla u všech odpočet.

    Tak o tom jsem ještě neslyšela, děkuji za upozornění.

    Trh je stálou záležitostí, takže je jasné, že k němu poběží i jiné události.
    Jak již bylo jednou zmíněno, cílem trhu není, abyste splnili vše, ale pouze abyste si mohli vybírat kontrakty, které jsou pro vás momentálně výhodné.

    Foxes
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 14.08.2015
    tak já třeba zas nevěděla,že u některých naskakuje čas..na to jsem zas nenarazila já..možná proto se mi zdá všeho moc..trh teprve poznávám,hledám hranice,možnosti a co vše tam lze..vím,že je to můj problém,že se snažím dělat všechno,klidně bych mohla vynechávat-nikdo mě nenutí všude makat,ale ráda hru dělám naplno..a najednou mám pocit,že si tu novotu nemám čas ani pořádně osahat..nechtěla bych do trhu vrazit tisíce kusů a pak zjistit,že mi vypršel čas:D..hledám svůj systém a strategii..a na to je toho teď nějak hodně:)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 14.08.2015
    lutanela napsal: »
    tak já třeba zas nevěděla,že u některých naskakuje čas..na to jsem zas nenarazila já..možná proto se mi zdá všeho moc..trh teprve poznávám,hledám hranice,možnosti a co vše tam lze..vím,že je to můj problém,že se snažím dělat všechno,klidně bych mohla vynechávat-nikdo mě nenutí všude makat,ale ráda hru dělám naplno..a najednou mám pocit,že si tu novotu nemám čas ani pořádně osahat..nechtěla bych do trhu vrazit tisíce kusů a pak zjistit,že mi vypršel čas:D..hledám svůj systém a strategii..a na to je toho teď nějak hodně:)

    To je správný přístup Lutanel, časem se to určitě zlepší a hráči zjistí co a jak :).

    Foxes
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 14.08.2015
    Foxes napsal: »
    Tak o tom jsem ještě neslyšela, děkuji za upozornění.

    Trh je stálou záležitostí, takže je jasné, že k němu poběží i jiné události.
    Jak již bylo jednou zmíněno, cílem trhu není, abyste splnili vše, ale pouze abyste si mohli vybírat kontrakty, které jsou pro vás momentálně výhodné.

    Foxes

    Mohu potvrdit. Naplnil jsem tři kontrakty, kliknul na auto a u všech tří začalo odpočítávání. Vyskočila mi u trhu ale jenom jedna suma získaných peněz, bohužel nevím, jestli to byl součet, nebo to byla suma pouze za jeden kontrakt a dva vyletěly komínem zadarmo... :D Zkusím nasimulovat ještě jednou a dám vědět.
Sign In to comment.