Domů Czech Otázky ke hře

Zablokovaný účet

15

Komentáře

  • CentisiCentisi Komentářů: 19
    upraveno 17.11.2014
    tak to má pěkný :D to je fakt zbytečný asi všechno :D
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 17.11.2014
    A ještě k těm pravidlům o více farmách ,dost teda nechápu tu obchdní strategii tady.Já několik let podnikala, takže kdybych měla někoho ,kdo mi chce cpát peníze proč bych mu to neumožnila ?Když někomu nestačí cpát do jedné a chce peníze utrácet do dalších ,co je na tom špatného ?Vždyť pořád se píše,že GGS jde o peníze,proč tedy nepovolí každému třeba dvě farmy ,to by byl problém ?Nechápu proč
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.11.2014
    A ještě k těm pravidlům o více farmách ,dost teda nechápu tu obchdní strategii tady.Já několik let podnikala, takže kdybych měla někoho ,kdo mi chce cpát peníze proč bych mu to neumožnila ?Když někomu nestačí cpát do jedné a chce peníze utrácet do dalších ,co je na tom špatného ?Vždyť pořád se píše,že GGS jde o peníze,proč tedy nepovolí každému třeba dvě farmy ,to by byl problém ?Nechápu proč

    Pak je řešením účet na dalším serveru :) Tam si cpát peníze můžeš, jak chceš, a nebude to proti VOP.
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 17.11.2014
    Pak je řešením účet na dalším serveru :) Tam si cpát peníze můžeš, jak chceš, a nebude to proti VOP.

    No já nemluvila o sobě a na rovinu,raději pojedu příští rok na prima dovolenku , v tom vidím daleko větší zážitek než zde poslední dobou
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 17.11.2014
    @krakatice

    Já zase nechápu čemu na tom nerozumíš. Hraji několik her, a toto pravidlo je v každé. Není to tedy nic neobvyklého. Naopak by bylo velmi neobvyklé, kdyby to někde zakázáno nebylo :)
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 17.11.2014
    marpan napsal: »
    @krakatice

    Já zase nechápu čemu na tom nerozumíš. Hraji několik her, a toto pravidlo je v každé. Není to tedy nic neobvyklého. Naopak by bylo velmi neobvyklé, kdyby to někde zakázáno nebylo :)

    Moje je to první a určitě poslední, rok a půl to bylo super, v poslední době jsem už znechucená
  • nadiyanadiya Komentářů: 1
    upraveno 17.11.2014
    Máš prostě jasně daná pravidla, neřeš proč je to tak a proč nééé jinak. Evidentně ten, kdo je psal, bral farmu jak zábavu na relaxaci a odreagování a né závod o to kdo bude mít víc farem. Taky v práci nebo ve škole neřešíš, proč učitel nebo šéf nastavil taková pravidla pro udělení zápočtu nebo odměny. Bereš to jak to je a respektuješ to. Máš-li s tím problém, nehraj.
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 17.11.2014
    Tak já zase třeba chápu proč. Vezmi si to tak: Založíš si farmu a zlatit nechceš. Založíš spolek za zlato z uvítacího balíčku. Pak po čase potřebuje do výzkumu zlato, ale nikdo ce spolku nezlatkuje. Tak si založíš další účet, zlato z UB dá do spolku, odejde, farmu nechá ležet... Založí třetí, udělá totéž. Potom čtvrtou, pátou... desátou... Nekoupí nikdy ani zlatku, přesto má ve spolku spoustu na výzkumy. To se GGS asi moc lilbit nebude. Co říkáš?

