Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

1827

Komentáře

  • lucincinek (CZ1)lucincinek (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 11.08.2015
    a na co jsou ty bubliny na trhu, já se snažím na ně kliknout a ono nic, stojí to a zmizne a nic nepadne
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    Pantheraa2 napsal: »
    tak musím říct, že jsem velmi znechucena :(
    dopoledne jsem na dočasné narvala docela dost zlatek do výroby zimního hnojiva.......cca 5krát jsem to celé uzlatila......hnojiva jsem měla 590ks.nyní přijdu hnojiva jen 50ks a zlatky nevráceny.......kompentace 250 zlatek také nikde i po opětovném jak přihlášeení, tak restartu....to nemluvím o tom, že včelky které jsem získala dnes dopoledne-najednou také zmizely.......a co jsem narvala dolarů do nákupu jablek při druhém úkolu Hurá do přírody o tom ani nemluvě a Hurá příroda najednou také nikde..........
    je moc hezké, že má být stále něco nového o to víc smutné, že je to vždy leda tak na pendrek a nepamatuji, že by vždy hned vše fungovalo jak má...........
    pochopím celkem dost, ale ztrátu zlaťáků neskousnu, pokud jsme měla ještě v úmyslu nějaké nakoupit, po této zlušenosti nenakoupím zlatku jedinou....jsem tak nazlobena, že pro mě za mě, at celá hra/společnost krachne....

    ( nic proti nikomu osobního)

    Pokud se ti nevrátili zlatky ani po odhlášení a přihlášenít, tak prosímkontaktuj naši Podporu. Oni ti pomohou a zlatky ti popřípadě vrátí.

    Foxes
  • kikiy (SK1)kikiy (SK1) Komentářů: 16
    upraveno 11.08.2015
    tak ja sa pridávam k skupine, ktorej nenabehla udalost Hura do prírody - tak aspon máme Klídek, tábáček and company... :o)))
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 11.08.2015
    Ahoj,
    psala jsem na podporu, jsem zvědavá, co odepíší a zda akci Hurá do přírody nastaví.
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 11.08.2015
    jj opět velmi povedená aktualizace,ale tak,myslim že nás to už ale nepřekvapuje... ;)
  • MyšičkaMyšMyšičkaMyš Komentářů: 2
    upraveno 11.08.2015
    Ahoj,
    nemám to přesně spočítané, ale když jsem zákazníka obsloužil ihned, dostal jsem dalších 20% dolarů navíc - předpokládám, že výhoda je právě v tom - když bude dlouho čekat, tak získáte přibližně stejně, jako při prodeji ze skladu, ale když ho obsloužíte ihned - dostanete tučný bonus. Aspoň doufám, že to tak je.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 11.08.2015
    A hele... odmítnutý sice pořád stojí, ale přišel druhý a chce nektar, což je bomba, protože nektaru mám asi 28000 a nemůžu se ho zbavit ani se čtyřmi včelíny... :D Přidal jsem mu k tomu pár vajec a vyfasoval přes 300000. To je dobrý kšeft. :D
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 11.08.2015
    žial nahodenie udalosti nepomáha ani iný internet ani iný PC ani iné mesto..
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 11.08.2015
    ke mě ještě nepřišel ani jeden soused,jsem asi na samotě někde :D

    a světe div se,zlaťáky se asi po cca 10 minutách hraní přičetly :cool:
  • NoisyBoy96NoisyBoy96 Komentářů: 11
    upraveno 11.08.2015
    zlatky se mi přičetli, proto jsem vybral tu bublinu, že jsem všechno vymazal a zaktualizoval, zlatky snad dostali všichni, to by byla pořádná ostuda GGS, kdyby omluva nedorazila všem

    už sem posbíral sady, tak už nic nečekám, zdá se, že budu bez události a bez dekorace, protože to možná nestihnu, ale tyto malé rozdíly na startovní čáře jsou zde obvyklé a zdá se, že normální, tak jakápak očekávání neselektivního přístupu od GGS
  • AnnaElla (CZ1)AnnaElla (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 11.08.2015
    Souhlasím si liloja, taky mi přijde, že soused toho chce hrozně moc v porovnání s velikostí skladu. To už reálnější je nakládat auta, tam to nechce tolik a prodej je ziskový
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 11.08.2015
    „Sem napiš zprávu. Dávej si ale pozor na to, co píšeš. Sprostá slova nejsou povolena.“ jako už jen tohle že nezmizí při psaní zprávy někomu je trapný :(:D
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 11.08.2015
    juj tie Vaše slávne aktualizácie, čo aktualizácia to stoji za prt. A to nehovorím, že taborenie niekomu ide a niekomu nie. Možno to je podľa protekcie.


    p.s.: ggs programatori by sa mali uchádzať o mieston v NASA, tam by im to pekne z aktualizovali.
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 11.08.2015
    Ondras25 napsal: »
    ke mě ještě nepřišel ani jeden soused,jsem asi na samotě někde :D

    Já jsem taky bez zakazníku a už me ta dnešní aktualizace tralala
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 11.08.2015
    romisek5 napsal: »
    Ondras25 napsal: »
    ke mě ještě nepřišel ani jeden soused,jsem asi na samotě někde :D

    Já jsem taky bez zakazníku a už me ta dnešní aktualizace tralala

    mě teda už (velmi slušně řečeno -rozčarovalo) víc aktualizací,ale ta dnešní je zatím asi top ****
  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    upraveno 11.08.2015
    ted se mi to zaseklo uplne...snad me to zase nevrati zpatky :-(
  • Regina21 (CZ1)Regina21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 96
    upraveno 11.08.2015
    i já to mám tak, tak ať si tu přírodu strčej do kakaové dírky. Včetně pšenice 4200 je fuč !!!
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 11.08.2015
    Regina212 napsal: »
    i já to mám tak, tak ať si tu přírodu strčej do kakaové dírky. Včetně pšenice 4200 je fuč !!!

