Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma (2015)

123133

Komentáře

  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 04.02.2015
    Vždycky říkám, že sněžit by mělo jen na horách, případně na kopce a zelené plochy. Městům a silnicím by se měl sníh vyhnout.
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 04.02.2015
    Já nemám nic proti jaru a létu - taky je mám ráda, ale myslím si, že sníh je lepší jak voda, která všechno rozmočí a všude je jenom blato (se sněhem se to taky stane, ale co už). A když je všude bílo, tak to prospívá přírodě, která si taky musí odpočinout. A mráz také. Prostě jsou 4 roční období a každé se musí prostřídat. Ikdyž kvůli tomu oteplování ta zima už stojí za prd. Jak já bych chtěla aby bylo několik dní -30 °C a zamrzla nám řeka.

    Únor bílý, pole sílí.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 04.02.2015
    ...vy se chyťte s andělkou za ruce, sbalte bivak a vyrazte na severní pól :D

    Attachment not found.

    ...radši tohle nž zimu :D
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 04.02.2015
    Dyť je to pravda. Zimy bývaly o hodně silnější než jsou teď.

    Já si ani nepamatuju co sněžilo tak hustě, že nebylo na 10 metrů vidět. To bylo to nejlepší co mohlo být.

    A to odhazování není tak těžké - sníh je lehký, když není mokrý.

    Já jsem v pátek odhazovala 20 centimetrovou vrstvu ztvrdlého sněhu tak rychle, že mi bylo až horko a strašně mě z toho bolí záda, hlavně rameno, ale nevadí mi to., klidně ať sněží dál.

    A komu se to nelíbí, tak ať ten sněh doveze k nám. Si z něj uděláme nějakou sochu nebo iglů. :D:D:D
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 04.02.2015
    Byl to boj, ale ten zisk certifikátů stál skutečně za to. ;)

    Attachment not found.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 04.02.2015
    ... to je na šáňo :D
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 04.02.2015
    Je někde něco o knihovně, jak se postupně vylepšuje?

    Jak poznám kdy se vylepší. To jen musím nakupovat příručky a ona se sama vylepší.?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.02.2015
    Gamas2 napsal: »
    Je někde něco o knihovně, jak se postupně vylepšuje?

    Jak poznám kdy se vylepší. To jen musím nakupovat příručky a ona se sama vylepší.?

    Zítra s aktualizací nastane změna, takže to teprve uvidíme, jak to vlastně bude :)

    Poněkud zastaralý návod ke knihovně je zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?28304-Knihovna-novinka-ve-h%C5%99e-pouze-pro-%C4%8Dten%C3%AD&p=287363&viewfull=1#post287363.
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 04.02.2015
    Zítra s aktualizací nastane změna, takže to teprve uvidíme, jak to vlastně bude :)

    Poněkud zastaralý návod ke knihovně je zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?28304-Knihovna-novinka-ve-h%C5%99e-pouze-pro-%C4%8Dten%C3%AD&p=287363&viewfull=1#post287363.

    Tento odkaz jsem viděla, ale nejsou tam další typy té knihovny.

    Jinak porazila jsem legendárního Železníka!!!!!!!!!!! :D
  • abart (CZ1)abart (CZ1) Komentářů: 169
    upraveno 04.02.2015
    Bri10 napsal: »
    Manžel má raní. Když jsem včera dopoledne musela nutně vyjet z garáže, tak jsem musela prostě tu cestu odhrabat. Máme to z kopce, nechtěla jsem přistát v potoce :D. A koukám - dneska zase padá ten bílej bordel. Naštěstí dneska budu pracovat doma, tak si mákne manžel, je mi ho líto předem...

    Jsem zmatený, že jsi odhrabala sníh z kopce a nezamrzl potok a vyjela jsi z garáže, když napadl "bílý peřinka".
    Je mi zcela jasné, že si manžel mákne a budeš se flákat v garáži a pracovat doma, jen malou poznámku, máš tolik času? Pozdravuj manžela;)
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 04.02.2015
    abart2 napsal: »
    Jsem zmatený, že jsi odhrabala sníh z kopce a nezamrzl potok a vyjela jsi z garáže, když napadl "bílý peřinka".
    Je mi zcela jasné, že si manžel mákne a budeš se flákat v garáži a pracovat doma, jen malou poznámku, máš tolik času? Pozdravuj manžela;)

