Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

11327

Komentáře

  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 11.08.2015
    mumin napsal: »
    Dnes jsem si koupil cca 30 000 zlaťáků, má partnerka dalších 22 000. Nevím zda je to záměr či politování hodné nedopatření, hra se nám dost líbila. Ale po dnešní aktualizaci, mno nevím. Toto by se dít nemělo, a pokud se to stane.., páni a dámy provozovatelé jak vážně berete hráče svých her? Co vy na to? To se asi v brzku všichni dozvíme.

    Svůj dotaz musíš směřovat jinam, zde jsi na fóru hráčů BF.
    Je zbytečné tady oslovovat provozovatele hry, tady si to žádný z nich nepřečte...
  • jdm666 (CZ1)jdm666 (CZ1) Komentářů: 95
    upraveno 12.08.2015
    Vážně lidi. Jděte se na to vyspat. Nebrblejte, pište na podporu a křičte tam, požadujte své zlaté (a ostatní) zpět. Tady už bylo vše řečeno milionkrát. Chápu, že je potřeba si zanadávat, ale moderátoři za to co se stalo nemohou (stejně tak vám ani nemohou nic vrátit) a člověk se musí neustále prokousávat brbláním, když chce najít něco plodného. :-/
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    upraveno 12.08.2015
    Jak může po mě chtít na trhu 2472 jablek, když kapacita skladu je 2100??????
  • Pantheraa (CZ1)Pantheraa (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 12.08.2015
    to, že to po večerní aktualizaci odečetlo dolary, to že to hráčům nedává oněch slíbených 250zlatek jako kompenzaci o tom raději ani psát nebudu-považuji to celé za frašku ..prošla jsem hodně her, ale tohle nebylo nikde-myslím takovéto kiksy-

    zajímala by mne jiná věc : dá se nějak "zbavit" těch "sousedů" na tom bezdomovském (omlouvám se za výraz, ale jinak, než bezdomovském to nazvat nemohu) trhu ?
    nemám zájem mít prázdné sklady, protože sousedé chtějí vždy celý obsah skladu, nemám ani zájem tam mít věčně ony 3 žebrající postavičky
    díky za odpověď
    P.
  • jdm666 (CZ1)jdm666 (CZ1) Komentářů: 95
    upraveno 12.08.2015
    Pantheraa2 napsal: »

    zajímala by mne jiná věc : dá se nějak "zbavit" těch "sousedů" na tom bezdomovském (omlouvám se za výraz, ale jinak, než bezdomovském to nazvat nemohu) trhu ?
    nemám zájem mít prázdné sklady, protože sousedé chtějí vždy celý obsah skladu, nemám ani zájem tam mít věčně ony 3 žebrající postavičky
    díky za odpověď
    P.

    To jak se jich zbavíš ti neporadím, ale myslím, že časem odejdou. Obávám se, že je ale nahradí jiní. Co vím je, že trh nezůstane "bezdomovecký". Roste. Asi už jsem vyexpedovala nějaké množství zakázek, takže mi povyrostl. Myslím, že poroste dál...
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 12.08.2015
    Mám obavy, že postaviček nabízejících Ti odkoupení Tvých produktů se nebude možno zbavit. Vložením trhu do hry se stali její nedílnou součástí...
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    upraveno 12.08.2015
    já nemám ani ten základ angličtiny my se uřili ruštinu ve škole tak angličtina je pro mě španělská vesnice a tak různé výrazy házím za hlavu však na to časem příjdu taky bych brala kdyby výrazy byli v češtině a nebo napsat v angličtině a v závorce český překlad
  • cimsa2cimsa2 Komentářů: 15
    upraveno 12.08.2015
    Tak ranní zklamání:-(, na noc jsem měla zasety slunečnice a nic, na polích kuku a zelí! Vše co bylo napěstováno ze speciálů ve skladu na prodej zmizelo, stan sice mám, ale opět na prvním úkolu.. na zimní farmě taky vše vráceno zpět. A omluvné zlatky se nepřipsaly .. jsem docela rozladěná:-(

