Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy, potíže, chyby ve hře

11365

Komentáře

  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 22.01.2015
    Vyčisti PC od cookies, mělo by to pomoci...
  • Figi (CZ1)Figi (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 22.01.2015
    děkuji zkusím to
  • I_Can_Be_Pro_Cz2I_Can_Be_Pro_Cz2 Komentářů: 45
    upraveno 25.01.2015
    Ahoj, nevím jestli je to chyba, ale když se koukám někdy na různé spolky tak tam jsou členové, který nemají žádnou přezdívku, nebo jen čísla (jako přezdívku) 1,8,2 atd.
    Případně dám screen až uvidím zas další. Už jsem jich viděl dost spolků kde je nějaký člen bez jména nebo přezdívka má jen číslo. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.01.2015
    Ahoj, nevím jestli je to chyba, ale když se koukám někdy na různé spolky tak tam jsou členové, který nemají žádnou přezdívku, nebo jen čísla (jako přezdívku) 1,8,2 atd.
    Případně dám screen až uvidím zas další. Už jsem jich viděl dost spolků kde je nějaký člen bez jména nebo přezdívka má jen číslo. :)

    Vzhledem k tomu, že uživatelské jméno může obsahovat mezery a čísla, nevidím v tom problém. Hráč prostě může za svou přezdívku zvolit pět mezer a jedničku, to je jeho věc :) (Nevím, že by tam bylo omezení na speciální znaky.)
  • I_Can_Be_Pro_Cz2I_Can_Be_Pro_Cz2 Komentářů: 45
    upraveno 25.01.2015
    Vzhledem k tomu, že uživatelské jméno může obsahovat mezery a čísla, nevidím v tom problém. Hráč prostě může za svou přezdívku zvolit pět mezer a jedničku, to je jeho věc :) (Nevím, že by tam bylo omezení na speciální znaky.)

    obrázek smazán - vážně tu chceš zveřejňovat email? (black-.-angel)

    Vidíš? Nejde. A psal jsem i bez ničeho.. Že tam prostě nemá nic.. Ani znaky,čísla,písmena.. Prostě nic :)
    A s tím číslem to nejde, i s mezerami.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.01.2015
    obrázek smazán - vážně tu chceš zveřejňovat email? (black-.-angel)

    Vidíš? Nejde. A psal jsem i bez ničeho.. Že tam prostě nemá nic.. Ani znaky,čísla,písmena.. Prostě nic :)
    A s tím číslem to nejde, i s mezerami.

    Tak mezera vypadá jako nic, pak vím o znacích, které i když napíšeš, tak je hra nezobrazí. Nějaké omezení tam tedy bude, ale konkrétně fakt nevím, ve VOP se o tom nic nepíše. Řekla bych, že to ale žádná chyba ve hře nebude, zeptej se těch konkrétních hráčů, jak to obešli, a uvidíš ;) Opravdu nevím, co ti k tomu říct. Třeba se najde někdo chytřejší :)
  • MirimeMirime Komentářů: 121
    upraveno 25.01.2015
    Moc moc moc bych ocenila, kdyby si trošku pohráli s rychlostí psaní hry i chatu... Jakmile napíšu zprávu tak se to všechno sekne, popř. mi to celé ještě spadne. Notebook mám hrací, baterku na nejvyšší výkon a stejně to nezvládá. Velmi mě to zpomaluje při hře, protože když překliknu na jiný panel, tak se zpráva nedopíše.
    EDIT: na ostrovní farmě to momentálně tolik netrvá, protože není ještě tolik rozvinutá, ale hlavní, gurmánka k květinka děs běs.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.01.2015
    Mirime napsal: »
    Moc moc moc bych ocenila, kdyby si trošku pohráli s rychlostí psaní hry i chatu... Jakmile napíšu zprávu tak se to všechno sekne, popř. mi to celé ještě spadne. Notebook mám hrací, baterku na nejvyšší výkon a stejně to nezvládá. Velmi mě to zpomaluje při hře, protože když překliknu na jiný panel, tak se zpráva nedopíše.
    EDIT: na ostrovní farmě to momentálně tolik netrvá, protože není ještě tolik rozvinutá, ale hlavní, gurmánka k květinka děs běs.

