Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

1327

Komentáře

  • Patrik KolesarPatrik Kolesar Komentářů: 132
    upraveno 11.08.2015
    Ja by som bol tiež rád aby som mal najprv správu farmy a až na konci by bol trh :)
  • Ado 2003 (SK1)Ado 2003 (SK1) Komentářů: 21
    upraveno 11.08.2015
    Ja by som bol tiež rád aby som mal najprv správu farmy a až na konci by bol trh :)
    Súhlasím,tiež to tak chcem :)
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    upraveno 11.08.2015
    A opět probíhá údržba , to se s aktualizací čekalo , posouvala ,aby se vychytali problémy a ono nic, to už je dneska druhý výpadek a nefunkčnost farmy .
  • Blbe4ek (CZ1)Blbe4ek (CZ1) Komentářů: 298
    upraveno 11.08.2015
    V tom případě se ozývám taky. Když chci na trh, kliknu na trh. Když chci do správy farmy, byl bych rád, kdyby se mi po kliknutí na správu farmy ukázala správa farmy, ne trh. :D

    Souhlasím. Nechápu proč trh straší hned na prvním místě ve správě farmy.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 11.08.2015
    Dotaz k tomu, co probíhá nyní, čili k návratu k záloze z 5:00: Vrátí nám někdo i těch (v optimálním případě) sedm hodin ztraceného času ve vikingské farmě?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    Zdravím,

    je nové oficiální oznámení k momentální úrdžbě serveru.

    Co se týče dekorací k události Hurá do přírody, tak tento test byl na základě vaší reakce zrušen a všichni budou mít možnost obdržet dekorace nové.

    Foxes
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    upraveno 11.08.2015
    Tak jsem si přečetla oficiální oznámení a mám dotaz ano farma se vrátí v čase ,ale co bude s včeličkama ??? a již spuštěnou akcí hurá do přírody ?? bude nějak posunut čas nebo bude nějaká náhrada nebo tak něco ?? přece sem půl dne jen tak někam nespláchla .
  • sarka991 (CZ1)sarka991 (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    upraveno 11.08.2015
    Já se bavím.Super příspěvky.Jen opravdu chybí čas na Vikingy.A to sem si myslela,že konečně zvládnu 2.knížku:-(
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 11.08.2015
    Upřímně řečeno je mi naprosto jedno, jestli někdo dostal miliardu dolarů za jednu kukuřici, k nevyrovnanosti hry podstatně více přispívají zlaťáky a to je každému jedno, protože z toho jsou peníze a tak je to v pořádku. Tohle je prostě jen "náhodou to taky jednou pomohlo hráčům, musíme to hned opravit." Empire 2.0 :D Mě podstatně více štvou ty ztracené hodiny, jelikož údržba stále probíhá a já už půjdu na brigádu, je to prakticky celý den v háji.

    Jinak souhlasím, že trh na prvním místě správy farmy je k ničemu, když se na něj stejně dostanete z jakékoliv farmy jedním kliknutím.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    Dotaz k tomu, co probíhá nyní, čili k návratu k záloze z 5:00: Vrátí nám někdo i těch (v optimálním případě) sedm hodin ztraceného času ve vikingské farmě?
    lobodasm3 napsal: »
    Tak jsem si přečetla oficiální oznámení a mám dotaz ano farma se vrátí v čase ,ale co bude s včeličkama ??? a již spuštěnou akcí hurá do přírody ?? bude nějak posunut čas nebo bude nějaká náhrada nebo tak něco ?? přece sem půl dne jen tak někam nespláchla .

    Bohužel, rollback znamená, že jak byly farmy ve stavu v 5:00, tak je uvidíte i po údržbě. Budeme se snažit tlačit, abyste dostali alespoň nějakou kompenzaci za ztracený čas, ale nemohu nic slíbit. Je to situace, kdy jste nepřišli o nic "fyzického", ale "pouze" o postup, proto se k tomuto problému přistupuje jinak. Je to tvrdé, ale je to tak....ovšem zatím není vše ztraceno. Jde jen o malý rollback, věřím, že se s tím naše komunita zvládne vypořádat :).

    Foxes
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 11.08.2015
    hahahahahaha taky se musím smaaaaatttt ,,to už je fakt moc,,,ty co dělají tu hru tak to je samej ret... uff nemam slov
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    Vlník napsal: »
    Upřímně řečeno je mi naprosto jedno, jestli někdo dostal miliardu dolarů za jednu kukuřici, k nevyrovnanosti hry podstatně více přispívají zlaťáky a to je každému jedno, protože z toho jsou peníze a tak je to v pořádku. Tohle je prostě jen "náhodou to taky jednou pomohlo hráčům, musíme to hned opravit." Empire 2.0 :D Mě podstatně více štvou ty ztracené hodiny, jelikož údržba stále probíhá a já už půjdu na brigádu, je to prakticky celý den v háji.

    Jinak souhlasím, že trh na prvním místě správy farmy je k ničemu, když se na něj stejně dostanete z jakékoliv farmy jedním kliknutím.

    Také nejsem zrovna nadšena, ale musíme pracovat s tím, co máme. Možná se nějaká ta kompenzace vyskytne, ale čas v reálnu ti zpátky bohužel nepřičaruji :/.