    Já mluvila o dvou farmách ,ne o stovkách a to mě opravdu nenapadlo, já ve spolku s výzkumy nikdy problém neměla, asi jsem kápla na ty správné lidi a proto je máme všechny udělané bez nutnosti zakládat milion farem
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 17.11.2014
    No nedávno byl blokovaný galapetr, dneska abart a samantha,lidi mi hlásí,že se nemůžou dostat na prázdné farmy,které nám nechali hráči co je to přestalo bavit,starali jsme se o ně asi dva roky, vráželi tam společně peníze aby byl užitek pro spolek a tohle ?Neříkejte mi,že v žádném spolku takové farmy nejsou ,kde někdo přijde a vykašle se na hru a farmu tam nechá.To není žádný multiučet podle mě,jak mi k tomu přijdem,že kvůli jednoho hráče,který tu někomu vadil,přijdem o skoro dvou letou práci a peníze ?Není přece zakázané si nechat od někoho farmu,kterou už nechce ne ?Je to nějaký zátah na náš spolek ?

    Zdravím krakatice112,
    multiúčty jsou dle pravidel hry zakázané. Pokud více lidí hraje na jednom počítači, je nutné to nahlásit na support.

    Michal community manager
  • bjvejcebjvejce Komentářů: 1
    upraveno 17.11.2014
    A proč by měli povolit zrovna právě dvě farmy? Proč ne tři? Ty sis založila farmu, potom ti někdo dal údaje k té své, že končí, tak jsi měla dvě. Kdybys měla dvě farmy a někdo ti dal svoje údaje ke svým, řekla bys mu, že je nechceš, že je to proti VOP, nebo bys je vzala? A odpověz si po pravdě :)
    Problém není v tom, že GGS povolila jen jednu farmu a ty jsi výkonná a zvládla bys dvě. Problém spočívá v tom, že jsi nečetla VOP a teď se tu na fóru přiznáváš k jejich porušování a ještě se rozčiluješ, že tě za to porušování zablokovali.
    Pošli kopii občanky, řekni kterou farmu chceš hrát a tu hraj. Žádnou jinou. Pošli kopie osobních dokladů i ostatních členů domácnosti, kteří mají stejnou IP adresu a nahlaš ke každému jednu (právě jednu!) farmu. Ostatní vyhoďte ze spolku, když to jsou lidi, kteří už nehrajou, a naberte si nové členy. Vyřešíte tím i svůj problém, o kterém jsi psala nedávno - málo místa ve spolku.
    Pokud toto nedokážeš pochopit, není ti pomoci. Pravidla jsou jaká jsou a kvůli tobě je GGS nezmění.
    Totéž platí pro Abarta a všechny ostatní.

    P.S.: Pokud se nudíš, když máš farmu jen jednu, můžeš jich mít třeba deset - každou na jiném serveru. CS, SK, WWW... I na dalších cizojazyčných. Když hraješ farmu tak dlouho, jistě ti nebude činit potíže, pokud ji budeš mít anglicky, německy, nebo třeba arabsky. Úkoly jsou obrázkové - snadno pochopitelné.
    ale abart už není zablokovaný
  • benny47 (SK1)benny47 (SK1) Komentářů: 34
    upraveno 17.11.2014
    Osobně nikam žádné osobní doklady posílat nebudu. O protekci se bavit nehodlám.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.11.2014
    Diskuze promazána. Zkuste se projednou držet tématu ;-) Kdyby tu někdo se zablokovanou farmou hledal informace, přes osobní narážky se jich tady nedohledá.

    Máte-li problém, řešte si ho soukromě. Máte-li v zásobě hodně přísloví, o která se chcete podělit, je vám k dispozici sekce Zábava.
  • krucibrkkrucibrk Komentářů: 0
    upraveno 02.02.2016
    Hrala jsem 3 farmy na jednom počitači , nyni po vaši práci na farmě mi jde se přihlásit jen na jednu farmu jsem z toho smutná. Děkuji za radu
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.12.2014
    krucibrk napsal: »
    Hrala jsem 3 farmy na jednom počitači , nyni po vaši práci na farmě mi jde se přihlásit jen na jednu farmu jsem z toho smutná. Děkuji za radu

    Po naší práci na farmě? :confused:

    A všechny 3 farmy byly tvé? Na jednom serveru, nebo jsi každou měla zvlášť na jiném serveru?

