Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Krajinářka 17.03.2015"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí farmáři,

zde nám můžete sdělit svůj názor, zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o "Aktualizace Krajinář 17.03.2015".

S přáním hezkého dne
Foxes
Post edited by Foxes on
«137

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 12.03.2015
    Vylepšování dekorací zní dobře a užitečně.
    Celej ten popis zní ale taaak složitě a sem tam mě při čtení něco v hlavě říkalo "aha" (bonusy za zlato apod.), takže... na hodnocení počkám až uvidím, co přinese praxe. :D
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 12.03.2015
    Vylepšení dekorací-
    zvětší kvalitu a spokojenost,takže může být efektivně využita po delší dobu..?????
    takže to vylepšení nebude nastálo???..
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 12.03.2015
    gba1 napsal: »
    Vylepšení dekorací-
    zvětší kvalitu a spokojenost,takže může být efektivně využita po delší dobu..?????
    takže to vylepšení nebude nastálo???..

    Nene, to znamená, že zvětší spokojenost a tím pádem ji hned nevyhodíte a nepostavíte místo ní další (s větší spokojeností). :)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 12.03.2015
    gba1 napsal: »
    Vylepšení dekorací-
    zvětší kvalitu a spokojenost,takže může být efektivně využita po delší dobu..?????
    takže to vylepšení nebude nastálo???..

    Já jsem to pochopil tak, že je mnoho dekorací, které postupně pouze zaplňují místo ve skladu a jejich využití je v pozdější fázi hry nerentabilní. Jejich vylepšením, resp. rozebráním těmto dekoracím vlastně prodlužuješ využitelnost...

    edit: už zase Attachment not found....



    Foxes: Přesně jak říká Miki!!! ;)
  • ondra09 (CZ1)ondra09 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 12.03.2015
    Uvidíme,uvidíme,zní to zajímavě,necháme se překvapit,zbytečných dekorací,hlavně těch s nižší spokojeností mám hafol,tak snad se dají využít.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 12.03.2015
    Tak krajinář se mi líbí, jen doufám, že tam nebudou žádné šílené ceny :D zní mi to trošku jako architekt, tak jen aby nechodili současně :D už teď se rozhoduju, jestli dočasná farma nebo architekt.. kdyby k tomu přibyl ještě tenhle, tak už by některý hráče trefil šlak :D

    rozkládání dekorací se mi líbí.. sklady i mezisklad mám plný dekorací, které kvůli nízké spokojenosti určitě nikdy nevyužiju a bourám je málokdy, protože mě to nebaví, za ten "zisk" mi to zatím nikdy nestálo :D

    z hodnocení dekorací jsem sice trochu jelen, ale ještě párkrát si to přečtu, pak počkám až se to zavede do hry a uvidím :D

    denní úkoly se mi taky líbí - soutěžím a aktivuju stroje každý den, takže žádný problém :D akorát mě tak napadlo, že v tomto případě už nemá smysl návrh od 8WHISKY8 :
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?42457-N%C3%81VRH-P%C5%99id%C3%A1n%C3%AD-jednoho-ok%C3%A9nka-v-p%C5%99ehledu-%C3%BAkol%C5%AF
    protože přidání jednoho okýnka to už nevyřeší.. zatím budou jen 2 denní úkoly (jestli to dobře chápu), ale časem se určitě přidají jiné a budou se třeba střídat nebo něco a nepůjde je splnit tak rychle, jako toto a zase se můžou miniúkoly schovat dole

    za mě palec nahoru.. doufám, že nejsem zbytečně optimistická, ale pokud vše půjde podle plánu, tak se mi to líbí :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 12.03.2015
    Jsem ráda, že jste nadšeni z novinek! :o

    To já jsem přešťastná z oprav broučků, doufám, že vše vyjde :rolleyes:

    (Co si budeme povídat, že jsem prakticky všechny přebytečné dekorace dávno zbourala.. tak mě teď jejich recyklace tolik netěší :D)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 12.03.2015
    Jo, já je taky zbourala :) asi před půl rokem :) ale poslední dobou nemám na čištění čas, tak se mi zase trochu nahromadily :)

