Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

117112

Komentáře

  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 01.06.2015
    No, není to zrovna, že naštvalo, ale rozhodně nepotěšilo. Zasela jsem na 6x6 polí růže a zisk? Pouhých 50 stop. :(
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 05.06.2015
    ...to mě by čert sebral... čtyři pole slunečnic - a ani stopa..! chápu, že je to náhodné, ale alespoň z jednoho pole vypadnout mohly, takhle to beru vyloženě jako provokaci... takže ANO, TOHLE MĚ OPRAVDU NAŠTVALO... :mad:
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 05.06.2015
    Mě opravdu štve, že od okamžiku, kdy mi došly melouny (ostatní ovoce ještě mám), jsou na lodi požadovány POKAŽDÉ. Opravdu, pokaždé. Loď mi tedy stojí v přístavu a holt nedávám nic na poslední dva sloty, abych zbytečně nemrhala i tím ovocem, co mám.

    Kdyby to aspoň trochu ctilo zákony pravděpodobnosti, měla bych je mít pouze v polovině případů. Kdyby to bylo ve třech čtvrtinách, řeknu, že mám smůlu. Takhle mi to ale přijde jako naplánovaná sviňárna naschvál.
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    upraveno 06.06.2015
    Mne tohle dela lod s jabkama o vikendech. Kdyz jedu jablecne tasicky porad dokola, tak jabka ve stodole nemam a muzu si byt jista, ze lod o ne pozada.
    Kdyz jsem si vyslepsovala pekarnu, tak lod o ovocne kolace se slehackou pozadala dvakrat (cimz mi dosly) a pak jeste dvakrat, kdyz uz jsem zadne nemela. Takze 4x v rade.
    Nemyslim si, ze je to nahoda.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 06.06.2015
    Trochu off topic, ale s reakcí na můj včerejší příspěvek:

    Zdá se, že jsem naštvala náhodu :) a dneska po mně loď poprvé po dlouhé době nechtěla melouny :) neuvěřitelné :)

    Akorát jsem si tedy nakládkou lodi vyčerpala i poslední limetky, takže se obávám, že současná pravděpodobnost 1/12, že dostanu na sloty zbývající dvě plodiny, asi už nevychytám :)
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    upraveno 07.06.2015
    Dobré odpoledne.Už je jen pár hodin do konce soutěže spolků a se železnou pravidelností naskakují už jen polní květiny.Popáté za sebou.Že by to byla jen náhoda?
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 07.06.2015
    štve mě ledacos někdy je to naštvání prudké a chvilkové je i nějaké které má delší trvání. Co mě ale opravdu dokáže vytočit je to když hru kazí sami hráči. Někteří lanaří do jiných spolků a dnes obtěžoval naši členku s nejvyšším levlem nějakej ***** a chtěl aby mu přenechala farmu.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 07.06.2015
    jj jsou to dobrodruzi, po mně taky včera jakýsi nešťastník chtěl heslo k mojí farmě ...
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 15.06.2015
    trathen napsal: »
    jj jsou to dobrodruzi, po mně taky včera jakýsi nešťastník chtěl heslo k mojí farmě ...

    To mě taky štve. Když jsem takový dopis dostal poprvé, nabonzoval jsem ho na support. Když jsem ho dostal o pár dní později, odepsal jsem dotyčnému, ať jde do hájje.... ta dvě "j" jsem tam napsal, aby mi to vzal systém dovolil odeslat :P
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 16.06.2015
    moc mě mrzí že nemohu zveřejnit hnedle 2 utočníky Kdo má zájem a napíše si pošlu ve zprávě
  • zpetr (CZ1)zpetr (CZ1) Komentářů: 112
    upraveno 16.06.2015
    romisek5 napsal: »
    moc mě mrzí že nemohu zveřejnit hnedle 2 utočníky Kdo má zájem a napíše si pošlu ve zprávě

    Tak jsem využila tvé nabídky a odeslala ti SZ. Díky.
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 16.06.2015
    Stačí zde dat screen
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 18.06.2015
    Naštvalo mě, že náš skvělej systém rozdělování do soutěží je schopnej i přiřadit mi takovýhoto soupeře:

