Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

*****

Chci upozornit na hráče ***** už 3 z našeho spolku dal nabídku ,že rád přebere jejich farmu,tohle jednání se nám nelíbí. trefilka13 za spolek Trefílkov

edit: smazána přezdívka jiného hráče - dle Směrnic pro komunitu je zakázané ji zde zveřejňovat (black-.-angel)
Post edited by trefilka13 (CZ1) on
«1

Komentáře

  • vera35 (CZ1)vera35 (CZ1) Komentářů: 938
    upraveno 18.05.2015
    trefilka13 napsal: »
    Chci upozornit na hráče ***** už 3 z našeho spolku dal nabídku ,že rád přebere jejich farmu,tohle jednání se nám nelíbí. trefilka13 za spolek Trefílkov

    Mě včera napsal toto---ahoj ty si myslíš že já kradu farmy? to není pravda zkouším heslo jako nick když se do farmy dostanu a je tám napsáno vítáme tě zpátky ve hře za odměnu dostaneš 375 nebo 875 zlaťáků to znamená že hráč skončil se farmou a já si jí vezmu
  • ankado (CZ1)ankado (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    upraveno 18.05.2015
    Pridávam sa k trefilke13, aj mne včera ***** písal toto : Ahoj pokuď jsi přemýšlel/a že skončíš se farmou nebo tě hra nebaví a chceš skončit rád si jí vezmu je to škoda jí zrušit rád jí využiju

    a dnes mi napísal hráč ***** podobný text : Ahoj kdyby jsi někdy chtěl/a skončit se farmou nebo tě hra nebaví nemáš moc času na ní rád si jí od tebe vezmu.

    Odpovedala som obom, ale tiež sa mi to nepáči

    Ankado zo spolku PAX ANIMI AMZ

    edit: smazání přezdívek hráčů (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.05.2015
    Dle Směrnice pro komunitu není zveřejňovaní přezdívek jiných hráčů povoleno. Máte-li k dispozici, můžete zde zveřejnit screen s "důkazem", o někom však pouze napsat, že dělá to a to, není v souladu s uvedenými směrnicemi. Díky za pochopení.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 19.05.2015
    Tak ať je to tu i s tím nickem (toto mi přišlo do zpráv včera večer):

    BEuHQ.png
  • 1Iva (CZ1)1Iva (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    upraveno 19.05.2015
    Ahoj,přesně taková zpráva od stejného hráče přišla i u nás ve spolku 3 hráčům a také to bylo včera večer,v případě potřeby mohu zprávu doložit
  • ankado (CZ1)ankado (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    upraveno 19.05.2015
    Ďakujem :-)
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    upraveno 19.05.2015
    Tento hráč mi psal při soutěžích,abych už toho nechala.Pak psal,že není ve spolku a hraje si sám.Odpověděla jsem,to je divné,když jsi zakladatel spolku a máš další členy.Hm,prý si nevšiml.Pak už nepsal.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 20.05.2015
    Ano, tento hráč je velice "komunikativní" :D, mám od něj hromádku korespondence.
  • zpetr (CZ1)zpetr (CZ1) Komentářů: 112
    upraveno 20.05.2015
    A nám také není tento hráč neznámý. I my máme špatné zkušenosti.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.05.2015
    Myslím, že kdybychom udělali hlasování, kolika hráčům tento hráč napsal, budeme mít rekordní počet hlasujících v historii fóra :D
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 20.05.2015
    wolfka napsal: »
    Tak ať je to tu i s tím nickem (toto mi přišlo do zpráv včera večer):

    BEuHQ.png

    Stejná zpráva přišla i mě
    Připojuji se pokud bude "hromadná stížnost" na podporu - screen mam taky (jen vkládání z netu mi dělá problémy)
  • zpetr (CZ1)zpetr (CZ1) Komentářů: 112
    upraveno 20.05.2015
    Myslím, že kdybychom udělali hlasování, kolika hráčům tento hráč napsal, budeme mít rekordní počet hlasujících v historii fóra :D

