Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

114112

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.12.2014
    Už mě nebaví ty věčné větičky "Byl jsi náhodně vybrán jako vítěz a získáš tento dárek." :mad: O takové dárky já nestojím :( Koukám, že změny v tomhle se nikdy nedočkáme..
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 16.12.2014
    Už mě nebaví ty věčné větičky "Byl jsi náhodně vybrán jako vítěz a získáš tento dárek." :mad: O takové dárky já nestojím :( Koukám, že změny v tomhle se nikdy nedočkáme..

    Zrovna jsem hledal na fóru, zda se o tom někde debatí, abych vyjádřil své znechucení v tom správném vlákně.

    Vidím to stejně jako black-.-angel. Já budu dárek prostě ignorovat, vyjádření názoru je stejně k ničemu, když se na něj z vysoka... dlabe.... :(
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 16.12.2014
    Tak to já si zas tyhle větičky čtu rád :D
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 16.12.2014
    Už mě nebaví ty věčné větičky "Byl jsi náhodně vybrán jako vítěz a získáš tento dárek." :mad: O takové dárky já nestojím :( Koukám, že změny v tomhle se nikdy nedočkáme..

    Taky mi dneska přišel mail:
    Vaše schránka soukromých zpráv na Forum Goodgame Studios je zaplněna z 90%.

    Prima dárek, njn zas mě nevybrali :D:D:D:D:D:D
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 18.12.2014
    mě štve, že jak zapomenu, tak mám naseto něco jiného, protože mám pomíchaný semena a pokaždé jinak
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 20.12.2014
    Sice mě to zase tak moc nenaštvalo, ale podělím se :D
    Nejprve jsem spadl do soutěže o sbírání hnoje a vyfasoval tohoto protihráče

    iISsJtphoBikh.jpg

    iqlwq5njUZQn.jpg

    Chtěl jsem si spravit chuť a další soutěž byla na sbírání kytek. Fajn, ale tady jsem zase vyfasoval tohle

    iOGuwqNJb8pQT.jpg
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 20.12.2014
    Ready Teddy víc než tě chápu - podobné experty mívám často a ještě k tomu mají 100% knihovnu na maximu aby toho bylo ještě víc (když jde o vajíčka, kukuřici nebo kytky)
  • lanulanu Komentářů: 1
    upraveno 20.12.2014
    mě naštvalo že mi dali asi 5 ukolu že mam něco zbourat vylepšit nebo postavit a m štve že to nejde lanu
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 21.12.2014
    co ti nejde postavit nebo vylepšit ? popiš nám to, pomůžeme ti
  • lotriska (CZ1)lotriska (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 31.12.2014
    Mě dnes naštvala hra "To není z tohoto světa", jsem stále nováček a celkem mi dalo dost práce dostat se až do 5.kola, ovšem tady končím, jelikož mám sebrat za cca 5 hodin 3500 jablek, a přitom sad za 3 hodiny a urodí 390 kusů. Tak nevím pro koho tyhle hry jsou, mají autoři strach, že budou muset dávat odměny nebo proč?
    Je to malichernost, ale hráče toto odradí..... :(((((
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 31.12.2014
    lotriska napsal: »
    Mě dnes naštvala hra "To není z tohoto světa", jsem stále nováček a celkem mi dalo dost práce dostat se až do 5.kola, ovšem tady končím, jelikož mám sebrat za cca 5 hodin 3500 jablek, a přitom sad za 3 hodiny a urodí 390 kusů. Tak nevím pro koho tyhle hry jsou, mají autoři strach, že budou muset dávat odměny nebo proč?
    Je to malichernost, ale hráče toto odradí..... :(((((

    dřív jsem to taky občas nestíhala, teď mám i několik dní rezervu.. je to o tom, kolik máš času, jak si to naplánuješ a taky o vybavení farmy.. někteří hráči to v tvém levelu určitě zvládnou a jiní, i když na tom budou líp, tak to nedají.. je to víc událostí a každá je jinak časově náročná.. jednou je všechny zvládneš i ty :)
    koukala jsem k tobě na farmu, máš jen jeden sad a to je opravdu málo.. máš hodně dekorací s nízkou spokojeností, jestli ti můžu poradit, tak je vyměň za nějaké lepší.. výhodnější bývají ty, které můžš koupit v nějaké události jako třeba teď to ufo.. lepší dekorace ti udělají víc místa a budeš si moct na farmu postavit víc věcí, které potřebuješ, třeba právě nějaký ten sad

