Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Farma na sladkosti"

1416

Komentáře

  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 09.06.2015
    Přijde mi ale sympatické, že se GGS ústy community managerů omlouvá za chyby již před aktualizací... :D
  • hute (CZ1)hute (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 09.06.2015
    Ahoj, prosím kde najdu tu novou farmu?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.06.2015
    hute napsal: »
    Ahoj, prosím kde najdu tu novou farmu?

    Ještě nebyla spuštěna, aktualizace pouze umožnila její zahájení v budoucnosti.

    Akce pak bude dostupná přes letiště a věřím, že nám k ní naskočí i úkol :) A přijede taky obchodník s poukazy, ne ten s mušlemi. A kdyby prodávali oba najednou, to by se jen poprali :)
  • muri (CZ1)muri (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 09.06.2015
    Třepu se na to celý den a všichni kolem mě taky....jen mě zajímá...KDY?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.06.2015
    muri napsal: »
    Třepu se na to celý den a všichni kolem mě taky....jen mě zajímá...KDY?

    To neví nikdo :) Můj odhad je, že do dnešní půlnoci to vzhledem k návštěvě obchodníka s mušlemi nebude ;-)
  • berunaza (CZ1)berunaza (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 09.06.2015
    teda asi jsem to nepochopila, ale je půl sedmé večer, 9.6. a žádnou změnu na své farmě nevidím, natož sladkou farmu :-) aktualizace tedy bude dnes nebo zítra?? :-) :-) tak nic,už tomu rozumím, ještě nebyla spuštěna
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 09.06.2015
    berunaza napsal: »
    teda asi jsem to nepochopila, ale je půl sedmé večer, 9.6. a žádnou změnu na své farmě nevidím, natož sladkou farmu :-) aktualizace tedy bude dnes nebo zítra?? :-) :-)
    Aktualizace proběhla, vše je nachystáno - viz 19 patro ve věži dekorací, nové semena ve skleníku a pod.
    ale nikde nebylo řečeno že farma bude zahájena dnes
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 09.06.2015
    berunaza napsal: »
    teda asi jsem to nepochopila, ale je půl sedmé večer, 9.6. a žádnou změnu na své farmě nevidím, natož sladkou farmu :-) aktualizace tedy bude dnes nebo zítra?? :-) :-) tak nic,už tomu rozumím, ještě nebyla spuštěna

    stačí číst ofiko. Jasně je napsáno že farma nemusí být okamžitě spuštěna.



    Já osobně si my slím že to bude zase jako minule až odjede autíčko s mušlema přijede zase k ostrovu. To je ale pouze má domněnka a né berná mince
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.06.2015
    Mně se nedávno stala strašná nehoda, rozbila se mi má křišťálová koule :( Takže ani já vám to nepovím :(
  • PampalábusPampalábus Komentářů: 71
    upraveno 09.06.2015
    podle mě taky bude jak odjede obchodník... a to mě štve... :D nemám našetřeno... :D
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 09.06.2015
    A vůbec, jak se vím líbí nové dekorace? Ještě jste je neviděli? Navštivte 19. patro věže :)

    Jsou krásné

    Jen není tam chyba ve velikostech a spokojenosti ??
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.06.2015
    Naftak5 napsal: »
    Jsou krásné

    Jen není tam chyba ve velikostech a spokojenosti ??

    Co konkrétně se ti tam nezdá? Tahle farma je jiná než předchozí dočasné.
  • NexinaNoth (CZ1)NexinaNoth (CZ1) Komentářů: 22
    upraveno 09.06.2015
    Hezký večer...už po několikáté čtu tady 19 patro věže...kde to najdu?Děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.06.2015
    NexinaNoth napsal: »
    Hezký večer...už po několikáté čtu tady 19 patro věže...kde to najdu?Děkuji

    Ahoj :) Můžeš tam jít buď přes rozcestník vedle spolkového stromu nebo když klikneš nahoře na liště na název farmy, rozkliknou se ti i ostatní farmy a dole "Sbírka dekorací". Když vejdeš do sbírky, automaticky budeš v prvním patře, vlevo vidíš přehled pater, šipkami se posuň až nahoru do 19., najdeš tam nové dekorace :)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 09.06.2015
    Co konkrétně se ti tam nezdá? Tahle farma je jiná než předchozí dočasné.

    Automat na žvýkačky - 2x2 a spokojenost +5 -- to je k čemu ?

    Potom jen ta velikost 5x5 u cukrové Vily, Hradu a Paláce a jejich podivnější spokojenost - ale asi to bude tím že to bude jednodušší pro nižší levely (vila)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.06.2015
    Naftak5 napsal: »
    Automat na žvýkačky - 2x2 a spokojenost +5 -- to je k čemu ?

