Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

227

Komentáře

  • Evinel (SK1)Evinel (SK1) Komentářů: 6
    upraveno 11.08.2015
    Nejdou mi plnit zakázky a obtížnost akce Příroda jsem si také nemohla zvolit
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 11.08.2015
    Mě také nešla zvolit obtížnost automaticky 3,, a trh někdy jde doplnit a někdy to nejde doplnit,a to pořad budou davat jen dolary,tady bylo psano že budeme dostavat i zlato a tak dale kde to je
  • Petra5p2Petra5p2 Komentářů: 14
    upraveno 11.08.2015
    Já mám taky bez volby obtížnost 3 (4 dávno splněna), ale mám novou dekoraci za odměnu - Tábor s 2 skútry.
    A holky ze spolku si obtížnost volit mohly, ale mají starou odměnu - vodopád.
  • alpakaaalpakaa Komentářů: 37
    upraveno 11.08.2015
    Chtělo to po mě 1300 mandlí. Dodání, odeslání v pořádku, ale připsalo mi to cenu 134000 dolarů, což je jen zanedbatelný rozdíl oproti běžnému prodeji. Tak nevím, proč tam ty produkty prodávat. Čekal jsem, že takto bude možné prodávat hnůj, nektar a podobné věci, kterých je hodně a nejdou nijak prodat, ale takto? No uvidíme po pár dnech.

    Avizované nové dekorace u události Hurá do přírody se u mě nekonají. Událost jsem pustil a vše je při starém - vodopád...., žádné nové dekorky nevidím.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    upraveno 11.08.2015
    Ceny se jen docela maličko liší od přímého prodeje , nevím nač chodit přes trh .
    Snad to autíčko je hezký aspoň pobaví ,jinak jsem v rozpacích .
  • lucincinek (CZ1)lucincinek (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 11.08.2015
    já jsem si volit obtížnost taky nemohla, rovnou mi to dalo 3
  • starapopoluška ()starapopoluška () Komentářů: 5
    upraveno 11.08.2015
    Ahojte, tiež mi nešla vybrať obtiažnosť, vôbec nejde naložiť a odoslať veci na trhu, autíčko sa ani nehne a prikláňam sa k názoru hráča "alpakaa" - tiež som čakala, že budem môcť predávať prebytky /hnoj, krmivo..../, nielen predpísaný tovar. Ako teda spustiť TRH ???
  • alpakaaalpakaa Komentářů: 37
    upraveno 11.08.2015
    lucincinek napsal: »
    já jsem si volit obtížnost taky nemohla, rovnou mi to dalo 3
    To je v pořádku, pokud máš novou dekoraci, hra to bere jako novinku. Nejprve se musí vždycky 1x splnit událost na úrovni 3 a u dalších je potom možné obtížnost volit. Bohužel já mám stále vodopád.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    Zdravím,

    s kontrakty by neměl být žádný problém, všechny by měly jít naplnit na 100% a následně odeslat. Pokud se tak neděje, tak poprosím o restartování prohlížeče a vymazání cache.

    Informace o Hurá do přírody zjišťuji a budu vás o nich neprodleně informovat.

    Co se týče Trhu a jeho užitečnosti, tak beží pouze prvních pár hodin, zkuste být trpěliví. Je to na našich farmách úplně něco nového a je tedy samozřejmé, že to nebude šlapat od začátku na 100%, je možné, že se později na základě vaší reakce Trh dočká změn. Prosím o trpělivost a dejte Trhu šanci a pořádně ho vyzkoušejte. :)

    Děkuji!
    Foxes
  • pavla treuova (CZ1)pavla treuova (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 11.08.2015
    nejde mi dodat zadne zbozi i kdyz ve stodole je.Dekuji za vysvetleni
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    nejde mi dodat zadne zbozi i kdyz ve stodole je.Dekuji za vysvetleni

    Ahoj Pavlo,

    zkus aktualizovat stránku a následně vymazat cache.
    Jinak kontrakt naplníš tak, že klikneš na ikonku ruky v pravém dolním okraji a následně posuneš posuvník směrem nahoru. Samozřejmě musís mít ve stodole dostatek množství daného produktu.

