Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Farma na sladkosti"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí farmáři,

zde nám můžete sdělit svůj názor, zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o "Farma na sladkosti"

S přáním hezkého dne
Foxes
Post edited by Foxes on
«1316

Komentáře

  • kkvetinkakkvetinka Komentářů: 50
    upraveno 05.06.2015
    WOW změna, těším se :-)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 05.06.2015
    To je tak... sladký... až jsem dostala chuť na něco slanýho. Hurá na oběd. :D

    Pevně doufám, že změna tvaru farmy nebude jen k tomu, aby se nám hůř umísťovaly budovy a dekorace, ale.. bude to spíš pro nějaký ulehčení... ;-)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 05.06.2015
    wolfka napsal: »
    To je tak... sladký... až jsem dostala chuť na něco slanýho. Hurá na oběd. :D

    Pevně doufám, že změna tvaru farmy nebude jen k tomu, aby se nám hůř umísťovaly budovy a dekorace, ale.. bude to spíš pro nějaký ulehčení... ;-)


    To já taky, musela jsem k tomu něco zakusovat, když jsem to psala! :)

    Tvaru farmy se nebojte, bude to jen malá změna, dle mého názoru k lepšímu.

    Foxes
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 05.06.2015
    No konečně se zase bude něco dít už tu byla příšerná nuda.Ale momentálně jsem v programu hubnutí a tahle farma mi to značně usnadní protože jsem přeslazená už jenom když to čtu.Takže mě pravděpodobně přejde chuť na cokoliv sladkého což je jenom dobře.Tak sem s tebou sladká farmičko.;););)
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 05.06.2015
    Hodně jsem teď prostavěla makám na plné obrátky abych hodně vydělala a dočasná (cukrátko)jela jako po másle.
    moc se na změnu těšim.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 05.06.2015
    ...no... mě dostaly ty sladké kravíny... mi to připomnělo lidové rčení že je to "sladké jak ho*no z nutrie" ... což automaticky navádí i myšlenku, co všechno autor dané glosy neochutnal... :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.06.2015
    Já se těším .. i bojím zároveň :D Nenávidím růžovou, nemám ráda sladké a obávám se, že tohle bude prostě přesladká událost :D:D (Třeba farma s mexickou kuchyní by nebyla? :o)
  • Patrik KolesarPatrik Kolesar Komentářů: 132
    upraveno 05.06.2015
    Tak na túto farmu sa asi teším najviac :) dúfam že sa vydarí.
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 05.06.2015
    Dobrý nápad,už se moc těším,v pondělí jsem měl narozeniny,bylo mi 12. :D


    Doufám,že se do toho nevkládá moc peněz jako např. do ostrovní farmy,jinak jsem level 54,a nevím,jestli by to bylo pro mě ideální. :)
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 05.06.2015
    Honzí pro Tebe není ideální nic. :D

    Jinak vše nej k narozeninám. :D

    Ale abych nepsala co nemám, tak se docela těším na novou dočasnou farmu. :D Kdo ví jestli se jí nepřejíme a nebudeme mít všichni cukrovku. :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 05.06.2015
    Jó,to nevím Gamí. Ale já sladké miluju a mám dobrou imunitu,takže z toho nebudu mít obezitu. A dík za přáníčko. :D


    Taky se moc těším,jsem zvědav,co to bude. :D

    Chyběla jsi mi,jak jsem tu nebyl,dal jsem si chvilku pauzu od BF. :)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 05.06.2015
    Já se těším .. i bojím zároveň :D Nenávidím růžovou, nemám ráda sladké a obávám se, že tohle bude prostě přesladká událost :D:D (Třeba farma s mexickou kuchyní by nebyla? :o)

    Proč čtu příspěvek, který jsem chtěl napsat a je tam jiný autor. To nechápu. Andílek mi čte myšlenky, chtěl jsem napsat to samé téměř doslova. Jak to děláš potvoro? :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 05.06.2015
    ...já ti dám potvoru..!!!
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 05.06.2015
    trathen napsal: »
    ...já ti dám potvoru..!!!

    Jak to mám chápat, ty mi dáš svoji vedoucí????? :D A bude se jí to líbit???? :D
    Za mě říkám beru všemi deseti. :D:D:D
    A tu mexickou farmu bych fakt rád, sladké a růžovou nesnáším.
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 05.06.2015
    těším se moc k vůli změně a novejm dekorkám půjdou na gurmánku. Růžovou a vůbec většinou pastelových barev, mexiko by mohlo být. tématicé fatmy jako takové by byli fajn
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 05.06.2015
    A takhle nějak to tam bude asi vypadat. :D

    3flOp.jpg
  • stefi9 (SK1)stefi9 (SK1) Komentářů: 14
    upraveno 05.06.2015
    ahoj :) to bude štvrtá farma ako vikingská alebo ostrovná? Nejako ste ma jemne doplietli :D
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 05.06.2015
    stefi9 napsal: »
    ahoj :) to bude štvrtá farma ako vikingská alebo ostrovná? Nejako ste ma jemne doplietli :D

