Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Koňský ranč (Turnaje)"

11827

Komentáře

  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 20.02.2015
    10606116_1046529382030380_7584360487410680210_n.jpg?oh=cab2a9a2f4fc7e244abd3752196fb20a&oe=55818D40&__gda__=1434783786_9446178b0c89c414c77667077c6da0b0

    no dúfam, že to bude ako tak vidieť :) je to odmena za 3. miesto v diamantovej lige

    ... nakoniec som si to vložila na FB a potom sem :)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 20.02.2015
    Sargana2 napsal: »
    10606116_1046529382030380_7584360487410680210_n.jpg?oh=cab2a9a2f4fc7e244abd3752196fb20a&oe=55818D40&__gda__=1434783786_9446178b0c89c414c77667077c6da0b0

    no dúfam, že to bude ako tak vidieť :) je to odmena za 3. miesto v diamantovej lige

    ... nakoniec som si to vložila na FB a potom sem :)

    Teda, škoda že si pro něho nedoběhnu :D Je opravdu pěkný.
  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 20.02.2015
    hanah napsal: »
    Ahoj zeptala jsem se a odpověď zní : Pro 4 - 10 místo je odměna v podobě stejného awataru (dekorace) a pro 3.,2. a 1 místo je awatar pro každé místo jiný :)

    Škoda, že ti nejde vložit obrázek, já se do diamantové asi jen tak nedostanu :D

    skúšala som vyzistiť ako to je za 2 a 1 miesto, a odmena je taká istá 4x4 a 60 smajlov a zlatý žrebec .... tak neviem jedine, že by sa každý volal zlatý žrebec, s rovnakými parametrami, len iným vyobrazením ??
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 21.02.2015
    Sargana2 napsal: »
    skúšala som vyzistiť ako to je za 2 a 1 miesto, a odmena je taká istá 4x4 a 60 smajlov a zlatý žrebec .... tak neviem jedine, že by sa každý volal zlatý žrebec, s rovnakými parametrami, len iným vyobrazením ??

    Zeptám se v pondělí :) Ale stejně blahopřeji k diamantové :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.02.2015
    Sargana2 napsal: »
    skúšala som vyzistiť ako to je za 2 a 1 miesto, a odmena je taká istá 4x4 a 60 smajlov a zlatý žrebec .... tak neviem jedine, že by sa každý volal zlatý žrebec, s rovnakými parametrami, len iným vyobrazením ??

    Avatar totiž není totéž co dekorace, to bude tím :) Avatar se ti bude zobrazovat, když tě budou jiní hráči vyzývat. Ten se liší pak dle umístění :) Dekorace je pro všechny stejná, již delší čas je i ve věži dekorací ;-)
    Avatary si pak změníš přes vitrínu na trofeje nebo záložku výhry na nástěnce.
  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 21.02.2015
    Avatar totiž není totéž co dekorace, to bude tím :) Avatar se ti bude zobrazovat, když tě budou jiní hráči vyzývat. Ten se liší pak dle umístění :) Dekorace je pro všechny stejná, již delší čas je i ve věži dekorací ;-)
    Avatary si pak změníš přes vitrínu na trofeje nebo záložku výhry na nástěnce.

    Ahaaaaa :) ďakujem .... ja som si myslela že avatar si môžem zvoliť aký chcem :) sem tam niečo pochopím zle :) ... ešteraz ďakujem za vysvetlenie a už sa teším na koniec sezóny :)
  • FerdoMravecFerdoMravec Komentářů: 9
    upraveno 21.02.2015
    Já se zase těším až přijde řezník a nadělá dostihový salám.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 21.02.2015
    Nám se teď s Párátkem docela i daří, zas tak jednotvárné to nemáme :) Docela často je tam těsné vítězství :) Neříkám, že jasné porážky tam nejsou, to vůbec ne, ale možná je to tak půl na půl.

    Třeba se zas někdy potkají, moc času už ale není, pro Párátko trénuju Kostřičku, aby měli malého Pinocchia :D

    Jupíííí Párátkóóóó :-D A zase má Hoblinka dobrou náladu. Koukal jsem, že ale od minula Párátko nějak potrénovalo. Podrbej ho za mě za ušima a vyřiď, že udělalo dobrý skutek, tak nabudilo Hoblinu, že pak vyhrála dalších pět soutěží a to i proti vyšším třídám.;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.02.2015
    Kajula5 napsal: »
    Jupíííí Párátkóóóó :-D A zase má Hoblinka dobrou náladu. Koukal jsem, že ale od minula Párátko nějak potrénovalo. Podrbej ho za mě za ušima a vyřiď, že udělalo dobrý skutek, tak nabudilo Hoblinu, že pak vyhrála dalších pět soutěží a to i proti vyšším třídám.;)

