Domů Technické problémy & bugy

Soutěž - zobrazení bodů reputace místo nasbíraných produktů

2

Komentáře

• black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,045
    upraveno 10.06.2014
    petrusha napsal: »
    Včera jsem tu někomu usilovně tvrdila (tuším, že to byla black-.-angel), že stačí aktualizovat. A hle :)

A já ti zas usilovně tvrdila, že nejsem blázen a že to opravdu nestačí :) Tak aspoň, že jsme se shodly ;)

black-.-angel @ cs 1
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 10.06.2014
    A já ti zas usilovně tvrdila, že nejsem blázen a že to opravdu nestačí :) Tak aspoň, že jsme se shodly ;)

Jo :) do dneška to fakt stačilo. Inu, časy se mění :D ale Rose už to má, snad se s tím něco udělá.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 10.06.2014
    marpan napsal: »
    Tak jsme se dosmáli... a ukončíme :-). Vše je sloučeno v příspěvku č.50 ke snadnějšímu dohledání :)
    Elis359 napsal: »
    informuj, já doufám, že má zdravý úsudek a nechá to plavat.. přijde mi, že trošku přeháníš :)
    tojejedno2 napsal: »
    Uvědomuješ si, že tě tu nikdo nezesměšňuje? A že jediný, kdo tě zesměšňuje, jsi ty sama svými výpady vůči ostatním hráčům, kteří mají trochu víc nadhledu?
    Informovat Rose můžeš, ale jen ji tím zbytečně odtáhneš od mnohem podstatnějších věcí k řešení.

Tak1Player napsal: »
    S hrou toto nemá co společné. Bavte se na cizí účet dál. Jsme ve vlákně stížnosti. Zítra informuji Rose, že moderátor nezvládl příspěvky na foru.

Vše je tady k přečtení, nemusím nic mazat :). A ano, na informování máš právo :-).
    Elis359 napsal: »
    a čím tě zesměšnil prosimtě? :D nemyslím si, že by reagoval nějak, jak by neměl.. kdybych chtěla spočítat, kolikrát jsem se někdy přeřekla nebo přepsala a někdo se tomu zasmál, tak bych se nedopočítala.. řekla bych, že to byla normální reakce :D
    tojejedno2 napsal: »
    Co je na tom za zesměšnění? Zasmáli se tomu všichni, ale nikdo se nikomu nevysmíval. A to je rozdíl. Ponižování by vypadalo jinak.
    Pane moderátore žádám Vás, smažte příspěvky s tímto nickem a Vámi. Mám udělané screeny. Zítra budu informovat Rose, jak zesměšňujete a ponižujete hráče. Děkuji.
    Zajímavá reakce na jedno upsání hráče. Vidím, že se pan moderátor dobře baví. Tento nick zaplnil celou stránku. Příjemnou zábavu.

Nu ano, měl :-). Ale samozřejmě taky děkujeme za nahlášení chyby :)
    Pane moderátore to není trestné, Vy jste se nikdy nespletl (neupsal). Neuvědomila jsem si, že se reaguje i na chybnou formulaci slov. Alespoň jste měl důvod k pobavení.
    Pobavil mne uzávěr paní hráčko. Snad to není trestné :-)
    petrusha napsal: »
    Já si myslím, že tohle je pořád jen herní server, takže tu snad je prostor pro legraci. Pevně v to doufám :) Mě osobně uzávěr taky rozesmál a neznamená to, že bych nebrala vážně, co hráčka píše. Poprosila bych o kapičku nadhledu :)
    A jéje.. víš, jaký je rozdíl mezi závěrem a uzávěrem?
    A co Vás jako pobavilo pane moderátore. Že hráč upozorní na chybu. Dobrá odpověď.
    pobavilo :-))))
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 10.06.2014
    Rose napsal: »
    Ahoj, problém předám. Je také dost možné, že tito hráči pouze nebyli vidět, podobně, jako nejsou někdy vidět body v přehledu a je potřeba aktualizovat několikrát stránku (jedná se také o bug).

Rose, dávám ti sem taky printscreen. Ať jsem aktualizovala jak jsem chtěla, pořád to bylo takhle. A nakonec mě soutěž vyhodnotila jako čtvrtou.

