Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma (2015)

122133

Komentáře

  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 02.02.2015
    no jo... ty moji chcípáčci jsou snadnou kořistí :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 02.02.2015
    Mě úplně fascinuje jak si skoro žádný uživatel, kdyz chce napsat o problému neprecte předchozí stránky. Ja kdyz mam nejaký problem tak projedu aspon 3 stránky v problémech, pak použiju vyhledávání a pokud ani to nepomůže, tak teprv pak píšu. Chudák andelka
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.02.2015
    Jindra 112 napsal: »
    Mě úplně fascinuje jak si skoro žádný uživatel, kdyz chce napsat o problému neprecte předchozí stránky. Ja kdyz mam nejaký problem tak projedu aspon 3 stránky v problémech, pak použiju vyhledávání a pokud ani to nepomůže, tak teprv pak píšu. Chudák andelka

    A co teprv já chudák, když mi někdo pořád na farmičky sází žerty, že, Jindro :D


    Ale musím se s vámi podělit o svou velkou výhru, protože ta mě fakt.... dojala :D

    Konečně se mi taky podařilo vyhrát (ve výzvách, kdy někdo vyzývá mě), tak celá nadšená jdu kouknout, jak si Párátko vedl... a nestačím se divit, jeho šance na výhru byla 99,99 % :D Protivníkův kůň měl chovnou hodnotu nula, tomu říkám vskutku vyrovnaný souboj :D Takže díky za jednu z mála výher! :o
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 02.02.2015
    ...ale jakýpak chudák... celý den má nohy na stole, pohoda, lidi na fóru má na salámu...hlavně reginu... :D že, andílku..? :D se mi úplně kroutily prsty na klávesnici, když jsem ji v dotazníku nebetyčně vychvaloval, tak snad něco teda vyhraju... třeba Access ... :D:D:D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 02.02.2015
    Tak co,dáme si drezúru až na tebe zase naletím,ju trathí? :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.02.2015
    Někde v tom textu rozeznávám jméno mého zesnulého Saláma, ale Párátko Tě slyší, je to jeho pra... (moment, otevřu rodokmen :D)..jeho pravnouček! :D A Reginu? Český rozhlas? Ten neposlouchám ;-) Nohy na stole? To tedy ne, já jsem slušně vychovaná dáma :o

    A víš, že ten Access vůbec nevypadá špatně? :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 02.02.2015
    ...no vidíš, máš typ na jméno koně :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.02.2015
    Nohy-na-stůl? (Nohy-na-stole se nevejde, to už má moc znaků :D)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 02.02.2015
    neeee..! Access :D já už mám toho třetího pojmenovaného Fibula... nemám inspiraci, tak ji hledám v zemi :D

    pochopitelně bude následovat Femur :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.02.2015
    Tak to já si pamatuju jen claviculu, scapulu a mandibulu. Takže všechny "uly" :D Počkej, ještě ulna (se jí tam to n jen omylem vmotalo :D).
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 02.02.2015
    A co teprv já chudák, když mi někdo pořád na farmičky sází žerty, že, Jindro :D


    Ale musím se s vámi podělit o svou velkou výhru, protože ta mě fakt.... dojala :D

    Konečně se mi taky podařilo vyhrát (ve výzvách, kdy někdo vyzývá mě), tak celá nadšená jdu kouknout, jak si Párátko vedl... a nestačím se divit, jeho šance na výhru byla 99,99 % :D Protivníkův kůň měl chovnou hodnotu nula, tomu říkám vskutku vyrovnaný souboj :D Takže díky za jednu z mála výher! :o


    To já jen aby jsi na mě nezapoměla...příště bude něco pěkného (až se teda zase objeví)...

    hmmm koně u mě jsou gizd a potvora....toho co mi to propustilo už si nepamatuju, ale taky to nebyl svatoušek
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 03.02.2015
    Cus,ted jsem vstal. :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 03.02.2015
    Tak to ti nezávidím tak brzy.. já před pár minutama :D