    a navíc zaseju slunečnice abych včely pochytal znovu a přihlásím se asi po hodine a včely jsou fuč? Tak fakt to teda nechápu:-(
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    upraveno 12.08.2015
    ahoj jak dlouho bude soused čekat mám 2 produkty, ale třetího parfému mám málo a nevyrobím ho tak hned, ostatní se přidaly tak o ně příjdu nebo soused bude čekat až ho vyrobím
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 12.08.2015
    ja si myslim že čeka max 1 hodinu
  • tera18tera18 Komentářů: 9
    upraveno 12.08.2015
    Lidi, to chce klid, však ono si to sedne. Pamatuji si, jak před dvěma roky tady všichni prosili o nějaké nové události, akce...., že je to nuda, nic se neděje.... A konečně je máme, je co hrát, je co dělat, stále se něco děje. Nesedíme u toho a jen nečekáme na kukuřici. Je pravda, že těch chyb po aktualizacích mají hodně, ale už byste mohli vědět, že když je těch chyb víc, že bude další oprava. Máte si dát na jeden pauzu a počkat až to bude chodit a ne tady stále dokola brečet, že musíte něco dělat znovu. Tentokrát i malou kompenzaci nám dali, co byste chtěli, vždyť je to jen hra. Pokud někdo přišel o reálné peníze, tak mu je vrátí, také se mi to v minulosti stalo, ale napravili to a pohoda. Trh je novinka, je jasné, že ho budou muset upravit, jelikož takto to je nějaké divné...atd. Podstatné je ale to, že hra roste, je stále zajímavější a já doufám, že i do budoucna ještě přibudou další rozšíření, nová stálá farma, nové úkoly pro spolky a také výzkumy, soutěže mezi hráči....
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 12.08.2015
    Zdravím,

    veškeré stížnosti ohledeně včerejšího "debaklu" směřujte do TOHOTO vlákna. Zde se prosím ptejte pouze na otázky ohledně Trhu samotného.

    Sousedi po chvíli čekání odejdou, než přijde další skupinka, tak to určitou dobu bude trvat. Bohužel, na dobro se jich zbavit zatím není možné.

    evahocky2 napsal: »
    já nemám ani ten základ angličtiny my se uřili ruštinu ve škole tak angličtina je pro mě španělská vesnice a tak různé výrazy házím za hlavu však na to časem příjdu taky bych brala kdyby výrazy byli v češtině a nebo napsat v angličtině a v závorce český překlad

    Určitě předám dál. Problém byl v tom, že se jednalo o velice rychlou akci a nebylo tedy možné přeložit upozornění do všech možných jazyků. Do příště se snad polepšíme.

    Foxes
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    upraveno 12.08.2015
    Trh - chybí mi informace, kolik je potřeba splnit kontraktů, aby se zvýšila aktivita (úroveň trhu). A kde by to bylo vidět. Dík.
  • Gábinasafran (CZ1)Gábinasafran (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 12.08.2015
    tato informace ohledně kontraktů a růstu farmy by mne také velice zajímala a taky nevím kde ji vyčíst
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 12.08.2015
    červenka2 napsal: »
    Trh - chybí mi informace, kolik je potřeba splnit kontraktů, aby se zvýšila aktivita (úroveň trhu). A kde by to bylo vidět. Dík.

    Toto by mě zajímalo také.Dále.Jestliže odmítnu kontrakt tak tam běží časomíra potud jasné.Ale pokud nemám produkt zrovna na skladě a kontrakt nechci odmítnout jak dlouho se mi tedy bude ten kontrakt nabízet např.proto než dopěstuji potřebné.Dále některé kontrakty jsou prostě nesplnitelné protože:např. chce to po mě cca 4000 jablek ale pokud nemám modré stodoly a nebo nemám těch stodol co já vím 5 tak je max kapacita skladů 2150 ks na dvě stodoly což má každý a pokud nemám zrovna sady na sklizeň tak se to musí odmítnout a to je v podstatě pořád dokola protože držet sady nesklizené a čekat že to bude požadovat jabka může být taky celý den.A protože je tam toho víc tak vlastně víc člověk musí odmítat než hrát.A zlatit neustále odmítám zase já.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 12.08.2015
    Mně přijde škoda, že při prvním kliknutí na trh se objevila informační tabule podobná té na letišti. Po jejím zavření však navždy zmizí a už jsem ji nedokázala znovu objevit.

