Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí farmáři,

zde nám můžete sdělit svůj názor, zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o "Aktualizace Trh 04.08.2015".

S přáním hezkého dne
Foxes
Post edited by Foxes on
«1327

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.08.2015
    Hurá do přírody - Odměny (dekorace) budou u této události vyměněny za úplně nové s kempingovou tématikou.

    Nééééé, vždyť to byly nejhezčí dekorky ze všech událostí :(
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 03.08.2015
    Organický trh? Americkému slovu organic v češtině odpovídá předpona bio- -- nebyl by tedy lepší název třeba Farmářský trh? Nebo se chystá i Anorganický trh? ;)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 03.08.2015
    skoumal2 napsal: »
    Organický trh? Americkému slovu organic v češtině odpovídá předpona bio- -- nebyl by tedy lepší název třeba Farmářský trh? Nebo se chystá i Anorganický trh? ;)


    ahoj skoumale,

    bohužel, je malá pravděpodobnost, že by jsme název změnili. Krom toho je to vcelku normální název (neříkám, že zrovna korektní), "organických farem" máme v čechách docela dost.

    Foxes
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 03.08.2015
    a jestli teda chápu dobře tak ve veži dekorací přibyde nové patro
  • Jiri.jira58PlayJiri.jira58Play Komentářů: 229
    upraveno 03.08.2015
    Já už to vůbec nechápů.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 03.08.2015
    Zdravím,
    Jindra 112 napsal: »
    a jestli teda chápu dobře tak ve veži dekorací přibyde nové patro

    o věži dekorací nebyla ani řeč, pouze o Knihovně :).
    Já už to vůbec nechápů.

    Copak nechápeš? Můžeš být trošku konkrétnější? :)

    Foxes
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 04.08.2015
    ...mě pobavilo, že aktualizace dnes neproběhne :D GGS by měla vždy určit termín, k tomu připočíst jeden den, a to pak oznámit jako oficiální datum :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.08.2015
    Možná radši jeden týden. Jednodenní rezerva jim vždy taky nestačila :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 04.08.2015
    Náhodou posun o den už docela dlouho nebyl. Spíš se to posouvalo třeba po pár hodinách. :)

    Ale... mě to vcelku těší, protože večer jedem na dovču, takže akci uvidíme, až jak budou nejhorší chyby vychytaný. :D:D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 04.08.2015
    já myslel, jak si to dnes oprobuju... a ono nic :) zítra jsem na denní, tak taky nic... a večer budu tahat ruce po zemi jak opice :D takže taky nic
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 04.08.2015
    Zdravím,

    tak já doufám, že tenhle update by měl jít bez problémů. Zatím nemám vůbec žádné informace, kdy by mohla aktualizace přijít.

    Foxes
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 05.08.2015
    Také já mám dotaz proč se na českém servru nepoužívají české výrazy.Ač mluvím plynně kromě své mateřštiny dalšíma dvěma jazyky angličtina mezi ně nepatří.Takže co například znamená výraz cooldown! Můžu se o tom pouze dohadovat protože ani překladač mi tento výraz nepřeložil.Asi nebudu sama koho toto bude zajímat.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 05.08.2015
    marynela napsal: »
    Také já mám dotaz proč se na českém servru nepoužívají české výrazy.Ač mluvím plynně kromě své mateřštiny dalšíma dvěma jazyky angličtina mezi ně nepatří.Takže co například znamená výraz cooldown! Můžu se o tom pouze dohadovat protože ani překladač mi tento výraz nepřeložil.Asi nebudu sama koho toto bude zajímat.

    Buď ráda, že to tam nechali, než aby udělali podobně geniální překlad jako organický trh. :D
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 06.08.2015
    marynela napsal: »
    Také já mám dotaz proč se na českém servru nepoužívají české výrazy.Ač mluvím plynně kromě své mateřštiny dalšíma dvěma jazyky angličtina mezi ně nepatří.Takže co například znamená výraz cooldown! Můžu se o tom pouze dohadovat protože ani překladač mi tento výraz nepřeložil.Asi nebudu sama koho toto bude zajímat.

    cool down ochladit zklidnit
    Příklad: Tempers therefore need to cool down so that voting can take place normally.
    Je tedy třeba uklidnit bouři, aby mohlo hlasování proběhnout normálně.

    ale jinak a vámi naprosto souhlasím :-)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 06.08.2015
    marynela napsal: »
    Také já mám dotaz proč se na českém servru nepoužívají české výrazy.Ač mluvím plynně kromě své mateřštiny dalšíma dvěma jazyky angličtina mezi ně nepatří.Takže co například znamená výraz cooldown! Můžu se o tom pouze dohadovat protože ani překladač mi tento výraz nepřeložil.Asi nebudu sama koho toto bude zajímat.

    Ahoj marynelo,

    cooldown je něco jako odpočet času do další možné funkce nebo do dalšího možného kroku. :)

    Aktualizace: Bohužel ani dnes neproběhne aktualizace. O dalším vývoji vás budeme informovat.


    Foxes
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 06.08.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj marynelo,

    cooldown je něco jako odpočet času do další možné funkce nebo do dalšího možného kroku. :)

    Aktualizace: Bohužel ani dnes neproběhne aktualizace. O dalším vývoji vás budeme informovat.


