Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

11127

Komentáře

  • pam.dv (CZ1)pam.dv (CZ1) Komentářů: 8
    upraveno 11.08.2015
    tak to se jim zase něco povedlo, at už raději nic nového nevymýšlí...Událost dělám po 3 od začátku a trh taky není bůh ví co.....
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 11.08.2015
    A ty včely furt dokolečka dokola!!
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 11.08.2015
    začínám po 3 hurá do přírody :mad:
    už mě to dost vadí
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 11.08.2015
    Vzpomněl jsem si na sérii filmů "Návrat do budoucnosti" a připadám si podobně jako Marty McFly. :D A někde v Dojčlandu sedí Dr. Emmett Brown a snaží se spravit ten kapacitátor nebo jak tomu říkali. :D
  • milan1906milan1906 Komentářů: 2
    upraveno 11.08.2015
    Zlatky som nedostal a čo všetko mi zmizlo ani nepíšem...takže dnes stratený čas...ak by sa zas spustila údržba...dnes už radšej z farmou končím,nemám na to nervy.
  • julinka1954 (CZ1)julinka1954 (CZ1) Komentářů: 263
    upraveno 11.08.2015
    zase jsme na začátku , já pustila výzkum a vše je pryč, jak mám vysvětlit farmářům , že mají zase platit.Taková aktualizace se mi vůbec nelíbí, odpoví mi někdo
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 11.08.2015
    já taky začínám potřetí, ale víc mne zajímá ten ztracený čas. Bylo tady řečeno, že se akce prodlouží a zatím se čas o celý dnešek zkrátil. Tak mám dotaz, jak to tedy s časem bude.
  • aluska666 (CZ1)aluska666 (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 11.08.2015
    pro všechny, co nemaj zlatky. Odhlašte se z farmy a znovu se přihlašte, zlatky se připíší :-)
  • ruzovazabka (CZ1)ruzovazabka (CZ1) Komentářů: 206
    upraveno 11.08.2015
    To je fakt vrchol, už podruhé začínáme od rána, takže dnešní práce na farmě je v *****, po první aktualizaci jsem byla vážně hodně naštvaná, ale co jsem teď, to už se nedá ani popsat. Dneska se vám to vážně hodně nepovedlo!!!!!!
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 11.08.2015
    AnnaElla napsal: »
    já taky začínám potřetí, ale víc mne zajímá ten ztracený čas. Bylo tady řečeno, že se akce prodlouží a zatím se čas o celý dnešek zkrátil. Tak mám dotaz, jak to tedy s časem bude.

    psly žže to prodlouží
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 11.08.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    A ty včely furt dokolečka dokola!!

    já teda nestačim vše sledovat,ale přijde mi,že včelky neubuly(?)
  • LEFTFLANK3LEFTFLANK3 Komentářů: 8
    upraveno 11.08.2015
    gratulujem k aktualikzacii, ked uz sa vraciame v case, tak by sa ten cas mohol posunut v udalostiach; vcielky,ostrov a navyse znovu reprizovany zaciatok do prirody ! toto teda nevyslo...
  • ondra09 (CZ1)ondra09 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 11.08.2015
    No to se mi snad zdá:mad:Vylepšovalo se mi silo na vikingské a musím to všechno dělat znovu.hurá do přírody také,to je k vzteku
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 11.08.2015
    lutanela napsal: »
    já teda nestačim vše sledovat,ale přijde mi,že včelky neubuly(?)

    Podle toho, kdy ti vylítly. Takže já je dělám dokolečka dokola.

    Doufám, že nám bude vysvětleno, proč jedem událost "Hurá..." od začátku, ale čas není od začátku.

    Jsem ráda, že nedělám ostrov, to by mne už vezli z infarktem do nemocnice.
  • Leni18 (CZ1)Leni18 (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 11.08.2015
    Budu slušná i když ke sprostým slovům nemám daleko. Jsem asi jediná, která aktualizovala hru a naskočila mi tabulka s obrázkem vodopádua nápisem: ČAS VYPRŠEL...dále text, že jsem akci nestihla a pod tím text: POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST a chce to po mne pokud chci pokračovat 82 500 zlatek...to si ze mne děláte srandu...OZVE SE MI K TOMUTO NĚKDO KOMPETENTNÍ????...Jsem Moni13
    Píšu ze hry dcery.
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 11.08.2015
    Leni18 napsal: »
    Budu slušná i když ke sprostým slovům nemám daleko. Jsem asi jediná, která aktualizovala hru a naskočila mi tabulka s obrázkem vodopádua nápisem: ČAS VYPRŠEL...dále text, že jsem akci nestihla a pod tím text: POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST a chce to po mne pokud chci pokračovat 82 500 zlatek...to si ze mne děláte srandu...OZVE SE MI K TOMUTO NĚKDO KOMPETENTNÍ????...Jsem Moni13
    Píšu ze hry dcery.