Attachment not found.
    GirlAkriv
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 430
    upraveno 10.06.2014
    mne sa tiez stalo, ze mi v sutazi naskočili nezmyselne cisla, pomohlo odhlasit sa z hry a znovu sa prihlasit. tie cisla boli body reputacie prvych troch najlepsich za tyzden
    sylvia140178 @ sk 1
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 09.10.2017
    Děkuji. Zajímavé příspěvky a reakce některých hráčů.

tojejedno2: můžeš mi napsat, které hráče jsem napadala co mají trochu víc nadhledu? Děkuji.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
    Tak1Player @ cs 1
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 10.06.2014
    Výpad není napadnutí.
    Ale jako příklad uvedu ty uražené řeči "bavte se na cizí účet dál" apod. - to považuji za zbytečné výpady, kterými se zesměšňuješ. Místo aby ses zasmála. Další takový výpad je např. vyhrožování udělanými screeny.
    Nemáš zač ;)
    tojejedno @ cs 1
    upraveno 10.06.2014
    tojejedno2: můžeš mi napsat, které hráče jsem napadala co mají trochu víc nadhledu? Děkuji.

Snad už stačilo, ne? Zbytek si vyřeš soukromou zprávou, pokud Tě ještě něco zajímá. Jinak to budu brát jako OT - a postihovat dle pravidel :)
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 10.06.2014
    No jo, už to mám zase, soutěžím s pěti lidmi z vrcholu statistické tabulky a jsem s nulou na prvním ístě. Asi se na to vybodnu a dnes už to zkoušet nebude. Je vedro.
    GirlAkriv
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Evaaaa (SK1)Evaaaa (SK1) Komentářů: 160
    upraveno 11.06.2014
    Tak jsem dočetla všechny příspěvky, i ty mírně zmatené:)
    A dnes se opět opakuje stejná chyba. Ale zatím se mi vždy stala jen v případě, že jsem v soutěži sama. Obvykle pomůže odhlášení ze hry, ale když jsem se jednou neodhlásila a sbírala dál, tak mě nakonec vyhodnotili jako neaktivní s nulou, i když to nebyla pravda. Takže když se mi to stane znovu a nedaří se ani po novém přihlášení nebo aktualizaci, tak nesbírám, protože to nemá cenu a počkám na další soutěž.
    Ale nedělám z toho vědu, je to jen hra.

Jen jsem dopsala a chyba tu byla znova. A potřebovala jsem tři aktualizace a odhlášení, než jsem uspěla. A zase jsem v soutěži sama.
    Attachment not found.

12. 6.
    dnes se mi soutěž ještě vylepšila, podle jedné informace sbírám kukuřici, podle druhé hnůj, obrázek jsem přidala do hlášení o chybách.
    Evaaaa @ sk 1
    Farm Swiss
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Jacob black (CZ1)Jacob black (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 13.06.2014
    Mám stejný problém, neukazuje se aktuální stav sklizených produktů a aktualizace nepomáhá. Cookies a registr má vyčištěné
    Jacob black @ cs 1
  • kytikyti Komentářů: 2
    upraveno 14.06.2014
    Taky se mi stává, že se zobrazí nesmyslná množství nasbíraného a nepomáhá ani zavřít hru... Ale teď mě to teda naštvalo... Hraji i za syna, když zrovna nehraje, v jeho farmě jsme byli napsáni v tabulce společně v jedné soutěži, ještě s jedním dalším soutěžícím. A na mé farmě jsem byla napsaná s někým úplně jiným, se čtyřmi dalšími farmáři a u toho nesmyslná čísla... tak jak vlastně ty soutěže teda fungují????
    kyti @ cs 1
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 14.06.2014
    Soutěže pravděpodobně fungovaly dobře, to, co nefunguje, je zobrazení. U syna bylo zobrazení dobré, u tebe špatné. Ale na soutěž jako takovou to pravděpodobně nemá vliv.
    tojejedno @ cs 1
    upraveno 14.06.2014
    kyti napsal: »
    Taky se mi stává, že se zobrazí nesmyslná množství nasbíraného a nepomáhá ani zavřít hru... Ale teď mě to teda naštvalo... Hraji i za syna, když zrovna nehraje, v jeho farmě jsme byli napsáni v tabulce společně v jedné soutěži, ještě s jedním dalším soutěžícím. A na mé farmě jsem byla napsaná s někým úplně jiným, se čtyřmi dalšími farmáři a u toho nesmyslná čísla... tak jak vlastně ty soutěže teda fungují????

