Domů Czech Technické problémy & bugy

Zpomalená hra, sekání hry

1319

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.01.2015
    To moc ráda slyším, že se to povedlo! Tak ať tě farmička jen těší a nezlobí tě žádné sekání ani jiné problémy :)
  • Svobodnikova-Ja (CZ1)Svobodnikova-Ja (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 17.03.2015
    od pátku stále problémy se spojením,dnes uý nejde ani sít ,ani sklízet
    Post edited by Svobodnikova-Ja (CZ1) on
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 17.03.2015
    Pokud ti nefunguje spojení, tak s tím zde nic neuděláme.
    Budeš muset kontaktovat tvého poskytovatele služeb,
    případně ještě před tím zkontrolovat kabely, potažmo router, pokud jsi přijená přes wifi...
  • Milan Koubek (CZ1)Milan Koubek (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 20.04.2015
    Ahoj psala mi moje teta která hraje od GGS big farm a napsala mi že když si zapne big farm tak se jí sekne PC a divný natom je že se to děje jen u her od GGS a u jiných jí to nedělá začalo jí to dělat od té doby co začalo být forum mimo provoz tak 3 dny poté jí to začalo tohle dělat tak se chci zeptat jestli je možný že se tohle může stát a dít jen u těchto her??? předem děkuji všem za odpověd
    Post edited by Milan Koubek (CZ1) on
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 16.04.2015
    Troufnu si tvrdit (možná mě někdo opraví), že nedávné problémy s fórem se sekáním PC nemají nic společného.
    Jedno je však evidentní. Aktualizováním a následným přidáváním dalších prvků do hry se BF stává stále náročnější na HW a SW počítače.
    Je nutno mít aktualizován software a pravidelně PC čistit od různého "neřádstva", které se provozem nashromáždí v PC a zatěžuje paměť.
    Já sám nemám žádnou vykopávku a s problémem zpomalování (občas se blížícím zamrznutí) se potýkám také. Zvláště je to znatelné třeba po zalévání spolkového stromu, kdy musím hru restartovat, nechci-li mít farmu se "šnečí rychlostí".

    Jen na okraj, abych potvrdil svou domněnku. Pokud si BF pustím na PC, které jsem pro hraní BF používal před dvěma lety, farmu téměř nelze spustit. A když se to povede, je téměř jisté, že do 15 minut mám po hraní nadobro.

    smileys-cz-151.gif Miki :)
  • Milan Koubek (CZ1)Milan Koubek (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 16.04.2015
    mikimar napsal: »
    Troufnu si tvrdit (možná mě někdo opraví), že nedávné problémy s fórem se sekáním PC nemají nic společného.
    Jedno je však evidentní. Aktualizováním a následným přidáváním dalších prvků do hry se BF stává stále náročnější na HW a SW počítače.
    Je nutno mít aktualizován software a pravidelně PC čistit od různého "neřádstva", které se provozem nashromáždí v PC a zatěžuje paměť.
    Já sám nemám žádnou vykopávku a s problémem zpomalování (občas se blížícím zamrznutí) se potýkám také. Zvláště je to znatelné třeba po zalévání spolkového stromu, kdy musím hru restartovat, nechci-li mít farmu se "šnečí rychlostí".

    Jen na okraj, abych potvrdil svou domněnku. Pokud si BF pustím na PC, které jsem pro hraní BF používal před dvěma lety, farmu téměř nelze spustit. A když se to povede, je téměř jisté, že do 15 minut mám po hraní nadobro.

    smileys-cz-151.gif Miki :)
    ok. díky za radu tetě to vyřídím tak ti moooc děkuji za odpověd
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 16.04.2015
    Ta hra je čím dál zpomalenější. Sklidit a zasadit je někdy porod. Připomíná mi to tu situaci se starým serverem, předtím než Čechy přesunuli na jiný stroj. Naklikám všechna pole ke sklizni, ta zešednou a pak se neděje nic. Při setí zase kliknu na plodinu a nic. Kliknu podruhé, potřetí a počtvrté na mě vyskočí oranžové okénko. Nemohli by páni programátoři místo novým fíčurkám věnovat chvíli úsilí tomuhle?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 17.04.2015
    skoumal2 napsal: »
    Ta hra je čím dál zpomalenější. Sklidit a zasadit je někdy porod. Připomíná mi to tu situaci se starým serverem, předtím než Čechy přesunuli na jiný stroj. Naklikám všechna pole ke sklizni, ta zešednou a pak se neděje nic. Při setí zase kliknu na plodinu a nic. Kliknu podruhé, potřetí a počtvrté na mě vyskočí oranžové okénko. Nemohli by páni programátoři místo novým fíčurkám věnovat chvíli úsilí tomuhle?