    Bohužel, s Párátkem jsem se dnes rozloučila, takže podrbání za ušima nevyřídím :( I s Kostřičkou, která si chuděra ani nezazávodila. Takže teď tam můžeš potkat Pinocchia :o A to bude mít Hoblinka ještě větší radost, aktuálně je na tom totiž hůř, než bylo Párátko :D Ale budeme pilně trénovat, abychom konečně už z té zlaté vylezli, jsme tam už pěkně dlouho.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 21.02.2015
    Bohužel, s Párátkem jsem se dnes rozloučila, takže podrbání za ušima nevyřídím :( I s Kostřičkou, která si chuděra ani nezazávodila. Takže teď tam můžeš potkat Pinocchia :o A to bude mít Hoblinka ještě větší radost, aktuálně je na tom totiž hůř, než bylo Párátko :D Ale budeme pilně trénovat, abychom konečně už z té zlaté vylezli, jsme tam už pěkně dlouho.

    Tak to už se na Pinocchia těšíme, třeba vylezeme do platiny i my, ještě je dost času. :-D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.02.2015
    Kajula5 napsal: »
    Tak to už se na Pinocchia těšíme, třeba vylezeme do platiny i my, ještě je dost času. :-D

    Tak jak jste si s Hoblinkou užili prohru? Já vás varovala, Pinocchio se nezdá :D Ale z platinky polezeme maximálně tak dolů :D Pořád visíme pár bodů nad sestupem.. až mi to připomíná závěr loňské fotbalové sezóny pro některé mé "domácí" kluby :D
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 25.02.2015
    Tak jak jste si s Hoblinkou užili prohru? Já vás varovala, Pinocchio se nezdá :D Ale z platinky polezeme maximálně tak dolů :D Pořád visíme pár bodů nad sestupem.. až mi to připomíná závěr loňské fotbalové sezóny pro některé mé "domácí" kluby :D

    Už jsem si všiml, že Pinocchio Hoblinku převálcoval. Gratulujeme.
    Holt mladá krev se nezapře. Jen se divím, že mu není hloupé porážek chudáka babičku, co závodila už v době, kdy ještě nebyl na světě. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.02.2015
    Kajula5 napsal: »
    Už jsem si všiml, že Pinocchio Hoblinku převálcoval. Gratulujeme.
    Holt mladá krev se nezapře. Jen se divím, že mu není hloupé porážek chudáka babičku, co závodila už v době, kdy ještě nebyl na světě. :D

    Ptala jsem se a není :D:D

    Náhodou, teď jsem se dívala a Pinocchio je jakožto můj 35. kůň nejstarší. Nemám koho jiného nasadit, bohužel :)

    Do konce turnaje sice zbývá ještě hodně času, ale stejně mám pocit, že už se nikam moc neposuneme (tedy rozhodně ne dopředu :o).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.02.2015
    Tak jo, taky zajímavá chyba. Vyberu si protihráče, chci zahájit výzvu a prý, že se hráč nedá najít. Zajímavé. Proč mi to tedy takové hráče nabízí? :D

    i6dd1pPPMR5um.png
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 01.03.2015
    som v platinovaj lige-tale na začiatku-už par dni asi stale prehravam,,ale prečo mi už ako superov davaju hračov z diamantu?takto nepostupim nikam :-((
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 01.03.2015
    henusko napsal: »
    som v platinovaj lige-tale na začiatku-už par dni asi stale prehravam,,ale prečo mi už ako superov davaju hračov z diamantu?takto nepostupim nikam :-((

    Nic si z toho nedělej, já dnes prohrávám od rána. Z takovou budu za chvíli ve zlaté lize. :mad:
  • květoslavaK (CZ1)květoslavaK (CZ1) Komentářů: 11
    upraveno 02.03.2015
    nehrám a mám po starosti
  • Janulka03Janulka03 Komentářů: 23
    upraveno 05.03.2015
    Ten zebricek v diamantove lize je uplne nanic. Proc se neda zjistit, kolik ma kdo tech zelenych bodu? Takhle vubec nevim, jestli mam sanci se jeste do konce turnaje nekam posunout nebo ne... :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.03.2015
    Janulka03 napsal: »
    Ten zebricek v diamantove lize je uplne nanic. Proc se neda zjistit, kolik ma kdo tech zelenych bodu? Takhle vubec nevim, jestli mam sanci se jeste do konce turnaje nekam posunout nebo ne... :(

    Pak nezbývá než trénovat a trénovat a závodit a závodit. Systém je tak zkrátka nastaven. Osobně v diamantové nejsem (a asi ani nikdy nebudu :o), ale nikdy nebylo řečeno, že uvidíš počet bodů, jen že bude k dispozici žebříček hráčů.

