Domů Czech Technické problémy & bugy

Stavění a vylepšování

Veverka73 (CZ1)Veverka73 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
upraveno 11.06.2015 v Technické problémy & bugy
Ahoj,
po údržbě vznikl nějaký problém se stavěním a bouráním,nejde vůbec nic a už mě píšou i lidi ze spolku co s tím. Nevím jak jim mám poradit. Vylepšovali např. koňský výběh a nevylepšil se jim. Chtějí zbourat houští a nejde... :(
Post edited by Veverka73 (CZ1) on
«134

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.06.2015
    Píše to nějakou chybu, nebo se prostě "jen nic nestane"?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 09.06.2015
    Veverka73 napsal: »
    Ahoj,
    po údržbě vznikl nějaký problém se stavěním a bouráním,nejde vůbec nic a už mě píšou i lidi ze spolku co s tím. Nevím jak jim mám poradit. Vylepšovali např. koňský výběh a nevylepšil se jim. Chtějí zbourat houští a nejde... :(

    Ahoj Veverko,

    zkusi prosím vymazat cache a restartovat prohlížeč. Mělo by to pomoci, pokud ne tak opět napiš.

    Foxes
  • Veverka73 (CZ1)Veverka73 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    upraveno 09.06.2015
    Píše to staveniště není momentálně k dispozici vyskočí to v takovým okénku,kterému dál nerozumím.Prohlížeč jsem restartovala. Ale vymazat cache? jak na to ?
  • MiraMira8MiraMira8 Komentářů: 10
    upraveno 09.06.2015
    Zdravim mam stejny problem-u trenovani koni mi to pise,ze momantalne neni k dispozici a u vylepsovani toto:Staveniste momentalne neni k dispozici error code9 zone 3 pid:848336
    nejde mi to cely den....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.06.2015
    MiraMira8 napsal: »
    Zdravim mam stejny problem-u trenovani koni mi to pise,ze momantalne neni k dispozici a u vylepsovani toto:Staveniste momentalne neni k dispozici error code9 zone 3 pid:848336
    nejde mi to cely den....

    Ani po vymazání cookies až po dnešním hotfixu?
  • MiraMira8MiraMira8 Komentářů: 10
    upraveno 09.06.2015
    To cookies jsem zkusila hned co jsme si precetla odpoved pro veverku,a stejne nic.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.06.2015
    MiraMira8 napsal: »
    To cookies jsem zkusila hned co jsme si precetla odpoved pro veverku,a stejne nic.

    Ta odpověď byla ale ještě před hotfixem. Zkoušela jsi to i po něm?
  • MiraMira8MiraMira8 Komentářů: 10
    upraveno 09.06.2015
    Ten tvuj navod je tam od pul treti cca,ja to delala nekde kolem pate...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.06.2015
    MiraMira8 napsal: »
    Ten tvuj navod je tam od pul treti cca,ja to delala nekde kolem pate...

    Ok, zítra předám.
  • nozuu (CZ1)nozuu (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 09.06.2015
    Mám stejný problém - nejde stavět, vylepšovat, občas zmizí gurmánská farma a objeví se po restartu hry. Hrajeme (na podpoře máme nahlášeno) v rodině 3 farmy z jednoho pc (ten je vyčištěn) a dělá to jen tato farma.Možná to tím není, ale u této farmy - jako u jediné z nich, běželo v době údržby cca v 11.30 hod. vylepšení skokové dráhy, které nebylo dokončeno a od té doby jen na této dráze nelze trénovat koně. U dvou ostatních farem se nic nestavělo ani nevylepšovalo a jde vše bez problémů.
  • dzery7 (CZ1)dzery7 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    upraveno 09.06.2015
    taky nemůžu vylepšovat.nemůžu vylepšovat a stavět,hlásí mi to že staveniště není kdispozici,měla sem to tam už včera,počítač vyčištěný,restartovaný a pořád ta stejná hláška.POMOC!!!!
  • MiraMira8MiraMira8 Komentářů: 10
    upraveno 10.06.2015
    Dekuji,a na kruhove draze u koni mi nejde trenovat jeste...ale to nevidim jako takovy problem jako s vylepsovanim a stavenim :/
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 10.06.2015
    Zdravím,

    děkujeme za nahlášení. Vše jsem předala, tak teď už jen čekat, až najdou, kde je problém. Kdyby se ještě něco vyskytlo nebo se situace změnila, tak nám dejte vědět. Za potíže se omlouváme.