    Docela se těším, ale nechám se překvapit realitou :)
  • -jara05- (CZ1)-jara05- (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    upraveno 12.03.2015
    Sklad mám plný nevyužitých dekorací. Před každou akcí nějaké likviduji, abych udělala místo. A to nemluvím o kole štěstí nebo spolkové soutěži, to je někdy též zajímavé. Jenom doufám, že bude možné vylepšení (rozložení) dekorací za dolary a ne jenom za zlaté. Uvidíme.
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 12.03.2015
    Když tak slibují opravy spousty dalších drobných chyb, jestlipak konečně dojde na ten zmatek v koňských soutěžích, kdy kůň vyzývá jezdce nebo naopak jezdec koně?
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 12.03.2015
    Jsem zvědav za kolik zlata budou ty lepší úrovně vylepšení, ale jinak vítám možnost nějak využít nepotřebné dekorace. Nevěřím, že když neprošel trh, tak že se to bez zlacení neobejde.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 12.03.2015
    Jen si tak říkám, aby nám při aktualizaci náhodou sklady dekorací omylem neprovětrali :D že bychom pak neměli co rozebírat :)
  • ciddcidd Komentářů: 2
    upraveno 12.03.2015
    To s dekoracema je výbornej nápad. Co mě ovšem sklamalo byla rozmanitost těch deních úkolů. Jenom dva dení úkoly? To je snad jako by se tam ani nic takovýho nepřidalo. Čekal jsem ohledně toho spíš jako něco v tom smyslu že bychom měly posbírat určitej počet nějákých surovin nebo třeba udělat něco jinýho.

    No uvidíme.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 12.03.2015
    teď to čtu znovu a předtím jsem asi přehlídla tenhle bod:
    Koňský obchod - Budou provedeny změny týkající se cen a výběru možných koní ke koupi.

    tak trochu se bojím, aby ty koně za zlatý podkovy o moc nezdražily :/
  • traktorista911 (SK1)traktorista911 (SK1) Komentářů: 33
    upraveno 12.03.2015
    Vylepšovanie ozdôb je výborný nápad. Záleží na tom, aké budú ceny, aby to neskončilo ako konský trh. A zaujímalo by ma, aká odmena bude za splnenie denných úloh. To tiež bude prekvapenie, či to bude dostatočne motivujúce, aby ľudia začali súťažiť.
  • evel55 (CZ1)evel55 (CZ1) Komentářů: 66
    upraveno 13.03.2015
    Konečně po dlouhé době smysluplná úprava, ale opět jen pro vyšší lvl a mám několik otázek, zda tuto aktualizaci chápu správně

    1. Krajinář bude chodit tak jak Architekt? A vylepšování dekorací je vázáno - tzn. nemohu nic jiného vylepšovat jen dekorace? (ještě ostrov a pak babo raď co dřív)

    2. A vylepšení dekorací nebude trvalé? (citace: Toto vylepšení zvětší spokojenost a kvalitu dekorace, takže může být efektivně využita po delší dobu.) Jak dlouho trvá "po delší dobu"? Bude předem známo na jak dlouho dekoraci vylepšuji? Co se stane s dekorací po uplynutí "po delší dobu"?

    Dík za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.03.2015
    evel55 napsal: »
    Konečně po dlouhé době smysluplná úprava, ale opět jen pro vyšší lvl a mám několik otázek, zda tuto aktualizaci chápu správně

    1. Krajinář bude chodit tak jak Architekt? A vylepšování dekorací je vázáno - tzn. nemohu nic jiného vylepšovat jen dekorace? (ještě ostrov a pak babo raď co dřív)

    2. A vylepšení dekorací nebude trvalé? (citace: Toto vylepšení zvětší spokojenost a kvalitu dekorace, takže může být efektivně využita po delší dobu.) Jak dlouho trvá "po delší dobu"? Bude předem známo na jak dlouho dekoraci vylepšuji? Co se stane s dekorací po uplynutí "po delší dobu"?