    Xyxf7.jpg

    Pro srovnání moje body reputace:

    E56HG.jpg

    To je jako fakt 0 a 4.000.000 podobný???
  • treban (CZ1)treban (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    upraveno 26.06.2015
    Tak se mi povedlo zasít na 6 polích speciální semena, která člověk pracně vyrábí a šetří do soutěží.
    Co s tou úrodou mám dělat, když jsou plné stodoly :mad: ?
    Myslím, že by nebylo od věci nějaké tlačítko UNDO (storno akce):o .
    Berte to jako návrh pro autory.
  • lorak (CZ1)lorak (CZ1) CZ1 Komentářů: 11,897
    upraveno 26.06.2015
    prodat tu co máš v stodole
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 26.06.2015
    že jsem již po TŘETÍ vyhozen ze skupiny Platina I :(
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 28.06.2015
    Mna večne naštve nespravodlivé "programové ovládanie" súťaží..
    Konské súťaže - prehráš so slabším - vyhráš nad silnejším súperom - a prehry sú vždy viacej ako víťazstiev.
    Súťaže jednotlivcov - priradenie súperov lv. 120, 135, 140 a pod k súperovi 85 - a pod. /nech tu nik nespomenie aktivitu - je to výmysel a nie pravda.
    Koleso šťastia jeho nepravidelné "točenie" zľava do prava" a spôt sluzi len na oklamanie pozornosti a nie na skutočnú náhodu.
    Takého "klamné" podfuky by v ozajstných kasínacj neprežili ani 1 týžden -
    Žiadam kompetentných aby sa zamysleli na svojimi činmi a "zapli" program súťaží podľa bežného generátora náhody. /P.S.-keby to bolo pre nich zložité nech idú do základných škúl do krúžku elektro a každý žiak im ho urobí./ Určite by viac ako firma aj zarobili lebo časť hráčov má nechuť ku všetkému hraniu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.06.2015
    Neuvěřitelně mě štve, když někdo vlastní chyby hází na někoho jiného. A ještě víc mě štve, že ho snad za to nakonec mám pochválit :mad:
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 09.07.2015
    Už hodně dlouho mě štvou ty obrázky, co vyskáčou na poli při sklizni. Člověk to hned potřebuje znovu zasít, ale zrovna mu před myší proletí obrázek kukuřice a musí na pole klikat znova. Nedá se to někde vypnout nebo není to alespoň v plánu? :D
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 09.07.2015
    Neuvěřitelně mě štve, když někdo vlastní chyby hází na někoho jiného. A ještě víc mě štve, že ho snad za to nakonec mám pochválit :mad:

    Na tohle nám říkal kantor ve škole, že když se nám něco takové stane, máme zůstat v klidu, nadechnout se, vydechnout a pomalu si říkat !Je blbej, je blbej, je blbej..." Zkus to, docela to pomáhá. :D
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 09.07.2015
    Souhlasím s tebou, že je to nepříjemné, zvláště v případě opakovaného setí.
    To se stane "jedna-dvě", že se člověku "podaří" místo zasetí něco zpravidla nechtíc sklidit.
    Již jsme to zde řešili.
    Prozatím platí jediná rada: být opatrný a po sklizení pro jistotu přejet myší obrázky
    sklizených plodin a tím je "odeslat" pryč...
  • Nikilojk (CZ1)Nikilojk (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 09.07.2015
    Mě naštve vždycky když jdu hrát farmu tak mi tam naskočí nabídky a ukol splněn.
    A jinak mi jde hlava kolem s toho jak mi tam štěká ten můj pes.:rolleyes:
  • Eleanora888Eleanora888 Komentářů: 44
    upraveno 13.07.2015
    Mě občas štve, že jdu k dolu, chci vytěžit nějaké ty kameny a dolary a zjistím, že nemám dost certifikátů. Zapnu soutěž. (Musím zmínit, že NEMÁM ZÁSADNĚ ŽÁDNÝ HNŮJ A KRMENÍ...NASTÁVÁ SITUACE JSEM ŠVORC) A co je dnes zrovna za soutěž?
    SESBÍREJTE CO NEJVÍC HNOJE!!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.07.2015
    Eleanora888 napsal: »
    Mě občas štve, že jdu k dolu, chci vytěžit nějaké ty kameny a dolary a zjistím, že nemám dost certifikátů. Zapnu soutěž. (Musím zmínit, že NEMÁM ZÁSADNĚ ŽÁDNÝ HNŮJ A KRMENÍ...NASTÁVÁ SITUACE JSEM ŠVORC) A co je dnes zrovna za soutěž?
    SESBÍREJTE CO NEJVÍC HNOJE!!!

