Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Návrh - úprava hlasitosti [BUDE ZVÁŽENO]

Daniella80 (CZ1)Daniella80 (CZ1) Komentářů: 18
Svůj návrh jsem poslala i přes ten mini vykřičník ve hře, ale ráda bych znala i názor ostatních.

Navrhla jsem možnost úpravy hlasitosti zvuků ve hře. Ideálně posunovacím ukazatelem, případně alespoň 3-stupňovým rozcestníkem "tichý/střední/hlasitý".

Důvod:
Během čekání na další sklizeň mívám hru spuštěnou na pozadí, ideálně se zvuky, aby mě hra upozornila, že dokončila nějaký proces. Výhodné je to hlavně při soutěžích se sběrem většího množství světlušek, origami apod. Ale když si chci zároveň pustit hudbu nebo film, je hra dost hlasitá, aby mi ostatní zvuky rušila nebo rovnou přehlušila :(

Mám dlouhý seznam toho, co se mi na této hře líbí, ale tohle mi vyloženě brnká na nervy.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • josefgirljosefgirl Komentářů: 51
    upraveno 18.03.2014
    Pokud nechceš poslouchat hudbu z internetu existuje směšovač. Nebo si otevři hru v samostatném okně prohlížeči a můžeš si to upravit podle sebe.
  • Daniella80 (CZ1)Daniella80 (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 18.03.2014
    Nemám hru spuštěnou v prohlížeči, ale přes Pokki - na liště. Zkoušela jsem najít v počítači, jak zvuky regulovat zvlášť, ale nikdy se mi to nepodařilo.
  • Káťako2Káťako2 Komentářů: 331
    upraveno 25.03.2014
    zkus přidat hlasoání. Mě se tvůj nárh líbí :)
  • Daniella80 (CZ1)Daniella80 (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 01.04.2014
    Díky, dobrý nápad, ale vůbec netušila jak se to dělá :-).
  • perlet28 (SK1)perlet28 (SK1) Komentářů: 4
    upraveno 21.05.2015
    Dokážete stíšiť štekot psa??????
    Je nepríjemné, ked je človek unavený,
    že tak veľmi hlasno šteká.
    Zmente to prosím, nepríjemný zvuk silný.
    A chudák mal, by zavýjať a on len šťekne,
    čo bolo všetko na ňom milé ste zničili.
    Dakujem perlet28
    Post edited by perlet28 (SK1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.05.2015
    perlet282 napsal: »
    Dokážete stíšiť štekot psa??????
    Je nepríjemné, ked je človek unavený,
    že tak veľmi hlasno šteká.
    Zmente to prosím, nepríjemný zvuk silný.
    A chudák mal, by zavýjať a on len šťekne,
    čo bolo všetko na ňom milé ste zničili.
    Dakujem perlet28

    Ahoj, jistě pochopíš, že ve hře nelze vyhovět každému hráči invidiuálně :) Právě nedávno ke změnám ve zvuku došlo, pokud ti nevyhovují, vždy máš možnost si je v nastavení vypnout :)
  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    upraveno 14.05.2015
    Nebylo by možné přidat korekci hlasitosti? Bohužel farma je daleko nejhlasitější věc, která mi na počítači běží, když si pustím cokoliv jiného na maximální hlasitost, je to stále tišší než farma. Úplně vypínat zvuky ale zase nechci.
  • Willyboy (SK1)Willyboy (SK1) Komentářů: 2
    upraveno 20.05.2015
    Ludia len taky dotaz...vy si neviete stisit hlasitost na pocitaci ci notebooku? :confused:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.05.2015
    Willyboy napsal: »
    Ludia len taky dotaz...vy si neviete stisit hlasitost na pocitaci ci notebooku? :confused:
    Jde o to, že si nemůžeš nastavit relativní hlasitost.. když máš v počítači zaplé zvuky na nějakou úroveň hlasitosti, farma je prostě hlasitější než ostatní věci. Proto by byla fajn ta korekce, aby šla ztišit, aby tedy člověk slyšel i ostatní věci než jen farmu, nebo aby z farmy neohluchnul ;)
  • sabinka20066 ()sabinka20066 () Komentářů: 13
    upraveno 21.05.2015
    Ahoj, jistě pochopíš, že ve hře nelze vyhovět každému hráči invidiuálně :) Právě nedávno ke změnám ve zvuku došlo, pokud ti nevyhovují, vždy máš možnost si je v nastavení vypnout :)
    Ahoj. To jsem taky udělala, vypnula jsem je úplně. Po té poslední změně co jste udělali se to nedalo poslouchat. Byli jste vy programátoři vůbec někdy na nějaké opravdové farmě aby jste věděli jaké zvuky se tam ve skutečnosti ozývají? Já jsem na OPRAVDOVÉM statku vyrostla, tak vím o čem mluvím.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.05.2015
    Ahoj. To jsem taky udělala, vypnula jsem je úplně. Po té poslední změně co jste udělali se to nedalo poslouchat. Byli jste vy programátoři vůbec někdy na nějaké opravdové farmě aby jste věděli jaké zvuky se tam ve skutečnosti ozývají? Já jsem na OPRAVDOVÉM statku vyrostla, tak vím o čem mluvím.

