Domů Czech Technické problémy & bugy

problém s lodí

marie45marie45 Komentářů: 8
upraveno 24.06.2015 v Technické problémy & bugy
rád by som konečene vedel kedy už prestanete robyť blbosti pri údržbe , ste úbohy !!!
ostrovnú farmu mám otvorenú od začiatku a teraz mi príde loď do prístavu a nemôžem naložiť ostrovné ovocie ,len kvôli vašej úbohosti !!!
Post edited by marie45 on

Komentáře

  • Mucka80 (CZ1)Mucka80 (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 23.06.2015
    Ahoj, tak mi po aktualizaci připlula loď, ale poslední dvě krabice jsou zamčené a je tam napsáno, že je odemknu zahájením akce Ostrovní farma, ale teď běží Farma sladkostí, tu už jedu od jejího spuštění a teď nemohu odevzdat náklad na loď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    marie45 napsal: »
    rád by som konečene vedel kedy už prestanete robyť blbosti pri údržbe , ste úbohy !!!
    ostrovnú farmu mám otvorenú od začiatku a teraz mi príde loď do prístavu a nemôžem naložiť ostrovné ovocie ,len kvôli vašej úbohosti !!!

    Chyba se vloudit může vždycky. To není známka ubohosti, ale lidskosti - nikdo není dokonalý :)

    Problém s lodí je nahlášen k opravě.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    Mucka80 napsal: »
    Ahoj, tak mi po aktualizaci připlula loď, ale poslední dvě krabice jsou zamčené a je tam napsáno, že je odemknu zahájením akce Ostrovní farma, ale teď běží Farma sladkostí, tu už jedu od jejího spuštění a teď nemohu odevzdat náklad na loď.

    Ahoj, ve hře je chyba, všichni mají momentálně poslední dva sloty zamčené. Čekáme na opravu..
  • Mucka80 (CZ1)Mucka80 (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 23.06.2015
    Díky za informaci, tak počkám. Myslíš, že to opraví ještě dnes?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    Mucka80 napsal: »
    Díky za informaci, tak počkám. Myslíš, že to opraví ještě dnes?

    Já doufám, stále s naložením lodi čekám, ať mi zbytečně neodpluje bez bonusu..
  • marie45marie45 Komentářů: 8
    upraveno 23.06.2015
    áno ale človek sa poučí a vy to akosi nedokážete ,buď to nechcete alebo neviete ?! a ak je to to druhé tak sa na to vykašlite a robte iné veci !
    vám sa to totižto opakujú tie chyby akosi príliš často

    a to pomenovanie úbohosť je len slabučký odvar na to aká iné názvy mi chodili po rozume ohľadom vašej tzv. údržby
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 23.06.2015
    marie45 napsal: »
    áno ale človek sa poučí a vy to akosi nedokážete ,buď to nechcete alebo neviete ?! a ak je to to druhé tak sa na to vykašlite a robte iné veci !
    vám sa to totižto opakujú tie chyby akosi príliš často

    a to pomenovanie úbohosť je len slabučký odvar na to aká iné názvy mi chodili po rozume ohľadom vašej tzv. údržby

    Ahoj marie,

    ráda bych tě prve upozornila, aby sis dal pozor na to, jak se vyjadřuješ.

    Jinak za prvé - naši BM s tím nemají, co společného a za druhé - tyto chyby se objeví nečekaně. Opravdu bychom nepustili ven něco, o čem víme, že nefunguje. Bohužel programování není jednoduchá záležitost a jak řikala Angel, nikdo není bez chyby.

    Oprava by se měla uskutečnit dnes v pozdně odpoledních nebo podvečerních hodinách.

