Domů Czech Technické problémy & bugy

ztráta, krádež farmy

1611

Komentáře

  • Player 12Player 12 Komentářů: 26
    upraveno 23.01.2015
    A to je kdo? Qwortrex?
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.01.2015
    Player 12 napsal: »
    A to je kdo? Qwortrex?

    Jo. A mnoho jiných nicků má. Minimálně 10. Právě zjistil na jednu naši farmu heslo.
  • pesan1234567892pesan1234567892 Komentářů: 7
    upraveno 23.01.2015
    Omlouvám se ale už toho mám dost! uvažuji že na ní podam trestní oznámení nejen že mě obtěžuje v realu ale i ve hře chci se všem poškozeným omluvit za ty krádeže a vzniklé potíže musím vám něco říct ať to ví všichni!! je to hodně velmi smutný příběh se kterym se musim svěřit před 3 rokama jsem se seznámil s bývalou kamarádkou v praze když jsem byl na intru byla vpohodě všechno hráli jsme 2 roky spolu farmu lhal jsem skutečnost je jiná kamarádili jsme spolu, atd a potom začali problémy ve druháku moje kamarádka mě vyhrožovala urážela, vydírala mě tahala ze mě peníze vadilo jí že mám kamarády v realu na internetu asi před 2 rokama vyhrožovala i mím kamarádům ve hře big fam mě vyhrožovala že když budu kamarádit s ostatními tak ukradne všem farmy atd jmenuje se ***** je z prahy jednou jsem jí řekl jak ý jsem měl heslo do farmy a od té doby mě dělá peklo v realu i ve hře včera mě vyhrožovala že ukradne dalším lidem farmy pokuď se svámi budu bavit tak je schopná všeho pesan123456789 je moje pravá farma ona ví všechno omě a vydává se za mě píše že jsem lukáš atd akorát se za mě vydává a ubližuje ostatním vadilo kvůli ní jsem musel odmítnout kamarády ve třeťáku jsem musel odejít ze školy pracovat změnil číslo a od té doby mě vyhrožuje pod mailem když si jí zablokuji píše pod jinym až když jsem zjistil že je těžce duševně nemocná tak jsem okamžitě sní ukončil přátelství od té doby se mě chlubí že někomu ublížila mail její je ***** nevím jestli vám odepíše prostě kvůli ní jak mě šikanovala a už tohle není šikana uvažuji že pokuď nedá pokoj podam na ní trestní oznámení žárlí na mě že jsem si našel kamarády atd musim vám to říct jak to je

    edit: smazání emailu a jména - prosím nezveřejňovat (black-.-angel)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.01.2015
    Omlouvám se ale už toho mám dost! uvažuji že na ní podam trestní oznámení nejen že mě obtěžuje v realu ale i ve hře chci se všem poškozeným omluvit za ty krádeže a vzniklé potíže musím vám něco říct ať to ví všichni!! je to hodně velmi smutný příběh se kterym se musim svěřit před 3 rokama jsem se seznámil s bývalou kamarádkou v praze když jsem byl na intru byla vpohodě všechno hráli jsme 2 roky spolu farmu lhal jsem skutečnost je jiná kamarádili jsme spolu, atd a potom začali problémy ve druháku moje kamarádka mě vyhrožovala urážela, vydírala mě tahala ze mě peníze vadilo jí že mám kamarády v realu na internetu asi před 2 rokama vyhrožovala i mím kamarádům ve hře big fam mě vyhrožovala že když budu kamarádit s ostatními tak ukradne všem farmy atd jmenuje se ***** je z prahy jednou jsem jí řekl jak ý jsem měl heslo do farmy a od té doby mě dělá peklo v realu i ve hře včera mě vyhrožovala že ukradne dalším lidem farmy pokuď se svámi budu bavit tak je schopná všeho pesan123456789 je moje pravá farma ona ví všechno omě a vydává se za mě píše že jsem lukáš atd akorát se za mě vydává a ubližuje ostatním vadilo kvůli ní jsem musel odmítnout kamarády ve třeťáku jsem musel odejít ze školy pracovat změnil číslo a od té doby mě vyhrožuje pod mailem když si jí zablokuji píše pod jinym až když jsem zjistil že je těžce duševně nemocná tak jsem okamžitě sní ukončil přátelství od té doby se mě chlubí že někomu ublížila mail její je ***** nevím jestli vám odepíše prostě kvůli ní jak mě šikanovala a už tohle není šikana uvažuji že pokuď nedá pokoj podam na ní trestní oznámení žárlí na mě že jsem si našel kamarády atd musim vám to říct jak to je

    edit: smazání emailu a jména - prosím nezveřejňovat (black-.-angel)

    Jen aby to trestní oznámení nešlo na Tebe.