    nie, aj mne t naskočilo, dala som zatvoriť tú ponuku a mala som potom hurá do prírody od začiatku
  • Farmer Tony2 (CZ1)Farmer Tony2 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 11.08.2015
    fakt skvělá aktualizace, všem moc děkuju, 3 hodiny v háji a zlatky co jsem před hodinou nakoupil za 880 Kč nikde, mám sto chutí se na hru vykašlat

    fakt nevím proč toho dáváte tolik najednou, nedivte se pak že se hra seká a musí se stále aktualizovat

    nedivte se že takto přicházíte o hráče
  • Nynuska (CZ1)Nynuska (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 11.08.2015
    Už po druhé začínám Hurá do přírody a zase obtížnost 3 proč si to nemůžu vybrat sama ???
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 11.08.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Podle toho, kdy ti vylítly. Takže já je dělám dokolečka dokola.

    no právě že mi přijde,že ač lítaly i po tom,tak neulítly,,jako by pořád přibývaly..měla jsem ráno tři,,mám jich pět
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 11.08.2015
    Leni18 napsal: »
    Budu slušná i když ke sprostým slovům nemám daleko. Jsem asi jediná, která aktualizovala hru a naskočila mi tabulka s obrázkem vodopádua nápisem: ČAS VYPRŠEL...dále text, že jsem akci nestihla a pod tím text: POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST a chce to po mne pokud chci pokračovat 82 500 zlatek...to si ze mne děláte srandu...OZVE SE MI K TOMUTO NĚKDO KOMPETENTNÍ????...Jsem Moni13
    Píšu ze hry dcery.

    To naskočilo zřejmě všem, kterým se ráno díky chybě spustila stará verze Hurá do přírody. Předpokládám, že na serveru tu "starou" verzi ukončili a proto tam naskočila tato hláška, která naskočí vždycky, když nestihneš událost dokončit v termínu. Já jsem tu nabídku taky dostal a samozřejmě zavřel a teď už jedu od začátku novou verzi Hurá do přírody.
  • aluska666 (CZ1)aluska666 (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 11.08.2015
    Nynuska2 napsal: »
    Už po druhé začínám Hurá do přírody a zase obtížnost 3 proč si to nemůžu vybrat sama ???
    už tu modíci psaly, je to kvůli novým odměnám, všem automaticky naskočí úroveň 3, po jejím splnění si při další přírodě budeš moci úroveň zvolit
  • Vlaďka 410 (CZ1)Vlaďka 410 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 11.08.2015
    tak to v tom nejsi sám - celá dnešní práce na všech farmách je pryč. V přírodě jsem dělala už třetí úkol a teď abych začala všecko znovu - paráda :-((((
  • prcek60 (CZ1)prcek60 (CZ1) Komentářů: 35
    upraveno 11.08.2015
    ahojky, tak tohle se opravdu povedlo:mad:, hráčům zmizely peníze, včetně koupených zlatek, odezva na to taková, že chtějí s hrou skončit, práce na farmě za celé odpoledne a večer fuč, naskakuje Hurá do přírody úplně v jiné obtížnosti, než člověk běžně mívá, bere to elán do hry
  • Leni18 (CZ1)Leni18 (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 11.08.2015
    ...já dávám zavřít nabídku křížkem nebo dole zeleným obdélníkem zavřít a stále mi naskakuje POZOR pokud toto okno zavřeš už to nikdy nepůjde...tak co s tím???

    Dám na vaše rady a zavřu to...děj se vůle boží...ale je to neskutečný bordel
    Kompenzace by měla být mnohonásobně větší!!!!!!!! Nikdy už nedám do hry ani korunu a že jsem jich už utratila:(((
  • aluska666 (CZ1)aluska666 (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 11.08.2015
    Leni18 napsal: »
    ...já dávám zavřít nabídku křížkem nebo dole zeleným obdélníkem zavřít a stále mi naskakuje POZOR pokud toto okno zavřeš už to nikdy nepůjde...tak co s tím???
    zavřít a potvrdit
  • prcek60 (CZ1)prcek60 (CZ1) Komentářů: 35
    upraveno 11.08.2015
    A není pravda, že všichni mají přírodu ve třetí obtížnosti, některým naběhla i čtvrtá
  • stefi9 (SK1)stefi9 (SK1) Komentářů: 14
    upraveno 11.08.2015
    no, chcela som sa rozčuľovať, ale vidím, že sa už rozčuľovali všetci a ani chyby popisovať nemusím, sú tu všetky...jaj...
  • Lukáš-Terezka (CZ1)Lukáš-Terezka (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 11.08.2015
    Stejná zkušenost jako Tony103.
    Zakoupené zlatky v tahu.:mad:
  • didan (CZ1)didan (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 11.08.2015
    hele tak dostanu odpověď to je jen lakani penez z lidi a pak takovy keci ale prachy v tahu to je ucta k hracum jak svina tleskam a vedeni všechny hry jsou stejny od ggs
  • kolusnice (CZ1)kolusnice (CZ1) Komentářů: 11
    upraveno 11.08.2015
    Nemohl by se ten "zázračný trh" přesunout ve správě farmy na konec. ???? Sousedy ignoruji , nic jim nedávám a ignoruji celý trh.
Sign In to comment.