Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Soutěž: Jak vypadá vaše vysněná dekorace v Big Farm?"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí farmáři,

zde nám můžete sdělit svůj názor a zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o Soutěži: Jak vypadá vaše vysněná dekorace v BigFarm?

Příspěvky do soutěže můžete vkládat zde.

Přeji hodně štěstí.
Foxes
Post edited by Foxes on

Komentáře

  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 13.01.2015
    Sděluji jen názor ;) Příspěvek do soutěže jsem vložila :p

    dekorace-zdarma.png

    Velikost 30x30



    sm17.gif
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.01.2015
    corega napsal: »
    já bych si představovala nějakou kafárnu pro zaměstnance..asi nějak podobně..nebo možná spíš líp ten obrázek je takový nepovedený... poskládané z více obrázků

    Attachment not found.

    Kafárnu beru a každý člen mého spolku Kafárna by si ji musel povinně postavit na farmě :o

    (Ne, nebojte, nikdy bych vám nenakázala něco na farmě stavět :rolleyes:)
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 13.01.2015

    A rozměr ?? Co třeba 15x15
    :D
  • sušenka29sušenka29 Komentářů: 3
    upraveno 13.01.2015
    já zase aby tam byla doktorka pro zvýřata i pro lidi a aby tam byli domi kde se může chodit dovnitř.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.01.2015
    Ještě jsem zapomněla na jednu dekorku, králíkárnu přece! :).. nebo třeba stádo srnek :o Místo pohádkové věže posed... Však ono by se z té farmy dalo vykouzlit místo, které by nebylo takový kočkopes :D

    Já třeba vůbec nevěděla, kam se zimními dekorkami z vikingské.. tak jsem to zatím plácla vedle vánočních stromků. Ale víte jak, vánoční stromek v létě.. se pak na mě ti poflaující pracovníci na farmě dívají trochu skrz prsty :D
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    upraveno 13.01.2015
    Kafárnu beru a každý člen mého spolku Kafárna by si ji musel povinně postavit na farmě :o

    (Ne, nebojte, nikdy bych vám nenakázala něco na farmě stavět :rolleyes:)


    nevím že je nějaký spolek kafárna...ale kafe by si dát mohli ne?..
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 13.01.2015
    corega napsal: »
    nevím že je nějaký spolek kafárna...ale kafe by si dát mohli ne?..

    kafarna existuje...stačí si ji jen vyhledat v žebříčku spolků....nějaké 300 místo myslím když jsem koukal já
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    upraveno 13.01.2015
    nekoukám...po spolcích
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.01.2015
    Momentálně 328. (já to teda netušila ani přibližně :o) - jinak zde. Ale to je zcela mimo téma.

    Kafíčko já ráda, takže by se mi na farmě na gurmě klidně nějaká kafárna líbila :) A nebo i vinný sklípek či rodinný pivovárek. Aneb vraťme gurmánce její gurmánský rozměr :D Já oslíky prostě nemám ráda, těžko se žvýkají ta ušiska.

    Nebo by se mi líbil takový holubník jako dekorka... jak dělaná pro mou hlavní farmu :) No, nápadů by byla spousta.

    Pěkná soutěž.. se zas člověk na chvilku zasní, jak by mohla jeho farmička vypadat :) I když už ani teď není dekorace kam dávat. Ale kdybyste mi někdo chtěl dát táborák komunity, věřte, že místečko bych našla :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 13.01.2015
    Momentálně 328. (já to teda netušila ani přibližně :o) - jinak zde. Ale to je zcela mimo téma.

    Kafíčko já ráda, takže by se mi na farmě na gurmě klidně nějaká kafárna líbila :) A nebo i vinný sklípek či rodinný pivovárek. Aneb vraťme gurmánce její gurmánský rozměr :D Já oslíky prostě nemám ráda, těžko se žvýkají ta ušiska.

    Nebo by se mi líbil takový holubník jako dekorka... jak dělaná pro mou hlavní farmu :) No, nápadů by byla spousta.

    Pěkná soutěž.. se zas člověk na chvilku zasní, jak by mohla jeho farmička vypadat :) I když už ani teď není dekorace kam dávat. Ale kdybyste mi někdo chtěl dát táborák komunity, věřte, že místečko bych našla :D


    no jak už jsem od jednoho uživatele dostal upozornění...zadal jsem více podnětů do soutěže což je neakceptovatelné...nicméně je mi jedno jestli ztratím šanci soutěžit nebo ne, ale třeba GGS (či jak se jim říká) díky mně získají další námety na dekorace...kávu, víno, pivo....akceptuji všemi 20 prsty a 100% nebo jde i víc???to je fuk piju vše a gurmán je prostě gurmán...minimálně pivovar by tam měl být....jakožto první v žebříčku pijanů :D

    ps: co je táborák komunity???
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.01.2015
    Ano, každý může přispět jen jedním návrhem:
    Foxes napsal: »
    t2dy.png-Pravidla
    1. Soutěž začíná 13.1.2015 a končí 20.1.2015 o půlnoci.
    2. Každý hráč může vložit pouze jeden příspěvek, pokud ho bude chtít změnit, lze tak udělat pomocí “uprava příspěvku”, a to před koncem uzávěrky soutěže.

    PS: Táborák komunity je speciální dekorace, která lze získat pouze na fóru - v různých soutěžích či snad za zvláštní zásluhy pro komunitu. A pokud máš stejnou smůlu jako já, tak se při jejich rozdělování dostane na všechny, jen ne na tebe :o
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 13.01.2015
    Ano, každý může přispět jen jedním návrhem:


    PS: Táborák komunity je speciální dekorace, která lze získat pouze na fóru - v různých soutěžích či snad za zvláštní zásluhy pro komunitu. A pokud máš stejnou smůlu jako já, tak se při jejich rozdělování dostane na všechny, jen ne na tebe :o

    jak jsem už psal výše...je mi jedno cen...ale návrh může být přijat i do budoucna...a věřím že i BM si to bude aspon někde v koutku duše pamatovat, nebo si to poznamená, nebo něco jiného....hmm tak do táboráku já ani nesáhnu...a....ani mi to nevadí....jsem rád za dekorce na které se vyšplhám sám...třeba jako ted..moje první přírod na 51 levelu
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 15.01.2015
    tak myslím, že i když si každý přeje něco jiného, tak ale téměř všechno je něco, co zapadá na farmu
    mohli by jako odměnu za akce udělat novinku - že by jsme si vybrali odměnu za 3 možností - třeba bílá, žlutá, červená růže nebo bílý, hnědý, černý kůň - 3x by jsme dělali stejnou akci a měli po každý aspoň trošku něco jiného
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.01.2015
    charli32 napsal: »
    jelikož mám na farmě takovou směsici dekorací vánoční, dýně, ufo, pohádky atd. Tak bych brala něco zamilovaného jako na Valentina Třeba obří srdce na hlavní budovu nebo labutě ve tvaru srdce nebo zamilovaný pár na lavičce

    To je jasné - Tessa s Bennym :)
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 16.01.2015
    játu napsal: »
    tak myslím, že i když si každý přeje něco jiného, tak ale téměř všechno je něco, co zapadá na farmu
    mohli by jako odměnu za akce udělat novinku - že by jsme si vybrali odměnu za 3 možností - třeba bílá, žlutá, červená růže nebo bílý, hnědý, černý kůň - 3x by jsme dělali stejnou akci a měli po každý aspoň trošku něco jiného
    plně souhlasím
Sign In to comment.