    Nejdříve jsem odhrabala "bílou peřinku" cca 25 cm, naštěstí to byl ten lehký sníh, nebyl mokrý, takzvaný prašan. Pak jsem vyjela z garáže. Příjezdovku k domu máme do kopce, takže logicky od domu je z kopce. Je to 27% stoupání, takže docela slušný kopeček. Pod vraty je hned silnice a vedle ní z druhé strany potok, spíš horská bystřina, ta nezamrzá nikdy. Bydlíme totiž v Krušných horách, ne přímo na horách, spíš podhorská vesnice, 486 m nad mořem. Manžel si dneska máknout nemusel, protože syn to mezitím udělal, i když jsem se bála, aby mu nebylo pak zle, ale dobrý, zvládl to. Času mám, kolik chci, neb není mým pánem, já si určuju kdy a co budu dělat, výhoda práce na volné noze :D . A manžela jsem pozdravila, byl překvapen, ale děkuje ti. :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 05.02.2015
    Ahoj,jedu do školy,zdarec. :D
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 05.02.2015
    Chtela jsem svého koně pojmenovat Pegas, ale prý nesmím používat sprostá slova :mad:
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 05.02.2015
    Gas jsou zřejmě prdy, ale už to s tou korektností přehánějí. Když se podíváš do Urban Dictionary, tak tam nějaký druhý význam má skoro každé slovo. :(
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 05.02.2015
    Před časem jsem psala poměrně dlouhý dopis a taky mi to hlásilo, že nesmím používat sprostá slova. Hledala jsem, i jsem to zkopírovala do wordu a testovala. Po dlouhé době jsem jej našla ve slově "srdíčka" (dick).
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 05.02.2015
    Další poražený Železník, jiný.


    Nevíte někdo jak funguje ten Superlis?

    To Hromada kompostu bude vyrábět jen ten pro skleník nebo to s Hromadou kompostu nemá nic společné? :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 05.02.2015
    Vedeme v hokeji nad Ruskem 1:0! :eek: :cool:
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 05.02.2015
    farlady napsal: »
    Vedeme v hokeji nad Ruskem 1:0! :eek: :cool:

    Tak to ještě nic neznamená. Jak je znám tak to skončí všechno úplně jinak. Možná ale jen možná se mýlím. :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 05.02.2015
    Už 3:0!!! :cool: :eek: :rolleyes:
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 05.02.2015
    Jojo,týden už se na opravě prý pracuje...............ale kdy to bude opraveno,to se tady člověk asi těžko dozví...

    ..musíme počkat, až se hlavní programátor GGS vrátí z lyžovačky v Alpách :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 06.02.2015
    Ahojda. :) My máme 13.2.-ředitelské volno,23.2. také ředitelské volno a 16.2.-22.2. jarní prázdniny. :D

    Takže jsme včera v Karlových Varech vyhráli zápas Česko-Rusko 3:0,a zítra ve 14.00 opět hrajeme s Ruskem,ale tentokrát v O2 aréně v Praze. :D
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 06.02.2015
    ...tak som sa po pár dňoch zase pozrel na forum, len tak zo zvedavosti :D...
    farlady napsal: »
    Ahojda. :) My máme 13.2.-ředitelské volno,23.2. také ředitelské volno a 16.2.-22.2. jarní prázdniny. :D
    ty sa máš! :D my máme stále školu a prázdniny až na začiatku marca :D (pretože sme bratislavský kraj, a západné slovensko má jarné prázdniny ako posledné :(:D:D:D)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 06.02.2015
    týden prázdnin?? joo, tak si to užijte, já mám teď 5 týdnů v kuse :D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.02.2015
    hanah napsal: »
    Můžeš jich mít otevřených kolik chceš a po spuštění se ti otevře tolik oken, kolik jsi jich měla při zavření otevřených. Jde jen o to si nastavit, jak to chceš mít.Ale tato diskuze sem už asi nepatří :)

    Tak to jsem teda nepředpokládala, že by byl limit na počet otevřených oken, to už by i na google bylo moc :D

    Jen nechápu, proč bys tedy měla zavírat všechna okna, když chceš restartovat plugin. To mi prostě hlava nebere a podle mě to s tím nemá absolutně nic společného :)
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 07.02.2015
    Ahojik. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.02.2015
    Wow, někdo se zbláznil, na všech 3 farmách mám po 3 dárcích a 3 žertech... Jako díky za karmu :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 08.02.2015
    Wow, někdo se zbláznil, na všech 3 farmách mám po 3 dárcích a 3 žertech... Jako díky za karmu :D


    ...jakýsi travex se tady vytahuje
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.02.2015
    trathen napsal: »
    ...jakýsi travex se tady vytahuje

    Ten to nebyl.. aspoň ne z tohoto účtu.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 08.02.2015
    ...tak máš asi jiného ctitele :D:D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.02.2015
    Od Tebe tam ale nic nevidím! :D
Tato diskuze je zavřená.