    Pak mi taky není jasné, k čemu ten trh vlastně je a co by mi měl dát. Prostě od sousedů dostávám téměř totéž, co ve správě farmy, navíc sousedi nemají žádný odpočet spokojenosti, takže než na ně kliknu, vůbec netuším, jak dlouho už tam stojí a kolik za to tedy dostanu bonusu. Kolikrát se mi stane, že bonus je nulový, protože jsem k PC přišla v okamžiku, kdy už tam stáli dlouho... a prodej vlastně nemá přidanou hodnotu.

    Další nesmyslná věc je obchodník, který nabízí za dolary otazník - já jsem ho vyzkoušela a za 150 000 jsem si koupila 150 ks ječmene - přijde mi to jako výsměch, ne zajímavá nabídka, kterou bych chtěla příště zkusit znovu.

    Pak ještě nechápu úrovně trhu. Odeslala jsem celkem velké množství zakázek a najednou mi přeskočila část grafiky odpovídající květinové farmě na nějakou jinou, asi vyšší úroveň. Ostatní části trhu jsou ale pořád stejné. Znamená to, že na zboží z květinky jsem na 1. úrovni a na ostatních farmách na 0. úrovni? A celkem je to pořád 0. úroveň? Nebo jak to poznám?

    Edit: Super, teď jsem aktualizovala hru a grafika odpovídající květinové farmě se opět vrátila na původní stav. Jsem z toho fakt jelen.
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 12.08.2015
    Smutné je že já stále nevím o čem se bavíte nic takového mimo stánku u mě neprobíhá
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 12.08.2015
    tojejedno2 napsal: »
    Mně přijde škoda, že při prvním kliknutí na trh se objevila informační tabule podobná té na letišti. Po jejím zavření však navždy zmizí a už jsem ji nedokázala znovu objevit.
    info tabulka se ti zobrazí pokud klikneš na otazník ve správě farmy - dole po pravé straně
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    upraveno 12.08.2015
    včelky se dají nahonit zasazením slunečnic a máte splněno pokud máte 6 polí na šesté urovni já měla jednu včelku a přes noc jsem zasadila slunečnice pohnojila a ráno mi chyběla jen jedna včelka do splnění ukolu na chytání velek jsou slunečnice paráda
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 12.08.2015
    Zdravím,
    novokol napsal: »
    ahoj jak dlouho bude soused čekat mám 2 produkty, ale třetího parfému mám málo a nevyrobím ho tak hned, ostatní se přidaly tak o ně příjdu nebo soused bude čekat až ho vyrobím

    Pokud chceš splnit poptávku od sousedů, tak tu můžeš splnit pouze najednou a sousedé budou čekat u vašeho stánku zhruba 1 hodinu.
    marynela napsal: »
    Toto by mě zajímalo také.Dále.Jestliže odmítnu kontrakt tak tam běží časomíra potud jasné.Ale pokud nemám produkt zrovna na skladě a kontrakt nechci odmítnout jak dlouho se mi tedy bude ten kontrakt nabízet např.proto než dopěstuji potřebné.Dále některé kontrakty jsou prostě nesplnitelné protože:např. chce to po mě cca 4000 jablek ale pokud nemám modré stodoly a nebo nemám těch stodol co já vím 5 tak je max kapacita skladů 2150 ks na dvě stodoly což má každý a pokud nemám zrovna sady na sklizeň tak se to musí odmítnout a to je v podstatě pořád dokola protože držet sady nesklizené a čekat že to bude požadovat jabka může být taky celý den.A protože je tam toho víc tak vlastně víc člověk musí odmítat než hrát.A zlatit neustále odmítám zase já.

    Pokud mluvíme přímo o kontraktu (ne o sousedech), tak ten ti tam bude viset dokud ho nesplníš nebo neodmítneš.
    S tím množství je to, zatím, dle mého názoru trochu nevyvážené. Samozřejmě dle ohlasu bude trh upraven tak, aby dával větší smysl.
    tojejedno2 napsal: »
    Mně přijde škoda, že při prvním kliknutí na trh se objevila informační tabule podobná té na letišti. Po jejím zavření však navždy zmizí a už jsem ji nedokázala znovu objevit.

    Pak mi taky není jasné, k čemu ten trh vlastně je a co by mi měl dát. Prostě od sousedů dostávám téměř totéž, co ve správě farmy, navíc sousedi nemají žádný odpočet spokojenosti, takže než na ně kliknu, vůbec netuším, jak dlouho už tam stojí a kolik za to tedy dostanu bonusu. Kolikrát se mi stane, že bonus je nulový, protože jsem k PC přišla v okamžiku, kdy už tam stáli dlouho... a prodej vlastně nemá přidanou hodnotu.

