Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Důl

15

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.06.2015
    Možností je více, na fóru bys to jistě našla ;-)

    .. je několik způsobů, jak přijít ke zlaté licenci (snad na nějaký nezapomenu :o):

    1) zakoupit u Omara 1 licenci za 1 500 zlatých, nebo v balíčku s 5 žetony za 2 555 zlatých
    2) vytočit si ji v jackpotu na kole štěstí
    3) v tajemné truhle, kterou můžeš zakoupit u Bennyho, získat jako odměnu v soutěži pro spolky, v turnajové sezóně a úkolech ke koňskému ranči, získat během prime nákupů, za koupi zlata během Prime Day či Výhodné nabídky, nebo získat jako bonus za 5. den při denním přihlašování
    4) jako odměnu za úkol šlechtění na koňském ranči
    5) získat za koupi zlata během dané Prime Day akce
    6) získat za koupi zlata během dané Výhodné nabídky
    7) jako odměnu v turnajové sezóně

    Snad jsem nic neopomněla :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 05.06.2015
    Ona se dá licence získat za bonus při přihlášení? Tak to se mi zatím nikdy nestalo a to nemám moc případů, kdy bych se do hry nepřihlásila a přetrhla tak řetěz.

    Budu čekat, až se objeví... :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.06.2015
    wolfka napsal: »
    Ona se dá licence získat za bonus při přihlášení? Tak to se mi zatím nikdy nestalo a to nemám moc případů, kdy bych se do hry nepřihlásila a přetrhla tak řetěz.

    Budu čekat, až se objeví... :)

    V tajemné truhle, je to tam napsáno ;)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 05.06.2015
    V tajemné truhle, je to tam napsáno ;)

    A jo, blbě sem si to vyložila... to to ranní vstávání :D to mi nedělá dobře :D
  • maty693maty693 Komentářů: 2
    upraveno 21.06.2015
    Již třetí den nemám žádné povolení k těžbě dolarů ze mlýna i když jsem mlela skoro celé dny pro všechna zvířata na farmě. Co s tím?
    Post edited by maty693 on
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 15.06.2015
    maty693 napsal: »
    Již třetí den nemám žádné povolení k těžbě dolarů ze mlýna i když jsem mlela skoro celé dny pro všechna zvířata na farmě. Co s tím?

    Povolení skáče náhodně...doporučuji mlít dále
  • maty693maty693 Komentářů: 2
    upraveno 15.06.2015
    dnes je to už čtvrtý den a nemám žádné povolení, to se mi dříve nestávalo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.06.2015
    maty693 napsal: »
    dnes je to už čtvrtý den a nemám žádné povolení, to se mi dříve nestávalo.
    Vážně je to o náhodě, prostě teď jen nemáš štěstí. Ono to zase začne padat :) Celkem "zaručeně" vypadne z plné várky krmiva pro krávy.
  • maty693maty693 Komentářů: 2
    upraveno 21.06.2015
    Asi byl zaseknutÝ vozÍk v dole, protoŽe nynÍ padÁ i po namletÍ pro slepice.
  • Ífa69Ífa69 Komentářů: 0
    upraveno 11.08.2015
    Ahoj:) Kde můžu získat povolení k těžbě v dole?
    Post edited by Ífa69 on
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    upraveno 11.08.2015
    na dolary padá ze mlýna na zlaťáky koupit když je akce
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 11.08.2015
    A dá se i vytočit v kole štěstí.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 11.08.2015
    A také lze získat licenci na těžbu zlata jako odměnu v koňských dostizích v platinové a diamantové lize.
    Také při troše štěstí lze licenci nalézt v tajemné bedně.
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    upraveno 01.09.2015
    Ahoj, takže.. je několik způsobů, jak přijít ke zlaté licenci (snad na nějaký nezapomenu :o):

