Domů Czech Technické problémy & bugy

sladká farma

trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
upraveno 04.07.2015 v Technické problémy & bugy
Prosím ptám se za maminu ( pardubanka) nepřičítávají se ji poukazy z výroby,sklizně i z prodejů na nové farmě k obchodníkovi ,nevím kde je chyba mě to funguje jak má díky za odpověď.trefilka13
Post edited by trefilka13 (CZ1) on

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.06.2015
    Nepřičtou se ani po restartu hry?
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    upraveno 10.06.2015
    ne restart jsme dělali víme,že to takhle se dají chyby spravit
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.06.2015
    Pravděpodobně se bude jednat o individuální chybu. Problém jsme nahlásili.
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    upraveno 10.06.2015
    díky moc za mamku
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 11.06.2015
    Ahoj, na sladké farmě už od jejího spuštění nemám v cukrovaru a v drtícím mlýnu možnost dát vyrábět cokoliv ve větším počtu než v základním (chybí mi tam proklikávací znaménka plus a mínus a šipka na zadání maximálního počtu). :( Nebo se to tady zadává nějak jinak a já jsem jen nepřišla na to, jak se to dělá?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 11.06.2015
    cencen napsal: »
    Ahoj, na sladké farmě už od jejího spuštění nemám v cukrovaru a v drtícím mlýnu možnost dát vyrábět cokoliv ve větším počtu než v základním (chybí mi tam proklikávací znaménka plus a mínus a šipka na zadání maximálního počtu). :( Nebo se to tady zadává nějak jinak a já jsem jen nepřišla na to, jak se to dělá?

    Tam by ani nemělo jít vyrábět toho víc. S vylepšením je "jen" výroba kratší a za míň surovin.
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 11.06.2015
    Wolfko díky za odpověď. Proč tedy ale když kliknu na modré "i", tak mi to tam ukazuje (např. u cukrovaru), že v úrovni 1 je max. vyrobitelných jednotek 66, u úrovně 2 max. 198 u trojky max 396 atd.?
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 11.06.2015
    v tom případě bych vylepšil budovu
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 11.06.2015
    Jindra 112 napsal: »
    v tom případě bych vylepšil budovu
    To si nejsem jistá, jestli to pomůže, když i v úrovni 1 to píše, že můžu vyrobit najednou max. 66 jednotek a mně jde jen 10, ale až dostavím sad, tak to prubnu. :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 11.06.2015
    cencen napsal: »
    To si nejsem jistá, jestli to pomůže, když i v úrovni 1 to píše, že můžu vyrobit najednou max. 66 jednotek a mně jde jen 10, ale až dostavím sad, tak to prubnu. :)

    podívej se ještě jednou na I ale dej si info o produktu- množství bude stale stejné (vyrobené) ale sníží se ti počet surovin potřebných na výrobu...aspon tedy u cukrovaru
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 11.06.2015
    Jindra 112 napsal: »
    podívej se ještě jednou na I ale dej si info o produktu- množství bude stale stejné (vyrobené) ale sníží se ti počet surovin potřebných na výrobu...aspon tedy u cukrovaru

    To sice ano, ale úplně stejně je to ve všech "mlýnů" ve všech dočasných farmách (a vlasně i na stálých) a zrovna tak se tam dá všeho vyrábět víc než jen 10 jednotek. Vím, že tahle farma je udělaná jinak, ale vysvětli mi tedy prosím, co potom znamená ten maximální počet vyrobených jednotek u každé úrovně, jak jsem psala o příspěvek dřív, když kdekoliv jinde (jak na stálých, tak na dočasných farmách) to znamená právě to, kolik toho můžeš vyrobit najednou v dané úrovni budovy...?:confused:
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 11.06.2015
    cencen napsal: »
    To sice ano, ale úplně stejně je to ve všech "mlýnů" ve všech dočasných farmách (a vlasně i na stálých) a zrovna tak se tam dá všeho vyrábět víc než jen 10 jednotek. Vím, že tahle farma je udělaná jinak, ale vysvětli mi tedy prosím, co potom znamená ten maximální počet vyrobených jednotek u každé úrovně, jak jsem psala o příspěvek dřív, když kdekoliv jinde (jak na stálých, tak na dočasných farmách) to znamená právě to, kolik toho můžeš vyrobit najednou v dané úrovni budovy...?:confused:

    tuto farmu jsem nechystal ale já to chápu tak že to bere maximání počet jednotek...máš tam cukr, sirup a krmivo pro alpaky...66 v první urovni je u sirupu takže to chápu tak že to max tam znamená jako max co jde vyrobit ale ne u každé věci ale jako celek, což mi ale nesedí u továrny
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 11.06.2015
    cencen napsal: »
    Wolfko díky za odpověď. Proč tedy ale když kliknu na modré "i", tak mi to tam ukazuje (např. u cukrovaru), že v úrovni 1 je max. vyrobitelných jednotek 66, u úrovně 2 max. 198 u trojky max 396 atd.?

