MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuze mimo téma (2015)

192133

Komentáře

• Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) Komentářů: 670CZ1
    upraveno 24.06.2015
    To mě taky napadlo, ale v tom případě by neprošel ani Chudáček... :confused: On třeba neprojde ani takový Pakůň. A vůbec, kolikrát si vymyslím nějaké hezké jméno a systém ho uzná za nevhodné :(

Tak systém přelsti, taková drobná mezírka udělá své a k pochopení to je.:D
    Kajula5 @ cs 1, bývalý vrchní despota spolku Samotáři
  • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
    upraveno 24.06.2015
    Kajula5 napsal: »
    Tak systém přelsti, taková drobná mezírka udělá své a k pochopení to je.:D

Jenže to vůbec nevypadá hezky :mad: Kolikrát už mi docházejí nápady, jak koníka pojmenovat. Když už vítězoslavně něco vepíšu, tak mi to řekne, že to nejde.

PS: A jak se těšíte na Kostitřase? Už pilně trénuje :rolleyes:

black-.-angel @ cs 1
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) Komentářů: 670CZ1
    upraveno 24.06.2015
    Jenže to vůbec nevypadá hezky :mad: Kolikrát už mi docházejí nápady, jak koníka pojmenovat. Když už vítězoslavně něco vepíšu, tak mi to řekne, že to nejde.

PS: A jak se těšíte na Kostitřase? Už pilně trénuje :rolleyes:

Zatím s ním máme 100% úspěšnost - závodil proti nám jednou a prohrál. Takže se těšíme moc, já i Lotrando doufáme, že z toho stane taková hezká tradice. :D
    Kajula5 @ cs 1, bývalý vrchní despota spolku Samotáři
  • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
    upraveno 24.06.2015
    Kajula5 napsal: »
    Zatím s ním máme 100% úspěšnost - závodil proti nám jednou a prohrál. Takže se těšíme moc, já i Lotrando doufáme, že z toho stane taková hezká tradice. :D

Nebo můžu nasadit ještě Truhlíka, ten je někde kolem 40. chovné hodnoty, chceš výhru zadarmo? :D

black-.-angel @ cs 1
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) Komentářů: 5,597CZ1
    upraveno 24.06.2015
    ... já se nikam nasadit nenechám :p :D

upraveno 24.06.2015
    Je pravda, že Truhlík a Trathen mají něco společného.... to ale bude jen náhoda :confused::D

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 24.06.2015
    ...jo... máme něco společného... :D tu nejmilejší paničku... :D

upraveno 24.06.2015
    ... Ty chceš jít taky do salámu? :D

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 24.06.2015
    ...kdepáák, jen se už nemůžu dočkat, až se na mě panička projede :D :D :D

upraveno 24.06.2015
    Napsala bych Ti asi totéž, co před chvílí do chatu. Jenže tady by to bylo proti směrnicím. Jsi ***! :D

black-.-angel @ cs 1
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 24.06.2015
    :D :D :D :D člověk se nestíhá divit :D
    Krásný den, přeji všem

Jindra 112 @ cs 1

Spolek: Sýkorák
    upraveno 24.06.2015
    Čemu zas? :D

black-.-angel @ cs 1
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 24.06.2015
    Ale jen tomu projíždění na koníčcích :D například :D
    Krásný den, přeji všem

Jindra 112 @ cs 1

Spolek: Sýkorák
    upraveno 24.06.2015
    Tak znáš trathena :D

Ale jinak... já mám takový problém, od včerejší aktualizace. Nikdy mi nejde sebrat pekárna, vždy musím stránku znova načíst. Je to jen nějaký kiks u mě, nebo to straší i u někoho jiného?

PS: Mám takový pocit, že to má co s dočiněním používáním stroje z garáže na výnos z pekárny. Protože vždy po aktualizaci stránky (kdy už to jde sebrat), mi to nahoře zobrazí tu ikonku bonusu a bonus "0". Jakmile tam ten nulový bonus nesvítí, tak pekárnu prostě neseberu.. Po sebrání bonus zmizí a při dalším pokusu o sebrání je zase třeba restartovat hru. Což při výrobě jablečných taštiček je totální vopruz.

qmbzX.png

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 24.06.2015
    ...já sbírám normálně... zkus obnovit stránku, promazat cache, aktualizovat flash player... a kdyby to nepomohlo, tak zkus kontaktovat podporu, návod je zde:

http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41324-Jak-kontaktovat-podporu-n%C3%A1vod

:D :D :D :D :D

upraveno 24.06.2015
    trathen napsal: »
    ...já sbírám normálně... zkus obnovit stránku, promazat cache, aktualizovat flash player... a kdyby to nepomohlo, tak zkus kontaktovat podporu, návod je zde:

http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41324-Jak-kontaktovat-podporu-n%C3%A1vod

:D :D :D :D :D

Ty jsi ******** :D :D :D :D

A používáš ten stroj z garáže?

(Představ si, že mám všechno čisté a nové! :o)

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 24.06.2015
    ...myslíš Megánka..? :D

upraveno 24.06.2015
    Ne, myslím tohle drantítko: 6nkSg.png

Nebo megánek umí očarovat pekárnu, aby toho vyráběla víc? :D

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 24.06.2015
    ...megánek toho umí, to bys koukala... někdy je lepší než mustang :D jj používám vše, a vše mi funguje...
    ...taky jsi tu viděla Bastet..? nebo se mi to je zdálo..? :eek:

upraveno 24.06.2015
    Zdálo :p

A vyrábíš jablečné taštičky?

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 24.06.2015
    ne, takový věci co mi žerou moc surovin já nedělám... já jsem muffinovej

upraveno 24.06.2015
    trathen napsal: »
    ne, takový věci co mi žerou moc surovin já nedělám... já jsem muffinovej

Já mám totiž pocit, že u koláče a koláče.. dammit.. moment, ja se jmenujou? :D Ovocný koláč se šlehačkou a jablečný koláč mi to myslím nedělaly. A muffiny mimo projekt nedělám, protože je to úplně na ***** :D

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 24.06.2015
    to teda není... mně přijdou muffiny zajímavý... ideální doba, nežere to tuny jablek a mlíka...

upraveno 24.06.2015
    A počítal sis někdy ziskovost jednotlivých výrobků? Asi ne, viď? :)

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 24.06.2015
    ... já si tady hraju pro zábavu... nechceš po mně abych na to šel vědecky, že ne..? :D

upraveno 24.06.2015
    Neboj, nechci, hraj si, jak chceš :D

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 24.06.2015
    ... s tebou si taky můžu hrát..? :D

upraveno 24.06.2015
    Jo, můžeš třeba vymyslet, jaký projekt dáme a ve kterém ulovíš ty hrabičky taky už jednou konečně :D

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 24.06.2015
    já hrabičky lovím průbežně porád, jenže nemůžu mít všechny... nejsem důchodce, ani z Prahy... takže musím taky chodit do práce... :D

upraveno 24.06.2015
    Jo.. tak, že máš víc volna, než kdokoli, koho znám.

black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.