Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Polární záře 24.02.2015"

1235»

Komentáře

  • Jasinka (CZ1)Jasinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    upraveno 22.03.2015
    mikimar, děkuju :)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 22.03.2015
    Jasinka napsal: »
    Mám velkou prosbu. pořád nemůžu najít, kdy že končí ta polární záře. Poradí mi někdo?

    Vedle hlavní farmy máš letiště a na věži je odpočet času.

    Nevím, kam koukám, že nevidím, že je odpovězeno. Pardon. Radši půjdu spát.
  • sharkmann (CZ1)sharkmann (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 25.03.2015
    Ahoj když nestihnu proměnit runy za semena do skleníku budu je moci použít příště nebo je to do vyčerpání zásob ?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.03.2015
    sharkmann2 napsal: »
    Ahoj když nestihnu proměnit runy za semena do skleníku budu je moci použít příště nebo je to do vyčerpání zásob ?

    Obchodník zůstává ještě asi 3 dny po konci dočasné farmy. Nevyměněné kameny ti zůstanou v inventáři a budeš je moct proměnit kdykoli, třeba při jeho příští návštěvě.
  • sharkmann (CZ1)sharkmann (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 25.03.2015
    Obchodník zůstává ještě asi 3 dny po konci dočasné farmy. Nevyměněné kameny ti zůstanou v inventáři a budeš je moct proměnit kdykoli, třeba při jeho příští návštěvě.

    dekuji za info

    a v případě že si nakoupím (vyměním) za semena do skleníku bude se moci pěstovat ve sklenínu i po skončení akce ? a pak měnit za podkovy ?
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 25.03.2015
    sharkmann2 napsal: »
    dekuji za info

    a v případě že si nakoupím (vyměním) za semena do skleníku bude se moci pěstovat ve sklenínu i po skončení akce ? a pak měnit za podkovy ?

    Ano budeš moct pěstovat co se ti zachce
    ...otázkou je ale jak dlouho toto bude chtít lod (počítám tak do začátku jiné dlouhodobé farmy)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 25.03.2015
    Tak to už záleží jen na ní.. já třeba minulou ostrovní farmu odemkla asi jen na 10 posledních dní a vyráběla jen šumáky, takže loď po mě ovoce od vikingů chtěla docela dlouho :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.03.2015
    sharkmann2 napsal: »
    dekuji za info

    a v případě že si nakoupím (vyměním) za semena do skleníku bude se moci pěstovat ve sklenínu i po skončení akce ? a pak měnit za podkovy ?

    Loď bude poptávat ovoce z dočasné farmy, kterou jsi jako naposledy odemkla. Takže pokud příště neodemkneš ostrovní farmu (za předpokladu, že příště bude ostrovní a ne vikingská), loď bude stále poptávat ostružiny atd. místo tropického ovoce.
Sign In to comment.