    Ahoj, promaž si mezipaměť flash playeru - návod najdeš v tomto příspěvku: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41408-Sek%C3%A1n%C3%AD-hry-a-pomal%C3%A1-reakce-ve-Windows-8-1&p=532678&viewfull=1#post532678.
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 25.01.2015
    Vidíš? Nejde. A psal jsem i bez ničeho.. Že tam prostě nemá nic.. Ani znaky,čísla,písmena.. Prostě nic :) A s tím číslem to nejde, i s mezerami.

    Attachment not found.
    A toto napríklad ide, skús uhádnuť prečo:)
  • I_Can_Be_Pro_Cz2I_Can_Be_Pro_Cz2 Komentářů: 45
    upraveno 25.01.2015
    Dadika2 napsal: »
    Attachment not found.
    A toto napríklad ide, skús uhádnuť prečo:)

    Ale ty tam máš písmeno.. :D
    Právě že někdo tam má jen čistou jedničku.. :D
  • MirimeMirime Komentářů: 121
    upraveno 25.01.2015
    black_angel: to mi nepomáhá právě.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.01.2015
    Mirime napsal: »
    black_angel: to mi nepomáhá právě.

    Když vymažeš mezipaměť prohlížeče i flash playeru (to jsou dvě rozdílné věci!), tak se vůbec nic nezmění? A máš aktuální verzi flash playeru?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.01.2015
    Ale ty tam máš písmeno.. :D
    Právě že někdo tam má jen čistou jedničku.. :D

    Tak jsem si teď všimla v našem www spolku, že tam taky máme hráče, který vypadá, že jeho přezdívka je jen čtyřka.. aspoň tak se zobrazuje v žebříčku hráčů. Když ale klikneš na napsat zprávu, vidíš jeho celou přezdívku. Jsem říkala, že jsou znaky, s jejichž zobrazováním má hra problém :cool: Snad ti to jako vysvětlení tvého problému stačí ;-)

    ibmUGMgAqBG20b.png
  • I_Can_Be_Pro_Cz2I_Can_Be_Pro_Cz2 Komentářů: 45
    upraveno 26.01.2015
    Tak jsem si teď všimla v našem www spolku, že tam taky máme hráče, který vypadá, že jeho přezdívka je jen čtyřka.. aspoň tak se zobrazuje v žebříčku hráčů. Když ale klikneš na napsat zprávu, vidíš jeho celou přezdívku. Jsem říkala, že jsou znaky, s jejichž zobrazováním má hra problém :cool: Snad ti to jako vysvětlení tvého problému stačí ;-)

    ibmUGMgAqBG20b.png

    Tak to mě ani nenapadlo. :eek: A ty hraješ na www? Škoda.. Už tam mám svůj spolek, žel bych za tebou. :D

    Jak že se tam jmenuješ? Nenašel jsem tě tam jako "black-.-angel" :D
  • Shakkiirraa (CZ1)Shakkiirraa (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 27.01.2015
    Zdravím,
    dneska mi do meilu přišel dárek - vodárenská věž - odklikala jsem jako vždy, ale věž nikde, kde ji mám hledat ?
    Díky za odpověď
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.01.2015
    Zdravím,
    dneska mi do meilu přišel dárek - vodárenská věž - odklikala jsem jako vždy, ale věž nikde, kde ji mám hledat ?
    Díky za odpověď

    Ahoj, všechny budovy, které jsou jako dárky v mailech atd. pak najdeš v inventáři --> v meziskladu. Občas je potřeba aktualizovat stránku. Můžeš sem přiložit screen o tomto dárku? Ještě jsem neslyšela, že by někdy někdo dostal dárkem jakoukoli budovu za zlatky, tak jsem z toho mírně překvapena :)