Tak pokud pominu to, že nesmíš hrát za nikoho jiného dle VOP :) Tak odpověď na tvoji otázku je podle mě toto: Na synově farmě jsi viděla průběh soutěže - byl tam nick tvůj a další soutěžící. Na tvé farmě byla chyba, o které se ví a hodně se tu o ní psalo. V žebříčku není průběh soutěže, ale žebříček podle bodů reputace + vlastí nick - u toho bývá počet sebraného množství, pokud se nepletu. Tak snad to jako vysvětlení stačí, prostě na tvé farmě byla soutěž, soutěžila jsi taky, jen se ti zobrazovala tabulka dle BR. Někdy pomůže refresh, odhlásit a podobně, někdy nepomůže ani svěcená voda. O problému se ví, bude snad opraven v příští aktualizaci :)
    upraveno 15.06.2014
    Opět se ukazuje, jak díky porušování pravidel nalézají (v tomto případě upřesňují) hráči chyby ve hře :)

Na tom nebylo nic upřesňujícího, o téhle chybě se ví už dlouho, měla by být opravena snad v další aktualizaci.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 15.06.2014
    Chybu s nesmyslnými čísly jsem taky měla, ale byla jiná chyba:
    V soutěži o kytičky zdánlivě byla čísla OK. Byla jsem na prvním místě a asi minutu před koncem jsem přesáhla 1 000, hráč na druhém místě měl něco přes 600 a ostatní měli nízká čísla. Ještě pár vteřin před koncem jsem tabulku aktualizovala a vše ukazovalo správně - ve výsledku jsem byla až druhá. Bylo divné, že by mě někdo v poslední vteřině o takový počet přeskočil, ale ještě divnější bylo, že můj výsledný počet byl něco přes 900.
    helaras @ cs 1

upraveno 15.06.2014
    helaras napsal: »
    Bylo divné, že by mě někdo v poslední vteřině o takový počet přeskočil

Co se týče květin, stačí dvě - tři kliknutí a na sedmičkovém pohumuseném poli je z jednoho hned přes 500 ks. Když pohumusím speciálním, tak dokonce až 740 ks z jednoho. Nepsala jsi sice, o kolik tě předběhli, ale jak píšu... stačí tři kliknutí a můžu mít až 2000 ks. Hlavně u kytek každý sklízí až na poslední vteřiny...
    upraveno 15.06.2014
    Taky mi nepřijde divné to přeskočení v posledních vteřinách (kolikrát to sama dělám, z 99 % ale ne záměrně, ale jen díky skleróze:D), spíš se mi nezdá, žes na konci měla méně kytek, než kolik jsi jich měla před dokončením soutěže. Tohle už mi hlava nebere, ty soutěže si vážně žijou svým vlastním životem :)

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 15.06.2014
    Taky mi nepřijde divné to přeskočení v posledních vteřinách (kolikrát to sama dělám, z 99 % ale ne záměrně, ale jen díky skleróze:D), spíš se mi nezdá, žes na konci měla méně kytek, než kolik jsi jich měla před dokončením soutěže. Tohle už mi hlava nebere, ty soutěže si vážně žijou svým vlastním životem :)

Ten rozdíl ve sklizených je fakt divnej. Nicméně když dám na pole šlechtěné kytky, sklízím je co nejpozději, protože se musí urychlit - trvají 30 minut. Pak mi nepřijde divné, že to někdo sklízí opravdu na poslední chvíli, taky to tak dělám :)
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 15.06.2014
    To přeskočení bych pochopila, ale ten jiný počet ne. Vypadalo to, jako by tu poslední sklizeň nebralo přes to, že po aktualizaci se v tabulce objevila.
    Aktualizace byla asi 10 vteřin do konce a přeskočil mě jiný hráč než ten na druhém místě.
    helaras @ cs 1

• Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 15.06.2014
    S tým preskočením je to pri kvetinách dosť pravdepodobné. Zvyknem pri súťaži omrknúť súperov a keď vidím, že im kvety nepribúdajú a majú na všetkých poliach špeciálne semená, tak je jasné, že ma preskočia. Sama zvyknem urýchľovať tiež doslova v posledných sekundách. Mne sa však v súťaži raz stala úplne iná vec. Pár sekúnd pred koncom som dozberávala kvety. Časomiera už stála na nule, keď som pozberala posledné pole, takže podľa toho sa mi nemalo zarátať. Niekoľko sekúnd však vyhodnotenie neprichádzalo a keď konečne nabehlo, zistila som, že pole mi zarátalo a namiesto očakávaného druhého miesta som bola prvá. Pochopila by som, keby som mala spomalený net skôr opačnú situáciu, že mi ešte časomiera beží, pritom už je koniec.
    Slovenský server ........................................Dadika @ sk1
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • bodlák1bodlák1 Komentářů: 1
    upraveno 17.06.2014
    Ahoj všichni hráči,už několikrát se mi stalo při soutěži,že 3vteřiny před koncem jsem byl 1. o několik
    stovek rostlin,někdy i o tisíc,a po skončení soutěže jsem najednou na 2.ale taky 4.místě.Takové výsledky nejsou technicky možné.Je možná nějaká kontrola a případně náprava.Díky Bodlák1.
    bodlák1 @ cs 1
    upraveno 28.07.2015
    Ahoj, v soutěžích se občas vyskytnou chybky, kdy to zobrazuje body reputace místo nasbíraného množství, nebo to nezobrazuje vůbec nic. Nějakými opravami už soutěže prošly, bohužel se stále nepodařilo vychytat vše. Ale jednou t třeba bude fungovat, jak má ;)