    Další nesmyslná věc je obchodník, který nabízí za dolary otazník - já jsem ho vyzkoušela a za 150 000 jsem si koupila 150 ks ječmene - přijde mi to jako výsměch, ne zajímavá nabídka, kterou bych chtěla příště zkusit znovu.

    Pak ještě nechápu úrovně trhu. Odeslala jsem celkem velké množství zakázek a najednou mi přeskočila část grafiky odpovídající květinové farmě na nějakou jinou, asi vyšší úroveň. Ostatní části trhu jsou ale pořád stejné. Znamená to, že na zboží z květinky jsem na 1. úrovni a na ostatních farmách na 0. úrovni? A celkem je to pořád 0. úroveň? Nebo jak to poznám?

    Edit: Super, teď jsem aktualizovala hru a grafika odpovídající květinové farmě se opět vrátila na původní stav. Jsem z toho fakt jelen.

    Při kliknutí na jakýkoli stánek na trhu a pak na otazník v pravém dolním rohu najdeš zmiňovanou tabulku.

    V tom odpočtu času máš naprostou pravdu, určitě předám dál. Alespoň nějaký časový odpočet by tam být mohl.

    S grafikou trhu máme momentálně problém a pracujeme na jeho opravě. Vzhled trhu by se měnit neměl.

    Foxes
  • alliaha (CZ1)alliaha (CZ1) Komentářů: 39
    upraveno 12.08.2015
    Ahojky, měla bych jeden dotaz, mám dva kontrakty, které splním a odešlu, proč mi tam naběhne čas čekání u jednoho kontraktu a u druhého můžu plnit hned další zakázku?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 12.08.2015
    alliaha napsal: »
    Ahojky, měla bych jeden dotaz, mám dva kontrakty, které splním a odešlu, proč mi tam naběhne čas čekání u jednoho kontraktu a u druhého můžu plnit hned další zakázku?

    Ahoj alliah,

    jeden kontrakt je bez časového limitu, aby se mohla vždy splnit podmínka, že je za každé situace k dispozici alespoň jeden kontrakt v případě, že odmítneš všechny ostatní.

    Foxes
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 12.08.2015
    prišiel sused,hned som mu dala to čo chcel a iadne plus mi smail neukazal,naopak bol nejaky nahnevany
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 12.08.2015
    Aspoň přišel :) mně dneska prostě nikdo nechodí :D
  • prcek60 (CZ1)prcek60 (CZ1) Komentářů: 35
    upraveno 12.08.2015
    Děkuji Foxes, myslela jsem, že pokud plním a neodmítám, zůstávají mi oba na další plnění hned .-)
  • capula (CZ1)capula (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 12.08.2015
    Mě taky nechodí a na druhé farmě kterou mám teď na starosti, tak nic na trh neposílám a je tam ten pandulák s odměnama pořád i třeba 2 mega už přinesl, tak nevím, jestli spíš na to kašlat a bude chodit panáček s odměnou častěj? Je to nějaký nevychytaný :-(
  • Božka888Božka888 Komentářů: 21
    upraveno 12.08.2015
    nemyliš si to nahodou?on tie dolare pyta a za to ti da njaku blbost
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 12.08.2015
    Jak mám splnit objednávku, když po mně chce 2168 mléka (nebo tam byla objednávka přes 4000 jablek, kterou jsem odmítla) a já mám kapacitu stodol 2100? Nenašla jsem možnost, jak ji splnit částečně a po sběru (eventuálně dokoupení) objednávku dokončit. Nastavené (již dodané) produkty si objednávka nepamatuje.

    OK, po restartu už je to v pohodě, :-) Omlouvám se
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 12.08.2015
    no hulákám přes plot na souseda že prostě nemááám :D a on tam stojí pořád dál jak mamlas :D

    po jaký době konečně vysmahne? :D
  • berunaza (CZ1)berunaza (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 12.08.2015
    dnes za celý den žádný soused na moji farmu nepřišel, asi bych se měla zamyslet, třeba se jim u mě nelíbí :-) :-) tak asi budu muset farmy celé přestavět........ne ne ,ale opravdu jsem nezaznamenala ani jednu chlupatou nohu
Sign In to comment.