    Z tohoto nicku nám přišla taky hezká zpráva.
  • pesan1234567892pesan1234567892 Komentářů: 7
    upraveno 23.01.2015
    já nemam nic stim společnýho moc se tobě i vašemu spolku za ní omlouvam ona je schopná všeho do té svojí farmy se nedostanu jednou se mě chlubila že má program s kterym je schopná se nabourat do počítače tohle jsem vám neřekl vím oní všechno
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.01.2015
    já nemam nic stim společnýho moc se tobě i vašemu spolku za ní omlouvam ona je schopná všeho do té svojí farmy se nedostanu jednou se mě chlubila že má program s kterym je schopná se nabourat do počítače tohle jsem vám neřekl vím oní všechno

    Takže Ti ukradla i farmu s nickem pesan123456789?
  • pesan1234567892pesan1234567892 Komentářů: 7
    upraveno 23.01.2015
    ano whisky moc se ti omlouvam kdybych věděl jaká je tak už dávno sní nekamarádim ona byla na mě tak psychicky závislá manipulovala semnou navíc se mě přiznala že je schopná ukrást registrační mail někteří lidi můžou mít stejné hesslo na mailu jako ve hře lituju že jsem sní kamarádil já jsem pravej Lukáš jestli vám napovídala nesmysli které nejsou pravda tak se omlouvam za ní proto jsem si založil qwortrex farmu aby jsem všem to vysvětlil co se stalo
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.01.2015
    ano whisky moc se ti omlouvam kdybych věděl jaká je tak už dávno sní nekamarádim ona byla na mě tak psychicky závislá manipulovala semnou navíc se mě přiznala že je schopná ukrást registrační mail někteří lidi můžou mít stejné hesslo na mailu jako ve hře lituju že jsem sní kamarádil já jsem pravej Lukáš jestli vám napovídala nesmysli které nejsou pravda tak se omlouvam za ní proto jsem si založil qwortrex farmu aby jsem všem to vysvětlil co se stalo

    A kolik těch farem má? Můžeš sem napsat nicky?
  • pesan1234567892pesan1234567892 Komentářů: 7
    upraveno 23.01.2015
    to nevím jaké má nicky to mě neřekla má spíš mě vyhrožuje do mailu třeba včera se chlubila tim že ublížila členům ve spolku Ahoj farma nebo tak něják nevim a že vám něco provedla s tabulkou nevím o ničem jen tohle mě řekla že když udělá vše proto abych nikdy nenašel kamarády ve spolku a měl štěstí ve hře ukradla mě farmu major1963 a pesan123456789 na majora se nemohu dostat od vánoc říkala že mě ty farmy nevrátí udělá mě peklo když sní nebudu kamarádit omlouvam se za ní dnes naštěstí mě neukradla můj soukromej mail byli to jen registrační maili kam chodí reklamy a odměny
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    upraveno 23.01.2015
    já nemam nic stim společnýho moc se tobě i vašemu spolku za ní omlouvam ona je schopná všeho do té svojí farmy se nedostanu jednou se mě chlubila že má program s kterym je schopná se nabourat do počítače tohle jsem vám neřekl vím oní všechno

