Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

zasměj se a přidej další vtip

17

Komentáře

  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 22.02.2015
    Nováku, na vaší lavici je 7 much. Když zabijete jednu, kolik jich tam zbude?
    Jedna, ta mrtvá. Ostatni uletí.
  • bety-kety3bety-kety3 Komentářů: 92
    upraveno 22.02.2015
    Co dělá blondýna zavřená ve skříni?

    Poslouchá Kabáty. :D
  • bety-kety3bety-kety3 Komentářů: 92
    upraveno 22.02.2015
    Veverka sedí na stromě a louská oříšky.

    Rozlouskne první – stříbrné šaty.

    Rozlouskne druhý – zlaté šaty.

    Rozlouskne třetí – svatební šaty.

    Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká: „Já se kvůli té pohádce snad ani nenajím :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 22.02.2015
    Manželka: “Proč celé dny chlastáš tolik slivovice?“
    Manžel:“Byl jsem u paní doktorky a ta mi poradila, abych konzumoval ovoce, říkala, že ovoce je zdravé v každé formě.“ :D
  • bety-kety3bety-kety3 Komentářů: 92
    upraveno 22.02.2015
    Paní učitelka vysvětluje třídě: „Říkáme, že kráva se otelila, kočka okotila. Řekne mi někdo další příklad?"

    Pepíček se přihlásí a říká: „Prosím, žralok se ožr*l" :DD
  • laura39laura39 Komentářů: 178
    upraveno 16.03.2015
    "Pane,vy jste prase!" A ten druhý se na něj udiveně podívá, ukáže na sebe a říká: "Chro?"

    :D:D:D:D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 16.03.2015
    "ženská, vy jste ale slepice..!"
    "ko ko ko komu to říkáš..?!"

    :cool:
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 16.03.2015
    Pepíček se ptá maminky:
    Mami je dnes krásný den?
    A proč se ptáš?
    Protože paní učitelka říkala, že se z nás jednoho krásného dne zblázní.

    :):):):)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 24.03.2015
    Víte, jak se startuje ženský maraton..? No přeci:

    ...tři...dva...jedna..kšáááá :D
  • ivcapc (CZ1)ivcapc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,741
    upraveno 24.03.2015
    Klokan neustále utíkal ze svého výběhu.Správce zoo proto nechal postavit kolem výběhu třímetrový plot.Druhý den byl klokan zase venku a hopkal po zoo.Správce nechal zvýšit plot na šest metrů.Klokan zase utekl.Když výška plotu vyšplhala na 15 metrů,zeptal se velbloud ze sousedního výběhu klokana:"Jak vysoko myslíš,že s tím půjdou?" "No,tak do sta metrů,ledaže by je napadlo na noc zamknout bránu!"
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 25.03.2015
    Řidič nabere stopařku, a po nějaké době jí říká: "Dnes je zvláštní den, jste dnes už třetí těhotná stopařka, kterou dnes po cestě z Brna do Prahy vezu..."
    Stopařka se brání: "Ale já přeci nejsem těhotná..!"
    A řidič jen tak na půl huby odpoví: "...však taky ještě nejsme v Praze..."
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 25.03.2015
    Mytí auta
    Soused: Myjete auto?
    Já: Ne. Zalévám to, aby z toho vyrostl autobus.
  • ivcapc (CZ1)ivcapc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,741
    upraveno 25.03.2015
    Pepíček jde za tatínkem a ptá se:"Tatí,umíš psát potmě?"A tatínek odpoví:"No nevím,ale zkusím to.Co potřebuješ napsat?"Pepíček:"Potřebuji,abys mi podepsal žákovskou."
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 31.03.2015
    Víte jak vzrušíte manželku po dlouholetém trvajícím manželství?


    Dáte jí černé ponožky do bílého prádla - hop a máte 50 odstínů šedi :D
  • ivcapc (CZ1)ivcapc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,741
    upraveno 18.04.2015
    Přijde policajt do papírnictví."Co si budete přát?" "Jeden čtverečkolinkovaný sešit." Prodavačka:"Takový neexistuje.Buď si kupte čtverečkovaný nebo linkovaný." "Ne,já chci čtverečkolinkovaný." Tak se tam hádají a za chvíli přijde do obchodu druhý policajt.Prodavačka,celá nešťastná,mu říká:"Vysvětlete tady kolegovi,že neexistuje žádný čtverečkolinkovaný sešit!" "No jasně,kamaráde,co nám tu děláš ostudu?!Taková blbost." První policajt s neúspěchem odchází z obchodu.Prodavačce se uleví a s úsměvem se ptá druhého:"Tak co si přejete?" "Jeden globus Prahy."
  • Eleanora888Eleanora888 Komentářů: 44
    upraveno 19.08.2015
    Pepíček přijde domů a tatínek si prohlíží jeho známky. Vidí samé pětky a tam Pepíčkovi začne mlátit přes zadek a přitom říká: ,,Synku, tohle dělám jen proto, že tě mám rád."
    A Pepíček na to: ,,Ale tati, tolik lásky si snad ani nezasloužím!"
    :D:D:D
  • Eleanora888Eleanora888 Komentářů: 44
    upraveno 19.08.2015
    Blondýnka jede autem a nabourá do kamionu. Řidič kamionu vystoupil a nakreslil na zem kruh a říká: ,,Běda ti, jestli z toho kruhu vystoupíš." Pak jí rozbije nárazník, aby byla škoda vyrovnaná. Blondýnka se začne smát. Řidič jí tedy rozbije ještě přední sklo, protože tu nic není pro srandu. Blondýnka dostane záchvat smíchu a řidič jí rozbije celé auto a ptá se jí: ,,Proč se směješ to auto snad není tvoje?" a blondýnka odpoví: ,,Ano je, ale když jste se nedíval vystoupila jsem z kruhu!"