    No vidíš, na to jsem nekoukala. Já koukám vždycky jen do přehledu o výrobcích. Asi nějaká chyba. Zkopírovali to možná z nějaké jiné (už existující) budovy nebo nevím... Prostě blbost vhodná k opravě.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.06.2015
    Zdravím,

    děkuji všem za nahlášení :).

    Tákže....na 2. úrovni těchto budov by se měly šipky zobrazit a budovy by měly vyrábět několik balíků výrobku jako na hlavní farmě.

    Číslo "Vyrobitelných jednotek" se počítá z produktu, kterého můžete vyrobit v té úrovni nejvíc (v balíčcích/stack). Proto je to trochu matoucí.

    Foxes
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 11.06.2015
    Foxes napsal: »
    Zdravím,

    děkuji všem za nahlášení :).

    Tákže....na 2. úrovni těchto budov by se měly šipky zobrazit a budovy by měly vyrábět několik balíků výrobku jako na hlavní farmě.

    Číslo "Vyrobitelných jednotek" se počítá z produktu, kterého můžete vyrobit v té úrovni nejvíc (v balíčcích/stack). Proto je to trochu matoucí.

    Foxes

    Díky moc za vysvětlení. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.06.2015
    cencen napsal: »
    Díky moc za vysvětlení. :)

    Já jen tak jako... ono to tak je odjakživa, vemte si takovou palírnu, olivového oleje nebo aloe gelu taky vyrobíte méně, než je uvedené maximální vyrobitelné množství jednotek (což je bráno z esencí).. A najednou vám to přijde zvláštní :o
  • Ramgad (CZ1)Ramgad (CZ1) Komentářů: 30
    upraveno 23.06.2015
    Zdravím, kapitán nechtěl žádné plody (prý až po odemknutí Ostrovní farmy) a odplul. (prý až po odemknutí Ostrovní farmy). To je záměr? Co mám dělat s černým bezem apod.?
  • libuse.chmel (CZ1)libuse.chmel (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    upraveno 23.06.2015
    Já mám to samé
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    upraveno 23.06.2015
    Dobrý den. Já mám také problém. Po údržbě už mám fórum v češtině, ale kapitán mi píše, že nemůžu nalodit ovoce, až po otevření sladké farmy...Já ji mám komplet postavenou a jedu na plný plyn..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    Ramgad4 napsal: »
    Zdravím, kapitán nechtěl žádné plody (prý až po odemknutí Ostrovní farmy) a odplul. (prý až po odemknutí Ostrovní farmy). To je záměr? Co mám dělat s černým bezem apod.?
    Já mám to samé
    malá matka napsal: »
    Dobrý den. Já mám také problém. Po údržbě už mám fórum v češtině, ale kapitán mi píše, že nemůžu nalodit ovoce, až po otevření sladké farmy...Já ji mám komplet postavenou a jedu na plný plyn..


    Ahoj, ve hře je momentálně chyba. Byla nahlášena k opravě. Prosme o trpělivost, než se ji podaří odstranit :)
  • -jara05- (CZ1)-jara05- (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    upraveno 01.07.2015
    Dnes mám takový problém, nejde mně spustit výroba sladké půdy i když surovina je. Už je to vyřešené, sice je vidět platba v dolarech, ale neměla jsem vyměněné cukrové dolary. Omlovám se za zmatky.
    Děkuji. Jarka
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 01.07.2015
    -jara05- napsal: »
    Dnes mám takový problém, nejde mně spustit výroba sladké půdy i když surovina je. Už je to vyřešené, sice je vidět platba v dolarech, ale neměla jsem vyměněné cukrové dolary. Omlovám se za zmatky.
    Děkuji. Jarka

    Ahoj jarko,

    vůbec se omlouvat nemusíš, od toho tu všichni jsme ;). Jsem ráda, že jsi na to přišla!

    Foxes
Sign In to comment.