    a konečně jsem se dostala do stříbrné ligy, tak jsem si posbírala odměnu a čekám, až mě někdo srazí zpátky do bronzové :D do odpoledne tam určitě budu zpátky :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.02.2015
    Elis, to já taky čekala, překvapivě stoupám stále výš :D I když když jsem ráno četla "vzkazy na nástěnce", byla tam jen jedna výhra :D Ale co.. i za ty phrohry mi bylo strženo míň bodů, než kolik jsem vyhrála na výzvách, které jsem iniciovala já. Ono to nějak půjde :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 03.02.2015
    Mohlo by, teď už těch výzev nechodí ani zdaleka tolik, jako když turnaje začli.. a míň výzev znamená míň šancí na prohru :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 03.02.2015
    ... a jo... to je dobrý teda :D než jsem si teď přečetl ceduli, tak už jsem třikrát vyhrál a dvakrát prohrál... tak to je mazec :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.02.2015
    Elis359 napsal: »
    Mohlo by, teď už těch výzev nechodí ani zdaleka tolik, jako když turnaje začli.. a míň výzev znamená míň šancí na prohru :D

    To bude asi taky trochu tím, že dost hráčů má "nepoužitelné" koně :( Míň šancí na prohru, ale i míň na výhru :D Ale vzhledem k tomu, že výhry mají vliv pouze na turnajové podkovy.. a tedy na nic (fajn, nákup koní, rozšiřování stájí a drah nepovažuju za nic závratného), tak ty nepřicházející výhry mě ani netrápí :o
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 03.02.2015
    Teď jsem ve stříbrné lize narazila na koně s chovnou hodnotou 18.. to čumím :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 03.02.2015
    jsem v bronzu stále a chovnou ted dodělávám na 20
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.02.2015
    Jindra 112 napsal: »
    jen zminuji kvůli jiným hráčům...třeba pak nebudou psát protože to uvidí tady na stránce :)

    soutěžil jsem v obou najednou (první byl hnůj, druhá kuku) skončil jsem první a čtvrtý (ale podle výsledků jsem vždy soutěžil v kuku...zajímavé :D ale certíky se hodí

    Jindro, ještě sis nevšiml, že mnohdy lidi nečtou ani poslední příspěvek, natož aby četli celou stránku?

    To vlákno má sloužit k nahlášení (jednomu, ne nahlašování) problému, má být co nejpřehlednějšé, prostě vážně není třeba jen potvrdit, že nějaká chyba ve hře je, když o ní dávno víme :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 03.02.2015
    Jindro, ještě sis nevšiml, že mnohdy lidi nečtou ani poslední příspěvek, natož aby četli celou stránku?

    To vlákno má sloužit k nahlášení (jednomu, ne nahlašování) problému, má být co nejpřehlednějšé, prostě vážně není třeba jen potvrdit, že nějaká chyba ve hře je, když o ní dávno víme :)


    o.k. promin...smažeš to?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.02.2015
    Jindra 112 napsal: »
    o.k. promin...smažeš to?
    ok, smazáno ;-)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 03.02.2015
    ok, smazáno ;-)


    děkuji andilku

    PS: běhen poslední hodiny jsem udělal minimálně 4 soutěže
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 04.02.2015
    Zajímalo by mě, jak dlouho bude ještě sněžit. Už mě to odhrabávání sněhu nebaví. Nesnáším zimu, chci už jaro!!!! :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.02.2015
    Bri, to máš pro kondičku! :o
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 04.02.2015
    No s dvěma zlomenýma plotýnkama spíš pro chirurga :D:D:D.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.02.2015
    Tak taky musí z něčeho žít!:D

    A ty si máš sehnat někoho, kdo bude ten sníh odhrabovat za tebe ;)
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 04.02.2015
    Manžel má raní. Když jsem včera dopoledne musela nutně vyjet z garáže, tak jsem musela prostě tu cestu odhrabat. Máme to z kopce, nechtěla jsem přistát v potoce :D. A koukám - dneska zase padá ten bílej bordel. Naštěstí dneska budu pracovat doma, tak si mákne manžel, je mi ho líto předem...
  • Jiri.jira58PlayJiri.jira58Play Komentářů: 229
    upraveno 04.02.2015
    Taky nemám rád ten bílej nesmysl a uklízení ještě míň . Když si uvědomím jaká je to zbytečná práce. Naštěstí ten poprašek co jsme létos zatím měli tak hrablo je ještě schovaný v pavučinách.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 04.02.2015
    Bri10 napsal: »
    Nesnáším zimu, chci už jaro!!!! :D

    nesnáším zimu, chci léto!! sluníčko a teplou vodu v rybníku :D i když to sluníčko dneska svítí o sto šest :D
Tato diskuze je zavřená.