Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Krajinářka 17.03.2015"

157

Komentáře

  • Katka017 (CZ1)Katka017 (CZ1) Komentářů: 11
    upraveno 20.03.2015
    jen dotaz krajinářka je tu na 24h pokud rozeberu dekoraci a naskočí mi tam body, musím je použít hned nebo mi tam zůstanou do další návštěvy? a mimochodem fakt dobrej krok od programátorů!!!! Bylo to milé :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.03.2015
    Katka0172 napsal: »
    jen dotaz krajinářka je tu na 24h pokud rozeberu dekoraci a naskočí mi tam body, musím je použít hned nebo mi tam zůstanou do další návštěvy? a mimochodem fakt dobrej krok od programátorů!!!! Bylo to milé :-)

    Myslíš ty části dekorací? Zůstanou ti v inventáři, můžeš je použít i při příští návštěvě.

    Mám radost, že ve vás nová událost vyvolává nadšení :)
  • tera18tera18 Komentářů: 9
    upraveno 20.03.2015
    Kouzelný strom má základní hodnotu spokojenosti 33, při zvýšení spokojenosti na 76 se zvýší kvalita dekorace na 4, při zvýšení spokojenosti na 100 se zvýší kvalita na 5.
  • kechuos4kechuos4 Komentářů: 9
    upraveno 20.03.2015
    Skutečně po dlouhé době něco co hráče nezklame.
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 20.03.2015
    Krajinárka je super, musela som nedávno odstrániť pár dekorácií, aby som postavila sad, už mi to vrátilo 15% z vtedy stratenej spokojnosti:)
  • cimsa2cimsa2 Komentářů: 15
    upraveno 20.03.2015
    Ahoj, tak jsem vylepšila několik deko ale spokojenost na farmě se nezvyšuje, musím přidat víc nebo už to nemá vliv?
  • pstronk (CZ1)pstronk (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 20.03.2015
    Já zlepšoval nyní modrý traktor, který má spokojenost 70, vylepšíl jsem jej schávlně pouze na 74 - na stejnou hodnoutu, kterou mají dekorace z událostí (3.obtížnost). Tyto dekorace mají při 74 spokojenosti 5.level, ale traktor při 74 spokojenosti zůstal na 4.levelu
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 20.03.2015
    Tak ji tady konečně máme, krajinářku jednu :)

    edit:
    Tak jo, zvýšení +78 dekorace o 10 BS stálo skoro milion, jsem zvědavá, kdy narazím vůbec na hranici dané kvality :D 10 mega? :D

    Krajinářka je super!!!!!! Mně zvýšení lodičky z +90 na +100 stálo jen nějaké rozemleté dekorace. V tom ranním shonu jsem to ani nepočítal, poslední zvýšení bylo už za víc než 100 dílků, ale ven je čert. Ve skladech je ještě dost harampádí. :-D Doufám, že tu holka vydrží dlouho. Určitě to není dcera toho líného architekta, tahle tedy umí vzít za práci a má vše hned hotové.:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.03.2015
    cimsa2 napsal: »
    Ahoj, tak jsem vylepšila několik deko ale spokojenost na farmě se nezvyšuje, musím přidat víc nebo už to nemá vliv?

    To záleží relativně, jestli je zlepšení dekorace ještě schopno snížit procenta výrobních nákladů. Tyto náklady nelze snížit až na nulu, nějaká hranice, kdy se změna dekorace ještě "projeví", tam je.

    Je třeba si uvědomit, že náklady jsou počítány jakousi formulí relativně, nikoli absolutně, tzn. zvýšíš-li body spokojenosti o 5 bodů, procenta výrobních nákladů se o 5 % nesníží, velmi pravděpodobně se takové zvýšení na nákladech vůbec neprojeví.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 20.03.2015
    Páni, to vypadá, že je událost Krajinářka vážně tak dobrá, jak se zdálo z popisu. Rozhodně patří (po dlouhé době) GGS veliká pochvala. Za mě nejlepší aktualizace za poslední minimálně rok. :)