    Jestli ti totiž farmy nebyly zablokovány - je povoleno mít jen jeden herní účet na jednom serveru.
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 19.12.2014
    Nevím, v čem máte problém. Než jsem začala hrát farmu, přečetla jsem si POZORNĚ VOP. Tam je jasně napsáno, co se smí a co se nesmí. Když začal za 14 dnů po mě hrát manžel a týden na to i syn, prostě jsem sedla a napsal krátkou zprávu na podporu, kde jsem uvedla, že z naší IP adresy hrajeme tři. Uvedla jsem nicky, maily, jména a příjmení a vztah mezi námi. Druhý den mi přišlo potvrzení, že to berou na zřetel a můžeme hrát. Všechno je tak v pořádku a hrajeme. Taky nás upozornili, že v případě potřeby si mohou vyžádat kopie dokladů, je na nás, co z OP jim dáme k nahlédnutí, osobně si myslím, že stačí aby viděli fotku a jméno plus datum narození, RČ a číslo OP můžu lehce zakrýt.

    Pro Krakatici: Pokud někomu chodíte sklízet farmu, když on nemůže, je to vaše riziko. Rozhodně je ale pitomost říkat to veřejně, protože je to jasné porušení pravidel. Pokud vám farmu nechá, je to další porušení. Správně měl farmu odhlásit a nechat ji smazat.
    To jsou jasná VOP společnosti, která jste všichni bez rozdílu přijali na začátku při registraci.

    Ohánět se právníky a podobně je k ničemu, každý se vám vysměje. Benny, co tu neustále právníky vyhrožuješ ostatním. Chyť se za nos. Jsi trapný. Kdybych každého, kdo se mnou někdy nesouhlasil nebo se do mě navezl hnala k právníkovi, tak se nedoplatím a žádný právník by mi už nikdy ani neotevřel dveře :D.
  • Endží9 (SK1)Endží9 (SK1) Komentářů: 7
    upraveno 13.02.2015
    Prosím Vás vie mi niekto poradiť? Ako dlho trvá odblokovanie farmy ? :eek: ..... dufam ze nebudem musieť čakať až do pondelka
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 13.02.2015
    Endží9 napsal: »
    Prosím Vás vie mi niekto poradiť? Ako dlho trvá odblokovanie farmy ? :eek: ..... dufam ze nebudem musieť čakať až do pondelka

    Ahoj, kdy ti byla farma zablokovaná? Kdy jsi odepsala na došlou žádost o upřesnění?Proč ti byla farma zablokovaná?
  • Endží9 (SK1)Endží9 (SK1) Komentářů: 7
    upraveno 13.02.2015
    Ahoj ... približne 17,50 a hneď vtedy som písala na podporu
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 13.02.2015
    Endží9 napsal: »
    Ahoj ... približne 17,50 a hneď vtedy som písala na podporu

    :( Pokud ti neodpověděli doteď, tak pravděpodobně ti bude farma odblokovaná až v po. Ale někdy je na podpoře někdo i v sobotu, tak uvidíš, ale velkou šanci tomu nedávám.
  • Endží9 (SK1)Endží9 (SK1) Komentářů: 7
    upraveno 13.02.2015
    och nieeee :((( .....toto nie :( ... ďakujem pekne za odpoveď .... dúfam že sa mi pošťastí a odblokujú mi to skôr :(
  • chančíchančí Komentářů: 2
    upraveno 31.03.2015
    dobrý den,hraju jednu farmu roky, včera jsem si založila ještě jeden účet(ještě jednu farmu) a ta stará dlouholetá mi nejde načíst :-( děkuji za odpověd.

    přijde mi vůbec odpověď????

    edit: sloučení příspěvků - příště použij funkci "Upravit příspěvek" (black-.-angel)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 31.03.2015
    chančí napsal: »
    dobrý den,hraju jednu farmu roky, včera jsem si založila ještě jeden účet(ještě jednu farmu) a ta stará dlouholetá mi nejde načíst :-( děkuji za odpověd.