    1) zakoupit u Omara 1 licenci za 1 500 zlatých, nebo v balíčku s 5 žetony za 2 555 zlatých
    2) vytočit si ji v jackpotu na kole štěstí
    3) v tajemné truhle, kterou můžeš zakoupit u Bennyho, získat jako odměnu v soutěži pro spolky, v turnajové sezóně a úkolech ke koňskému ranči, získat během prime nákupů, za koupi zlata během Prime Day či Výhodné nabídky, nebo získat jako bonus za 5. den při denním přihlašování
    4) jako odměnu za úkol šlechtění na koňském ranči
    5) získat za koupi zlata během dané Prime Day akce
    6) získat za koupi zlata během dané Výhodné nabídky

    Snad jsem nic neopomněla :)

    PS: Nápověda k "používání" fóra zaslána soukromou zprávou :)
    a pak ještě v akci těžce pracujicych

    proč je počet kolik ma zlataka zaškrtnuti?:confused:
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 01.09.2015
    proč je počet kolik ma zlataka zaškrtnuti?:confused:

    Proč ten multiposting..?
    Proč vůbec netuším, na co se ptáš..?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.09.2015
    a pak ještě v akci těžce pracujicych

    proč je počet kolik ma zlataka zaškrtnuti?:confused:

    Taky netuším, která bije. Šlo by formulovat otázku nějak pochopitelněji? :)

    A akce těžce pracujících v době napsání příspěvku ještě nebyla. Třeba tady je výčet možností kompletní.
  • hela88 (CZ1)hela88 (CZ1) Komentářů: 9
    To je zajímavé, já melu a melu a povolení k těžbě zlata zatím nevypadlo ani jedno, co s tím. Jak najdu vaši odpověď???
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 09.09.2015
    hela88 (CZ1) napsal(a):
    To je zajímavé, já melu a melu a povolení k těžbě zlata zatím nevypadlo ani jedno, co s tím. Jak najdu vaši odpověď???
    Ahoj. Povolení k těžbě zlata z mlýna nepadá. To můžeš koupit za zlaté u Omara, to je ten děda s pruhovaným vozíkem co je občas za plotem, vyhrát v koňských závodech, nebo pokud kupuješ zlatky počkat si na výhodnou nabídku, tam taky někdy jsou, ještě vyhrát v kole štěstí a už mě nic nenapadá asi ještě nějaká možnost je.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    hela88 (CZ1) napsal(a):
    To je zajímavé, já melu a melu a povolení k těžbě zlata zatím nevypadlo ani jedno, co s tím. Jak najdu vaši odpověď???
    Zlatá licence nevypadává z mlýna, z něj dostaneš jen tu na dolary. Zlatou můžeš získat mnoha způsoby:
    1) zakoupit u Omara 1 licenci za 1 500 zlatých, nebo v balíčku s 5 žetony za 2 555 zlatých
    2) vytočit si ji v jackpotu na kole štěstí
    3) v tajemné truhle, kterou můžeš zakoupit u Bennyho, získat jako odměnu v soutěži pro spolky, v turnajové sezóně a úkolech ke koňskému ranči, získat během prime nákupů, za koupi zlata během Prime Day či Výhodné nabídky, nebo získat jako bonus za 5. den při denním přihlašování
    4) jako odměnu za úkol šlechtění na koňském ranči
    5) získat za koupi zlata během dané Prime Day akce
    6) získat za koupi zlata během dané Výhodné nabídky
    7) jako odměnu v turnajové sezóně
    8) jako odměnu v akci těžce pracujících