    Např. u kola štěstí víš taky jen své pořadí a pokud sis to počítala, tak počet investovaných žetonů. Ale netušíš, jak jsou na tom ti před tebou. Má to svou logiku, takhle se budeš snažit dostat výš, protože doufáš, že rozdíl je malý, takže do toho lupneš třeba nějakou tu zlatku. Kdybys to věděla a zjistila, že tam je v reálu propastná mezera, na další investování se vykašleš.

    U koní si můžeš pořizovat nové koně na trhu, abys třeba rychleji dosáhla vyšší chovné hodnoty a mohla tak mít větší šanci soupeře porážet. Takže cesta těch dalších investic může vést i tudy...
  • Janulka03Janulka03 Komentářů: 23
    upraveno 06.03.2015
    Ale houby, v diamantove lize je vsehovsudy 17 hracu a vim uplne presne, jakeho ma kdo kone. Prede mnou jsou hraci s horsim konem nez mam ja, protoze proste bud meli vetsi stesti na zavody anebo zlatkovali to malo co se dalo... (samo az na 1. misto s konem na urovni 90 co v tehle sezone asi neprekona nikdo :)) Anebo meli proste toho lepsiho kone drive, pal to cert.

    Jenze i kdyz ty nad sebou porazim v zavodech, porad trcim na svem 14. miste a nic se nedeje :-/

    Ano, chapu tu myslenku ze pro BF je lepsi abych body nevidela, ale ja bych to proste vedet chtela :)) U me motivace kupovat dalsi kone a trenovat neni, protoze zavody pomerne dost casto vyhravam a zlate podkovy pribyvaji, navic porad mi to nabizi soupere z platinove ligy, malokdy z diamantove a ty porazim umerne te pravdepodobnosti (v tom se to od zlate/platinove ligy o dost zlepsilo). Takze lepsim konem se nahoru nedostanu - jen by me proste zajimalo jak moc nahoru potrebuju abych si polepsila v zebricku :) ale OK chapu ze to teda nejde no :(
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 07.03.2015
    Nejsi sama, komu ty body v žebříčku diamantové ligy chybí... :)
  • kkvetinkakkvetinka Komentářů: 50
    upraveno 09.03.2015
    Dovolila bych si položit otázku: "Je tady někdo z diamantové ligy, komu body v žebříčku nechybí?"
    Pohybuju se na 5. až 7. místě a ráda bych věděla JAK se pohybuju.
  • anne171anne171 Komentářů: 51
    upraveno 09.03.2015
    Ahoj jediná šance jak to zjistit je, ze si to sem napíšeme. Kolik má kdo bodu. Ale je to velice variabilní, když se stále závodí... bylo by to jen takové přibližné...
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 09.03.2015
    anne171 napsal: »
    Ahoj jediná šance jak to zjistit je, ze si to sem napíšeme. Kolik má kdo bodu. Ale je to velice variabilní, když se stále závodí... bylo by to jen takové přibližné...

    taky záleží na tom, kolik lidí chodí na forum a jestli narazí zrovna na tento příspěvek, aby to udělali.. ale nápad to není špatný :)
    já v diamantový nejsem, tak nevím, jak ten žebříček vypadá, ale když tam máš jméno hráče, tak mu můžeš napsat zprávu a požádat ho, aby ti napsal, kolik bodů má.. nic dalšího už mě nenapadá
  • anne171anne171 Komentářů: 51
    upraveno 09.03.2015
    Elis359 napsal: »
    taky záleží na tom, kolik lidí chodí na forum a jestli narazí zrovna na tento příspěvek, aby to udělali.. ale nápad to není špatný :)
    já v diamantový nejsem, tak nevím, jak ten žebříček vypadá, ale když tam máš jméno hráče, tak mu můžeš napsat zprávu a požádat ho, aby ti napsal, kolik bodů má.. nic dalšího už mě nenapadá

    Také záleží kolik lidí to bude chtít prozradit:) dneska je nás o jednoho víc, takže celkem 19 hráčů, už nejsem poslední hurá:)
  • kkvetinkakkvetinka Komentářů: 50
    upraveno 09.03.2015
    Hmm, počitadlo by bylo lepší :)
    Jsem momentálně 6., mám 2 281 bodů.

    Každý byl kdysi poslední ;-)
  • anne171anne171 Komentářů: 51
    upraveno 09.03.2015
    Jsem 18., 1306 bodů
  • patrikss (CZ1)patrikss (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 09.03.2015
    Závody koní fungují na principu hracího automatu, takže je fuk jak silný je kůň...myslím že kdyby byl ten nejvymakanější kůň stejně bude prohrávat i se slabším - někdy
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 09.03.2015
    Já bych byl pro zveřejnění bodů také, takže se za ty své taky nestydím. :) 11. místo, cca 1660 bodů. A kolem mě 10. a 12. místo budou mít podobně, protože se to tam často mění.
  • blanche (SK1)blanche (SK1) SK1 Komentářů: 46
    upraveno 09.03.2015
    9 miesto...1598 bb, hrám na sk
Sign In to comment.