Domů Czech Otázky ke hře Návody od hráčů

vikingská farma - dekorace v houští a úkoly

13»

Komentáře

  • Pantheraa (CZ1)Pantheraa (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 26.07.2015
    Díky za info .-)

    a Dobrou .-)
  • Pantheraa (CZ1)Pantheraa (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 27.07.2015
    a ještě taková drobnost k Vikingské .-))

    jsem zvědavá zda bude někdy opravena chybu v textu u tučňáků :))

    viz : V jezírku pro tučňáky se chovají tučňáci.Je zapotřebí krmivo pro tučňáky, které se vyrábí v kamenném mlýnu ze sleďů.

    pro nováčky to může být lehce zavádějící .-))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.07.2015
    Pantheraa2 napsal: »
    a ještě taková drobnost k Vikingské .-))

    jsem zvědavá zda bude někdy opravena chybu v textu u tučňáků :))

    viz : V jezírku pro tučňáky se chovají tučňáci.Je zapotřebí krmivo pro tučňáky, které se vyrábí v kamenném mlýnu ze sleďů.

    pro nováčky to může být lehce zavádějící .-))

    K opravě nahlášena byla.
  • vladule22 (SK1)vladule22 (SK1) Komentářů: 17
    upraveno 29.07.2015
    Jen drobný dotaz, hraji poprvé vikingskou farmu a není mi jasné, kdo přišel na ten geniální nápad, dát tam tučňáky. Je to trochu matoucí - tučňák na severu.
    vladule22
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.07.2015
    vladule222 napsal: »
    Jen drobný dotaz, hraji poprvé vikingskou farmu a není mi jasné, kdo přišel na ten geniální nápad, dát tam tučňáky. Je to trochu matoucí - tučňák na severu.
    vladule22

    Ano, toto bylo kritizováno asi v první minutě první vikingské farmy ;) Prostě to ber jako hru a reálné souvislosti v tom raději nehledej :)
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 29.07.2015
    vladule222 napsal: »
    Jen drobný dotaz, hraji poprvé vikingskou farmu a není mi jasné, kdo přišel na ten geniální nápad, dát tam tučňáky. Je to trochu matoucí - tučňák na severu.
    vladule22

    Ono je tam těch blbovin víc - ryby se pěstujou na poli a místo, aby se zemědělství věnovali v létě, tak si počkají na arktickou zimu (a tmu). :rolleyes:
  • ondra09 (CZ1)ondra09 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 23.08.2015
    Mám dotaz,jestli má někdo zjištěné,co je výhodnější-zbourat vše na ostrovní farmě,co zbourat jde nebo čekat,co dostanu,až farma zmizí?Děkuji předem za odpovědi.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 23.08.2015
    ondra094 napsal: »
    Mám dotaz,jestli má někdo zjištěné,co je výhodnější-zbourat vše na ostrovní farmě,co zbourat jde nebo čekat,co dostanu,až farma zmizí?Děkuji předem za odpovědi.

    Ahoj. nějaké odpovědi najdeš na 3 stránce.
  • ondra09 (CZ1)ondra09 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 23.08.2015
    Děkuji za nasměrování:)
  • Pantheraa (CZ1)Pantheraa (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 23.08.2015
    Mám dotaz....za 50 M. jsem dostala dekoraci Světelný kámen....postavila ji na hl.farmě a doufala, že ji budu moci za pomoci součástek či dolarů vylepšit.... dekorace byla původně na spokojenosti 30., dovolilo mi ji to zvednost na spokojenost 32. a víc ani ťuk dokonce ten kámen z možnosti "vylepšit dekoraci" zmizel, přitom v možnosti "dekoraci rozebrat" zůstal.....jde snad o nějakou chybu či ........ ??? .-)
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 23.08.2015
    ahoj Pantheraa. presne to isté zaujíma aj mňa. sme dve v spolku a to isté riešime, že či je to chyba, alebo ozaj len tak málo sa to dá vylepšiť. ak áno, potom je to za takú námahu, veľmi slabá odmena teda. :(
  • Pantheraa (CZ1)Pantheraa (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 23.08.2015
    socha tuleně má také spokojenost 30. vím je rozměrově 3x3 , to světelný kámen pouze 2x2 ..přesto jak píšeš, velmi slabá odměna za 50M. a pokud tyto dekorace nejdou vylepšit, pak jsou de facto k ničemu :(( ale já ten kámen zvedla na spokojenost 32. jen mě zarazilo, že tak rychle z té možnosti vylepšit zmizel a to bylo, už při minulé návštěvě zahrad.architekty...tak to na mě působí, že vylepšit nepůjde a pak................i těch 276 součástek, co bych dostala za rozebrání je velmi málo :((
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.08.2015
    Optám se, zda se nejedná o chybu :)

    Jinak by to byla vážně bída... Asi se nemohlo stát, že byste na zahradní architektku koukaly ze špatné farmy či neměli zakštnutý správný sklad..?
  • Pantheraa (CZ1)Pantheraa (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 24.08.2015
    Optej prosím, děkuji .-)

    vím jak to myslíš.-)) ne ne, ani jsem nekoukala ze špatné farmy ani nebyla v nesprávném skladu .-)
    a trvá to již od minulé návštěvy zahrad.architektky .-)
    je to jako s těma dalekohledama, co se kdysi dali získat v soutěži, taky jim nejde přidat na spokojenosti, ale ty nelze ani rozebrat.-)
    a tady ten světelný kámen, tomu pouze na spokojenosti nepřidáš, v kolonce rozebrat se zobrazuje .-))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.08.2015
    Pantheraa2 napsal: »
    Optej prosím, děkuji .-)

    vím jak to myslíš.-)) ne ne, ani jsem nekoukala ze špatné farmy ani nebyla v nesprávném skladu .-)
    a trvá to již od minulé návštěvy zahrad.architektky .-)
    je to jako s těma dalekohledama, co se kdysi dali získat v soutěži, taky jim nejde přidat na spokojenosti, ale ty nelze ani rozebrat.-)
    a tady ten světelný kámen, tomu pouze na spokojenosti nepřidáš, v kolonce rozebrat se zobrazuje .-))

