Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

hrac *****

chtel bych upzornit na hrace ***** je to 105 level snazi se dostat na farmy zkousi zadavat hesla se stejnym nickem jak se prihlasujete byl u nas ve spolku vcera zacal vkladat dolary po mensich castkach a hned chtel byt zastupcem tento hrac vykrada farmy ani ta co ji ted vlastni si myslim neni jeho byla nekomu ukradena kdyz se mu podivate na farmy ma i dalsi farmy ale zatim nevim jak se jmenuji ma zalusk na farmy s vysim levelem dneska uz je ve 3 spolku nikde nevydrzi dlouho bud se chce stat vedoucim ci zastupcem davejte si na nej velky pozor prosim jina toho budete litovat jako ja dekuji kubrle

edit: smazána přezdívka jiného hráče, dle Směrnic pro komunitu není povoleno ji zde zveřejňovat (black-.-angel)
Post edited by kubrle (CZ1) on

Komentáře

  • kaffe (CZ1)kaffe (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 17.05.2015
    tak jak tedy mame vědět na jakeho hráče chce upozornit?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.05.2015
    kaffe2 napsal: »
    tak jak tedy mame vědět na jakeho hráče chce upozornit?

    Může tak učinit pouze zveřejněním screenu, kde bude nějaká inkriminovaná zpráva od dotyčného. Psát to pouze v příspěvku není možné, nemusí být založen na pravdě, nelze to považovat za "důvěryhodný" zdroj.
  • lilion26lilion26 Komentářů: 2
    upraveno 17.05.2015
    Nevím je stli je to pravda ale možné to je jsou takoví lidé .:(
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 17.05.2015
    k nám se chtěl přihlásit včera večer :D ...hned dostal padáka
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.05.2015
    lilion26 napsal: »
    Nevím je stli je to pravda ale možné to je jsou takoví lidé .:(

    Já vím, věřím, že to pravda bude.. Nicméně vem si, že takto tady může kdokoli napsat "Pepíček je hrozný, chce po mně divné věci.. včetně hesla!", jenže kdepak je důkaz? Přímé psaní přezdívek se bohužel dělo i v případech, kdy se "útočník" postavil do pozice "oběti". Takže pouze screen je směrodatný, že tu někdo něco napíše, skutečně může být založeno pouze na osobní šarvátce mezi danými dvěma hráči. Tak proto. Rozhodně to není tak, že bychom nechtěli ochraňovat naše hráče od individuí, která kazí klid a pohodu této hry. Naopak! Taky je nemáme rádi a bojujeme proti nim! (Výhružky, jak přijdu o farmu a spolek, jsou u mne na denním pořádku, ale já se ničehož nebojím! :D)
  • kubrle (CZ1)kubrle (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 18.05.2015
    sleduji ho a vcera vystidal 9 spolku nikde nevydrzi dlouho
  • cipsacipsa (SK1)cipsacipsa (SK1) Komentářů: 33
    upraveno 22.05.2015
    kubrle napsal: »
    sleduji ho a vcera vystidal 9 spolku nikde nevydrzi dlouho
    to je asi zas len na cz servery
Sign In to comment.