    Foxes
  • marie45marie45 Komentářů: 8
    upraveno 23.06.2015
    no podľa mňa by ste mali upozorňovať hlavne seba na tie chyby !! a že to ako sa vyjadrujem je len dôsledok toho ,že akých amatérskych chýb ste schopný sa dopustiť ! . Ani moja práca nie je jednoduchá a povedal by som že žiadna práca nie je jednoduchá ale ak ja niečo zbabrem tak za to peniaze nevidím a nie ešte si pýtať viac ako to v niektorých prípadoch robíte Vy ,resp. váš chlebodarca . ako je to známe o GGS sú strašne no ako by som to aby bolo slušne podľa vás , nenapkaný !
  • tančičitančiči Komentářů: 1
    upraveno 23.06.2015
    Stále nechápem, prečo mám mať otvorenú ostrovnú farmu.... ja ju nemám... mám hlavnú, gurmánsku, farmu kvetov a teraz cukríkovú. A loď nemôžem naložiť lebo mám mať otvorenú ostrovnú farmu..... nerozumiem tomu.
    Ďakujem za odpoveď.
  • klalalklalal Komentářů: 1
    upraveno 23.06.2015
    Prosím, proč mě nejde naložit loď. Mám vyžší úroveň než 30, produkty ze skleníku vypěstované a na lodi uzamčen náklad. Toto je až od dneška. Děkuji
  • dandy42dandy42 Komentářů: 2
    upraveno 23.06.2015
    po aktualizaci mi nejde naložit loď,píše mi od 30.úrovně a zahájit ostrov.jsem v 114 úrovňi
  • Kimmi (CZ1)Kimmi (CZ1) CZ1 Komentářů: 280
    upraveno 23.06.2015
    Marie, vim ze te to nastvalo, ale tady hudrujes na moderatory, ne na ty "sikuly", co neco vylepsili a neco zazdili... prosim mej s moderatory slitovani, snazi se nam veci zvrchu prelozit a vylozit, ale technicke chyby neopravi. Ale muzou je nahlasit, a to uz asi udelali... ;-) . Pekny den, snad to do zitra spravi hotfixem (a pritom nepolozi jinou cast farmy...)
  • ladavokladavok Komentářů: 4
    upraveno 23.06.2015
    Mně to taky pořád nejde :(
  • T.R.Z (CZ1)T.R.Z (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 23.06.2015
    dobrý den, ostrovní farmu mám otevřenou už 2 týdny ale ode dneška mi nejde dodávat speciální ostrovní hnojivo na loď s tím, že: Krabici odemkneš kliknutím na ostrovní farma . Vše bylo v pořádku než dnes začaly údržbové práce a psalo to o chybě s cukrovarem. Ostrovní hnojivo jsem už dodávala ale teď se stalo tohle. děkuji moc
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    tančiči napsal: »
    Stále nechápem, prečo mám mať otvorenú ostrovnú farmu.... ja ju nemám... mám hlavnú, gurmánsku, farmu kvetov a teraz cukríkovú. A loď nemôžem naložiť lebo mám mať otvorenú ostrovnú farmu..... nerozumiem tomu.
    Ďakujem za odpoveď.
    Je tam nepřesný popis, dva sloty jsou určeny pro jakoukoli dočasnou farmu, tedy ostrovní, vikingskou, polární záři a sladkosti.


    Jinak téma zamykám, neb problém byl vyřešen a odstraněn :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    Aranka13 napsal: »
    Od kdy a proč se nezapočítává mléko z gurmánu do akcí?

    Konkrétně od 26.2.2015, kdy tak byla opravena dřívější chyba, započítávají se pouze kravíny - viz oficiální oznámení: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?42530-Aktualizace-Pol%C3%A1rn%C3%AD-z%C3%A1%C5%99e-24-02-2015.
    klalal napsal: »
    Prosím, proč mě nejde naložit loď. Mám vyžší úroveň než 30, produkty ze skleníku vypěstované a na lodi uzamčen náklad. Toto je až od dneška. Děkuji
    dandy42 napsal: »
    po aktualizaci mi nejde naložit loď,píše mi od 30.úrovně a zahájit ostrov.jsem v 114 úrovňi