    mladej nezdá se ti že všeho moc škodí? ne jen že nám ničíš věci na farmě ale ještě si vymýšlíš takové nesmysly že je hrůza je číst prosím tě nezatěžuj s tím ostatní hráče na foru už toho bylo dost díky
  • pesan1234567892pesan1234567892 Komentářů: 7
    upraveno 23.01.2015
    psal jsem na podporu mě napsali že si za to můžu sám a nepomůžou mě
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 23.01.2015
    zvláštne, ako si s ňou veľmi prepojený, keďže píšete úplne rovnakým štýlom. Ani ty ani ...., ktorý včera napadal ich spolok, zásadne nepoužívate čiarky, ale zato obľubujete otázniky a výkričníky. Mne to skôr príde ako dosť chabý pokus vyvliecť sa z prúseru.
  • pesan1234567892pesan1234567892 Komentářů: 7
    upraveno 23.01.2015
    říkam pravdu proč bych měl lhát nic o mě nevíš a neznám tě víš kolik je na světě lukášů
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.01.2015
    to nevím jaké má nicky to mě neřekla má spíš mě vyhrožuje do mailu třeba včera se chlubila tim že ublížila členům ve spolku Ahoj farma nebo tak něják nevim a že vám něco provedla s tabulkou nevím o ničem jen tohle mě řekla že když udělá vše proto abych nikdy nenašel kamarády ve spolku a měl štěstí ve hře ukradla mě farmu major1963 a pesan123456789 na majora se nemohu dostat od vánoc říkala že mě ty farmy nevrátí udělá mě peklo když sní nebudu kamarádit omlouvam se za ní dnes naštěstí mě neukradla můj soukromej mail byli to jen registrační maili kam chodí reklamy a odměny

    Tak si přečti toto. Kdo komu teda zaplatil?
    Attachment not found.

    P.S.: Na farmu kubikula08 se dostaneš?
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    upraveno 23.01.2015
    Dadika2 napsal: »
    zvláštne, ako si s ňou veľmi prepojený, keďže píšete úplne rovnakým štýlom. Ani ty ani ...., ktorý včera napadal ich spolok, zásadne nepoužívate čiarky, ale zato obľubujete otázniky a výkričníky. Mne to skôr príde ako dosť chabý pokus vyvliecť sa z prúseru.

    moc děkujeme za podporu je to opravdu pořád ten stejnej a nestačí že jedno vlákno z jeho nevím jak to napsat slušně byla uzavřena otevře další bláboly nechápu
  • pesan1234567892pesan1234567892 Komentářů: 7
    upraveno 23.01.2015
    ta farma mě nic neříká kubikula08
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 23.01.2015
    a mám starý eror s lodí - přijela zpět naložená- vím, že mám aktualizovat stránku, jen jsem myslela, že je to opravený napořád a ono ne
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    upraveno 23.01.2015
    ta farma mě nic neříká kubikula08

    má jich asi 10
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.01.2015
    ta farma mě nic neříká kubikula08

    Tak teď lžeš!
    Tohle jsi mi napsal:
    Attachment not found.
    Stejná pohádka, jakou jsi nám tu napsal Ty. Jak to vysvětlíš?
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 23.01.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Tak teď lžeš!
    Tohle jsi mi napsal:
    Attachment not found.
    Stejná pohádka, jakou jsi nám tu napsal Ty. Jak to vysvětlíš?


    ...​schizofrenií..?
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 24.01.2015
    Jo, tuhle pohádku už jsem taky dostala do mailu, od majora :) nakonec šel do ignoru - nehodlám ve virtuální realitě přebírat něčí osobní problémy - ať už s nějakou nemožnou kamarádkou (je-li to pravda) či s vlastní hlavou (je-li to lež).
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 24.01.2015
    Na margo toho, že jsem hráči pesan123456789 napsala, že lže, mi tento napsal:

    Attachment not found.

    Sám přiznává, že má tři farmy ( ono, má jich víc, ale ty jsou prý jeho kamarádky :D ).
    A z jedné jeho farmy nám chodily velice hezké zprávy. Např.:

    Attachment not found.
  • Jarda-1232Jarda-1232 Komentářů: 1
    upraveno 24.01.2015
    Ahoj,
    momentálně je u nás :/ Po prvním upozornění na škodnou jsem hned zjistil, kdo to je :/ Zkušenosti se zloději účtů už mám, tak jsem hned všem členům spolku rozeslal, ať zváží silnější heslo. Zatím nekomunikuje ani neodpovídá na narážky, chtěl bych ho nějak vyprovokovat a dostat z něj něco nového :-D Zatím to teda vypadá, že bude možná reagovat jen na vyhazov :-D Máte někdo nějaký další návrh?
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 24.01.2015
    Jarda-1232 napsal: »
    Ahoj,
    momentálně je u nás :/ Po prvním upozornění na škodnou jsem hned zjistil, kdo to je :/ Zkušenosti se zloději účtů už mám, tak jsem hned všem členům spolku rozeslal, ať zváží silnější heslo. Zatím nekomunikuje ani neodpovídá na narážky, chtěl bych ho nějak vyprovokovat a dostat z něj něco nového :-D Zatím to teda vypadá, že bude možná reagovat jen na vyhazov :-D Máte někdo nějaký další návrh?

    Vždyť nejsi ve spolku.:D
  • danča662danča662 Komentářů: 7
    upraveno 24.01.2015
    tak to mě asi taky farmu někdo ukradne:(mám docela lehké heslo a emayl
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 24.01.2015
    A to je takový problém si to heslo změnit? :confused:
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 24.01.2015
    danča662 napsal: »
    tak to mě asi taky farmu někdo ukradne:(mám docela lehké heslo a emayl

    no to ti asi ukradne, když tu vydrubuješ, že máš jednoduché heslo.. jestli je na foru někdo, kdo to dělá a přečte si to, tak to půjde zkusit.. prostě změň heslo a takovéhle příspěvky vůbec nepiš
  • I_Can_Be_Pro_Cz (CZ1)I_Can_Be_Pro_Cz (CZ1) Komentářů: 292
    upraveno 24.01.2015
    Jelikož.. Teď jsem si to četl celé od začátku.. A pak tam vidím, že dávalo své heslo té "kamarádce". A docela by mě zajímalo jestli je za to nějaký ban.. Nebo něco. Když někdo dá někomu své osobní údaje. :D Protože ve spolku jak jsem si četl minule chat, tak tam hned jde vidět že půlka spolku ví své heslo.. ;) Bylo tam zpráva typu "Ok, dnes jsem ráno zkoukla všechny farmy jestli jste se přihlásily do výzkumu :)" Není to přesně, screen bohužel nemám. A ještě jsem chtěl říci, že se stačí kouknout na 10 spolků náhodně v žebříčku, a 4 z toho má tam jeden hráč třeba 5 farem. Ano, poznám to podle nicků. :) Ale stejně se s tím nic neudělá.. To bych mohl sem přidat dalších 100 spolků kde 1 hráč hraje za 10 farem.. Ale i tak.. Co na tom je? Třeba nemůže sehnat jiné členy tak chce poposunout svůj spolek. GGS můžou být maximálně rádi že strkaj více peněz do hry, když mají víc farem. A to, že někdo dá někomu své heslo, to už je jeho problém že mu vykradou farmu. Pořád mohl říct "NE". A i tak když někdo nestíhá třeba akci a jede někam na 3 dny, tak taky může dát heslo komu chce a jak chce, a pak už je to jeho chyba jestli mu ten dotyčný změní heslo nebo ne.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 24.01.2015
    Protože ve spolku jak jsem si četl minule chat, tak tam hned jde vidět že půlka spolku ví své heslo.. ;) Bylo tam zpráva typu "Ok, dnes jsem ráno zkoukla všechny farmy jestli jste se přihlásily do výzkumu :)" Není to přesně, screen bohužel nemám.

    Kdo se zapojil do výzkumu, se může podívat každý člen spolku. A vůbec k tomu nepotřebuje znát hesla ostatních farem.:D
  • I_Can_Be_Pro_Cz2I_Can_Be_Pro_Cz2 Komentářů: 45
    upraveno 24.01.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Kdo se zapojil do výzkumu, se může podívat každý člen spolku. A vůbec k tomu nepotřebuje znát hesla ostatních farem.:D

    Vždyť já vím, si to úplně nepamatuju.. Ani nevím jestli tam byl zrovna výzkum.. Nebo že prý půjde na rychlovku zkouknout všechny farmy jestli jsou sklizení.. Fakt nevím už jak to tam bylo.. Ale nějak takhle ano, a myslela to tak že jde na ty jiné účty.. :D
Sign In to comment.