    Foxes

    Ano děkuji za odpověď.Tento výraz ač neangličtinářka jsem si nějak v souvislosti s textem odvodila sama ale to nic nemění na tom o čemž jsem už psala proč se nepoužívají na českém servru výrazy v češtině.Je spousta hráčů kterým toto činí potíže obzvlášt u starších ročníků.Jestliže je psána nějaká informace o něčem novém mělo by to být psáno srozumitelně pro všechny.
  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    upraveno 06.08.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj marynelo,

    cooldown je něco jako odpočet času do další možné funkce nebo do dalšího možného kroku. :)

    Aktualizace: Bohužel ani dnes neproběhne aktualizace. O dalším vývoji vás budeme informovat.


    Foxes

    Ahoj,

    nechci být šťoura, ale není odpočet spíš něco jako countdown? Musím se přiznat, že na cooldown jsem taky čučel ...
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 06.08.2015
    Zdravím,

    countdown a cooldown je v hráčské hantýrce skoro to stejné. Myslím, že je to poprvé, kdy se v překladu objevil takovýto výraz. Samozřejmě, pokud hráčům přijde nesrozumitelný, tak se v příštích aktualizacích již neobjeví a na podobná slova si dáme větší pozor.

    Foxes
  • aluska666 (CZ1)aluska666 (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 06.08.2015
    No jo, ale mějte přeci trošku ohled na nás staršího ročníku. Taky jsem koukala na to, co tím básník myslel: ... zobrazí se cooldown (vychlazení) do dalšího kontraktu... Já jsem to tedy pochopila tak, že počítadlo, či trh na určitou dobu "zamrzne" a dál se bude dát pokračovat pouze za zlatky. Pokud by bylo napsáno contdown (odpočítávání), bylo by mi to určitě jasnější a nejen mně. Jak říkám, jsem starší generace a v hráčské hantýrce se nevyznám, tak pokud jí chcete používat, jménem nás starších vás prosím alespoň tak, aby to bylo jasné i těm, kteří mají pouze základy angličtiny.
    Jinak na trh se velmi těším :-D
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 06.08.2015
    Foxes napsal: »
    ... pokud hráčům přijde nesrozumitelný, tak se v příštích aktualizacích již neobjeví a na podobná slova si dáme větší pozor.Foxes

    Jak napsala aluska666 - jen s tím rozdílem, že např. já nejsem ani ten, co má pouze základy angličtiny :D
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 07.08.2015
    Zdravím,

    ok, beru na vědomí a pro příště se toho budeme vyvarovat :). Děkuji za názory!

    Foxes
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 07.08.2015
    Já si myslím, že toho teď běží hodně a tak počkají až něco zkončí. Třeba soutěže spolku ... Jinak se taky moc těším. :-) Zní to moc dobře :-)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 11.08.2015
    mě by zajímalo jestli to je časově omezená akce (jako příroda a pod) nebo stálá
  • kizp (CZ1)kizp (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 11.08.2015
    Splnění zakázky na trhu:
    Jak splnit, když nelze zadat celé množství i v případě, že ve stodole je několika násobek požadovaného množství? Je umožněno splnit cca 99 % objednávky a poslední kusy nelze zadat.
  • emillii77 (SK1)emillii77 (SK1) Komentářů: 2
    upraveno 11.08.2015
    Mne to nejde :-( a na sklade mám dosť potravín.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.08.2015
    Zdravím,
    Jindra 112 napsal: »
    mě by zajímalo jestli to je časově omezená akce (jako příroda a pod) nebo stálá

    jedná se o stálou akci, proto také byla přesunuta na místo, kde stála původně garáž :).
    kizp napsal: »
    Splnění zakázky na trhu:
    Jak splnit, když nelze zadat celé množství i v případě, že ve stodole je několika násobek požadovaného množství? Je umožněno splnit cca 99 % objednávky a poslední kusy nelze zadat.

    Děkuji za nahlášení, pokud nejde zadat celé množství, pak je něco špatně. Už se díváme, kde by mohl být problém.
    Kacirek2 napsal: »
    Já si myslím, že toho teď běží hodně a tak počkají až něco zkončí. Třeba soutěže spolku ... Jinak se taky moc těším. :-) Zní to moc dobře :-)

    Tak nám pak dej vědět, jestli Trh tvoje očekávání splnil ;-).

    Foxes
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 11.08.2015
    několika členům spolku nešla vybrat obtížnost přírody (přestože už mají splněno dávno I uroven 4), nemůže to souviset s aktualizací?
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 11.08.2015
    Já nemohla najít garáž :-) už jsem chtěla psát a ejhle vykoukla na mě :-) Autíčko odjíždějící z Farmy je bomba
  • prochina (CZ1)prochina (CZ1) Komentářů: 925
    upraveno 11.08.2015
    Ahoj :)
    Mě také nešla zvolit obtížnost,naskočila mě automaticky ta 3.(3 stany)...jde to opravit na nejtěžší ? Zkoušela jsem se znovu přihlásit,ale už to nešlo změnit...děkuji za odpověď
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    upraveno 11.08.2015
    Mě to vše funguje dobře, už jsem odeslal i auto s poptávkou.
Sign In to comment.