Domů Czech Tým fóra

Nový Community Manager

MrazaakMrazaak Komentářů: 18
upraveno 16.04.2015 v Tým fóra
Ahoj všichni. :)

Já jsem Mrazaak a od nynějška budu doplňovat Foxes jako druhý aktivní Community Manager. Výsledkem spolupráce bude snad časem rychlejší odezva na fórech, vyřizování dotazů a efektivnější komunikace napříč všemi komunikačními kanály. :)

Doufám, že si budeme všichni rozumět, nebudem si házet klacky pod nohy a budeme jedna velká, spokojená, virtuální rodina. S úsměvem a rozvahou jde všechno líp.

Těším se na soutěže, aktivní diskuze na úrovni a vzájemnou podporu.

A jelikož mám kreativní krizi a rád bych poznal, jak vtipní umíte být, přijímám návrhy na podpis (ideálně včetně obrázku a bude se vztahovat k nicku). Ten nejlepší si dám do podpisu a budu ho hrdě používát alespoň 10 minut. :)

P.S.: Přísahám, že za výpady fóra nemůžu. Fakt ne. :(
P.P.S.: A za nefungující avatary taky nemůžu, mně taky nejdou. :(

S pozdravem,
Mrazaak
Post edited by Mrazaak on

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.04.2015
    Vítám naši novou posilu, hurá! :)

    (Za útok na fóra prý můžu já, ale neboj, na Tebe hodí zas příště něco jiného :D)

    Ať se Ti tu s námi líbí a nerveš si vlasy za to, kam že ses to jenom dostal :D Samozřejmě, že umíme být pěkně nevrlí, ale umíme být taky úžasně milí :rolleyes: A věřím, že brzy poznáš obě stránky :D Přeju, ať ta pozitivní vždy převáží a máš pocit, že jsi tu vždy vřele vítán, k užitku i radosti :)

    Moc se těším na spolupráci.. Mrazíku :D
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 15.04.2015
    Taky vítám naši novou posilu :)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 15.04.2015
    Nejsem poslední..?
    Doufám, že ne. Z důvodu mé rodinné zaneprázdněnosti jsem se na fórum dostal až teď (o nesesbírané farmě ani nemluvě..:)).
    Dovoluji si zařadit se mezi vítající hráče a modíky a rád bych zde vyjádřil radost nad příchodem druhého CM.
    Přeji Ti mnoho radosti a málo starostí (věřím, že toho prvního si opravdu užiješ x-násobně více) s celou rozvětvenou rodinou bydlící pod jednou střechou zvanou Big Farm.
    Mnoho úspěchů ve Tvém budoucím počínání
    Ti upřímně přeje
    Miki :)


    edit: takovými vkusnými a příhodnými smajlíky bych mohl své přání vyzdobiti, leč nemožno je vkládati jiných, než-li oficiálních, případně zkrz URL získaných obrázků, což s nevolí v srdci respektovati musím...:(
  • MrazaakMrazaak Komentářů: 18
    upraveno 16.04.2015
    Díky za vřelé uvítání. :)

    O nervy se nebojím, prošel jsem si nejednou vlnou nespokojenosti. Snad se nám podaří udržet pohodovou náladu a nebudeme na sebe muset křičet. :o

    S pozdravem,
    Mrazaak
Tato diskuze je zavřená.