Domů Czech Otázky ke hře

Emailové odměny

1810

Komentáře

  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    upraveno 12.05.2015
    Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,jestli se zrušily dárky k výročí jednoho roku registrace.V dubnu 28 to bylo rok,co jsem přihlášená a nic jsem nedostala.Moc děkuji za odpověd
    Post edited by helca43 (CZ1) on
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.05.2015
    helca43 napsal: »
    Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,jestli se zrušily dárky k výročí jednoho roku registrace.V dubnu 28 to bylo rok,co jsem přihlášená a nic jsem nedostala.Moc děkuji za odpověd

    Ahoj helco,

    bohužel žádné dárky za výročí nemáme. Ovšem podobný návrh byl zmíněn na minulé schůzce s vývojáři, takže se možná v budoucnosti nějakých malých dárků dočkáme. :)

    S pozdravem
    Foxes
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 11.05.2015
    Foxes napsal: »
    ....
    bohužel žádné dárky za výročí nemáme. Ovšem podobný návrh byl zmíněn na minulé schůzce s vývojáři, takže se možná v budoucnosti nějakých malých dárků dočkáme. :)

    S pozdravem
    Foxes

    Prosííím o rychlé zavedení :) Já tu budu již 2 roky tak bych to bral :-)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 12.05.2015
    Naftak5 napsal: »
    Prosííím o rychlé zavedení :) Já tu budu již 2 roky tak bych to bral :-)

    Rozumim, provedu! :cool:
  • Ondra StoryOndra Story Komentářů: 383
    upraveno 10.06.2015
    Ahoj,

    nepřišel mi na e-mail ,,Tvá odměna je sladká!´´ a na ostatní účty (z naší rodiny to hraje víc lidí a každý má svůj účet) to přišlo. http://link.goodgame.com/r/mail/17171II436a90II8822dafc3II1

    Ondra Story
    Post edited by Ondra Story on
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 10.06.2015
    Zkus zkontrolovat spamy. Obcas to tam skočí. A ne vzdy všichni dostanou dárek. Tak mozna i proto
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.06.2015
    Ondra Story napsal: »
    Ahoj,

    nepřišel mi na e-mail ,,Tvá odměna je sladká!´´ a na ostatní účty (z naší rodiny to hraje víc lidí a každý má svůj účet) to přišlo. http://link.goodgame.com/r/mail/17171II436a90II8822dafc3II1

    Ondra Story

    Všimni si dovětku, že odměněný byl náhodně vybrán. Tyto bonusy dostávají jen někteří náhodně vybraní hráči. Třeba budeš mít štěstí příště :)
  • Ondra StoryOndra Story Komentářů: 383
    upraveno 10.06.2015
    Aha, dík za odpověď :-)
  • kit (SK1)kit (SK1) Komentářů: 2
    Ahoj, chcela by som vedieť, či všetci dostávajú na e-mail dary, alebo len niektorí?
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    Je to jak kdy. Některé dárky se připisují všem, některé náhodně vybraný, jak má zrovna GGS náladu :D
    Vzhledem k tomu, že aktuální dárek je až na semena slunečnice dost mizerný, bych to viděl pro všechny.
  • kit (SK1)kit (SK1) Komentářů: 2
    Je to jak kdy. Některé dárky se připisují všem, některé náhodně vybraný, jak má zrovna GGS náladu :D
    Vzhledem k tomu, že aktuální dárek je až na semena slunečnice dost mizerný, bych to viděl pro všechny.

    OK, pýtala som sa koli tomu, že už druhý krát za pol roka na našom čete v spoločenstve bolo, že si máme ísť na e-maily pozreť poštu s darčekmi, a ja som ani tento krát žiadne nemala, takže ani neviem, čo vlastne tie darky sú!!
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    Kdyžtak můžeš zkusit zkontrolovat spam, někdy to tam podobné zprávy hází. Ale samozřejmě je možné, že holt nejsi mezi vyvolenými.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.09.2015
    kit () napsal(a):
    Ahoj, chcela by som vedieť, či všetci dostávajú na e-mail dary, alebo len niektorí?
    Ahoj, tentokrát u dárku nebylo psáno, že je pouze pro náhodně vybrané hráče. A já osobně ho dostala na všechny servery, kde hraju, takže se domnívám, že opravdu je pro všechny. Navíc mám pocit, že zrovna narozeninové dárky byly každoročně pro všechny (ale paměť mě taky může klamat, to nepopírám).

    Zkus si zkontrolovat i spam. Bohužel s některými emaily bývají problémy, zejména seznam a jeho odnože.

