Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

119112

Komentáře

  • MorriganaMorrigana Komentářů: 1
    upraveno 11.08.2015
    Láskavo mi oznámte, z akého dôvodu ste mi vzali zlato a dali tam nejakú krátku noticku.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 11.08.2015
    To je už vrchol, co dnes dělají! Totálně ztracený den. Prosím, už žádné aktualizace. Tohle už není farmaření, ale bordel na entou.:mad:
  • laky5151 (CZ1)laky5151 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    upraveno 11.08.2015
    mě dneska *** ta udržba všichni makame na soutěži ve spolku pak je udržba a vše je *** to je ten duvod proč lidi přestavaj hrát :(((((((
  • graywolff6graywolff6 Komentářů: 2
    upraveno 11.08.2015
    Vidím, že jsem se vrátil v pravou dobu. Tak zase mizím, těch 35 korun, co jsem GGS včera věnoval, považuji za ukradené. No lepší než přijít o tisíce...
  • Julie14 (CZ1)Julie14 (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    upraveno 11.08.2015
    Naštvala mně celá aktualizace, Hurá do přírody začínám potřetí od začátku, a marně hledám slíbených 250 zlaťáků, děláte si z lidí blázny.
  • treban (CZ1)treban (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    upraveno 11.08.2015
    Jděte k šípku s Vašimi aktualizacemi. Děláte si z lidí p...l. Vaše kompenzace 250 ylatek je na nic. Běží nám projekt. To jako v noci nemáme spát, abychom dohnali zbytečné klikání za celej den. Navíc mám podezřen, že ze žádné zlatky nepřipsali. Platit peníze za ylatky tojo, ale servis na patřičné úrovni tonee. Vyhoďte ty neschopný programátory a nekažte lidem radost ze hry. A ještě ty sousedi no toje zase pecka.
  • PlayerMatko (CZ1)PlayerMatko (CZ1) Komentářů: 47
    upraveno 11.08.2015
    tak ja som dostal 250zlatiek slubenych....LENZE potom zmizli ako sa hra po 3ti krat zresetovala a spolu s nimi som stratil aj dalsich cca 1500ktore nenaskocili naspat po 3tom restarte Hura do prirody....takze "dakujem"-mimochodom aky ma vyznam ten pridany trh?????
  • vladka 5vladka 5 Komentářů: 1
    upraveno 11.08.2015
    dnes mi zmizely všechny produkty co jsem vytvořila po aktualizaci to mě vážně namíchlo vůbec mé zadnání neproběhlo i když sem výrobu zadala koukám jak tele na nový vrata
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    upraveno 12.08.2015
    Dnes mě opravdu naštvalo to,že jsem omylem a nevím jak asi klikla na souseda a všechny essence ze skladu fuč.
  • EmičkaGamerEmičkaGamer Komentářů: 111
    upraveno 12.08.2015
    Ztratila jsem fb :(:D:D
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 12.08.2015
    Ztratila jsem fb :(:D:D

    A proč to píšeš už do třetího vlákna...? smileys-cz-106.gif
    A jak jsi ho mohla ztratit? To ti vypadl z kapsy, nebo dírou v kabelce? :D

    Kupříkladu já jsem si dnes ráno rozbil můj oblíbený památeční hrneček na kafe.
    A tahám to sem? Netahám! :mad:

    P.S. Navíc mi vůbec není jasné, jestli ti to vadí, nebo to považuješ za dobrou zprávu.
    Když dáš nejdřív smutného a hned po něm dva vytlemené smajlíky...
  • BlackPunťa (CZ1)BlackPunťa (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 12.08.2015
    myslel jsem že sem nebudu muset nikdy psát..ale už čtu asi třetí příspěvek od mikimara..a nelíbí se mi jak je v nich agresivní..pokud nedokáže udržet nervy na uzdě neměl by modíka dělat..chápu že, po včerejšku toho může mít plné zuby..ale to ho neopravňuje k tomu aby byla AGRESIVNÍ..my ostatní co hru pořádně neznáme a hledáme různé informace nemůžeme za to co se stalo..že se hra trošku pokakala..a rozhodně nejsme zvědaví nebo aspoň já na jeho agresivní výlevy..vezmi si si příklad z Forex..
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 12.08.2015
    BlackPunťa napsal: »
    myslel jsem že sem nebudu muset nikdy psát..ale už čtu asi třetí příspěvek od mikimara..a nelíbí se mi jak je v nich agresivní..pokud nedokáže udržet nervy na uzdě neměl by modíka dělat..chápu že, po včerejšku toho může mít plné zuby..ale to ho neopravňuje k tomu aby byla AGRESIVNÍ..my ostatní co hru pořádně neznáme a hledáme různé informace nemůžeme za to co se stalo..že se hra trošku pokakala..a rozhodně nejsme zvědaví nebo aspoň já na jeho agresivní výlevy..vezmi si si příklad z Forex..