    Ve hře byla po včerejší aktualizaci chyba, kdy došlo k zamčení posledních dvou slotů. Tato chyba již byla opravena.
    T.R.Z napsal: »
    dobrý den, ostrovní farmu mám otevřenou už 2 týdny ale ode dneška mi nejde dodávat speciální ostrovní hnojivo na loď s tím, že: Krabici odemkneš kliknutím na ostrovní farma . Vše bylo v pořádku než dnes začaly údržbové práce a psalo to o chybě s cukrovarem. Ostrovní hnojivo jsem už dodávala ale teď se stalo tohle. děkuji moc

    Ostrovní hnojivo se na loď nikdy nedodávalo, pouze produkty ze skleníku. Asi máš na mysli speciální ovoce. Tato chyba s uzamčenými sloty byla už opravena, mělo by to být opět v pořádku.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 24.06.2015
    Tak mají být ty sloty zamčené, nebo ne? Když farmu nehraji.
  • ivik785ivik785 Komentářů: 1
    upraveno 24.06.2015
    Dobrý večer přeji,
    při kliknutí na loď se mi celá hra zasekne a nic. Pokaždé když to zkouším se musím opět přihlašovat. Bohužel problém trvá stále. Je to škoda, hra se mi líbí, ale toto je fakt špatné. Má tento problém ještě někdo další?
    Post edited by ivik785 on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Tak mají být ty sloty zamčené, nebo ne? Když farmu nehraji.

    Pokud nehraješ farmu sladkostí, sloty by měly poptávat ovoce z poslední odemčené dočasné farmy. Tak jako tomu bylo před včerejší aktualizací.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    ivik785 napsal: »
    Dobrý večer přeji,
    při kliknutí na loď se mi celá hra zasekne a nic. Pokaždé když to zkouším se musím opět přihlašovat. Bohužel problém trvá stále. Je to škoda, hra se mi líbí, ale toto je fakt špatné. Má tento problém ještě někdo další?

    Ahoj, zkus prosím promazat cookies (návod zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?16609-N%C3%A1vod-maz%C3%A1n%C3%AD-registr%C5%AF-a-cookies-a-historie-v-prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8D%C3%ADch&p=132725&viewfull=1#post132725) a aktualizovat flash player (zde: https://get.adobe.com/flashplayer/?loc=cz).
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 24.06.2015
    Pokud nehraješ farmu sladkostí, sloty by měly poptávat ovoce z poslední odemčené dočasné farmy. Tak jako tomu bylo před včerejší aktualizací.

    Dík za info. Na CZ mám zamknuto, na SK otevřeno.:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Dík za info. Na CZ mám zamknuto, na SK otevřeno.:D

    Já mám na všech serverech odemčeno. Takže to zas bude nějak individuální. Ách jo. No snad bude ráno moudřejší večera :D

    Pak se tedy všem omlouvám za mylnou domněnku, že chyba byla opravena, evidentně ne u všech.
  • ivik785ivik785 Komentářů: 1
    upraveno 24.06.2015
    Moc děkuji za radu, problém je vyřešen.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 24.06.2015
    Já mám na všech serverech odemčeno. Takže to zas bude nějak individuální. Ách jo. No snad bude ráno moudřejší večera :D

    Pak se tedy všem omlouvám za mylnou domněnku, že chyba byla opravena, evidentně ne u všech.

    Už mám vše otevřeno.:)
  • vera35 (CZ1)vera35 (CZ1) Komentářů: 938
    upraveno 24.06.2015
    Já mám na všech serverech odemčeno. Takže to zas bude nějak individuální. Ách jo. No snad bude ráno moudřejší večera :D

    Pak se tedy všem omlouvám za mylnou domněnku, že chyba byla opravena, evidentně ne u všech.

    Hlásím,že už mám ty dva sloty odemčeny.Loď se přes noc vzpamatovala.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    Super, téma tedy pro vyřešení problému zamykám :)
Tato diskuze je zavřená.