    a abych nespamovala, tak mě štve, že mě zrovna nic neštve :D
  • alik629 (CZ1)alik629 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    upraveno 03.01.2015
    Mě dnes naštvalo, že jsem omylem klikla na vylepšení psí boudy ( aniž bych o to stála) a odečetlo mi to spoustu těžce vydělaných zlaťáčků. Zjistila jsem to, až byla bouda téměř hotová. Ach jo :(
  • menp (SK1)menp (SK1) Komentářů: 81
    upraveno 03.01.2015
    Pes je vynikajúca investícia, hlavne keď je na maxime, pretože Ti potom každé 4 hodiny niečo užitočné prinesie, či už 100 000 dolárov, alebo jablká, vajíčka a iné plodiny. Pri akciach Ti prinesie zbierané predmety ako sú mušle v tejto akcii. Takže toto minutie zlata by ma asi nenaštvalo.
  • jara44 (CZ1)jara44 (CZ1) Komentářů: 24
    upraveno 05.01.2015
    Tak co mě dnes naštvalo je,že jsem si včara koupila speciální domek za 500.000 runových kamenů (když ho kupujete,tak žádné info nejde zobrazit),tak si člověk myslí,stojí to tolik,tak snad to bude lepší,než domek za dolary. V konečném důsledku, když by to člověk postavil (po postavení se již info zobrazí) i s návštěvou akrchitekta, tak máte jen jednoho člověka navíc a sníh na střeše. Tak to mi tedy povězte, proč je takový dům vůbec v nabídce. Navíc čas a stavbu v každém levelu je několikrát delší, než u nomálního domku. DOPORUČUJI NEKUPOVAT, NESTAVĚT!!!!!!
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 05.01.2015
    jara44 napsal: »
    Tak co mě dnes naštvalo je,že jsem si včara koupila speciální domek za 500.000 runových kamenů (když ho kupujete,tak žádné info nejde zobrazit),tak si člověk myslí,stojí to tolik,tak snad to bude lepší,než domek za dolary. V konečném důsledku, když by to člověk postavil (po postavení se již info zobrazí) i s návštěvou akrchitekta, tak máte jen jednoho člověka navíc a sníh na střeše. Tak to mi tedy povězte, proč je takový dům vůbec v nabídce. Navíc čas a stavbu v každém levelu je několikrát delší, než u nomálního domku. DOPORUČUJI NEKUPOVAT, NESTAVĚT!!!!!!

    chápu, že tě to naštvalo, když jsi info neviděla a nevěděla jsi do čeho jdeš.. ale zas jsou hráči, kterým se i toho hodí.. já mám třeba na farmě místa dost a nový dům si postavit můžu, ale jsou tací, co už na to místo nemají a pár pracovníků navíc by se jim hodilo, tak jen některý domy vymění :)
    ale je blbé, že u toho info není.. u ostrovní farmy předtím bylo, takže hráči věděli do čeho jdou, když ten barák kupovali..
    věřím tomu, že při druhém spuštění už takovéto chyby opraví a ty třeba ještě jednou budeš ráda, že toho pracovníka navíc máš :)
  • jara44 (CZ1)jara44 (CZ1) Komentářů: 24
    upraveno 05.01.2015
    Jednoho pracovníka za 500 000 runových kamenů? No to je směšné,ne. To si raději koupím normální dům,postavím ho dříve a ušetřím ty kameny. Protože za dolary si semena na moruše, ostružiny atd. opravdu nekoupím. :-( Jinak dík za slova útěchy, ale jsou opravdu tak trochu mimo mísu,jak se říká. Bez urážky. :-)
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 05.01.2015
    štve mě, že nahoře z nás dělají píp píp píp a ještě si myslí, že za to budeme zlatit - to můžou snad dělat jen bezmozkové ovce

    tak teď mě ještě dorazila výhodná nabídka - kup 50 000 zlatek a dostaneš povolenky k těžbě zlata - když má někdo na to aby, nakoupil 50 000 zlata, tak se určitě klepe na to, aby měl zlatky z dolu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.01.2015
    Moje šikovnost mě vážně dojímá :mad: Momentálně jsem omylem místo zadání výroby v mlýně na VF zadala vylepšení mlýna, které jsem nikdy v plánu neměla. Nebudu na to mít ani lidi, takže moje zvířátka zatím pochcípají hlady, protože až se za těch x hodin mlýn dostaví, budu ho muset zbourat a postavit znovu. Jsem fakt nadšená :D Já vím, že nevyspalá nemám lézt na farmu, protože když mi u toho padá hlava, děsím se, kde co omylem ukliknu za zlato... ale teď jsem v bdělém stavu, ač hrozně unaveném. No nic, tak vím, že díky této chybě už se k dalšímu úkolu asi nedostanu :D Ještě že se to stalo na mé "vedlejší" farmě na www, kdyby na cs, byla bych kapánek rozčílenější :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 09.01.2015
    nejsem si tím úplně jistá, ale velkej problém bude, že nemáš lidi, protože zbourat ho můžeš až po přiřazení pracovníků, ne? :D když na něj klikneš a lidi nemáš, tak naskočí nějaká tabulka, jestli chceš postavit domek nebo něco v tom smyslu, ne??