    Zdravím,

    samozřejmě stav našich serverů průběžně sledujeme, pokud by se opravdu objevily nějaké velké lagy a zaznamenali jsme velké výkyvy, budeme se snažit, aby jsme dostali nový server. Ale zatím podle našich statistik vše drží, jak má.

    Určitě nelze očekávat, že hra s jednou farmou a pár budovami bude stejně bezbolestně šlapat jako více farem najednou s desitkami budov. I když se do hry přidávají stále nové věci, tak se naši programátoři stále snaží o optimalizaci výkonu.

    Pokud byste zaznamenali opravdu veliké rozdíly, prosím napiště zde na fóru nebo nás kontaktuje přes Soukromé zprávy.

    Děkuji
    Foxes
  • pajjuska2pajjuska2 Komentářů: 1
    upraveno 17.04.2015
    Já mám zase problém, že když kliknu na mlýn, či kompost cokoliv nemohu nic vyrábět.. s takovou to ani nemá cenu hrát, když nemohu nakrmit zvířata nic... Mám prostě šipečky šedé a ukáže se mi Nyní nelze... co s tím?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.04.2015
    pajjuska2 napsal: »
    Já mám zase problém, že když kliknu na mlýn, či kompost cokoliv nemohu nic vyrábět.. s takovou to ani nemá cenu hrát, když nemohu nakrmit zvířata nic... Mám prostě šipečky šedé a ukáže se mi Nyní nelze... co s tím?

    A máš dostatek dolarů na zahájení výroby? Případně daných "ingrediencí" pro výrobu?
  • katarin (SK1)katarin (SK1) SK1 Komentářů: 57
    upraveno 17.04.2015
    ahojte,, dnes mi ide nejako pomaly hra, neviem čim to je
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.04.2015
    katarin2 napsal: »
    ahojte,, dnes mi ide nejako pomaly hra, neviem čim to je

    Doporučuji promazat mezipaměť prohlížeče i flash playeru a obojí také aktualizovat (aktualizace AFP zde). Mohlo by to pomoci. Samozřejmě pokud máš nestabilní či pomalé připojení, s tím už nic neuděláme :) Také pokud máš starší stroj, vypni si ve hře v nastavení animace a nastav si nejnižší kvalitu zobrazení.
  • katarin (SK1)katarin (SK1) SK1 Komentářů: 57
    upraveno 17.04.2015
    och,keby som sa ja tomu ešte rozumela, ale ďakujem za odpoved,,
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.04.2015
    katarin2 napsal: »
    och,keby som sa ja tomu ešte rozumela, ale ďakujem za odpoved,,

    Však jsem do toho dala odkazy, kde jsou návody, jak na to :) Když klikneš na ta slova jinou barvou, otevře se ti stránka s příslušným návodem :)
  • katarin (SK1)katarin (SK1) SK1 Komentářů: 57
    upraveno 17.04.2015
    mam polročny notbuk, zatiaľ som vypla tie animacie a ked pride syn, tak podla toho spraví ,, ďakujem :-)
  • bond.girl (CZ1)bond.girl (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 17.04.2015
    Také se neustále potýkám s pomalostí hry, nějaké čištění a podobně je na nic, a také nemám žádnou vykopávku, prostě po dvojím otočení farem musím restartovat,
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 18.04.2015
    čauky,já mám tedy PC asi 15 let starý a žádné závažnější problémy vůbec nemám..čím to tedy asi je??
    a to prosím,"nečistím" skoro vůbec..to ksou věci,což??..)
  • Milan Koubek (CZ1)Milan Koubek (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 19.04.2015
    Ahoj jak tu píšete tak ty problémy někdy taky mám ale jen výjimečně ale to že tato hra je čím dál více náročná a kolikrát ji musím restartovat mě dost štve hraji i jiné hry od jiných výrobců a tohle co se někdy stane tady se mi tam ještě nestalo takže nevim jak to bude jelikož tetě který se sekne PC po spuštění big farm jsem viděl a zkoušel jsem na jejím PC se přihlásit do jiných her a nesekne se to jen u této hry to dělá a nevim proč a tohle se jí začalo dělat jeto tak 14 dní a neví jak se natu hru dostat aniž by se jíto seklo.
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 19.04.2015
    Ahoj jak tu píšete tak ty problémy někdy taky mám ale jen výjimečně ale to že tato hra je čím dál více náročná a kolikrát ji musím restartovat mě dost štve hraji i jiné hry od jiných výrobců a tohle co se někdy stane tady se mi tam ještě nestalo takže nevim jak to bude jelikož tetě který se sekne PC po spuštění big farm jsem viděl a zkoušel jsem na jejím PC se přihlásit do jiných her a nesekne se to jen u této hry to dělá a nevim proč a tohle se jí začalo dělat jeto tak 14 dní a neví jak se natu hru dostat aniž by se jíto seklo.

