Domů Czech Otázky ke hře Návody od hráčů

vikingská farma - dekorace v houští a úkoly

2

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.01.2015
    D77 napsal: »
    nebyl zisk z vedl. úkolu 3-3 (měj ovce lvl 4) prém. chaluhy místo hnojiva? proč se to změnilo? chyba v návodu? nebo změna ve hře?

    Ne, je tam hnojivo. Ale pokud se nepletu, v tomto přehledu úkolů původně chaluhy byly. Je to tak uvedeno totiž u úkolů z ostrovní farmy, odkud možná ondriska čerpala - nicméně se jednalo o chybu v návodu ;-) Hnojivo je správně :)
  • D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    upraveno 07.01.2015
    aha, to to je blbý:-/
  • Doktorka KDoktorka K Komentářů: 6
    upraveno 15.01.2015
    jak získám vykynskou farmu? mohu se zeptat? ještě ji nemám:confused:. Chtěla bych ji mít:o můžete mi poradit prosím?;) Doktorka K:DDěkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.01.2015
    Doktorka K napsal: »
    jak získám vykynskou farmu? mohu se zeptat? ještě ji nemám:confused:. Chtěla bych ji mít:o můžete mi poradit prosím?;) Doktorka K:DDěkuji

    Ahoj, vikingská farma končí za 6 hodin 12 minut 21 vteřin. Jedná se o měsíční událost. Získáš na ni přístup odemčením letiště (doprovodné úkoly se zobrazí na levé liště), je dostupná od 30. levelu - důrazně ale radím (kdybys náhodou stihla doskočit nějakým zázrakem až do toho levelu pro spuštění): teď nic neodemykej! Loď by po tobě vyžadovala severské ovoce, které bez hraní vikingské farmy nepořídíš, a nebyla bys schopna ji odesílat.
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 15.01.2015
    Doktorka K napsal: »
    jak získám vykynskou farmu? mohu se zeptat? ještě ji nemám:confused:. Chtěla bych ji mít:o můžete mi poradit prosím?;) Doktorka K:DDěkuji

    dnes končí, takže být tebou už ji neotvírám, otevřením po tobě bude chtít produkty na loď, které nebudeš moci dodat
    nech si to napříště
  • karla.kajzarova (CZ1)karla.kajzarova (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 07.03.2015
    Nevíte někdo jak rozjet ovčí pastvinu? Nějak se mi nedaří moc díky
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 07.03.2015
    Děkuji za vyčerpávající popis problému.
    Odpověď zní:
    1) zajisti si dostatek volných pracovníků (8)
    2) postav ovčí pastvinu
    3) a jestli máš dostatek sněžných dolarů, tak použij dostatečné množství zimního hnojiva (100)
    ...a je to.

    Teď ale vážně.
    Tvůj dotaz je natolik nicneříkají, že jinou odpověď ti dát nemůžu.
  • dagmar 1143 (CZ1)dagmar 1143 (CZ1) Komentářů: 12
    upraveno 12.03.2015
    Ahoj, prosím ještě jednou ty dekorace v houští, nemůžu se trefit do konkrétního pole podle nákresu. Děkuji:eek:
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    upraveno 12.03.2015
    dagmar 1143 napsal: »
    Ahoj, prosím ještě jednou ty dekorace v houští, nemůžu se trefit do konkrétního pole podle nákresu. Děkuji:eek:
    Ahoj.
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?40522-Vikingsk%C3%A1-farma-n%C3%A1vod-ke-h%C5%99e&p=520569&viewfull=1#post520569
    z 17.12.2014, 17:08
    Verím, že toto Ti pomôže
    Peknú hru
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 12.03.2015
  • bond.girl (CZ1)bond.girl (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 18.03.2015
    koupila jsem od obchodníka obytný dům, jak si ho postavím? nikde ho nevidím
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 18.03.2015
    ...zkus se podívat do inventáře, to je ta krabice dole úplně vlevo... a proklikni si první dvě záložky...nebo poslední "tematické budovy"... mě nic lepčího nenapadá, snad poradí nějaký modík
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.03.2015
    bond.girl napsal: »
    koupila jsem od obchodníka obytný dům, jak si ho postavím? nikde ho nevidím

    Najdeš ho v inventáři a na poslední záložce "tematické budovy" :) Můžeš dům postavit na kterékoli stálé farmě.
  • bond.girl (CZ1)bond.girl (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 18.03.2015
    děkuji, již to vidím
  • vlasta11 (CZ1)vlasta11 (CZ1) Komentářů: 24
    upraveno 19.03.2015
    zajímalo by mě jestli je možné splnit všechny úkoly na ostrově za měsíc bez zafinancování zlatými zdá se mi to nemožné děkuji
  • kkvetinkakkvetinka Komentářů: 50
    upraveno 20.03.2015
    Ano, dá. Taky zlatky za ostrovy neutrácím. A ostrov vždy dokončím. Jen to stojí dost dolarů.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 20.03.2015
    Dá se to s několikadenní rezervou. Ale počítej, že tak 100-150M ti udělá pápá... :D