    :D:D:D:D
  • Eleanora888Eleanora888 Komentářů: 44
    upraveno 19.08.2015
    Přijde kostra do řeznictví a řezník se ptá: ,,Tak co si budete přát?"
    A kostra odpovídá: ,,Zatím nic jen se dívám co se nosí."

    :D:D:D:D
  • filip mačekfilip maček Komentářů: 45
    upraveno 19.08.2015
    Přijde paní učitelka do třídy a povídá:,,tak děti,každé pondělí vám položím otázku a kdo ji uhodne nemusí celý týden chodit do školy. "V pondělí zadá paní učitelka otázku:,,Tak děti kdo ví kolik kg.písku je na Sahaře?"ve třídě je ticho-nikdo neví. Další pondělí příjde paní učitelka do třídy,sedne si za katedru a zaječí: ,,Kdo sem dal tu chcíplou myš?? "Ládíček se přihlásí a povídá:,,Já,tak nashledanou za týden!"
  • Eleanora888Eleanora888 Komentářů: 44
    upraveno 19.08.2015
    Telefonuje blondýnka s brunetkou a blondýnka se ptá: ,,Tak co, půjdeš zítra do města?" brunetka ani po hodině neodpovídá tak se blondýnka ptá: ,,Tak co půjdeš?" a brunetka: ,,Ale vždyť jsem ti už kývala že jo!"


    Tenhle vtip je fakt boží já ho úplně miluju. Možná se tu už objevil to nevím ale prostě jsem ho sem musela napsat, protože ho fakt zbožňuju!!
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • Eleanora888Eleanora888 Komentářů: 44
    upraveno 19.08.2015
    Víte jak poznáte blondýnku ve škole?
    Když učitelka smaže tabuli blondýnka vygumuje sešit!
    :D
  • Eleanora888Eleanora888 Komentářů: 44
    upraveno 19.08.2015
    Víte proč blondýnka háže hodinky do vzduchu?
    Aby viděla jak ten čas letí!
  • ivcapc (CZ1)ivcapc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,741
    upraveno 19.08.2015
    Přijde paní k doktorovi a povídá:"Pane doktore,mě se zdá,že blázním."Doktor ji prohlédne,udělá různé testy a říká:"Ženská,vy jste blázen,vždyť vám nic není!":D
  • Rindynka (CZ1)Rindynka (CZ1) Komentářů: 1
    Pesimista..Vidím v tunelu.Optimista..Vidím na konci tunelu světlu.Realista..Vidím světla vlaku.Strojvůdce..vidím 3 blbce na kolejích 
  • nikolkam (CZ1)nikolkam (CZ1) Komentářů: 4
    přidávám další vtip: :) Víte, proč bůh vytvořil Nike?
    Aby si odfajfkoval blbce!:)
  • nikolkam (CZ1)nikolkam (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 14.07.2016
    bety-kety3 napsal(a):
    Co dělá blondýna zavřená ve skříni?

    Poslouchá Kabáty. :D

    vtipný já znám něco podobného co dělá blondýnka ve skříni fanouška THE BEATLES? Poslouchá BEATLES:)
  • ivcapc (CZ1)ivcapc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,741
     Přijdou dva policajti na křižovatku k semaforu.Jeden si klekne na všechny čtyři,druhej mu vleze na záda a kouká nejdřív do červený,pak do oranžový a nakonec do zelený barvy.Pak sleze,oba jdou na jinou křižovatku k semaforu,ten druhej udělá stoličku,první mu na ni vyleze a opět se podívá do červené,pak do oranžové a nakonec do zelené.Pak opět jdou na jinou křižovatku a u dalšího semaforu se to celé opakuje.Vidí je náčelník,chvíli je pozoruje a pak se jich zeptá:"Hoši,propánajána,co to tady vyvádíte?!"A jeden z těch policajtů mu odpoví:"No,víte,my jsme dostali lístky do Semaforu a nevíme do kterýho!"
  • nikolkam (CZ1)nikolkam (CZ1) Komentářů: 4
    "Chlapče," ptá se kolemjdoucí, "proč chodíš tak nakřivo?" "Proč?" vysvětluje kluk? "já se totiž ptal jednoho pána, kde je tady lékárna..., a on mi řekl, abych šel šikmo přes náměstí."



  • ivcapc (CZ1)ivcapc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,741
    Pepíček prosí tátu:"Tati,kup mi buben." "Nekoupím,budeš mě rušit při práci." Pepíček:"Neboj,budu bubnovat jenom,když budeš spát."  
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    Víte proč programátor nejezdí výtahem?
                                                            Protože tam není Enter.
Sign In to comment.