    Forex..? :confused:
    Neznám... :(
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    upraveno 12.08.2015
    se přepsal no..ale stopro víš o koho jde..
  • jdm666 (CZ1)jdm666 (CZ1) Komentářů: 95
    upraveno 12.08.2015
    BlackPunťa napsal: »
    myslel jsem že sem nebudu muset nikdy psát..ale už čtu asi třetí příspěvek od mikimara..a nelíbí se mi jak je v nich agresivní..pokud nedokáže udržet nervy na uzdě neměl by modíka dělat..chápu že, po včerejšku toho může mít plné zuby..ale to ho neopravňuje k tomu aby byla AGRESIVNÍ..my ostatní co hru pořádně neznáme a hledáme různé informace nemůžeme za to co se stalo..že se hra trošku pokakala..a rozhodně nejsme zvědaví nebo aspoň já na jeho agresivní výlevy..vezmi si si příklad z Forex..

    Mě dnes naštvalo, že někteří lidé prostě nedokážou přestat brblat. Napiš mi prosím jeden příspěvek, ve kterém byl mikimar agresivní. Jeden. Prosím. To, že někdo používá mozek a trochu ironie, ještě neznamená, že je agresivní.

    Taky mě dnes naštvalo, že jsem si včera napsala příspěvek do "pochval" a někdo se mi vlastním příspěvkem, který ani nebyl stavěn tak, jak by v daném vláknu měl, pokusil cpát něco do úst a upravit vyznění toho původního. Nemám to ráda a štve mě to. Musela jsem kvůli tomu upravit originální příspěvek a to mě taky naštvalo.
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 12.08.2015
    jdm666 napsal: »
    Mě dnes naštvalo, že někteří lidé prostě nedokážou přestat brblat. Napiš mi prosím jeden příspěvek, ve kterém byl mikimar agresivní. Jeden. Prosím. To, že někdo používá mozek a trochu ironie, ještě neznamená, že je agresivní.

    Taky mě dnes naštvalo, že jsem si včera napsala příspěvek do "pochval" a někdo se mi vlastním příspěvkem, který ani nebyl stavěn tak, jak by v daném vláknu měl, pokusil cpát něco do úst a upravit vyznění toho původního. Nemám to ráda a štve mě to. Musela jsem kvůli tomu upravit originální příspěvek a to mě taky naštvalo.

    Jo také jsem marně hledala nějkakou agresivitu.Já bych modíka dělat nemohla protože bych ho za takovou ne příliš chytrou připomínku rovnou poslala někam. Estéta.Měl by vytrvat v rozhodnutí nepsat.
  • EmičkaGamerEmičkaGamer Komentářů: 111
    upraveno 12.08.2015
    mikimar napsal: »
    A proč to píšeš už do třetího vlákna...? smileys-cz-106.gif
    A jak jsi ho mohla ztratit? To ti vypadl z kapsy, nebo dírou v kabelce? :D

    Kupříkladu já jsem si dnes ráno rozbil můj oblíbený památeční hrneček na kafe.
    A tahám to sem? Netahám! :mad:

    P.S. Navíc mi vůbec není jasné, jestli ti to vadí, nebo to považuješ za dobrou zprávu.
    Když dáš nejdřív smutného a hned po něm dva vytlemené smajlíky...
    No už si to sem natahal :D
    A dírky v kabelce nemám :D
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 13.08.2015
    Zdravím, upozorňuji, že se debata ubírá mimo téma vlákna :).

    Jinak Mikimar se vzhledem k situaci choval naprosto korektně, já už jsem ke konci dne mlela z posledního a on mě přišel vysvobodit jako rytíř na bílém koni :). Nakonec jsme to spolu zvládli a snad už bude jen lépe.

    Pokud budete mít jakýkoli problém, tak se nebojte zeptat, jsme tu pro vás ;-).

    Foxes
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 15.08.2015
    Tak jsem se konečně dohrabal k počítači a dědek s bednami si pro mě připravil krásnou řadu kukuřice, kytky, kukuřice. A spát mám jako kdy? :D
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 15.08.2015
    Vlník napsal: »
    Tak jsem se konečně dohrabal k počítači a dědek s bednami si pro mě připravil krásnou řadu kukuřice, kytky, kukuřice. A spát mám jako kdy? :D

    Zkus únor! Prd se děje, času dost... :D
  • Nole2Nole2 Komentářů: 3
    upraveno 20.08.2015
    ja neviem ale tu mozeme pisat co chceme a napravy sa nedockame - som vrcholne nespokojny s vytaznostou pri udalostiach - mne teraz pravidelne pada ani nie dve svetlusky z piatich poli a v poslednych dvoch zberoch som isiel uplne naprazdno - pytam sa - su stanovene nejake pravidla pre tuto oblast alebo si z nas robia programatori srandu a hadzu nam pod nohy polena?
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 20.08.2015
    Nole2 napsal: »
    ja neviem ale tu mozeme pisat co chceme a napravy sa nedockame - som vrcholne nespokojny s vytaznostou pri udalostiach - mne teraz pravidelne pada ani nie dve svetlusky z piatich poli a v poslednych dvoch zberoch som isiel uplne naprazdno - pytam sa - su stanovene nejake pravidla pre tuto oblast alebo si z nas robia programatori srandu a hadzu nam pod nohy polena?