    Děkuji
    Foxes
  • dzery7 (CZ1)dzery7 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    upraveno 10.06.2015
    nemůžu vylepšovat a stavět,hlásí mi to že staveniště není kdispozici,měla sem to tam už včera,počítač vyčištěný,restartovaný a pořád ta stejná hláška.POMOC!!!!
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 10.06.2015
    Jsem na tom podobně. Ani dekorece nejdou stavět (?)
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 10.06.2015
    Nefuguje to ani na sladkostech
  • siraellasiraella Komentářů: 3
    upraveno 10.06.2015
    ahoj bohužel nemůžu nic zbourat ani stavět je novej ostrov a nějak němůžu nic je fakt že to nejde nikde co s tím děkuji :-)
  • hatla2 (CZ1)hatla2 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 10.06.2015
    Stejný problém. Nefunguje to na žádný farmě. Jde o nějakou překážku, která je potřeba odstranit,ale a jakou to netuším.
  • selatin (CZ1)selatin (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 10.06.2015
    Ahoj, nefunguje mi stavění. Vždy, když chci nechat něco postavit, tak mi to píše tuto chybu:
    Staveniště momentálně není k dispozici.


    Support-Info:
    Command: PBEditorUpgradeObjectResponse
    ErrorCode: 9
    Timestamp: 1433924982
    Zone: 3
    PID:758338

    Prosím o pomoc a děkuji.
  • jirka kahounjirka kahoun Komentářů: 1
    upraveno 10.06.2015
    nejdou mi na nové cukrářské farmě bourat pozemnky ani stavět.
  • haribo (CZ1)haribo (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 10.06.2015
    nejde mi stavět ani bourat na cukrářské farmě.
  • smoulinka862smoulinka862 Komentářů: 3
    upraveno 10.06.2015
    Dobrý den chtěla bych se zeptat co mám dělat když jsem chtěla na cukrové farmě odstranit houští a ukázalo se mi upozornění staveniště momentálně není k dispozici ... Děkuji moc za radu
  • MiraMira8MiraMira8 Komentářů: 10
    upraveno 10.06.2015
    No docela to brzdi no,snad se to brzy vyresi :)
  • MourajsMourajs Komentářů: 1
    upraveno 10.06.2015
    Taky nám nejde bourat a stavět na všech farmách. Doma hrajeme tři,každý na svém PC a problém máme všichni :(
  • nikiska (CZ1)nikiska (CZ1) Komentářů: 15
    upraveno 10.06.2015
    Zdravím, taky mam ten samý problém, ale ne jenom na cukrářské farmě ale i na ostatních nemůžu nic stavět, bourat ani zvětšovat. Předem moc děkuji za pomoc.
  • totolokototoloko Komentářů: 3
    upraveno 10.06.2015
    hahaa to je docela pitomé, zrovna, když se rozjela cukrová farma :D prosím opravte, mám stejný problém a vymazat cookies jsme zkoušela cca před 10 min a stejně nepomohlo ;)
  • nelisek00 (CZ1)nelisek00 (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 10.06.2015
    me zase nejde zasazet kvetinovy zahonek :)
  • ceeceeceecee Komentářů: 3
    upraveno 10.06.2015
    Stejný problém - asi to bude tím, že se nezaevidoval konec toho stavění (u mě cvalové dráhy, která se mi měla kolem šesté ráno dostavět na lvl 8 a stále je na lvl 7), takže nejde spustit nikde, ale zároveň nejde používat ta věc, která se stavěla...? Jakože doufám, že to opraví, přijít jen tak o 42 000 zlatých podkov bych fakt nechtěla...
  • ceeceeceecee Komentářů: 3
    upraveno 10.06.2015
    A neměli jste stejně jako já předtím něco rozestavěné a teď vám to nejde používat a nedošlo ani k dostavění? Já takhle přišla o upgrade cvalové dráhy (na lvl 8), přemýšlím, jestli napsat na podporu nebo jestli to budou nějak opravovat. :-/
Tato diskuze je zavřená.