    .. toť snad vše :)
  • kozabereza (CZ1)kozabereza (CZ1) Komentářů: 6
    prosím o radu, již podruhé se mi stalo, že po vytěřžení zlatáků se mi přičetlo 4000 a za chvíli byly na kontě jen 2000 aniž bych na něco klikla...možná jsem něco přehlídla....ale zatím jsem na nic jiného nepřišla.......díky za vysvětlení...kozabereza
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kozabereza (CZ1) napsal(a):
    prosím o radu, již podruhé se mi stalo, že po vytěřžení zlatáků se mi přičetlo 4000 a za chvíli byly na kontě jen 2000 aniž bych na něco klikla...možná jsem něco přehlídla....ale zatím jsem na nic jiného nepřišla.......díky za vysvětlení...kozabereza
    Ahoj, nemůže to být tím, že zahájení výroby v dole stojí 2 000? Tedy se ve výsledku tvé konto navýší o dva, nikoli čtyři tisíce?
  • kozabereza (CZ1)kozabereza (CZ1) Komentářů: 6
    ano,,?... v tom případě se to moc neoplatí.....to mají napsat ne certifikát na 4000, ale tedy jen 2000, čistého zisku....moc děkuji za odpověd, hezkou hru....
  • Nemej (CZ1)Nemej (CZ1) Komentářů: 220
    oplatí - u certifikátu od omara máš čistý zisk 500 zlatek, pokud certifikát získáš jinak tak čistý zisk 2tis zlatek 
  • Ahoj, po skončení udalosti ťažko pracujúceho som vyhral certifikát na zlato. Dal som ho hned do bane a z účtu mi zmizlo 2000 zlata. Na bani ale naskočilo, že ťažba bude dokončená za 5 hodín a ked som sa za 5 hodín vrátil tak baňa mi dala 4000 dolárov. Nemám ani certifikát ani zlato. Stretli ste sa s tým už niekto? Dá sa niečo robiť ? Ďakujem za prípadnú odpoved !
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.04.2016
    Ahoj, po skončení udalosti ťažko pracujúceho som vyhral certifikát na zlato. Dal som ho hned do bane a z účtu mi zmizlo 2000 zlata. Na bani ale naskočilo, že ťažba bude dokončená za 5 hodín a ked som sa za 5 hodín vrátil tak baňa mi dala 4000 dolárov. Nemám ani certifikát ani zlato. Stretli ste sa s tým už niekto? Dá sa niečo robiť ? Ďakujem za prípadnú odpoved !
    Ahoj, za zahájení těžby zlata v dole zaplatíš poplatek 2 000 zlatých, po dotěžení získáš 4 000 zlatých. Pokud si však jsi jistá/ý, že ti místo toho vypadly 4 000 dolarů, kontaktuj prosím podporu na http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs. Nicméně takovou chybu nikdy nikdo u nás nehlásil.
  • Dakujem za rýchlu odpoved :smile: 
  • zuzanate (CZ1)zuzanate (CZ1) Komentářů: 330
    upraveno 17.05.2016
    Asi to není nějaká chyby, zajímalo by mě kde dostanu povolení k těžbě zlata?

    kromě toho že to můžu objevit v truhle?

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    zuzanate (CZ1) napsal(a):
    Asi to není nějaká chyby, zajímalo by mě kde dostanu povolení k těžbě zlata?

    kromě toho že to můžu objevit v truhle?

    Chyba to není, příště prosím položit dotaz aspoň ve správné sekci.

    A jak můžeš povolení získat?
    1) zakoupit u Omara 1 licenci za 1 500 zlatých, nebo v balíčku s 5 žetony za 2 555 zlatých
    2) vytočit si ji v jackpotu na kole štěstí
    3) v tajemné truhle, kterou můžeš zakoupit u Bennyho, získat jako odměnu v soutěži pro spolky, v turnajové sezóně a úkolech ke koňskému ranči, získat během prime nákupů, za koupi zlata během Prime Day či Výhodné nabídky, nebo získat jako bonus za 5. den při denním přihlašování
    4) jako odměnu za úkol šlechtění na koňském ranči
    5) získat za koupi zlata během dané Prime Day akce
    6) získat za koupi zlata během dané Výhodné nabídky
    7) jako odměnu v turnajové sezóně
    8) jako odměnu v akci těžce pracujících
  • isialan (CZ1)isialan (CZ1) Komentářů: 2
    Ahoj, chci se zeptat, jestli se zvednou zisky z vylepšení dolu v koňském ranči. Zda se vyplatí investovat 19 500 zlaťáků do třetí úrovně nebo ne. Děkuji za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    isialan (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, chci se zeptat, jestli se zvednou zisky z vylepšení dolu v koňském ranči. Zda se vyplatí investovat 19 500 zlaťáků do třetí úrovně nebo ne. Děkuji za odpověď.
    Ahoj, zvýšením úrovně dolu se pouze zkrátí doba těžby, mrkni na modré íčko v kruhové nabídce dolu.
Sign In to comment.