black-.-angel @ cs 1
  • zinata (CZ1)zinata (CZ1) Komentářů: 86
    upraveno 07.08.2015
    Ahoj začala mi soutěž na kukuřici ale vůbec se mi nezobrazují moji soupeři když kliknu na soutěže tak mi to otevře tabulku:
    errorCode_NO_TARGET

Support-Info:
    Command: PBMissionMissionHighscoreResponse
    ErrorCode: 3
    Timestamp: 1438763336
    Zone: 3
    PID:482287

Po restartu mi celá soutěž zmizela
    Post edited by zinata (CZ1) on
    zinata @ cs 1
    upraveno 05.08.2015
    zinata napsal: »
    Ahoj začala mi soutěž na kukuřici ale vůbec se mi nezobrazují moji soupeři když kliknu na soutěže tak mi to otevře tabulku:
    errorCode_NO_TARGET

Support-Info:
    Timestamp: 1438763336
    PID:482287

Tato chyba je již nahlášena k opravě.

black-.-angel @ cs 1
  • zinata (CZ1)zinata (CZ1) Komentářů: 86
    upraveno 05.08.2015
    Dobře beru na vědomí další soutěž mi funguje bez problémů
    zinata @ cs 1
  • ron (CZ1)ron (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 06.08.2015
    Ahoj chyba se opakuje,znovu a znovu:errorCode_NO_TARGET

Support-Info:
    Timestamp: 1438860754
    PID:864617
    a navic proč jsem třeba třikrát po sobě sám ve hře,jednou vyhraju,hnesám už hodně moc krát.
    Dík za od pověď
    ron @ cs 1
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 06.08.2015
    ron5 napsal: »
    Ahoj chyba se opakuje,znovu a znovu:errorCode_NO_TARGET

Support-Info:
    Timestamp: 1438860754
    PID:864617
    a navic proč jsem třeba třikrát po sobě sám ve hře,jednou vyhraju,hnesám už hodně moc krát.
    Dík za od pověď

Ahoj,

o chybě víme a pracuje se na jejím odstranění.

Pokud máš problém s tím, že jsi v soutěžích sám, tak nejspíše proto, že jsi chytnul takzvanou červenou vlnu - nejsou hráči, kteří by se v ten stejný čas přihlašovali do soutěží. Na to zatím existuje řešení, stačí se odhlásit ze hry a počkat několik minut a snad se chytit času, kdy se bude účastnit více lidí.

Foxes
  • ron (CZ1)ron (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 06.08.2015
    to je zajímavé,ostatní ve spolku mají v tu samou dobu i 6 proti hráčů já za 6 hodin ani jednoho,to jsem se i odhlašoval,nedal ani kousek,a pořád stejné ,jsem na prvé příčce v týdenním hodnocení,druhý ten problém určitě nemá,protože je vidět jak stahuje náskok.
    ron @ cs 1
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 07.08.2015
    ron5 napsal: »
    to je zajímavé,ostatní ve spolku mají v tu samou dobu i 6 proti hráčů já za 6 hodin ani jednoho,to jsem se i odhlašoval,nedal ani kousek,a pořád stejné ,jsem na prvé příčce v týdenním hodnocení,druhý ten problém určitě nemá,protože je vidět jak stahuje náskok.

Ahoj,

to se občas stává. Systém vyhodnoducuje v sekundách, nevím jak to teď přesně mají, ale záleží opravdu na malém časovém úseku. Doporučuji zkusit odejít ze hry alespoň na 15 minut, ať má systém možnost tě hodit do soutěží s více lidmi. Tento problém se stále snažíme optimalizovat, ale nejspíše se ho nikdy nezbavíme.

Foxes
Sign In to comment.