    Dalekohledy nejdou, stejně jako jakékoli jiné dekoraci se speciální kvalitou. A ten světelný kámen, pořád se u něj zobrazuje 6. úroveň kvality?
  • Pantheraa (CZ1)Pantheraa (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 24.08.2015
    Ano, pořád 6-tá úroveň .-)
    ona i nějak zlobí sbírková věž s dekoracemi :( několikrát jsem se do ní musela vrátit, aby mi to vůbec odemklo sever.lodě, které jsem postavila na farmě v noci a někdy to úroveň dekorací ukáže a někdy vůbec :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.08.2015
    Pantheraa2 napsal: »
    Ano, pořád 6-tá úroveň .-)
    ona i nějak zlobí sbírková věž s dekoracemi :( několikrát jsem se do ní musela vrátit, aby mi to vůbec odemklo sever.lodě, které jsem postavila na farmě v noci a někdy to úroveň dekorací ukáže a někdy vůbec :(

    Ta bohužel zlobí a chyba už byla nahlášena. Tam pomůže jedině dokola aktualizovat.
    Pantheraa2 napsal: »
    Mám dotaz....za 50 M. jsem dostala dekoraci Světelný kámen....postavila ji na hl.farmě a doufala, že ji budu moci za pomoci součástek či dolarů vylepšit.... dekorace byla původně na spokojenosti 30., dovolilo mi ji to zvednost na spokojenost 32. a víc ani ťuk dokonce ten kámen z možnosti "vylepšit dekoraci" zmizel, přitom v možnosti "dekoraci rozebrat" zůstal.....jde snad o nějakou chybu či ........ ??? .-)
    Ahoj, takže tato dekorace lze vylepšit pouze dvakrát. Je to tak zkrátka nastaveno.

    Je podstatné si přepočítat spokojenost na čtvereček. Zatímco v případě Světelného kamene na maximum, tj. 32 BS, je to 8 BS/čtvereček, u Oázy nicnedělání na maximum, tj. 396 BS, je to 8,08 BS/čtvereček. Čili de facto totéž. Kdyby šla malá dekorace vylepšovat hodněkrát, jakékoli další dekorace by ztratily smysl. Musí být zachována určitá rovnováha :)
  • dandy3 (CZ1)dandy3 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 24.08.2015
    může mi někdo odpovědet:nedostala jsem žádnou odměnu po skončení ostrova
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.08.2015
    dandy33 napsal: »
    může mi někdo odpovědet:nedostala jsem žádnou odměnu po skončení ostrova

    Pokud jsi dočasnou farmu hrála a odměnu jsi nedostala (ani po znovupřihlášení či vymazání cookies), obrať se prosím na podporu: http://support.goodgamestudios.com/.
  • Pantheraa (CZ1)Pantheraa (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 24.08.2015
    Angel, díky za vysvětlení .-) a víc to nebudu komentovat, protože............ :D
    snad jediné, že by mohla být nějaká tabulka, kde bychom zjistili, které dekorace jdou na jakou úroveň navýšit :)
    (možná to tu na forku někde je, nevím, celé jsem ho nepročítala)
    ještě jednou díky a prima den
    Panta
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.08.2015
    Pantheraa2 napsal: »
    Angel, díky za vysvětlení .-) a víc to nebudu komentovat, protože............ :D
    snad jediné, že by mohla být nějaká tabulka, kde bychom zjistili, které dekorace jdou na jakou úroveň navýšit :)
    (možná to tu na forku někde je, nevím, celé jsem ho nepročítala)
    ještě jednou díky a prima den
    Panta
    Není, zatím k tomu úplně nemáme data :)

    Ale jakýsi pokus o takové vlákno byl zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?43777-Architektka-maximum-vylep%C5%A1en%C3%AD-dekorac%C3%AD. Jinak se možná něco vyčte v této diskuzi: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?42893-Diskuze-k-quot-Aktualizace-Krajin%C3%A1%C5%99ka-17-03-2015-quot - tam aspoň já vyčetla tu oázu.

    Taky vzhledem k tomu, že dekorace neustále přibývají, je už trochu náročné různé tabulky dekorací udržovat aktuální :)

    Btw když si vezmu ty tři dekorace, u kterých víme maximum, vždy to dá těch 8 bodů spokojenosti na čtvereček. Zda je to pravidlo, nevím, nicméně je to aspoň malé pozorování :o
  • Tirrilca (CZ1)Tirrilca (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 24.08.2015
    něco se děje? Mám po načtení bílou obrazovku, na farmu se nemůžu dostat :eek:
    nikde nic nemůžu vyčíst, co by se mohlo dít...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.08.2015
    Tirrilca2 napsal: »
    něco se děje? Mám po načtení bílou obrazovku, na farmu se nemůžu dostat :eek:
    nikde nic nemůžu vyčíst, co by se mohlo dít...

    Nevím, jak to souvisí s vikingskou farmou, leda že by to byl snad sníh, ale hádám, že nebude :o

    Aktualizuj si prosím flash player (a následně případně i prohlížeč).
Sign In to comment.