Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

11427

Komentáře

  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 12.08.2015
    berunaza napsal: »
    dnes za celý den žádný soused na moji farmu nepřišel, asi bych se měla zamyslet, třeba se jim u mě nelíbí :-) :-) tak asi budu muset farmy celé přestavět........ne ne ,ale opravdu jsem nezaznamenala ani jednu chlupatou nohu

    :D já si včera připadal jak na konci světa,nebo minimálně fakt někde na samotě,až pak někdy večer tam zabloudil jeden z místních :D
  • sweetcornladysweetcornlady Komentářů: 1
    upraveno 12.08.2015
    Kontrakty sú ešte celkom v pohode (predsa len tam je mierny dolárový bonus už od začiatku), ale susedia/zákazníci mi pripadajú ako ošmahnutá záležitosť z inej farmárskej hry kde však sú za to aspoň expy a tak to dáva význam.. vraj má byť platba aj v inej mene (podkovy apod. aspoň tak to stojí v info o novinke), ale vyzerá to na veľmi vzácnu záležitosť. Nepríjemné je, že zákazníci sú na jedno kliknutie a stoja v popredí, takže môže nastať nečakané vyprázdnenie skladov alebo strata krmiva/hnojiva vďaka nepozornosti.
  • jdm666 (CZ1)jdm666 (CZ1) Komentářů: 95
    upraveno 12.08.2015
    Ondras25 napsal: »
    no hulákám přes plot na souseda že prostě nemááám :D a on tam stojí pořád dál jak mamlas :D

    po jaký době konečně vysmahne? :D

    Prý snad po hodině... :)
  • BIBIKA.12BIBIKA.12 Komentářů: 18
    upraveno 12.08.2015
    Mě dnes nenavštívil ani jeden :( A to tu jsem skoro celý den :(
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 12.08.2015
    jdm666 napsal: »
    Prý snad po hodině... :)

    jj díky,asi fakt po hodině konečně znechuceně odešel :):D
    BIBIKA.12 napsal: »
    Mě dnes nenavštívil ani jeden :( A to tu jsem skoro celý den :(

    ještě tě sousedi třeba tak neznaj :D
  • BIBIKA.12BIBIKA.12 Komentářů: 18
    upraveno 12.08.2015
    Asi ne, a to jsem jim napekla uvítací koláčky :)

    Tak se mi po spoustě odeslaných auťácích u organického trhu změnily provazy na vlaječky, tak jsem byla jak to vylepšování bude pokračovat, tak vesele posílám dál (ikdyž jsem někdy prodělala, protože jsem produkt dokoupila), no a ejhle, po dalším přihlášení jsem znovu na začátku - mám provazy a vlaječky jsou pryč.... :(:( Poznám někde kolik toho mám odeslat do vylepšení, nebo si to tam nahoře dělají jak chtějí? Apropo : žádný soused mě stále nenavštívil :(
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 12.08.2015
    vraj má byť platba aj v inej mene (podkovy apod. aspoň tak to stojí v info o novinke), ale vyzerá to na veľmi vzácnu záležitosť.
    Taky jsem je nějak nezahlédl. Doufal jsem, že s trhem konečně přijde i do BF nějaká příležitost pravidelného získávání zlaťáků zdarma, i když jsem nečekal žádné velké množství, no ale jsme na nule zatím... :D
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    upraveno 13.08.2015
    Obchodník nic nenabízí, soused nechodí, sklad téměř prázdný co kontraktů mám splněno. A navíc mi zmizelo i barevné oplocení trhu. Co dělám špatně nevím
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    upraveno 13.08.2015
    Jouda na trhu teď po mě chtěl 150 000, že mi něco dá (byl tam ?). Dal jsem mu je teda a světe div se, dal mi celých 10ks obyčejného krmiva pro slepice. Dobrej vejvar!! Příště se na něj vys...
  • baba.cekatelka2 (CZ1)baba.cekatelka2 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 13.08.2015
    I mě zmizelo oplocení trhu souseda asi nemám neb se mi ještě neukázal baba.cekatelka2
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 13.08.2015
    BIBIKA.12 napsal: »
    Tak se mi po spoustě odeslaných auťácích u organického trhu změnily provazy na vlaječky, tak jsem byla natěšená,jak to vylepšování bude pokračovat, tak vesele posílám dál (ikdyž jsem někdy prodělala, protože jsem produkt dokoupila), no a ejhle, po dalším přihlášení jsem znovu na začátku - mám provazy a vlaječky jsou pryč.... Poznám někde kolik toho mám odeslat do vylepšení, nebo si to tam nahoře dělají jak chtějí? Apropo : žádný soused mě stále nenavštívil

