Domů Czech Otázky ke hře

Spolek: Výzkumy

17

Komentáře

  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 30.01.2015
    Pokiaľ máte zatiaľ odomknuté len kukuricu a jablká tak áno, treba ich plniť stále dokola. Každým splnením projektu získavate ďalšie spolkové body. Postupne sa vám odomknú i nové projekty.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 31.01.2015
    Až váš spolek dosáhne 5. úrovně, budete mít přístupné i projekty Po uši v sýru (sběr mléka) a Vaječná míchanice (sběr vajec), tak to budete mít trochu pestřejší. Dalších úrovní dosáhnete pouze úspěšným dokončením projektů.
  • kubrle (CZ1)kubrle (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 05.03.2015
    mame ve spolku hrace ktery je 15 level a kdyz se chce prihlasit do vyzkumu tak mu to pise ze nema opravneni poradi mi nekdo jak je to mozne vsem hracum se jde prihlasit do vyzkumu jen jemu ne je sice pravda ze on je nejnizsi level poradte mi prosim nekdo od jakeho levelu se hrac muze prihlasovat do vyzkumu dekuji kubrle
    Post edited by kubrle (CZ1) on
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 04.03.2015
    Dle tohoto příspěvku http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?28424-V%C3%BDzkum-kolik-kter%C3%BD-stoj%C3%AD-a-kolik-je-na-n%C4%9Bj-pot%C5%99eba-lid%C3%AD&p=290128&viewfull=1#post290128 by level neměl být problém.
    Nejlepší bude, když dotyčný hráč kontaktuje podporu.
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41324-Jak-kontaktovat-podporu-n%C3%A1vod

    P.S. Předpokládám, že hráč má dostatek dolarů na zaplacení výzkumníka...
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 05.03.2015
    Jeste se muze snazit vyzkumnika zlatem, to jde myslim az od levelu 30, takze to by opravdu jeste nebyl opravnen.
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 05.03.2015
    kubrle napsal: »
    mame ve spolku hrace ktery je 15 level a kdyz se chce prihlasit do vyzkumu tak mu to pise ze nema opravneni poradi mi nekdo jak je to mozne vsem hracum se jde prihlasit do vyzkumu jen jemu ne je sice pravda ze on je nejnizsi level poradte mi prosim nekdo od jakeho levelu se hrac muze prihlasovat do vyzkumu dekuji kubrle

    spíš mi to připomíná, jestli náhodou nechtěl výzkum spustit...taková hláška se v tom případě oběvuje - není oprávnění (pouze vedoucí, či zástupce může spustit)
    zkuste ho lépe navést kam najet
  • PetulaChampionPetulaChampion Komentářů: 45
    upraveno 15.05.2015
    Ahojte...chci se jen zeptat..když zaplatím ve výzkumu člena zlatáky...mohu tu akci vrátit zpět tak aby se mi zlatáky na ůčet přičetly zpátky?
    Post edited by PetulaChampion on
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 15.05.2015
    Odpověď je stručná: nejde to vrátit..
  • BigKajaBigKaja Komentářů: 3
    upraveno 13.07.2015
    Omlouvam se, jestli dotaz uz padl, nenasla jsem odpoved. Zajima me, jestli pri spusteni vyzkumu ve spolku k jeho uspesnemu dokonceni nejak prispiva aktivita clenu spolku, nebo jde jen o to, sehnat dostatek kapitalu + urceny pocet vyzkumniku a pockat si, az vyzkum dojde... ? dekuji za odpoved:confused::)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.07.2015
    BigKaja napsal: »
    Omlouvam se, jestli dotaz uz padl, nenasla jsem odpoved. Zajima me, jestli pri spusteni vyzkumu ve spolku k jeho uspesnemu dokonceni nejak prispiva aktivita clenu spolku, nebo jde jen o to, sehnat dostatek kapitalu + urceny pocet vyzkumniku a pockat si, az vyzkum dojde... ? dekuji za odpoved:confused::)
    Ahoj, jen se čeká, až výzkum dojede :) Jedinou "aktivitou" je zaregistrování výzkumníků a poskládání kapitálu ke spuštění výzkumu, pak už výzkum jede samovolně :)
  • BigKajaBigKaja Komentářů: 3
    upraveno 13.07.2015
    super, presne to jsem potrebovala vedet (tak nejak jsem si to myslela, ale... ) diky ;)
  • m-marketam-marketa Komentářů: 2
    upraveno 01.08.2015
    Ahojky , mám prosbičku , chceme rozjet výzkum "Více druhů mléka (úroveň 4)". Pokud chce člen spolku s nižšším levelem než 45 výzkum zaplatit , je možné , že nemá oprávnění? Nebo někde dělá chybu? Moc díky zaodpověď.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 01.08.2015
    Jestli tvému dotazu dobře rozumím, členu spolku nejde zaplatit výzkumník.