    Foxes
  • Viktor Klouda (CZ1)Viktor Klouda (CZ1) Komentářů: 36
    upraveno 11.08.2015
    Taky mi to nejde
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    Taky mi to nejde

    Zkus stejný postup jako jsem radila výše Pavle :).

    Foxes
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 11.08.2015
    Tak ty ceny tedy nejsou žádný velký zázrak zatím. Na 1011 kukuřice (kterou asi nikdo nepěstuje kvůli prodeji) a 115 dárkových koších vydělám úžasných 1 568 dolarů oproti normální ceně :D Ale uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Zatím to vypadá na sice nevýznamné, ale příjemné zpestření hry :)
  • Gábinasafran (CZ1)Gábinasafran (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 11.08.2015
    taky nic promazala jsem a stále mám šedou ruku na dodání požadovaného zboží i když stodola je plná
  • Anamorka3Anamorka3 Komentářů: 13
    upraveno 11.08.2015
    Mě by zajímalo kde jsou ty bonusy xDD ,protože jsem už několikrát poslala auto a furt to je nula :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    Zdravím,

    událost Hurá do přírody je momentálně rozdělena na novou a starší verzi dekorací, abychom se ujistili, že vše pracuje, tak jak má a mohli jsme eliminovat jakékoliv problémy, které by se mohly vyskytnout v budoucnosti, a abychom mohli tyto události optimálně naplánovat pro jejich příští spuštění. U všech následujících událostí budou mít všichni hráči stejnou verzi. Omlouváme se za zpožděnou informaci, toto rozhodnutí bylo učiněno nedávno a nedostalo se tedy do oficiálního oznámení o aktualizaci.

    Prosím, dejte nám vědět, jak se vám libí staré a nové dekorace. Děkujeme za trpělivost.
    Foxes
  • bibina15 (CZ1)bibina15 (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 11.08.2015
    mě též nejde na trhu dodat zboží na nic to nereaguje
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    taky nic promazala jsem a stále mám šedou ruku na dodání požadovaného zboží i když stodola je plná

    Ahoj Gábi,

    tady je obrázek, posuvník musíš vytáhnout až úplně nahoru, aby byl kontrakt splněn a mohla si dodávku odeslat.

    8WSeluz.png
  • Evinel (SK1)Evinel (SK1) Komentářů: 6
    upraveno 11.08.2015
    Měla jsem splnit 187 medu, posuvníkem až nahoru jsem dala 175 a ruka je šedá, nic nejde dělat. Teď musím na něco čekat nebo co dělám špatně? Děkuji.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    Evin napsal: »
    Měla jsem splnit 187 medu, posuvníkem až nahoru jsem dala 175 a ruka je šedá, nic nejde dělat. Teď musím na něco čekat nebo co dělám špatně? Děkuji.

    Ahoj Evine,

    jukni dolu pod posuvník, kde je napsané množství ve stodole. Pokud tam máš nulu (jako výše na obrázku), tak nemáš momentálně k dispozici žádné produkty a budeš je muset vyrobit. Při dostatečném množství ruka opět zezelená.

    Foxes
  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 11.08.2015
    som jediná komu vadí, že keď kliknem na správu farmy automaticky sa mi hodí, ako prvá záložka trh ? to je celeeee zle .... inak, ako v mojom leveli je to celkom zbytočné, zisk par tisíc .... v ofiku tuším bolo že odmeny môžu byť doláre, podkovy alebo zlato atd. (ak som slepá ospravedlňujem sa) je to pri určitej úrovni alebo náhodne ? ja som dodala asi 7x po sebe a stále som na 0 a bonus 0 ....
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 11.08.2015
    Tak jsem právě zjistil, že mám za souseda jednoho ze sedmi trpaslíků :D:D Přišel si pro olej :D

    suu8nk.jpg
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    Sargana2 napsal: »
    som jediná komu vadí, že keď kliknem na správu farmy automaticky sa mi hodí, ako prvá záložka trh ? to je celeeee zle .... inak, ako v mojom leveli je to celkom zbytočné, zisk par tisíc .... v ofiku tuším bolo že odmeny môžu byť doláre, podkovy alebo zlato atd. (ak som slepá ospravedlňujem sa) je to pri určitej úrovni alebo náhodne ? ja som dodala asi 7x po sebe a stále som na 0 a bonus 0 ....