    Ahoj Bibiko,

    vlaječky se objeví při postupu na další úroveň trhu, ale zůstávají jen po dobu přibližně dvou hodin (jako oslava dosažení nového levelu). Změní se ti však i vzhled stánků, který ti zůstane. :)

    Foxes

    P.S. Jsme trochu mimo téma, tak nás přesunu do správné sekce :).
  • Marauder01 (CZ1)Marauder01 (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 13.08.2015
    Včera jsem tři odmítl - zásoby nejsou nekonečné a dnes nedorazil ani jediný soused asi si našli jiného dodavatele :). Mělo by se něco udělat s info o procentech které zákazník nabízí, často jsem zřejmě propásl kdy dorazil a bez toho bonusu nemá smysl na trhu prodávat
  • ondra09 (CZ1)ondra09 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 13.08.2015
    Trh se mi líbí,je to změna,propočítávám si poptávky a většinou jsou výhodnější,než kdyby se prodávalo normálně.Když nemám,co se po mně chce,pošlu to pryč.Pokud po mně chtějí peníze,odmítám,vždycky to bylo moc nevýhodné.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 13.08.2015
    Zdravím,
    Obchodník nic nenabízí, soused nechodí, sklad téměř prázdný co kontraktů mám splněno. A navíc mi zmizelo i barevné oplocení trhu. Co dělám špatně nevím
    I mě zmizelo oplocení trhu souseda asi nemám neb se mi ještě neukázal baba.cekatelka2
    Nemáš na Trhu žádné nabídky kontraktů? Barevné oplocení je tam pouze na několik hodin po dosáhnutí nové úrovně trhu, změní se ti však stánky.
    Slovánek2 napsal: »
    Jouda na trhu teď po mě chtěl 150 000, že mi něco dá (byl tam ?). Dal jsem mu je teda a světe div se, dal mi celých 10ks obyčejného krmiva pro slepice. Dobrej vejvar!! Příště se na něj vys...
    Trh je někdy nevyzpytatelný. Bonusy většinou dostaneš v prvních minutách, co se ti soused u trhu objeví.:)


    Foxes
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    upraveno 13.08.2015
    Foxes: já myslel toho v modrých montérkách, jak tam je pořád.
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    upraveno 13.08.2015
    Omlouvám se, ale odpověď stále neznám. Kolik je potřeba kontraktů ke zvýšení úrovně trhu? A sousedi mi od včera nechodí vůbec. Dík.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 13.08.2015
    červenka2 napsal: »
    Omlouvám se, ale odpověď stále neznám. Kolik je potřeba kontraktů ke zvýšení úrovně trhu? A sousedi mi od včera nechodí vůbec. Dík.

    Ahoj červenko,

    přesný počet ti neřeknu, ale doporučuji plnit kontrakty stejného typu, po splnění několika se vám úroveň zvedne. Pokud budete ovšem kontrakty odmítat, tak drobná část postupu se vám odečte (není to o moc).

    Sousedi se nám zasekli doma :), doufáme, že je v příštím hotfixu z jejich domovů opět vyženeme.

    Foxes
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 13.08.2015
    chci vědět kdy se mi zvedné hodnota kontraktu,,už jsem je splnil až moc a pořad nulaa bonus také nula
  • pavla treuova (CZ1)pavla treuova (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 13.08.2015
    me stale nejdou plnit dodavky a na trh mi nikdo uz druny den nikdo neprisel

    proc mi nejdou plnit kontrakty?Tlacitka jsou nefunkcni
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 13.08.2015
    Ondras25 napsal: »
    :D já si včera připadal jak na konci světa,nebo minimálně fakt někde na samotě,až pak někdy večer tam zabloudil jeden z místních :D

    já neměla zákazníky 2 dny a nejsem ve spolku sama :( Proč?
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    upraveno 13.08.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj červenko,

    přesný počet ti neřeknu, ale doporučuji plnit kontrakty stejného typu, po splnění několika se vám úroveň zvedne. Pokud budete ovšem kontrakty odmítat, tak drobná část postupu se vám odečte (není to o moc).