    Jen tak dál. Není špatný občas udělat něco, co je výhodou pro hráče, co? :)
  • lucincinek (CZ1)lucincinek (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 20.03.2015
    od jaké úrovně tam přijede na farmu architektka
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 20.03.2015
    tak asi ja sama som nespokojna s krajinkárom.Od rána sa trápim a nefunguje mi to riadne. Ešte na začiatku sa mi dalo aj rozobrať aj vylepšiť niečo ale stále častejšie sa mi stane že auto vôbec neviem otvoriť a po pokuse mi hra aj zamrzne. urobila som som už všetko čo sa dalo .reštart,čistenie pamäti a nepomaha. Ked sa mi podari otvoriť a skušam ničo rozobrať ,nereaguje alebo ukaže že mám 0 predmetov napriek tomu že sklad je plný. Vie mi niekto poradiť čo mám robiť ? má ešte niekto taky problém ?
  • dazing (CZ1)dazing (CZ1) Komentářů: 68
    upraveno 20.03.2015
    Za mě "krajinářka" super, jen postrádám možnost na rozebrání dekorace z výběru komplet inventáře všech farem najednou, nejen na každé farmě, při "najetí" v ní. Přeci jen, stále překlikávat a kontorlovat kde jakou dekorku mám, abych si nechala jednu od každého druhu, kvůli "sbírce", je dost náročné. :D
  • jáprvní (CZ1)jáprvní (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 20.03.2015
    Dvakrát jsem vylepšila perlu a teď má 32 spokojenosti a úroveň 6 a víc vylepšit nejde. Neví někdo proč?
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 20.03.2015
    jáprvní napsal: »
    Dvakrát jsem vylepšila perlu a teď má 32 spokojenosti a úroveň 6 a víc vylepšit nejde. Neví někdo proč?

    a máš dost částí dekorací na vylepšení?
  • jáprvní (CZ1)jáprvní (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 20.03.2015
    To nezjistím, protože se mi ani nenabízí v seznamu. V tom problém nebude.
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 20.03.2015
    .... tak to se pak budu smíchy popadat za břicho :D:D:D...

    a ještě k pár příspěvkům:



    Honzíku, dekorace nemají úrovně tak jako ostatní budovy na farmě, jsou ale rozděleny dle kvalit.

    Kvalit je celkem 6 plus jedna speciální. Dekorace kvality 1-6 bude možné vylepšit až na kvalitu unikátní (tj. nejvyšší), unikátní dekoraci není možné ani vylepšit, ani rozebrat (takovou dekorací jsou např. teleskopy z charity), a je označena písmenem S.



    Ano, mělo by to být jedno, dle našich informací chápu, že se dá rozebírat i nepostavená dekorace přímo z meziskladu, tj. dekorace, která není určena žádné konkrétní farmě. Z toho si dedukuju, že dílky jsou dohromady ze všech dekorací. On ani není důvod je jakkoli rozdělovat, prostě je získáš rozložením dekorace a použiješ na vylepšení jiné, je jedno, na které farmě.

