Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Soutěž pro spolky

29

Komentáře

  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 23.01.2015
    náš spolek má 16 členů a odměnu získal pouze ten první.. mezi počtem členů není zas takový rozdíl, takže si myslím, že u vás taky jen ten první.. po skončení soutěže pro spolky naskočila tabulka a tam bylo napsáno, jestli jsi odměnu za umístění získala nebo ne
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 23.01.2015
    Počas súťaže sme mali 20 členov a odmena sa nám zobrazovala len jedna. Akonáhle sme prijali 21, už naskočili odmeny dve, takže tam bude predpokladám tá hranica, kde dostáva odmenu i druhý člen v poradí.
  • ivacl (CZ1)ivacl (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 23.01.2015
    asi to tak bude, proč tam ale psali, že do 5 členů získá odměnu jeden, a při větším počto to bude podle počtu členů ?

    to ano, ale myslela jsem, že to naskočilo i ostatním. A ono ne. Zdá se mi to nespravedlivé, když odměnu získá jen jeden. aspoň kdybych to mohla něja přerozdělit.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.01.2015
    ivacl napsal: »
    asi to tak bude, proč tam ale psali, že do 5 členů získá odměnu jeden, a při větším počto to bude podle počtu členů ?

    Ahoj, zeptám se na to v pondělí. Taky jsem z toho pochopila, že má-li spolek více jak 5 členů, dostane cenu více hráčů, dle počtu od určitého limitu první 2, 3 atd.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 23.01.2015
    kde bylo napsáno to o těch pěti členech?? teď jsem 2x přečetla ofiko a tam jsem to nenašla, je tam jen toto:

    Objeví se nový žebříček týkající se Soutěže pro spolky farmářů, a to žebříček uvnitř spolku. Zde budou všichni členové vůči sobě ohodnoceni, což je nejen bude motivovat k účasti v soutěžích, ale bude jim dána i nová možnost vyhrát pěkné ceny! Cena za umístění v žebříčku uvnitř spolku bude dána členovi, který získal největší počet bodů reputace ve spolku během jednoho Turnaje.

    Množství cen se může zvýšit s ohledem na velikost spolku.

    jinak tam žádné číslo není
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.01.2015
    Elis359 napsal: »
    kde bylo napsáno to o těch pěti členech?? teď jsem 2x přečetla ofiko a tam jsem to nenašla, je tam jen toto:

    Objeví se nový žebříček týkající se Soutěže pro spolky farmářů, a to žebříček uvnitř spolku. Zde budou všichni členové vůči sobě ohodnoceni, což je nejen bude motivovat k účasti v soutěžích, ale bude jim dána i nová možnost vyhrát pěkné ceny! Cena za umístění v žebříčku uvnitř spolku bude dána členovi, který získal největší počet bodů reputace ve spolku během jednoho Turnaje.

    Množství cen se může zvýšit s ohledem na velikost spolku.

    jinak tam žádné číslo není

    Bylo to ve hře, textík vpravo:

    jwvIEBkzqmp6z.png
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 23.01.2015
    aháá, tak to jsem zas tak poctivě nečetla.. ale u toho obrázku jsme měli 1 - 1, tak jsem z toho pak pochopila, že je to asi jen pro toho nejlepšího, tak jsem to nijak víc neřešila
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.02.2015
    ivacl napsal: »
    asi to tak bude, proč tam ale psali, že do 5 členů získá odměnu jeden, a při větším počto to bude podle počtu členů ?

    to ano, ale myslela jsem, že to naskočilo i ostatním. A ono ne. Zdá se mi to nespravedlivé, když odměnu získá jen jeden. aspoň kdybych to mohla něja přerozdělit.

    Takže pro tentokrát už víme přesně :) Rozdělení cen v rámci spolku závisí na počtu členů a je následující:

    Méně než 5 členů: nic
    5-20 členů: 1. dostane první cenu
    21-35 členů: 1. dostane hlavní a vedlejší cenu, 2. dostane vedlejší cenu
    36-50 členů: 1. dostane hlavní a vedlejší cenu, 2. a 3. dostane vedlejší cenu
    51-65 členů: 1. dostane hlavní a vedlejší cenu, 2., 3. a 4. dostane vedlejší cenu

    Hlavní cenou je krmivo z mořských řas, vedlejší cenou humus z mořských řas.
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 25.02.2015
    A jak to mam udělat aby získal jen Humus z řas když mam cca 2x tolik co hráč na 2 místě :(

    Ps: krmivo já nerad :) Humus je praktičtější
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.02.2015
    Naftak5 napsal: »
    A jak to mam udělat aby získal jen Humus z řas když mam cca 2x tolik co hráč na 2 místě :(

    Ps: krmivo já nerad :) Humus je praktičtější

    No to vážně neuděláš, bohužel. Taky se mi nelíbí, že spousta mých snaživců na nižších levelech nikdy nemůže dosáhnout na první příčky a žádnou odměnu ze hry nezískají. Takže ji mohou čekat ode mě, ale to ještě neví, tak pst :D
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 25.02.2015
    Takže pro tentokrát už víme přesně :) Rozdělení cen v rámci spolku závisí na počtu členů a je následující:

    Méně než 5 členů: nic
    5-20 členů: 1. dostane první cenu
    21-35 členů: 1. dostane hlavní a vedlejší cenu, 2. dostane vedlejší cenu
    36-50 členů: 1. dostane hlavní a vedlejší cenu, 2. a 3. dostane vedlejší cenu
    51-65 členů: 1. dostane hlavní a vedlejší cenu, 2., 3. a 4. dostane vedlejší cenu

    Hlavní cenou je krmivo z mořských řas, vedlejší cenou humus z mořských řas.