    A emaily např. z podpory ti chodí? Byla by pak ještě možnost, že sis někdy odškrtla možnost emaily od GGS dostávat.
  • Veverka73 (CZ1)Veverka73 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Ahoj, chci se zeptat na jednu maličkost. U nás ve spolku někteří hráči dostali na mail dárek od big farm, a já ne,možná ještě někdo ho nedostal. Proč někdo dostane dárek na mail a někdo ne? Hraji farmu už dlouho a nikdy jsem nic nedostala a co ho dostali hrají krátce,tak v čem je důvod. Děkuji za odpovědi,Veverka.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.10.2015
    Ahoj, hráči, kteří dárek obdrží, jsou vybíráni náhodně, nezáleží, jak dlouho hrají, jak moc jsou aktivní, či zda kupují zlaté. Zkrátka někdo štěstí má, někdo ne. U těchto dárků na mail to tak bohužel bylo vždycky (jen se občas měnila hodnota odměny v závislosti tuším na nákupu zlatých či levelu hráče, už přesně nevím, ale to samotné pro rozhodnutí o udělení dárku nehrálo roli).
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, hráči, kteří dárek obdrží, jsou vybíráni náhodně, nezáleží, jak dlouho hrají, jak moc jsou aktivní, či zda kupují zlaté. Zkrátka někdo štěstí má, někdo ne. U těchto dárků na mail to tak bohužel bylo vždycky (jen se občas měnila hodnota odměny v závislosti tuším na nákupu zlatých či levelu hráče, už přesně nevím, ale to samotné pro rozhodnutí o udělení dárku nehrálo roli).
    Ta formulka o náhodným výběru u toho mejlu (a už i nějakým předchozím) už nebyla. Místo toho je tam teď "Tento e-mail jsi dostal, protože ses zaregistroval do Goodgame Big Farm." Měl by teda být plošně pro všechny hráče, ne?
    Nemůže mít Veverka73 problém spíš se zablokováním zpráv od GGS jako celku?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.11.2015
    Stále to tam je, jen ne na konci, ale pod tlačítkem pro vyzvednutí bonusu. Nepsala bych to, kdybych to v mailu sama nečetla :) Ale větička "Byl jsi náhodně vybrán jako vítěz a získáš tento dárek." tam stále je.



    image host

    OBRÁZEK NALEZEN
    Hurá, je to TA jejich poslední schovka :)


    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • alenaopltova (CZ1)alenaopltova (CZ1) Komentářů: 32
    black-.-angel napsal(a):
    Stále to tam je, jen ne na konci, ale pod tlačítkem pro vyzvednutí bonusu. Nepsala bych to, kdybych to v mailu sama nečetla :) Ale větička "Byl jsi náhodně vybrán jako vítěz a získáš tento dárek." tam stále je.



    image host
    Hurá, je to TA jejich poslední schovka :)


    tady je ;-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Hezky, gratuluji k objevu :)
  • alenaopltova (CZ1)alenaopltova (CZ1) Komentářů: 32
    děkuji, děkuji, děkuji :-D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    black-.-angel napsal(a):
    Stále to tam je, jen ne na konci, ale pod tlačítkem pro vyzvednutí bonusu. Nepsala bych to, kdybych to v mailu sama nečetla :) Ale větička "Byl jsi náhodně vybrán jako vítěz a získáš tento dárek." tam stále je.
    Tak jsem se šla zpětně mrknout znova na ten mejl. Znovu jsem to nenašla. Pak jsem zkusila kliknout na "zobrazit zprávu s formátováním" a... světe div se! Ten text není totožnej jako u verze "zobrazit zprávu jako text". Tak to je ale obzvlášť podlý. Tím pádem jsem si už 2x nebo 3x vyklikla odměnu s tím, že se konečně v GGS umoudřili. Sou fakt PODLÍ! :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Stále to tam je, jen ne na konci, ale pod tlačítkem pro vyzvednutí bonusu. Nepsala bych to, kdybych to v mailu sama nečetla :) Ale větička "Byl jsi náhodně vybrán jako vítěz a získáš tento dárek." tam stále je.
    Tak jsem se šla zpětně mrknout znova na ten mejl. Znovu jsem to nenašla. Pak jsem zkusila kliknout na "zobrazit zprávu s formátováním" a... světe div se! Ten text není totožnej jako u verze "zobrazit zprávu jako text". Tak to je ale obzvlášť podlý. Tím pádem jsem si už 2x nebo 3x vyklikla odměnu s tím, že se konečně v GGS umoudřili. Sou fakt PODLÍ! :(
    Uf, tak to jsem netušila, že záleží na typu zobrazení :o
  • zinata (CZ1)zinata (CZ1) Komentářů: 86
    upraveno 05.05.2018
    Dobrý večer přišel mi od Goodgame Big Farm email že si mám vyzvednout dárek který obsahuje 375 zlaťáků, 2 tajemné bedny a 4 žetony. Když jsem na odkaz klikla tak se mi ukázalo byl dáre již vyzvednut. Přitom jsem na farmě nebyla déle jak týden. A při přihlášení do hry se mi přisaly pouze zlaťáky
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dárky mají vždy omezený čas pro výběr, většinou týden až 10 dní, v emailu je to vždy napsáno.

    Pokud se ti něco z toho nepřičetlo, pomoci může jedině podpora.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 01.01.2017
    Občas mi příjde mail, že je pro mne nějaký dárek - krmivo , hnojivo atd.

    Je to jen povídačka nebo kde se to dá vyzvednout?
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Občas mi příjde mail, že je pro mne nějaký dárek - krmivo , hnojivo atd.

    Je to jen povídačka nebo kde se to dá vyzvednout?
    Přímo v tom emailu. Je tam odkaz a píše ti to, i kolik dní máš na vyzvednutí.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    black-.-angel napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Občas mi příjde mail, že je pro mne nějaký dárek - krmivo , hnojivo atd.

    Je to jen povídačka nebo kde se to dá vyzvednout?
    Přímo v tom emailu. Je tam odkaz a píše ti to, i kolik dní máš na vyzvednutí.

    Tomu rozumím, ale když na něj kliknu, tak mne to pošle normálně do hry.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    No a tím se přihlásíš do hry a už budeš mít na kontě dárek připsaný :) Pokud bys měl hru už otevřenou v jiném okně, uvidíš hned animaci, co se ti přičetlo za odměnu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    S prominutím, ale prd se mi objevuje. Dnes jsem si dal záležet, abych se hned podíval a nic. Prý dva žetony pro Montyho , tak jsem klikl na "vyzvednou nyní" a dostal se do hry. Hned jsem se podíval, kolik žetonů mám a stále 0. Kukl jsem i k Montymu a také bez žetonu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A díváš se na správný účet, na testovací server?
Sign In to comment.