    Jojo, to určitě jo, a jeho spolek rovněž
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 20.05.2015
    Myslím, že kdybychom udělali hlasování, kolika hráčům tento hráč napsal, budeme mít rekordní počet hlasujících v historii fóra :D

    Já bych to zkusil :):):)
  • kofifka Jana (CZ1)kofifka Jana (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    upraveno 21.05.2015
    Ahoj, tak u nás byl taky pod nickem ... (nesmím ho sem napsat, pokud máte zájem o jméno, tak do zprávy). Přišel z úplně prázdnou farmou a pohádkou, že přidělával pole na soutěž.. Nic nesází, nic nekrmí, jen tlachá na chatu, vyptává se kdo má jaký směny v práci a kdy tam je a není... Pak se zajímá, jestli není nějaká volná farma po někom, kdo už nehraje.
    Dostala jsem varování od vedoucí předešlého spolku, že jim ukradl farmu....(celou zboural a zruinoval) tak varuji i další spolky.
    Jen mi není jasné, proč IP adresa tohoto, promiňte, šmejda, není už dávno bloklá. Jak hraješ dvě farmy z jednoho PC musíš to hlásit, aby tě neblokli a takovou kreaturu tu nechají ....
    No přeji krásný hraní a co nejméně takových členů.
    Kofifka Jana (Farmíci)
  • zpetr (CZ1)zpetr (CZ1) Komentářů: 112
    upraveno 21.05.2015
    Ahoj, tak u nás byl taky pod nickem ... (nesmím ho sem napsat, pokud máte zájem o jméno, tak do zprávy). Přišel z úplně prázdnou farmou a pohádkou, že přidělával pole na soutěž.. Nic nesází, nic nekrmí, jen tlachá na chatu, vyptává se kdo má jaký směny v práci a kdy tam je a není... Pak se zajímá, jestli není nějaká volná farma po někom, kdo už nehraje.
    Dostala jsem varování od vedoucí předešlého spolku, že jim ukradl farmu....(celou zboural a zruinoval) tak varuji i další spolky.
    Jen mi není jasné, proč IP adresa tohoto, promiňte, šmejda, není už dávno bloklá. Jak hraješ dvě farmy z jednoho PC musíš to hlásit, aby tě neblokli a takovou kreaturu tu nechají ....
    No přeji krásný hraní a co nejméně takových členů.
    Kofifka Jana (Farmíci)

    Tak rychle šup šup s ním ven ze spolku.
    zpetr napsal: »
    Tak rychle šup šup s ním ven ze spolku.

    My takhle taky přišli o jednu farmu.
  • kofifka Jana (CZ1)kofifka Jana (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    upraveno 22.05.2015
    už šel a ještě na něj flusla naše lama :-D
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 22.05.2015
    U nás taky otravoval.
    A naše lama udělala tohle...: :D
    vdt1803iya.gif
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 22.05.2015
    mikimar napsal: »
    U nás taky otravoval.
    A naše lama udělala tohle...: :D
    vdt1803iya.gif

    Ten obrázek mne dostal.:D
    yper_mickey72.gif
  • kofifka Jana (CZ1)kofifka Jana (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    upraveno 22.05.2015
    a toto je jeho reakce...(kopíruju ze zpráv tak jak to přišlo)

    když je to tak těžký


    *****
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 22.05.2015
    a toto je jeho reakce...(kopíruju ze zpráv tak jak to přišlo)

    když je to tak těžký... atd...