    Foxes
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    upraveno 11.08.2015
    Dobrá , náhrada se asi s největší pravděpodobností konat nebude , inu proč by si provozovatel hry za svou chybu nějak vážil hráčů ,to není žádné překvapení , hlavně když je dost hráčů ,kteří nakupují zlatky a je zisk , naštvanost a rozhořčení hráčů je až na druhém místě a není to prioritou a pokud to takhle půjde dál bude to jen a jen odliv hráčů jinam (mimochodem již jednou sem to zažila v jiné hře)
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 11.08.2015
    co je rollback
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    romisek5 napsal: »
    co je rollback

    Ahoj romisku,

    rollback je navrácení serveru do stavu v určitém čase v minulosti.

    Foxes
  • Elíza7 (CZ1)Elíza7 (CZ1) Komentářů: 117
    upraveno 11.08.2015
    Tak to je parádní...to jsem půl dne sbírala tučnáky na nic...čas v hájí,ten nám nevrátí,co se nasbíralo od rána nebude..a pak se to má stihnout jo.Tak to ať jdou někam....nebavím mě to!Ano ,je to tvrdé,ale vůči nám všem co vikingskou farmu hrajeme dost nefér!!!!!!!
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 11.08.2015
    "TLESKÁM" :mad:
    Já ještě trh nestihla využít, ale štvou mne včelky. Jsem zvědavá, kolik mi jich vypadne tentokrát. A mám zasetou pšenici, takže to bude ztráta času - 2 hodiny údržba + 4 hodiny, než mi pšenice dozraje. Posílám GGS srdeční pozdrav.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 11.08.2015
    Foxes napsal: »
    Bohužel, rollback znamená, že jak byly farmy ve stavu v 5:00, tak je uvidíte i po údržbě. Budeme se snažit tlačit, abyste dostali alespoň nějakou kompenzaci za ztracený čas, ale nemohu nic slíbit. Je to situace, kdy jste nepřišli o nic "fyzického", ale "pouze" o postup, proto se k tomuto problému přistupuje jinak. Je to tvrdé, ale je to tak....ovšem zatím není vše ztraceno. Jde jen o malý rollback, věřím, že se s tím naše komunita zvládne vypořádat :).

    Foxes


    A zrovna fyzické ztráty by mě neštvaly.... dolarů mám habakuk. Hraju už to jenom kvůli pár cílům, které bych chtěl dokázat splnit. A tentokrát mi tenhle "návrat do minulosti" extrémně pije krev, protože už x-krát mi o fous utekla odměna za 50M mušlí/runových kamenů a tentokrát jsem měl více času a věřím, že by to mohlo i bez zlaťáků vyjít. Jestli ten čas nepřidají a mi to opravdu uteče o kousek, který bych za těch 8 hodin byl schopný dodělat, končím tady s tím cirkusem... mají v tom čím dál větší bordel. Radši vezmu lopatu a půjdu házet štěrk z jedné hromady na druhou a pak zase zpátky, bude to mít větší smysl než tahle zablešená bugárna. :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 11.08.2015
    je někde předpoklad jak dlouho toto bude trvat? mám na mysli rollback
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 11.08.2015
    Jindra 112 napsal: »
    je někde předpoklad jak dlouho toto bude trvat? mám na mysli rollback

    V křišťálové kouli. :D
  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 11.08.2015
    má zmysel sa rozčuľovať ? aj tak je na vikingskú farmu šialene málo času (ak chce človek aj trocha žiť :D ) a ešte uberú vlastne pol dňa - ja čo mám všetko naplánované som neskutočne vytočená ....
  • Lordko2Lordko2 Komentářů: 32
    upraveno 11.08.2015
    to akože moj hodinovy čas čo som tu rano stravila mi nik nevrati naspat?To mi zmiznu aj moje včielky aj krmivo čo som rano dala namliet a j vlastne všetko sa vymaže?
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 11.08.2015
    Lordko2 napsal: »
    to akože moj hodinovy čas čo som tu rano stravila mi nik nevrati naspat?To mi zmiznu aj moje včielky aj krmivo čo som rano dala namliet a j vlastne všetko sa vymaže?

    Hej. :D Vítejte na BugFarm. :D
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    upraveno 11.08.2015
    tak mě jediné co šlo naložit na auto, žádní sousedé, žádné bubliny... zcela nefunkční
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 11.08.2015
    Češi jsou mírumilovní lidé."
    "jak to myslíte?"
    "No...že mají rádi dobrou míru
  • Lordko2Lordko2 Komentářů: 32
    upraveno 11.08.2015
    mam čas hodinu,,a vidim,že to asi zatial nezapnu,,super,,cely den v čudu,,Vikingov nemam šancu dohnat a včielky tak isto.Bravo,,a to som hru ani od rana zapnutu nemala,zakže mne tu nič neblblo,a aj tak to vymažu všetkym.Naj bude ak daju kompenzaciu milion dolarov ako pri cukrikovej farme,,čo mi bude na velke nulove
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 11.08.2015
    "Pane Pospíšile, bohužel vám musím sdělit, že vám budeme muset odebrat jednu vaší plíci." "No to jsem si oddychl, už jsem se bál, že mi zakážete hrat bigfarm
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    Zdravím,

    události které běželi v době aktualizace budou díky údržbe prodlouženy, takže se nemusíte bát, že je nestihnete dokončit.
    Údržba by měla trvat přibližně 2 hodiny, jak je napsané v oficiálním oznámení.

    Foxes
  • maca972maca972 Komentářů: 3
    upraveno 11.08.2015
    Ještě 2 hodinky ?? :-)
  • sarka991 (CZ1)sarka991 (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    upraveno 11.08.2015
    Škoda přeškoda, necáká nám voda
    Při soutěžích spolků voda by byla potřeba bez okolků.
    Nyní jen sem tam něco zlažíme a opravu se těšíme :-)
Sign In to comment.