    A tu novou máš na jiným serveru než tu původní? (dvě farmy na jednom serveru jsou zakázaný Všeobecnýma podmínkama). Pokud ano, dej "odhlásit se" a pak na přihlašovací stránce úplně dole změň vlaječku (server) a přihlaš se na tu původní farmu.
    V opačným případě doporučuju obrátit se na podporu, poprosit je o zrušení nové farmy, aby ti neblokli obě dvě.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 31.03.2015
    chančí napsal: »
    dobrý den,hraju jednu farmu roky, včera jsem si založila ještě jeden účet(ještě jednu farmu) a ta stará dlouholetá mi nejde načíst :-( děkuji za odpověd.

    Zdravím,

    přesně jak říka Wolfka. Dvě farmy na jednom serveru jsou proti VOP a hrozil by ti ban. Takže opatrně. Pokud jsou však na jiných serverech a přesto ti nejde přihlásit, prosím zkontroluj si, že se hlásíš na správný server!
    Co ti to přesně hlásí, když se chceš přihlásit?
  • chančíchančí Komentářů: 2
    upraveno 28.08.2017
    automaticky mě to přihlásí na tu novou farmu. a nejde mě přihlásit na tu původní. že nesmí být dvě farmy jsem nevěděla bohužel, mrzí mě to že jsem to udělala...

    jj moc děkuju jdu to zkusit.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 31.03.2015
    chančí napsal: »
    automaticky mě to přihlásí na tu novou farmu. a nejde mě přihlásit na tu původní. že nesmí být dvě farmy jsem nevěděla bohužel, mrzí mě to že jsem to udělala...

    Pak máš zaškrtnutou volbu automatického přihlašování. Když ve hře klikneš v pravém horním rohu na ikonku odhlásit, měla by ses dostat na přihlašovací stránku. Tam v pravém horním rohu pod kolonkami pro vyplnění přihlašovacích údajů odškrtni volbu "Uložit heslo". Pokud se ti nedaří vůbec na hlavní stranu dostat a stále tě to automaticky přihlašuje, bude třeba vymazat cookies. A napiš na tu podporu, ať jeden z účtů zruší.
  • Sara63 (CZ1)Sara63 (CZ1) Komentářů: 1
    Dobrý den,
    dnes odpoledne mi byl zablokován herní účet. Prosím, zdělte mi z jakého důvodu, nejsem si vědoma, že bych nějak porušila podmínky hry.
    Děkuji za odpověď.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Sara63 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    dnes odpoledne mi byl zablokován herní účet. Prosím, zdělte mi z jakého důvodu, nejsem si vědoma, že bych nějak porušila podmínky hry.
    Děkuji za odpověď.

    Ahoj, na to ti dá odpověď pouze podpora, nikdo jiný. Povětšinou se blokuje z důvodu hrubého porušení smluvních podmínek (např. vulgární chování vůči jiným hráčům) nebo z důvodu multiúčtu, neboť není povolení mít na jednom serveru více než jeden účet.
  • Sara63 (CZ1)Sara63 (CZ1) Komentářů: 1
    Ani jednoho jsem se nedopustila :-(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.12.2016
    Sara63 (CZ1) napsal(a):
    Ani jednoho jsem se nedopustila :-(
    To ti ale odpoví opravdu pouze podpora ;) Neboj se je kontaktovat, důvod ti musí vysvětlit :) Bohužel to nedělají automaticky sami od sebe, ale na vyžádání.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Sara63 (CZ1) napsal(a):
    Ani jednoho jsem se nedopustila :-(

    A nehraje ještě někdo jiný farmu na tvém počítači? 
Sign In to comment.