    Ahoj,

    bonusy by měly naskočit při Trhu na úrovni 3 :).
    Kdyby se ozvalo více hráčů, tak si myslím, že by nebyl tak velký problém záložku trhu ve srpávě farmy přehodit.

    Foxes
    Ready Teddy napsal: »
    Tak jsem právě zjistil, že mám za souseda jednoho ze sedmi trpaslíků :D:D Přišel si pro olej :D

    suu8nk.jpg

    Tak snad se u tebe ukáže těch zbývajících šest pro další ingredience. Vsadim se, že budou vařit Špagety Aglio olio :cool:.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 11.08.2015
    To je zase "akutalizace". Avizované nové dekorace u tématické události se pustí jenom někomu, přečemž rozdeěleno je to asi stylem "kdo zlobil a kdo nezlobil" (já jsem zjevně zlobil).

    No a trh... z té slohové práce v představení trhu funguje tak 10%. :D Sousedi s bublinama se nekonají, smajlíky se neukazují, obchodník s malými záhadnými nabídkami patrně zdechnul na horko a nepřijel, z možných odměn se staly pouze dolary a bonus za rychlé vyřízení objednávky jsem taky nepostřehl. Teda pokud není schovaný v těch necelých 5% navíc, které člověk získá za to, že zboží prodá na trhu a ne normálně ze skladu. Pokud je v těch 5% i bonus za rychlost, tak zisk na trhu je ještě trapnější než 5% dolarů a v ten moment bych přivítal možnost trh prostě zavřít, ať mi nezatěžuje procesor a paměť, neboť zisk z něj je nula nula nic. :D
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 11.08.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj,

    bonusy by měly naskočit při Trhu na úrovni 3 :).
    Kdyby se ozvalo více hráčů, tak si myslím, že by nebyl tak velký problém záložku trhu ve srpávě farmy přehodit.

    Foxes

    V tom případě se ozývám taky. Když chci na trh, kliknu na trh. Když chci do správy farmy, byl bych rád, kdyby se mi po kliknutí na správu farmy ukázala správa farmy, ne trh. :D
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    upraveno 11.08.2015
    Kde vidím úroveň trhu a jak ji zvýším? Dík za opověď.
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 11.08.2015
    ke mně přišel soused a chtel 1300 jablek darkový koš asi 1000 a parfem asi 800 a dal mi 200 milionu no prostě bombaaa
  • Petra5p2Petra5p2 Komentářů: 14
    upraveno 11.08.2015
    V tom případě se ozývám taky. Když chci na trh, kliknu na trh. Když chci do správy farmy, byla bych ráda, kdyby se mi po kliknutí na správu farmy ukázala správa farmy, ne trh. :-) :-)
    V tom případě se ozývám taky. Když chci na trh, kliknu na trh. Když chci do správy farmy, byl bych rád, kdyby se mi po kliknutí na správu farmy ukázala správa farmy, ne trh. :D
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 11.08.2015
    O nic jste nepřišli protože mě osobně se ta nová dekorace nelíbí.Vodopád byl daleko hezčí a víc se hodil na jakoukoliv farmu.A také rozměr je nevyhovující.Zase jedna zbytečná dekorka.
    Petra5p2 napsal: »
    V tom případě se ozývám taky. Když chci na trh, kliknu na trh. Když chci do správy farmy, byla bych ráda, kdyby se mi po kliknutí na správu farmy ukázala správa farmy, ne trh. :-) :-)

    Přesně tak také mě to štve.
Sign In to comment.