    (Návod, jak vytvořit screen, najdeš zde. Návod, jak vložit obrázek na fórum, najdeš zde.)
  • Shakkiirraa (CZ1)Shakkiirraa (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 27.01.2015
    Attachment not found.Tak nevím třeba se pletu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.01.2015
    Attachment not found.Tak nevím třeba se pletu

    To tě právě jen lákají na nákup věže. Všimni si poslední věty, že ti dají jedno semeno růže :)
  • Farmář KRTEK (CZ1)Farmář KRTEK (CZ1) Komentářů: 40
    upraveno 27.01.2015
    Mě přestala fungovat z ničeho nic garáž nemůžu jak vylepšit tak ani aktivovat :DD
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.01.2015
    Mě přestala fungovat z ničeho nic garáž nemůžu jak vylepšit tak ani aktivovat :DD

    Jako že když na ni klikneš, nic se neděje?
  • I_Can_Be_Pro_Cz3I_Can_Be_Pro_Cz3 Komentářů: 30
    upraveno 28.01.2015
    Attachment not found.

    To je chyba, nebo to opravdu jde hrát jen s jedním hráčem? :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.01.2015
    Attachment not found.

    To je chyba, nebo to opravdu jde hrát jen s jedním hráčem? :)

    Můžeš hrát i sám, na menších serverech velmi častá záležitost.
  • I_Can_Be_Pro_Cz3I_Can_Be_Pro_Cz3 Komentářů: 30
    upraveno 28.01.2015
    Můžeš hrát i sám, na menších serverech velmi častá záležitost.

    Ono je to vlastně celkem jedno jestli s někým hraješ.. I když hraješ sama můžeš dostat 100 certifikátů. Jen prostě vidíš, kolik toho dokážou ostatní hráči nasbírat. :)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 29.01.2015
    To není tak uplně přesné.
    Konečná odměna je svým způsobem závislá na počtu protivníků a jejich výkonu.
  • katkazmkatkazm Komentářů: 1
    upraveno 29.01.2015
    mě se nepřičetli zlaťáky(150)za sběr vajec ve spolku farmářů.katka zm
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 29.01.2015
    katkazm napsal: »
    mě se nepřičetli zlaťáky(150)za sběr vajec ve spolku farmářů.katka zm

    Asi jste postoupili, že? Ty zlatky se přičtou do spolkové kasy, ne jednotlivým hráčům.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 29.01.2015
    jblSfhKuxx1DLc.png

    Díky za obrázek alek tohle vůbec v předmětu zpráv NEVIDÍM :mad:
    mám to PRÁZDNÉ :mad:

    A navíc nemám NIC z aktualizace na ranči v ČEŠTINĚ :mad:
    Restart nepomohl
    - například obr.:


    -%20klikih%C3%A1ky.png
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.01.2015
    Huhouš napsal: »
    Díky za obrázek od 8WHISKY8 alek tohle vůbec v předmětu zpráv NEVIDÍM :mad:
    mám to PRÁZDNÉ :mad:

    A navíc nemám NIC z aktualizace na ranči v ČEŠTINĚ :mad:
    Restart nepomohl
    - například obr.:

    Není třeba dávat do více vláken.

    Restart nepomohl... a promazání mezipaměti prohlížeče taky ne?
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 29.01.2015
    Promazání mezipaměti prohlížeče taky nepomohlo
    ale před chvilkou po hlášce o údržbě sem využila čas na kompletní restart compu.
    Jsem zpět a už to je česky - tak tou údržbou to dali do cajku :rolleyes:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.01.2015
    Huhouš napsal: »
    Promazání mezipaměti prohlížeče taky nepomohlo
    ale před chvilkou po hlášce o údržbě sem využila čas na kompletní restart compu.
    Jsem zpět a už to je česky - tak tou údržbou to dali do cajku :rolleyes:

    Fajn, jsem ráda, že je aspoň po tomhle problému :D
Tato diskuze je zavřená.