    Potom jen ta velikost 5x5 u cukrové Vily, Hradu a Paláce a jejich podivnější spokojenost - ale asi to bude tím že to bude jednodušší pro nižší levely (vila)

    Tak ta dekorka 2x2 může dobře vyplnit malé mezery, což je hlavní výhoda. A když si to vezmeš např. s porovnáním dekorace 4x4, je to 20 BS (když plácneš 4 ty malé do čtverce), to je pořád lepší než kdejaký záhon atd.
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 09.06.2015
    Tak ta dekorka 2x2 může dobře vyplnit malé mezery, což je hlavní výhoda. A když si to vezmeš např. s porovnáním dekorace 4x4, je to 20 BS (když plácneš 4 ty malé do čtverce), to je pořád lepší než kdejaký záhon atd.

    To je taky fakt :)

    Ps: vzdávám debatu. Jsi výmluvnější :)
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 09.06.2015
    a keď sa budu dať dobre zvýšiť tou krajinárkou, tak to bude tiež celkom dobre.:)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 09.06.2015
    -rika1974- napsal: »
    a keď sa budu dať dobre zvýšiť tou krajinárkou, tak to bude tiež celkom dobre.:)

    To je taky pravda, jen kolik to bude stát
    Krajinářka už mě stála cca 450mil ale pomohla :D:D:D:D:D
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 09.06.2015
    Co konkrétně se ti tam nezdá? Tahle farma je jiná než předchozí dočasné.

    Andílku ty škádlíš mou zvědavost ;)
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 09.06.2015
    však našetríme zase :):)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.06.2015
    Krajinářka je holka k nezaplacení :) Díky ní si člověk může dát dekorky, jaké se mu tam líbí, a ne ty, které prostě jen mají lepší spokojenost.

    A kam si postavíte lunapark? Já to vidím na gurmu, kolotoč se strojem na cukrovou vatu už tam zaparkovaly :cool:
  • gabrielaz (SK1)gabrielaz (SK1) Komentářů: 4
    upraveno 10.06.2015
    ahojky ja viem ze sa to sem nehodi ale po vcerajsej aktualizacii som sa dnes rano prihlasila na moje farmy / konkretne 2 a strazim kamaratkinu farmu lebo je na dovolenke ale u nej mam dost velky problem polka farmy mi chyba neviem jej e-mailovu adrusu cize ani podpora mi nepomoze skusala som uz vsetko ale nemam ani kone neviem sa dostat na gurmanku ani na kvetinku kuzelne fazulky mi nedovoli kupit ani za zlato a nemam ani letisko cize som celkom slusne nahrata neviem co dalej poradte dakujem a este raz sa ospravedlnujem ze sem pisem z kamaratkinej farmy s pozdravom dianka1980
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.06.2015
    gabrielaz napsal: »
    ahojky ja viem ze sa to sem nehodi ale po vcerajsej aktualizacii som sa dnes rano prihlasila na moje farmy / konkretne 2 a strazim kamaratkinu farmu lebo je na dovolenke ale u nej mam dost velky problem polka farmy mi chyba neviem jej e-mailovu adrusu cize ani podpora mi nepomoze skusala som uz vsetko ale nemam ani kone neviem sa dostat na gurmanku ani na kvetinku kuzelne fazulky mi nedovoli kupit ani za zlato a nemam ani letisko cize som celkom slusne nahrata neviem co dalej poradte dakujem a este raz sa ospravedlnujem ze sem pisem z kamaratkinej farmy s pozdravom dianka1980

    Docela odvaha sem napsat, že se někomu staráš o farmu. Je to porušení VOP a obě farmy mohou být zablokovány, to ti ještě kamarádka "poděkuje" :o

    Nicméně k tvému problému... k načtení okolí farmy atd. by měla stačit pouze aktualizace stránky (pomocí F5).
  • unava72 (CZ1)unava72 (CZ1) Komentářů: 8
    upraveno 10.06.2015
    je to strašně mrňavý...
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 10.06.2015
    unava722 napsal: »
    je to strašně mrňavý...

    Copak máš na mysli? ;)
  • unava72 (CZ1)unava72 (CZ1) Komentářů: 8
    upraveno 10.06.2015
    celá hra (viz. obrázek)...
    fotoalbum
    http://www.big-farm.estranky.cz/fotoalbum/
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 10.06.2015
    unava722 napsal: »
    celá hra (viz. obrázek)...
    fotoalbum
    http://www.big-farm.estranky.cz/fotoalbum/

    Stačí otočit kolečkem na myši, jako když se posouváš na internetových stránkách dolů (scrolluješ).

    Foxes
  • MirimeMirime Komentářů: 121
    upraveno 10.06.2015
    už to jede !!! :)))
  • Slovánek2 (CZ1)Slovánek2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 10.06.2015
    už je to tady, už je to tady
Sign In to comment.