    Já to pochopil tak, že to bude jako vikingská nebo ostrovka, jen bude mít trochu jinak pozemky.
  • stefi9 (SK1)stefi9 (SK1) Komentářů: 14
    upraveno 05.06.2015
    tak to sa teším, všetko pekne ružovučké :D začínam šetriť milióniky :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 05.06.2015
    taky to tak chápu... dočasná farma
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 05.06.2015
    ano,bude to z deště pod okap..jen opět "cukrová vata"..
    mnoho povyku pro nic..((
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 05.06.2015
    ... tak z něčeho ta hra fungovat musí... a to díky hráčům, kteří do ní investují reálné peníze při nákupu zlatek... a tohle je podle mě vítaná změna. GGS má akorát zřejmě nastaveno, že když poslední nová farma byla studená a "drsná" (Vikingové), tak že je třeba to na léto vykompenzovat něčím "sladkým" :) jak už jsem psal, akorát název "sladký kravín" se mnou trochu zatřepal, ale tak budiž, jsou i horší věci :)
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 05.06.2015
    Já se těším .. i bojím zároveň :D Nenávidím růžovou, nemám ráda sladké a obávám se, že tohle bude prostě přesladká událost :D:D (Třeba farma s mexickou kuchyní by nebyla? :o)

    Tak to je nejlepší jít tu sladkou farmu hrát s pořádným řízečkem na talíři.;)
    trathen napsal: »
    ... tak z něčeho ta hra fungovat musí... a to díky hráčům, kteří do ní investují reálné peníze při nákupu zlatek... a tohle je podle mě vítaná změna. GGS má akorát zřejmě nastaveno, že když poslední nová farma byla studená a "drsná" (Vikingové), tak že je třeba to na léto vykompenzovat něčím "sladkým" :) jak už jsem psal, akorát název "sladký kravín" se mnou trochu zatřepal, ale tak budiž, jsou i horší věci :)

    No a když pořádně mákneš tak za odměnu dostaneš sladký kozí chlív.;)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 05.06.2015
    ...sladké kozy..? ehhh.... to snad... :D:D:D

    Jinak prosím když chceš napsat další příspěvek, použij dole v pravém rohu tlačítko "upravit příspěvek". Více příspěvků je považováno za multiposting - viz výňatek ze směrnic pro komunitu:

    [3] DBEJTE NA OBSAH A DRŽTE SE TÉMATU:Pokud se chceš bavit na téma, které nesouvisí s daným tématem komunity, ve kterém jsi aktivní, jdi do příslušné sekce, které se pro dané téma hodí. Smíš samozřejmě založit i novou diskuzi, k čemuž máš k dispozici dostatečný počet sekcí. Pro obsahy, které se netýkají fóra/tématu, tak zvaný spam/mimo téma (např. obrázky /video/ Smiley spam v oblastech, které k tomu nejsou určeny), máme vyhrazenou oblast, kde je možné se dle libosti vyřádit. Avšak i zde je vhodné znát určité hranice a tvůj příspěvek by neměl být vyzdoben 10 obrázky a 3 videi. To vede pouze ke zbytečně dlouhým časům načítání a zhoršení kvality fóra a čtení.
    Také zdvojené a mnohonásobné příspěvky jakéhokoliv druhu nezjednodušují týmu fóra práci ani nezlepšují přehlednost. Zdvojené a mnohonásobné příspěvky (tzv. multipost), ať už je to za účelem posouvání starých & nových vláken bez nových poznatků/argumentů/obsahu, jsou považovány za spam.
    Dále je jmenování výrobků, webových stránek nebo služeb povoleno pouze tehdy, pokud není sledován v první řadě reklamní záměr. Při porušení bude příslušný příspěvek dle uvážení moderátora nebo Community Managera buď editován nebo smazán.
  • vlasta11 (CZ1)vlasta11 (CZ1) Komentářů: 24
    upraveno 05.06.2015
    byla bych raději kdyby místo dočasných farem udělali stálé bez bourání , abych je mohla rozvíjet pomalu a s rozvahou a ne chvátat a vědět, že o to za měsíc přijdu
  • FerdoMravecFerdoMravec Komentářů: 9
    upraveno 05.06.2015
    Další z prdu kulička, ať vzkvétá naše farmička.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 06.06.2015
    re vlasta -- ale to by nezarobili -- a takto vždy niekto rýchlo dostavia za zlaté.

    teším sa na zmenu - ale možno až po koniec neprídem..
  • otuška (CZ1)otuška (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 06.06.2015
    prosím o pomoc,jak dostat nové heslo staré jsem zapoměla
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 06.06.2015
    jj "nehodící se" škrtněte..
    přece nemůžete stále jen poslouchat chválu,ne???..nehledě k tomu,že není co chválit..((
  • sofia535 (SK1)sofia535 (SK1) SK1 Komentářů: 11
    upraveno 07.06.2015
    ahojte,chcem sa spytať, ked nedam ostrovnu farmu,stale mi bude davať na lodi chybajuce produkty a lod mi odíde až po 12h?
Sign In to comment.