    Tento příběh zde byl již několikrát zveřejněn.
    Nechci se vyjadřovat k jeho pravdivosti, nejsem schopen tuto skutečnost posoudit.
    Pouze chci upozornit na jednání proti pravidlům při předávání farem druhým osobám. Toto jednání není a nebude GGS tolerováno a bude řešeno zablokováním dotčeného účtu.
    Mimochodem, zprávu jsem od tohoto pisatele (žádost o přenechání farmy) shodou okolností dostal také. Pisatele jsem důrazně upozornil na porušování pravidel.
    Prosím všechny, kterým by se snad kdokoli ozval s nabídkou předání farmy, aby tuto zprávu zkopíroval a zaslal na podporu.
    Druhá, náhradní alternativa (v případě potíží s odesláním screenu) je, že mě může dotyčný kontaktovat osobní zprávou a na přeposlání screenu se domluvíme soukromě.
    Odmítám tolerovat takové jednání a se vší rozhodností se proti němu stavím...
    Miki :)
  • Ondra StoryOndra Story Komentářů: 383
    upraveno 01.06.2015
    Také nám jeden hráč nadával sprostě, vyhrožoval, že nám vezme farmu apod. Ještě k tomu to bylo z jeho ukradené farmy. U nás ve spolku se asi na začátku roku 2015 objevil a ukradl jedné ze spolku účet. Jen náhodou ho dostala zpět.
  • kaffe (CZ1)kaffe (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 04.06.2015
    takze podle vas tu asi hraci muzou krast farmy jak se jim to zlibi a nikdo s tim nic tedy neudela a je to asi podle vas moderatoru v poradku to se asi muze delat kde je spravedlnost
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.06.2015
    kaffe2 napsal: »
    takze podle vas tu asi hraci muzou krast farmy jak se jim to zlibi a nikdo s tim nic tedy neudela a je to asi podle vas moderatoru v poradku to se asi muze delat kde je spravedlnost

    Moderátoři s tím nemají nic společného, se zloději farem se může vypořádat pouze podpora.
  • Ondra StoryOndra Story Komentářů: 383
    upraveno 11.06.2015
    ....se zloději farem se může vypořádat pouze podpora.
    Škoda jinak by už určitě měli smůlu, ale zase Moderátoři by to měli složitější.....
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 13.06.2015
    za ukradení farmiček bych navrhla ukamenování
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 13.06.2015
    ... já ne... pokud se jedná o krádež hacknutím a ne tím, že nějaký oslík někomu řekne svoje jméno (mimochodem, mně taky do SZ přišlo "jaké máš heslo na farmu"), tak pak bych to hodnotil normálně jako krádež... jsou lidi, kteří do farmy zlatkují a zlatky nejsou zadarmo... já nejsem extra zlatkař, ale určitě tak dva tisíce jsem už investoval... takže ti co kupují zlatky ve velkém, můžou přijít o tisíce korun reálných... takže dle mě je to fertig lumpárna
  • mabelka (CZ1)mabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 18.06.2015
    Ahoj,
    tak tenhle Josef mi tutéž nabídku udělal opakovaně :-((
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 18.06.2015
    Jo, jo, mně i dalším lidem v našem spolku též :)
  • miminko7 (CZ1)miminko7 (CZ1) Komentářů: 12
    upraveno 20.12.2015
    tam kde je hracka ***** tak my kamaradce ukradli farmu a  je tam u nich ve spolku bouzel ma kamaradka ***** co ted ma tu farmu ona se ji nabidla ze se ji o ni postara a bude tam chodit dala ji bouzel heslo na farmu i k emailu a ta co se ji rika kamoska hned vse vsude zmenila a kdyz ji chtela zpet aby ji to vratila taji nadava sproste a urazi ji tam a jeste ji rekla ze ma malo farem co vim tak v tomto spolku ma kazdy hrac mini,alde 2 az 3 farmy kde je teda zpravednost


    edit: smazání jmen hráčů, viz Směrnice pro komunitu (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kde je spravedlnost? A já se zase ptám, kde je nějaká poctivost? Hráčka sama předáním údajů někomu jinému porušila všeobecné obchodní podmínky. Dát někomu i heslo k mailu? To už není řeč ani o poctivosti, ani o spravedlnosti, ale vyloženě o hlouposti, to se nezlob.

    Jinak mě samozřejmě taky štve, že dnes se pomalu nenajde nikdo, kdo by měl jen jednu farmu. Proč podvádět? Je jedno, že to je "jen" hra, jde o princip. Pokud člověk není schopen dodržet základní herní pravidla, proč bych si pak měla myslet, že bude dodržovat  "pravidla" společenská a legislativní? Kam pak může ta společnost asi spět...
Sign In to comment.