    Dík za odpověď.

    Naopak jsem názoru, že toto pomůže i malým levelům - aneb odpověď na otázku č. 2, kterou najdeš zde. Vylepšení dekorace je trvalé.

    U žádných událostí nikdy nebylo předem řečeno, jak často a kdy budou, takže na 1. otázku zkrátka nemůžeš získat odpověď :) Jen to, že vylepšení dekorací bude okamžité, takže nebude bránit v rozvoji na farmách :)
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 13.03.2015
    Takže se budou moct dekorace vylepšit na úr. 2 atd...? :D
  • snacensnacen Komentářů: 7
    upraveno 13.03.2015
    Zdarec, taky bych řekl, že je to spíš pro malé lvl, jestli jsem to dobře pochopil, tak za sbírky je 75 spokojenost max a to samé z ostrova je max 90 a není tedy kam zvyšovat i když uvidíme.....
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 13.03.2015
    Zní to lákavě už se těším
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 13.03.2015
    ...pokud to vyřeší alespoň trochu situaci s plným meziskladem dekorací, tak sláva... když jsem na kole štěstí vyhrál asi čtvrtou pandu pod stromem, tak už jsem docela skřípal zuby... dekorace v mém levelu tak nějak už na h**** :)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 13.03.2015
    trathen napsal: »
    ...pokud to vyřeší alespoň trochu situaci s plným meziskladem dekorací, tak sláva... když jsem na kole štěstí vyhrál asi čtvrtou pandu pod stromem, tak už jsem docela skřípal zuby... dekorace v mém levelu tak nějak už na h**** :)

    Taky už se těším, až ty pikniky, velké okrasné stromy a pákové houpačky rozšrotuji. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.03.2015
    Kajula5 napsal: »
    Taky už se těším, až ty pikniky, velké okrasné stromy a pákové houpačky rozšrotuji. :D

    Asi si nějaké koupím, abych jim taky ulámala větvičky :D Bohužel z mých skladů už všechny zmizely :(:D
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 13.03.2015
    Asi si nějaké koupím, abych jim taky ulámala větvičky :D Bohužel z mých skladů už všechny zmizely :(:D

    jak zmizely, on to někdo krade? To abych si to začal hlídat, nedám ani větvičku, sám si je popílím. :-D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.03.2015
    Kajula5 napsal: »
    jak zmizely, on to někdo krade? To abych si to začal hlídat, nedám ani větvičku, sám si je popílím. :-D

    Huš, nekrade, já sama je už dávno zbourala/smazala. Koho by kdy napadlo, že by někdy mohly mít využití :o
  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    upraveno 14.03.2015
    jen aby to nebylo moc drahy...vypouštět vodu z 20-ti rybniku za zlato se mi asi nevyplati :)
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 14.03.2015
    ked dekorku postavíš a dáš ju zbúrať získaš aspon čast dolárov .. ale ked ju vyhodíš z krabice do koša stratíš všetko...
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 14.03.2015
    dodko44 napsal: »
    ked dekorku postavíš a dáš ju zbúrať získaš aspon čast dolárov .. ale ked ju vyhodíš z krabice do koša stratíš všetko...

    Jestli půjdou dekorace nějak rozemlet a znovu použít a nebude mi to blokovat stavební čas na farmě, budu vesele mlet, co to půjde a že je co. Mám plno všelijakých malých dekorací a rozhodně se mi nechce získávat dolary tím, že je budu klasicky bourat.
  • Jacomo7 (CZ1)Jacomo7 (CZ1) Komentářů: 12
    upraveno 16.03.2015
    Tohle mě vysloveně potěšilo. Začala jsem s bouráním "zbytečných" dekorací (panda, stromy, záhonky, teď už i dům na stromě...), ale přišel ostrov, tak jsem to stopla. Ještěže tak! :D
  • janapka (CZ1)janapka (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 17.03.2015
    A kdy to tedy konečně vypukne? Zatím to nikdo neví? Na mojí farmě zatím žádná změna:cool:
Sign In to comment.