    Takže hlásím chybičku v popisu. Místo až pět hráčů tam má být nejméně.

    Attachment not found.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.02.2015
    skoumal2 napsal: »
    Takže hlásím chybičku v popisu. Místo až pět hráčů tam má být nejméně.

    Attachment not found.

    Neříkám, že je to moudře formulováno, taky bych to napsala jinak, aby to bylo jasnější, ale prostě to bylo myšleno tak, že až od 5 členů dostane nejlepší z nich odměnu.
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 25.02.2015
    Neříkám, že je to moudře formulováno, taky bych to napsala jinak, aby to bylo jasnější, ale prostě to bylo myšleno tak, že až od 5 členů dostane nejlepší z nich odměnu.

    Tak to druhé čtení by mě vůbec nenapadlo. Asi by to opravdu chtělo opravit.
  • Agi109Agi109 Komentářů: 1
    upraveno 26.04.2015
    Ahoj chci se zeptat jak náš spolek farmářů může získat Jablečný nebo třešňový sad spolku farmářů ...předem děkuji za odpověď




    PS:Jsem tu nová takže pokud to píšu nějak špatně ......
    Post edited by Agi109 on
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 26.04.2015
    Agi109 napsal: »
    Ahoj chci se zeptat jak náš spolek farmářů může získat Jablečný nebo třešňový sad spolku farmářů ...předem děkuji za odpověď




    PS:Jsem tu nová takže pokud to píšu nějak špatně ......


    No, máte k tomu ještě daleko.
    Ceny pro 10 nejlepších spolků zahrnují:

    Nový tematický Jablečný sad (velikost 6x6, o 25% více jablek/listí) pro nejlepší spolek
    Nový tematický Třešňový sad (velikost 7x7, o 15% více třešní/listí) pro druhé až desáté místo.


    Vše si přečteš zde:
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41340-Aktualizace-Sout%C4%9B%C5%BE-pro-spolky-farm%C3%A1%C5%99%C5%AF&p=532103#post532103

    A otázky ke hře můžeš pokládat např. zde:
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/forumdisplay.php?570-Ot%C3%A1zky-ke-h%C5%99e-Big-Farm
  • ivacl (CZ1)ivacl (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 18.05.2015
    Můžete mi prosím vysvětlit, jakou odměnu získávají první dva hráči v žebříčku za soutěž spolků. Jako spolek jsme skončili na 227 místě, dva první hráči měli získat zvláštní odměnu, ale nic nepřišlo.
    Post edited by ivacl (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.05.2015
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 18.05.2015
    dotaz k dnešnímu ofiku. Ten čas se už projevil na časomíře nebo je tam kratší :-)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 18.05.2015
    Když dáš F5, přepočítá se ti to :)
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    upraveno 22.08.2015
    za kolik dni bude dalši soutěž pro spolki farmařu?
    Post edited by filip00009999 (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.08.2015
    To predem nikdo nevime, ve hre byva odpocet vetsinou dva dny predem :)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Přidal se k nám hráč a nezobrazuje se mu bonus bodů reputace. Aktualizoval a hru a nic.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, pokud byl bonus aktivován před jeho příchodem, tak ho mít nebude. Bonusy mají pouze členové, kteří byli členy spolku v době aktivování bonusu.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Dík za odpověď. :smile: 
  • ondra1234567 (CZ1)ondra1234567 (CZ1) Komentářů: 85
    Ahoj, chtěl jsem se jenom zeptat kdy začne nová soutěž pro spolky farmářů?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, chtěl jsem se jenom zeptat kdy začne nová soutěž pro spolky farmářů?
    To nikdo neví. Až se bude blížit, zas by ve hře měla být ikonka s odpočtem (většinou to bývá tuším dva dny před zahájením).
  • mariebig (CZ1)mariebig (CZ1) Komentářů: 11
    ahoj já jsem se chtěla zeptat proč u jednotlivých odměn není ted napsáno kolik bodu bude na tu odměnu potřeba
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    mariebig (CZ1) napsal(a):
    ahoj já jsem se chtěla zeptat proč u jednotlivých odměn není ted napsáno kolik bodu bude na tu odměnu potřeba
    Taky by mě to zajímalo,proč to zrušili. Ale počet BR je nezměněný,zůstal tak,jak byl minule.
  • oliverko (CZ1)oliverko (CZ1) Komentářů: 36
    Ahoj, chem sa opýtať podľa čoho sa stanovuje počet dodanýck kusov jednotlivých produktov v súťaži, aby som ju mohla odložiť a prejsť na druhú súťaž?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mariebig (CZ1) napsal(a):
    ahoj já jsem se chtěla zeptat proč u jednotlivých odměn není ted napsáno kolik bodu bude na tu odměnu potřeba
    Ahoj, bohužel toto není chyba a je to tak nastaveno. Logický důvod za tím osobně taky postrádám ;)

    oliverko (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, chem sa opýtať podľa čoho sa stanovuje počet dodanýck kusov jednotlivých produktov v súťaži, aby som ju mohla odložiť a prejsť na druhú súťaž?
    Ahoj, podle tvého vybavení na farmě.
Sign In to comment.