    Ofiko odpovědi ke kvalitam
  • alpakaaalpakaa Komentářů: 37
    upraveno 20.03.2015
    Oáza nicnedělání se z kvality 4 zvýšila na kvalitu 5 až při spokojenosti 244 :) na kvalitu 6 při spokojenosti 313 :). Nyní mám úroveň 368 a ještě to není konec. Stálo to stovky miliónů, ale to zvýšení jde opravdu hodně vysoko. Možné by to chtělo vytvořit nějakou tabulku, u jaké dekorace, při jaké spokojenosti se to zvedá .....
  • jáprvní (CZ1)jáprvní (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 20.03.2015
    a to by bylo moc fajn, kdyby nějaká dobrá duše chtěla udělat tabulku, na jakou maximální spokojenost jde která dekorka vytunit
  • dazing (CZ1)dazing (CZ1) Komentářů: 68
    upraveno 20.03.2015
    Mě by docela zajímalo, při takovém zvýšení, o kolik to je znát na spokojenosti celé farmy? :)
  • sharkmann (CZ1)sharkmann (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 20.03.2015
    zajímalo by mě když mám ve sbírce dekorací dekoraci kterou smažu - odstraní se i ze sbírky ?
    (jestli tu dekoraci musím mít stále nebo stačí že už jsem ji měl)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 20.03.2015
    Z krajinářky mám trochu smíšené pocity. V tuto chvíli nemá získání obtížnějších dekorací takovou váhu, pokud někomu jde vyloženě jen o spokojenost na farmě a ne o zisk různého typu dekorací. Ale proti gustu žádný dišputát. Kdo chce a kdo na to má, ať si klidně vylepší třeba balíky sena na úroveň 200 :D
  • sharkmann (CZ1)sharkmann (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 20.03.2015
    ještě by mě zajímalo zda má vliv kvalita dekorace
    budu mít dekoraci kvality 5 a dekoraci kvality 4 - obě s hodnotou+74 (nebo kvalita 2 s toutéž hodnotou) stejnou váhu ? (spokojenost,náklady..)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 20.03.2015
    U spokojenosti asi ne, každopádně má kvalita dekorace vliv u nákladů na její vylepšení, což je odporozovatelné podle tabulky. Moje Houpací síť (kvalita 6) stojí při prvním vylepšení 2068 dolarů, zatímco Střední vodopád (kvalita 4) stojí 1346 dolarů... A u zlatek a těch náhradních dílů aplikovali stejný princip.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 20.03.2015
    Když rozemelu dekoraci, kterou nemám nikde na farmě postavenou a měl jsem ji už jenom v inventáři (typicky slabé dekorace, které už jsem nahradil lepšími), zmizí i z věže? Nebo tím, že ji jednou ve věži odemknu, tak zůstane odemčená natrvalo, i když pak i ten poslední kus z inventáře sešrotuju?
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 20.03.2015
    Když rozemelu dekoraci, kterou nemám nikde na farmě postavenou a měl jsem ji už jenom v inventáři (typicky slabé dekorace, které už jsem nahradil lepšími), zmizí i z věže? Nebo tím, že ji jednou ve věži odemknu, tak zůstane odemčená natrvalo, i když pak i ten poslední kus z inventáře sešrotuju?

    odemčená zůstane.. ani na farmě ani jinde ve skladech nemám balíky sena a dekorace je ve věži stále odemčená :)
  • ondra09 (CZ1)ondra09 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 20.03.2015
    Možnost rozložit dekorace a následně některé vylepšit se mi moc líbí,je to zajímavé řešení problému,co s tolika dekoracemi a myslím si,že to hru určitě oživí.Změna je život a život je změna.
  • Mlynářka (CZ1)Mlynářka (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 20.03.2015
    Ahojky, mám ve spolku hráčku lv. 47 a tvrdí, že k ní auto s krajinářkou nepřijelo. Má být auto u všech hráčů?
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 20.03.2015
    Prozatím to vypadá že přijelo ke všem
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 20.03.2015
    Zdravím,
    liloja napsal: »
    tak asi ja sama som nespokojna s krajinkárom.Od rána sa trápim a nefunguje mi to riadne. Ešte na začiatku sa mi dalo aj rozobrať aj vylepšiť niečo ale stále častejšie sa mi stane že auto vôbec neviem otvoriť a po pokuse mi hra aj zamrzne. urobila som som už všetko čo sa dalo .reštart,čistenie pamäti a nepomaha. Ked sa mi podari otvoriť a skušam ničo rozobrať ,nereaguje alebo ukaže že mám 0 predmetov napriek tomu že sklad je plný. Vie mi niekto poradiť čo mám robiť ? má ešte niekto taky problém ?

    Pokud hra zamrzá, tak ji zkus spustit v jiném prohlížeči! Zatím se nikdo jiný neozval.
    jáprvní napsal: »
    Dvakrát jsem vylepšila perlu a teď má 32 spokojenosti a úroveň 6 a víc vylepšit nejde. Neví někdo proč?

    6 je nejvyšší, kterou můžeš dostat.
    sharkmann2 napsal: »
    zajímalo by mě když mám ve sbírce dekorací dekoraci kterou smažu - odstraní se i ze sbírky ?
    (jestli tu dekoraci musím mít stále nebo stačí že už jsem ji měl)

    Ne, vlastnit ji už nemusíš a ve sbírce bude stále vidět ;)
    Mlynářka napsal: »
    Ahojky, mám ve spolku hráčku lv. 47 a tvrdí, že k ní auto s krajinářkou nepřijelo. Má být auto u všech hráčů?

    Krajinářka je bohužel přístupná až od úrovně 50.
Sign In to comment.