    hodně i může záležet přes jakou stránku to hraje...jestli v tom má reklamy a pod...já za sebe (a věřím že i modíci za mnou budou stát) doporučuji oficiální stránku hry a to :
    http://bigfarm.goodgamestudios.com
  • MrazaakMrazaak Komentářů: 18
    upraveno 20.04.2015
    Ahoj,
    jak říká Jindra, tak můžeme doporučit hrát na oficiálních stránkách a omezit počet běžících programů na pozadí (sledování filmu, přehrávání videí, hraní dalších her a další operace). Poté by mohlo pomoci resetování prohlížeče do původního stavu (zbavit se všech rozšíření, reklam a podobných věcí). Ale jak již bylo řečeno, hra stále "roste" a s přibývajícím obsahem je hra náročnější. :)

    S pozdravem
    Mrazaak
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 20.04.2015
    ...já jedu na Lenovo G580, a zatím žádný extra problém... důležité je mít taky dostatečnou grafickou kartu, aktuální ovladače... a hlavně vyházet z počítače různé Bing systémy a podobně...
  • noahsojh2noahsojh2 Komentářů: 3
    upraveno 26.05.2015
    to co se děje posledních pár dnů mě opět nuní k otázce zda v této hře ještě pokračovat.
    Když už se mě podaří přihlásit,nepoklidím,když už poklidím ,nezaseju ,to co je záležitost 5 minut ,trvá 3x déle. Je to nechutný
    Post edited by noahsojh2 on
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 26.05.2015
    noahsojh2 napsal: »
    to co se děje posledních pár dnů mě opět nuní k otázce zda v této hře ještě pokračovat.
    Když už se mě podaří přihlásit,nepoklidím,když už poklidím ,nezaseju ,to co je záležitost 5 minut ,trvá 3x déle. Je to nechua nie je problem v tvojom pc,či internete?nam všetko funguje aj c spoločenstve sa nik nestažuje
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 26.05.2015
    noahsojh2 napsal: »
    to co se děje posledních pár dnů mě opět nuní k otázce zda v této hře ještě pokračovat.
    Když už se mě podaří přihlásit,nepoklidím,když už poklidím ,nezaseju ,to co je záležitost 5 minut ,trvá 3x déle. Je to nechutný

    Ahoj,

    pokud ti jde hra pomalu, doporučuji pročistit cache a možná i počítač (přes ccleaner). Občasným důvodem zasekávání farmy je málo výkonný počítač nebo pomalý internet. Ptala jsem se na stav našich serverů a bylo mi řečeno, že neviděli žádné zpomalení nebo přetížení serverů.

    Kdyby potíže přetrvávaly delší dobu, tak nám prosím dej vědět.
    Foxes
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 26.06.2015
    Hra se mi seká jako blázen a pořád mi vypadává ( BwUTD.png). Co mám dělat? Už jsem ji několikrát aktulizovala a pokoušela jsem se ji vypnout a zapnout e nepomáhá to
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 26.06.2015
    blanka.p napsal: »
    Hra se mi seká jako blázen a pořád mi vypadává ( BwUTD.png). Co mám dělat? Už jsem ji několikrát aktulizovala a pokoušela jsem se ji vypnout a zapnout e nepomáhá to

    Ahoj blanko,

    zatím nemáme hlášené žádné problémy na straně serveru. Možná to bude v tvém připojení na internet, doporučuji počkat do zítřka, zda se něco změní.

    S pozdravem
    Foxes
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 26.06.2015
    Děkuji za odpověď.
  • Viktorka_hráčViktorka_hráč Komentářů: 273
    upraveno 09.07.2015
    ahojte lidi.Dnes mi nejak nefujnguje server a nevím proč.Server mám @sk ale nejak mi nefunguje.Pomôžte mi.Dakujem
    Post edited by Viktorka_hráč on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.07.2015
    Co to znamená nefunguje?
  • Viktorka_hráčViktorka_hráč Komentářů: 273
    upraveno 09.07.2015
    že nefunguje že nepracuje seká atd.
Sign In to comment.