    Můžeš se na mně klidně zlobit, ale já si nemyslím, že by bylo žádoucí, aby byla snížena obtížnost jednotlivých úkolů v událostech. A už vůbec si nemyslím, že by v tomto případě byla nutná jakákoliv náprava. Ze zkušenosti vím, že obtížnost je nastavena tak, aby událost bylo možno úspěšně dokončit v jakémkoli levelu. Stačí se nad začínající událostí předem zamyslet.
    Vždy máš možnost se na každý jednotlivý úkol dopředu připravit a tím si jeho splnění ulehčit. Stačí si najít stránky, kde jsou jednotlivé úkoly popsány, nebo si časem udělat své poznámky.
    Konkrétně u tzv. "vypadávátek" ( v tomto případě světlušek) platí, že je dobré mít před začátkem plnění úkolu připravenou tzv. "svatou trojici" ke sběru (kdo neví - mlýn, silo, kompost). Jen u nich máš jistotu, že nějaké předměty vypadnou. U ostatních (sady, pole, chovy...) není úspěch zaručen.
    Já osobně mám vždy před otevřením úkolu s "vypadávátky" podle možností farmu připravenou tím, že nesbírám nic, co nutně nepotřebuji.
    Je to hodně o taktice. A vůbec nezáleží, plní-li člověk 1. nebo 4. obtížnost...
    Vyplatí se při plnění události přemýšlet dopředu. Člověk ušetří čas i námahu. Bezduché klikání sice ke splnění vede také, ale ta cesta je o poznání kamenitější a trnitější...
    Přeji (a nejen tobě) mnoho úspěchů v dalším plnění událostí...
    Zdraví Miki :)
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    upraveno 22.08.2015
    Nole2 napsal: »
    ja neviem ale tu mozeme pisat co chceme a napravy sa nedockame - som vrcholne nespokojny s vytaznostou pri udalostiach - mne teraz pravidelne pada ani nie dve svetlusky z piatich poli a v poslednych dvoch zberoch som isiel uplne naprazdno - pytam sa - su stanovene nejake pravidla pre tuto oblast alebo si z nas robia programatori srandu a hadzu nam pod nohy polena?

    Ja souhlasim s Mikim, nikdo si z nas legraci nedela. Predmety z poli, chovu a sadu vypadavaji nahodne - coz znamena, ze nikdy nevis kdy a kolik jich vypadne. Mne by se taky naprava moc nelibila, obtiznost dela tematicke akce zajimavymi. Jinak v tuto chvili neni treba panikarit. Pokud jsi uz ted u svetlusek, tak se nemas ceho bat, pokud budes pravidelne sklizet, tak vsechno stihnes. Jak radil Miki, uved do chodu mlyn, kompost a silo - to funguje "zarucene". Preju hodne stesti :-)
  • Mazlik666 (CZ1)Mazlik666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 01.09.2015
    Zdravím to už nemyslíte vážně hraji předchvili soutěž ve sběru a vy tam hodíte že právě probíha udržba, přiště dej te vědet že se bude konat naka udržba už mně stímhle štvete a to dost a není to poprvé !!
  • 545panda (CZ1)545panda (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 01.09.2015
    :D;):rolleyes::D já jej nevím už rok a nějak mi nechybí, konečně něco pro zasmání, díky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.09.2015
    Mazlik666 napsal: »
    Zdravím to už nemyslíte vážně hraji předchvili soutěž ve sběru a vy tam hodíte že právě probíha udržba, přiště dej te vědet že se bude konat naka udržba už mně stímhle štvete a to dost a není to poprvé !!

    Milý Mazlíku,

    uber vykřičníků a příště sleduj oficiální oznámení - informace o aktualizaci tam samozřejmě byla: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?46370-Aktualizace-Nov%C3%A1-videa-01-09-2015&p=620941&viewfull=1#post620941.

    (A ještě díky za založení dalšího zbytečného vlákna ;) - příště využij třeba toto: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?35206-co-mne-dnes-na%C5%A1tvalo.)

    Příspěvek přesouvám..
  • 545panda (CZ1)545panda (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 01.09.2015
    psala jsem odpověď k příspěvku o facebooku a skočilo mi to nakonec :-)))
  • prochina (CZ1)prochina (CZ1) Komentářů: 925
    upraveno 01.09.2015
    Víš, kdyby jsi četl oficiální oznámení napsané v 11,22 hod ,a další o pár minut později, věděl by jsi, že tam oznamují, že do 15 - 60 min proběhne aktualizace...vzkaz pro Mazlik666
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 01.09.2015
    #$%#$% mě, že stále není opraven ten bug, kvůli kterýmu mám vykřičník na inventáři.

    Do ( . ) práce.
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 01.09.2015
    Vykřičníky jsou věčné...
Sign In to comment.