    Dosažený level hráče nemá vliv na zaplacení výzkumníka.

    Napadá mě jediné vysvětlení.
    Není možné, že ten hráč již zaplatil jiného výzkumníka v jiném výzkumu, který ještě není dokončen
    a nabízí mu to pouze možnost koupi výzkumníka za zlaté..?
  • hhgjzthhgjzt Komentářů: 0
    upraveno 21.08.2015
    Ahoj ve spolku máme členy s nižší úrovní (16) - údajně se nemohou přihlásit do výzkumu. Jak to je? Od kdy se může hlásit do výzkumu?? Děkuji za odpovědi
    Post edited by hhgjzt on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 21.08.2015
    hhgjzt napsal: »
    Ahoj ve spolku máme členy s nižší úrovní (16) - údajně se nemohou přihlásit do výzkumu. Jak to je? Od kdy se může hlásit do výzkumu?? Děkuji za odpovědi

    Ahoj. Pokud může vstoupit do spolku tak se může i přihlásit do výzkumu si myslím, pokud má dost dolarů na výzkumníka U nás ve spolku co jsme měli hráče s nižší úrovní nikdo neměl napsáno, že by se výzkumu nemohl účastnit. spíš měli problém zaplatit.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.02.2017
    hhgjzt napsal: »
    Ahoj ve spolku máme členy s nižší úrovní (16) - údajně se nemohou přihlásit do výzkumu. Jak to je? Od kdy se může hlásit do výzkumu?? Děkuji za odpovědi

    Pokud je ve výzkumu místo, nejsou přihlášeni jinde a mají dostatek dolarů, neměl by být problém. Pouze placení výzkumníka zlatými je levelem omezeno (tuším 15. nebo 25. level, nevím už přesně). U dolarů však žádné omezení není.

    edit: Jen doplňuji - je tam podmínka 25. level nebo předchozí koupě zlatých.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • DanulkaPlayer (CZ1)DanulkaPlayer (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 25.08.2015
    Mám dotaz:

    Naše farma chce dělat výzkum Biovejce - úroveň 2. Chtěla jsem se do výzkumu přihlásit, ale nelze to (za dolary). Nabízí to pouze možmost - najmout výzkumníka za 500 zlatých.

    V předchozím spolku jsme tento výzkum dělali, ale určitě jsem se nepřihlašovala tím, že jsem platila výzkumníka.


    Je to možné? Není něco špatně?

    Děkuji.

    Dana
    Post edited by DanulkaPlayer (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.08.2015
    Mám dotaz:

    Naše farma chce dělat výzkum Biovejce - úroveň 2. Chtěla jsem se do výzkumu přihlásit, ale nelze to (za dolary). Nabízí to pouze možmost - najmout výzkumníka za 500 zlatých.

    V předchozím spolku jsme tento výzkum dělali, ale určitě jsem se nepřihlašovala tím, že jsem platila výzkumníka.


    Je to možné? Není něco špatně?

    Děkuji.