    (Ale ještě se mi nepodařilo získat tu perlu, tzn. 50M mušlí, respektive 50M runových kamenů u vikingů.)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 20.03.2015
    Ono hodně záleží na tom, jak často jsi na farmě. Pro vikinga totiž platí, že pokud přijdeš na minutu každé dvě hodiny, pošlape ti to, protože budeš stíhat stavět a bourat tak, jak je potřeba. Pokud ale ráno vyrazíš do práce a na farmu se dostaneš až večer na dvě hodiny v kuse, moc rychle na vikingovi nepošlapeš, protože prostě stihneš jen 2 budovy za den. A přijde mi, že ta výstavba je pro plnění vikinga fakt klíčová. A ruku v ruce s tím jde financování - pokud zvládneš co dvě hodiny převést dolary, je to hratelnější, než když převádíš jen 1x za den.

    Takže třeba maminky na mateřské, které sice mají spoustu práce s miminkem, takže třeba moc času na farmaření celkově nemají, ale přitom můžou na farmu nakouknout každé dvě hodiny na minutku, mohou zvládnout vikinga v pohodě, zatímco člověk pracující ve fabrice "u pásu", bez přístupu k PC a internetu, který se dostane ke hře jen večer, tak i když pak bude hře věnovat celý ten večer, nedožene to.
  • dostálka (CZ1)dostálka (CZ1) Komentářů: 22
    upraveno 21.03.2015
    Ahoj mám dotaz nevíte někdo v jakým asi tak přepočtu je zisk kamenů nebo mušlí za ostrovní dolary, při zbourání 4 farmy. prohledávala jsem forum a nikde jsem na to nenarazila.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 21.03.2015
    Tak v tom případě ještě hledej, protože to na fóru je mnohokrát.

    Ale poradím ti, zkus vyhledávat "3000".
  • sharkmann (CZ1)sharkmann (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 23.03.2015
    Ahoj
    když bude farma končit musím vše bourat abych dostal kameny z budov nebo se to automaticky stane ?
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 23.03.2015
    sharkmann2 napsal: »
    Ahoj
    když bude farma končit musím vše bourat abych dostal kameny z budov nebo se to automaticky stane ?

    Automaticky ti všechno zbourají
    Prej ale víc dostaneš když budeš bourat sám (záleží na tobě)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 23.03.2015
    Automatické zbourání dá pouze polovinu kamenů.

    Ale upřímně, za bourání je tak málo kamenů, že je lepší do poslední chvíle v budovách vyrábět, než je bourat. Jediné, co bourám, jsou dekorace za zlato, protože za ně je kamenů hodně.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 23.03.2015
    A nezapomeň vyprodat sklady...:)
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 24.07.2015
    ako ste na tom s dekoraciami,,neviem najst ten borov les,,teda nie je na určenom pozemku
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 24.07.2015
    všechny dekorace jsou na místě
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 24.07.2015
    ja ten les stale nemam,a ten ozemok mam kupeny aj zburany a omylom som určite dekorku nezburala
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.07.2015
    henusko napsal: »
    ja ten les stale nemam,a ten ozemok mam kupeny aj zburany a omylom som určite dekorku nezburala

    To se bohužel už stalo mnoha hráčům, naneštěstí dekorace vypadá skoro stejně jako houští ke zbourání :(
  • Pantheraa (CZ1)Pantheraa (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 26.07.2015
    Pěkného pozdního večera .-)

    kdysi, když dočasné začínaly, někde se psalo, že dekorace koupené za zlatky, sice po skončení dočasné zmizí, ale při spuštění další stejné dočasné se vrátí .-)
    tak bych ráda věděla zda tomu tak je či nikoliv, ten stejný dotaz platí i pro dekoraci, která se dá získat při bonusovém nákupu zlatek .-)
    díky za odpověď .-)
    Panta
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.07.2015
    Pantheraa2 napsal: »
    Pěkného pozdního večera .-)

    kdysi, když dočasné začínaly, někde se psalo, že dekorace koupené za zlatky, sice po skončení dočasné zmizí, ale při spuštění další stejné dočasné se vrátí .-)
    tak bych ráda věděla zda tomu tak je či nikoliv, ten stejný dotaz platí i pro dekoraci, která se dá získat při bonusovém nákupu zlatek .-)
    díky za odpověď .-)
    Panta

    To tedy nevím, že by někdy někdo psal, je to samozřejmě nesmysl, dočasná se resetuje celá. Zůstávají pouze příručky do knihovny.
Sign In to comment.