    Foxes

    No ale o odečítání postupu při odmítnutí není nikde ani slovo.
    Co je kontrakt stejného typu?
    Dík.
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 13.08.2015
    hlavně kontrakt mi ješte nepřišel stejnej aby se mi navyšela hodnota ,to mužu čekat celej rok
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 13.08.2015
    Zdravím,
    červenka2 napsal: »
    No ale o odečítání postupu při odmítnutí není nikde ani slovo.
    Co je kontrakt stejného typu?
    Dík.

    Doporučuji přečíst si informace o aktualizaci :)http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?45745-Aktualizace-Trh-04-08-2015&p=607949&viewfull=1#post607949
    proc mi nejdou plnit kontrakty?Tlacitka jsou nefunkcni

    Zkus aktualizovat prohlížeč, případně se odhlásit a opět přihlásit.
    hlavně kontrakt mi ješte nepřišel stejnej aby se mi navyšela hodnota ,to mužu čekat celej rok

    Občas si člověk musí počkat, ale podle ohlasů se některým už poštěstilo úroveň zvýšit.
    Občas je to loterie (s nadsázkou) :)

    Foxes
  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38
    upraveno 13.08.2015
    Ahojky,na trhu se mi objevily praporky a krámky změnily velikost, ale po restartu ,vše zmizelo.Má to tak být....
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 13.08.2015
    Ten trh je ftákovina po prvé,po druhé dali ste to ako prvé pri otvoreni lišty spracovania farmy, je to klikanie navyše, dajte to ako posledné, po tretie trh by mal byť na vypnutie, kto chce nech chodí na trh a kto nechce nech mu to tam nesvietia tie ponuky na vyprázdnenie skladu. Po štvrté dajte garáž na pôvodné miesto, ešte, že ste ho nedali niekde hore.

    Každý nemá náladu zbierať a doplňať sklad,kôli dákemu trhu. My osobne v spolku predávame len to čo je navyše pri zberoch.
  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38
    upraveno 13.08.2015
    Ahojky trh se mi vylepšil o praporky a po restartu mi zmizely,je to tak správně... děkuji
  • DarkWitchDarkWitch Komentářů: 2
    upraveno 13.08.2015
    také se mi objevily praporky a také zmizely.Navíc už jsem dodala několikrát jednomu subjektu (konkr. základní škole) a úroveň a bonus stále na nule.Kolikrát se musí dodat,aby se úroveň zvedla?
  • berunaza (CZ1)berunaza (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 13.08.2015
    ahoj, ale pak se na mě nezlobte, jestli to funguje že u někoho jo a u někoho ne, tak je to dost nespravedlivé......a se sousedama je to taky nějak podivné, za dva dny nepřišel ani jeden, ze začátku jsem se tomu smála, že to chce trpělivost a klid, aktualizovala jsem co se dalo a ostatní ve spolku vydělávají hravě na návštěvách svých sousedů a u jiných ani "chlupatá noha", takže to cítím jako velkou nespravedlnost
    Zdenka
  • aluska666 (CZ1)aluska666 (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 13.08.2015
    i já se přidávám s dotazem na sousedy. Zajímalo by mně, jestli je nějaký způsob, jak je donutit, aby se zastavili i na mé farmě. Od spuštění trhu se u mně zastavili 4 sousedi s poptávkou po zboží za max. 10tis. a 4% navíc. Zdá se mi to dost nespravedlivé, jiní hráči mají návštěvy sousedů neustále. :-(
  • berunaza (CZ1)berunaza (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 13.08.2015
    aluska666 napsal: »
    i já se přidávám s dotazem na sousedy. Zajímalo by mně, jestli je nějaký způsob, jak je donutit, aby se zastavili i na mé farmě. Od spuštění trhu se u mně zastavili 4 sousedi s poptávkou po zboží za max. 10tis. a 4% navíc. Zdá se mi to dost nespravedlivé, jiní hráči mají návštěvy sousedů neustále. :-(

    buď ráda, že jsi je aspoň viděla :-) ne ne, to je jen ironie, taky mi to vadí Zdenka
Sign In to comment.