    Dana

    Ahoj, za dolary se nemůžeš přihlásit pouze v případě, že už jsi v jiném výzkumu (třeba i tom momentálně probíhajícím). Variantou je pak ještě nedostatek dolarů na tvém kontě.
  • DanulkaPlayer (CZ1)DanulkaPlayer (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 25.08.2015
    Moc děkuji za vysvětlení :-)
  • alexiska (CZ1)alexiska (CZ1) Komentářů: 3

    Jako vedoucí spolku bych uvítala, kdybych mohla hráči vrátit peníze, které naprosto nevhodně vloží na výzkum. Nyní se stalo, že začátečník vložil peníze do výzkumu, objevuje se ve hře minimálně a nereaguje na prosbu o stažení peněz. Anebo omezit, kdo "načne" nový výzkum na vedoucí a zástupce.

    Jinak fajn hra, díkya hodně štěstí všem

    Alexiska 

  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    upraveno 30.10.2015 Přijatá odpověď ✓
    Pokud nekoupil výzkumníka ze zlaté, ale za běžné herní dolary, tak jej může stáhnout sám.
    Pokud nehraje, tak je to si myslím stejně jedno (aspoň jak budete chtít pak zkoumat daný výzkum tak tam již bude), pokud se přihlásí tak mu nech zprávu, že má opustit výzkum, kde je a zapsat se tam, kde má.
    Jen se zeptám, proč vadí, že je v tom výzkumu, nebo proč bys jej chtěla stáhnout... Popravdě teď mi trochu uniká smysl, proč mu je vracet, tak bych to chtěla jen objasnit...
  • alexiska (CZ1)alexiska (CZ1) Komentářů: 3
    Přijatá odpověď ✓
    Dokud je puštěn jeden výzkum, tak se nemůže začít jiný, nebo se pletu?
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    Přijatá odpověď ✓
    nemůže...vždy běží jen jeden...ale členové (kteří nejsou v tom co běží) se můžou hlásit jinam
  • alexiska (CZ1)alexiska (CZ1) Komentářů: 3
    Přijatá odpověď ✓

    Díky, jen jestli tomu rozumím - všichni kromě toho jednoho hráče můžou rozjet jiný výzkum, je to tak? A ten nedokončený výzkum zůstane beztrestně "viset", dokud se k němu nedopracujeme?

    A.

  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    Přijatá odpověď ✓
    ano, přesně tak... pokud je vás dost, nebo někdo třeba doplatí za zlaté, tak výzkum spustíte přesto, že ten je někde jinde...
  • alexiska (CZ1)alexiska (CZ1) Komentářů: 3

    Díky moc!!!! ;-)))

    Hned mám lepší náladu ;-)

    Krásný víkend, dobrou noc

    Alexiska

  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    Jsme rádi, že jsme ti zlepšili náladu... :D
    tobě taky krásný víkend, příjemnou hru a dobrou noc :D 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Přijatá odpověď ✓
    Jen ještě jedna věc -  proč si myslím, že je nesmysl, aby "načít" výzkum mohli jen zástupci a vedoucí. V případě, že všichni tito jsou neaktivní, bez jejich znovuoživení by spolek stagnoval a nikdy by se nikam nedostal. Zvlášť u malých spolků na nízké úrovni, kdy si často hráč založí spolek a další den už ve hře není, spolek by tím víc utrpěl, než aby z toho měl prospěch. To, že je hráč přihlášený někde jinde a nereaguje, ničemu nevadí. Do správného výzkumu by se očividně stejně nezapsal.

    Jinak vše bylo řečeno, taktéž přeji příjemmnou hru ;)
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Od jakeho levelu muze hrac zaplatit vyzkumnika? Nepodarilo se mi to najit v navodu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.02.2017
    Za dolary hned, to není nijak omezeno, u zlatých to byl tuším 15. level.

    edit: Jen doplňuji - správně je to 25. level nebo předchozí koupě zlatých.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Sign In to comment.