    K zahájení těžby potřebuješ povolení k těžbě, nikoli certifikáty. Běžná povolení získáš z větrného mlýna.

    A mě štve, že mi vůbec nelítají ty žlutočerné mrchy, mám jen jednu (a tu jsem ulovila chvilku po půlnoci). Asi růžičky nebudou :mad::D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 13.07.2015
    K zahájení těžby potřebuješ povolení k těžbě, nikoli certifikáty. Běžná povolení získáš z větrného mlýna.

    A mě štve, že mi vůbec nelítají ty žlutočerné mrchy, mám jen jednu (a tu jsem ulovila chvilku po půlnoci). Asi růžičky nebudou :mad::D

    mně štve že nám zase někdo ukončil počítadlo :(
    a fčelek už mám 6 :D
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 14.07.2015
    Začínám si uvědomovat, že minimálně polovina mých utracených zlaťáků pochází z překliků. Ale vážně, měsíc se snažím na sladké farmě, abych dostal alespon 50 zlaťáků, tak proč hře vůbec nepřijde divné, že jich chci 600 vyhodit za 5 hodin stavby? Většina normálních her na tyhle výdaje upozorňuje :(
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 15.07.2015
    Když mi už konečně nabídnou toho koně co chci, tak za nehorázné zlaťáky. :mad:

    VjDrb.jpg
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.07.2015
    Gamas2 napsal: »
    Když mi už konečně nabídnou toho koně co chci, tak za nehorázné zlaťáky. :mad:

    VjDrb.jpg

    Mně se zas dost nelíbí to jeho jméno. A pak ho ještě za zlaťáky přejmenovávat? Ne, díky ;)

    Mě zas dost štve, že od rána jsem narazila jen na jednoho koně, který neměl hodnotu 100. Můj chcípák má tuším 87, jak pak máme něco uhrát? To je fakt výběr: 100-100-100. Takže posun od rána: 0 bodů :eek:
  • Nole2Nole2 Komentářů: 3
    upraveno 15.07.2015
    Tak a uz hodne dlho ma s...tve ako nespravodlivo padaju bonusy z poli, sadov a vyrobni - nikto mi neodskriepi, ze program "tresta" vacsiu aktivitu tym, ze znizi vytaznost pri pravidelnej hre a snazi sa zabranit napr tomu, aby som dokoncil udalost za 2 dni aj ked viem preco to robim (jednoducho niekedy mam cas a niekedy nie). Ak to takto bude pokracovat, ked pravidelne zo 4 poli nevezmem nic (teraz su to svetlusky), pripadne maximalne jednu, tak som pripraveny to zabalit a venovat sa niecomu kde vladne logika a pripadne su pevne stanovene pravidla

    tak to je sila a taketo nieco postrada akukolvek logiku a aj tolko obhajovany system nasadzovania do sutazi....

    a pridam si este k rovnakej teme - uz som tretikrat po sebe vzal urodu kukurice zo 4 (slovom styroch) poli a hadajte kolko svetlusiek som za to dostal - ani jednu !!!!!!!!!!!!!!
    hanba , hanba, hanba
    fuj programatori
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    upraveno 16.07.2015
    hanah napsal: »
    Ahoj, já hlavně nechápu, proč by zde mělo být vlákno, ve kterém se nadává. Myslím, že opravdu toto je naprosto zbytečné, každý, kdo chce vyjádřit nesouhlas, ho stejně vyjádří a nevěřím, že to bude jen v tomto vlákně :(

    plně s tím souhlasím
Sign In to comment.