    nestrčej,nemaj už místo,protože už tam mají totiž nacpaný sousedy z mojí farmy :D
  • upirellica2upirellica2 Komentářů: 10
    upraveno 11.08.2015
    touto udalosťou ste sotva niekoho potešili..... nielen, že údržba trvá niekoľko hodín, ešte k tomu takmer nikto nemá ani udalosť Hurá do prírody.... 250 zlatiek a predlženie niektorých udalostí o niekoľko hodín je kompenzácia akurát tak na houby....... radšej ste mohli dať niečo v tom štýle, ako bolo hľadanie veľkonočných vajec okolo farmy......
  • MáriaB. (CZ1)MáriaB. (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    upraveno 11.08.2015
    no ten trh je uplně ****,soused - tam se jenom prodelava a nebo je to stejne jako prodej ze skladu a jak to je stěma procentama co on dava ten bonus kdy jako budu mit třeba 99 procent bonus ,pořad jen 10 procent max 20 procent,pak zas 10 a nebo žadné procenta a jenom dolary a to mu davam ihned ,a vubec se mi ty procenta nezvedají,a kdy třeba bude něco jiné jste psali že bude davat i jine darky jako třeba zlato,chci vyjadření
  • katty460 (SK1)katty460 (SK1) Komentářů: 11
    upraveno 11.08.2015
    Foxes napsal: »
    Ještě jednou zdůrazňuji!!!! Hurá do přírody je předělaná akce, tudíž musíte nejdříve splnit třetí úroveň, abyste si při příštím spuštění mohli nastavit obtížnost, jinak vás událost přiřadí do skupiny s vaší úrovní.

    Komu se nenačítají události, prosím o odhlášení a opětovné přihlášení!

    Foxes

    aj by som skusila urobiť 3 uroveň keby som dostala priležitosť . Stan mi zmizol a doteraz nemám !
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    katty460 napsal: »
    aj by som skusila urobiť 3 uroveň keby som dostala priležitosť . Stan mi zmizol a doteraz nemám !

    Ahoj katty,

    bohužel se tato událost některým hráčů nezobrazuje. Již pracujeme na opravě. Prosím o trpělivost :).

    Děkuji
    Foxes
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 11.08.2015
    Ti moji sousedi jsou vážně ve vatě. Tři a půl mega od zrzavého korbiče za krmivo pro prasata a levandule :D
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 11.08.2015
    myslim že je to jen další znamení k tomu jít o hru dál.Nabralo to už dávno špatnej směr,a pořád se to stáčí k ... k ničemu.Hlavně že xkrát za den vyskočí milion tabulkek s „výhodnou“ nabídkou...to je věc která by se měla odstranit jako první.Kdy po který aktualizaci fungoval vše jak mělo,nebo jak bylo psáno že bude?mít takový výkony já v práci,tak už mám dávno padáka...
  • katty460 (SK1)katty460 (SK1) Komentářů: 11
    upraveno 11.08.2015
    drobec92 napsal: »
    juj tie Vaše slávne aktualizácie, čo aktualizácia to stoji za prt. A to nehovorím, že taborenie niekomu ide a niekomu nie. Možno to je podľa protekcie.


    p.s.: ggs programatori by sa mali uchádzať o mieston v NASA, tam by im to pekne z aktualizovali.

    v NASA asi ťažko ,ked programatori nevedia si predstaviť k čomu má služiť trh.Na trh odjakživa sa chodi predávať prebytočny tovar a nie to čo má farmár uloženy v sklade na vlastnu potrebu. Na trhu zakáznik vybera z ponukaného tovaru a nie naopak .Je to zase chaos aktualizácia,na nič.
  • ondra09 (CZ1)ondra09 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 11.08.2015
    ode mne chce soused 70 000,-to je v pořádku nebo je to nějaká chyba?

    pardon není to soused je to prodavač vypadá to takto 70 000/70 000,odměna ?
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 11.08.2015
    Ready Teddy napsal: »
    Ti moji sousedi jsou vážně ve vatě. Tři a půl mega od zrzavého korbiče za krmivo pro prasata a levandule :D

    já se můžu odhlášet a přihlašovat,restartovat hru atd. atd pořád dokola,a ještě nepřišel ani jeden týpek :D
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 11.08.2015
    ondra094 napsal: »
    já se můžu odhlášet a přihlašovat,restartovat hru atd. atd pořád dokola,a ještě nepřišel ani jeden týpek

    :D v pohodě, mě zas zmizelo ranní táboření, a to jsem byl už u třetího úkolu... Třeba ti přijde kouzelný dědeček a nabídne 20 mega za polní květiny :D
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 11.08.2015
    Foxes napsal: »
    Zdravím,

    pokud vám nenaběhla akce nebo se nepřičetly zlatky, tak se musíte odhlásit a opět přihlásit do hry (popřípadě vymazat cache). Poprosím o klid a trpělivost, byl to pro nás všechny náročný den.

    Foxes

    to aby sme sa odhlasovali celý deň alebo aj týždeň, a vymazáť cache - to asi zoderieme program na to.

    Zase chcú *** farmárov ggs s ich aktualizáciami a prerábkami.

    p.s.: klud to nevyrieši ale výmena programatorov to vyrieši.
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    upraveno 11.08.2015
    Trh - chybí mi informace, kolik je potřeba splnit kontraktů, aby se zvýšila aktivita.
Sign In to comment.