    mě dnes naštvalo to, že jsem si ještě včera říkala, že musím dodat v události posledních pár jablek a pak až sklidit pole.. no samozřejmě jsem prvně sklidila pole a až pak šla na jabka :/:D
  • libuse.chmel (CZ1)libuse.chmel (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    upraveno 09.01.2015
    Mě dnes příšerně štve to,že at sázím cokoliv tak stopy nepadají a nepadají
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 15.01.2015
    Ma dnes naštvalo to, že som si kúpil ten ich lákavý Mystery box za 250 zlatíčka... :D No, tak som si povedal, že by vás aspoň tak trošinku zaujímalo, čo tam bolo :D 25 expov :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 16.01.2015
    Mě dneska (ehm, totiž spíš už včera večer :D) naštvalo, že mi dekorka za 20 mega zas unikla o vlásek - ještě těsnějc než posledně s ostrovem. :(

    No, třeba se někdy dočkám... :)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 18.01.2015
    ...mě dnes naštvalo to, že ten přiblblej Google Chrome se totálně zbláznil, dělá si co chce, a já jsem už táááák naštvanej a otrávenej, že po několika letech přecházím zpět na Mozzilu...děsný :D
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    upraveno 21.01.2015
    Mě dnes naštvalo, že jsem byla před vypršením času úkolu (pohádky) "Bylo nebylo..." v posl.6.úkolu skoro na konci, chybělo mi posbírat necelých 100 světlušek, což se dalo přeskočit za necelých 200 zlatých....říkám si, že budu ještě sbírat do poslední minuty, ať to stojí co nejméně zlatých... a pak byl konec a vyskočilo mi, že můžu dokončit (a tím získat cenu) za 1600 zlatých! :mad:
    Proč??? Trochu divné, ne? :confused:
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 22.01.2015

    1. místo v soutěží hnoje - spučtěnej bonus = údržbové práce :eek:
    = vyhozené zlatky + dolary + hnůj + čas + trpělivost
    Tak to mě fakt hodně naštvalo a je to hodně slabé slovo :mad:

    Ono jako by nestačilo že v soutěřích sou povolené zlatky na urychlování
    + koupě reputace v nabídce, ještě to schoděj jen proto, že ve hře nasekaj chyby.

    Nikdo při údržbě ani neopravil žebříček členů spolku,
    takže je stále vidět jen 26 členů


    Ať se jsou bodnout :mad: :mad: :mad:
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 22.01.2015
    No mě dneska dost naštvalo, jak některým lidem z tý spolkový soutěže tečou nervy a jak se snaží uškodit jakkoliv protihráči. Moje kolegyně ze spolku vedla v soutěži na kytky, tak ji jistý soupeř posolil dvě pole. Když mu napsala, jako jestli tohle považuje za správné a že si na něj bude stěžovat, tak vzápětí dvě pole pozlatil. Jméno tu uvést nesmím, ale uvidíte ho na screenu. Tahle spolkovka je teda něco, to vám povím. Attachment not found.



    To se se Huhoušovi, se mi stalo taky, naštěstí jsem to nahodila dost včas na to,abych ještě uskákala výhru, ovšem zlatem, protože času bylo málo a hold to soupeři naskočilo dřív. Jako hrozných 5 dnů...
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 22.01.2015
    Mě naštvalo vlákno o soutěži spolků - kde se dva spolky hádají a urážejí - kdo víc zlatil a kdo je víc nefér a kdo je lepší... přijde mi to, jako když se malí kluci předhánějí, kdo dočůrá dál... je mi z toho smutno... a štve mě to... tolik zášti kvůli jedné virtuální akci...
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 22.01.2015
    tojejedno2 napsal: »
    Mě naštvalo vlákno o soutěži spolků - kde se dva spolky hádají a urážejí - kdo víc zlatil a kdo je víc nefér a kdo je lepší... přijde mi to, jako když se malí kluci předhánějí, kdo dočůrá dál... je mi z toho smutno... a štve mě to... tolik zášti kvůli jedné virtuální akci...

    Akorát jsem to šla napsat je to nechutné
  • megijolie (CZ1)megijolie (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 24.01.2015
    Mě naštvalo,že sotva moderátoři vlákno s hádkou uzavřou a promažou,najde se někdo,kdo do toho zase začne rýpat v jiném vlákně;)Tak proč to čtete jak je to nechutné ?
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 24.01.2015
    Čteme to proto, že hledáme informace o Soutěži spolků :) a mě teď štve, že když se něco promaže, nikdo pak neví, na co navazuje která reakce. Ale chápu, že nechat to tam, to fakt nešlo...
Sign In to comment.