    Každému vyhovuje něco jiného a každý má jiný vkus. Osobně mě zvuky otravovaly odjakživa, takže je mám trvale vyplé a naprosto mi to vyhovuje :)

    A kde naši programátoři vyrostli, to netuším, ale můžeš zkusit hledat letecké snímky, kde stojí vedle farmy letiště i přístav :) A třeba najdeš odpověď ;)
  • sabinka20066 ()sabinka20066 () Komentářů: 13
    upraveno 21.05.2015
    Každému vyhovuje něco jiného a každý má jiný vkus. Osobně mě zvuky otravovaly odjakživa, takže je mám trvale vyplé a naprosto mi to vyhovuje :)

    A kde naši programátoři vyrostli, to netuším, ale můžeš zkusit hledat letecké snímky, kde stojí vedle farmy letiště i přístav :) A třeba najdeš odpověď ;)
    Koukám že ty jsi opravdu inteligent a že tebe platěj jenom za blbí kecy a né za to že dokážeš řešit problémy a připomínky farmářů. Což úroven téhle hry docela dost snižuje:(:(. Měli by tě vyměnit:p:p
  • PethyPethy Komentářů: 14
    upraveno 21.05.2015
    Koukám že ty jsi opravdu inteligent a že tebe platěj jenom za blbí kecy a né za to že dokážeš řešit problémy a připomínky farmářů. Což úroven téhle hry docela dost snižuje:(:(. Měli by tě vyměnit:p:p

    Když jsem tohle četla, tak jsem nepochopila, proč musíš urážet člověka, který nemá s vývojem hry nic společnýho.Jenom se snaží zodpovědět otázky. Tuhle hru hraju třetím rokem a co se týká zvuků, tak ty mám vypnuté od samého počátku. Raději poslouchám rádio. A jelikož to je hra, tak to určitě není stejné, jako ve skutečnosti. A taky jsem vyrostla na vesnici.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.05.2015
    Koukám že ty jsi opravdu inteligent a že tebe platěj jenom za blbí kecy a né za to že dokážeš řešit problémy a připomínky farmářů. Což úroven téhle hry docela dost snižuje:(:(. Měli by tě vyměnit:p:p

    Děkuju za názor, ale absolutně se netýká tématu. Já hru nijak neovlivňuju a za svoje "kecy" nejsem placena. Neovlivním ani to, že ti nepřipomíná tvé dětství. Tato farma je virtuální zpestření, ne reálný obraz farmářského života.

    Ale řeší se tu problém hlasitosti zvuku, resp. hudby. Ne jejich kvalita - v tom těžko půjde všem vyjít vstříc :) Ale u hlasitosti by korekce hlasitosti prospěla všem. Tento podnět jsme předali dále, tak třeba bude jednoho dne vyslyšen :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    na korekci hlasitosti se tým znovu podívá po přesunu na HTML5 a zváží, kolik práce to v daném prostředí zabere, faktem však zůstává, že zvuky využívá jen opravdu málo hráčů.

    black-.-angel
Tato diskuze je zavřená.