Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci Soutěže pro spolky farmářů

137

Komentáře

  • evel55 (CZ1)evel55 (CZ1) Komentářů: 66
    upraveno 15.01.2015
    A zase výborné výpočty na odměny - ten třešňový sad je fajn, ale ta dekorace je další výsměch všem v úrovni nad 40, opravdu mě neuspokojuje vlastnit (mít ve sbírce dekorací) dekorace s tak nízkým :)
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 15.01.2015
    Elis359 napsal: »
    a všimli jste si toho obrázku na začátku?? vypadá to, že nás příště čeká rozšíření koňského ranče :D

    no tak o tom mluví už dlouho, a co je to brzy ? pár dnů, měsíců .....
  • Flyer.nick (CZ1)Flyer.nick (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 15.01.2015
    Tak květinovka zatím vypadá, že za ty produkty jsou stejné zisky jako předtím. Takže zatím to moc smysl nedává, zbytečný krok navíc.
    Já se taky bojím, že ji zmrší jak gurmánku a bude k ničemu. Ale v koutku duše doufám, že ej to jen proto, aby ty produkty šly posílat na lodi nebo být v nějakých úkolech jako "dodejte" O:-)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 15.01.2015
    evel55 napsal: »
    Ale přesně o to jde, nic nestíhat, mít zbourané plány a zlatit a zlatit a zlatit....

    a pak ty chaotické informace od CM Foxes a další chaos co do toho vnášejí BM svou neinformovaností, no kdo nic neví, nemůže nic zkazit, stačí když bude zlatit.......

    Máte-li otázky ohledně aktualizací, tak se neváhejte zeptat v příslušném vlákně Diskuze k novému updatu. Pokud tak učiníte, rozhodně se otázkou zabývat budu a odpovím.


    Pro ostatní: Kdyby se vyskytl jakýkoli problém či bug s aktualizací, tak nám ho nahlašte na forum. Předáme je na příslušná místa.

    A pokud je něco nejasného a máte otázky, neváhejte se zeptat.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 15.01.2015
    játu napsal: »
    no tak o tom mluví už dlouho, a co je to brzy ? pár dnů, měsíců .....

    tak mluví se o víc věcech, že by měly být ve hře.. ale když se to ukáže na tom obrázku při načtení farmy, tak už je to aktuální a většinou je to i obsah té další aktualizace.. můj odhad je, že do 2-3 týdnů by to mohlo být na farmu přidáno :D

    Flyer.nick napsal: »
    Tak květinovka zatím vypadá, že za ty produkty jsou stejné zisky jako předtím. Takže zatím to moc smysl nedává, zbytečný krok navíc.
    Já se taky bojím, že ji zmrší jak gurmánku a bude k ničemu. Ale v koutku duše doufám, že ej to jen proto, aby ty produkty šly posílat na lodi nebo být v nějakých úkolech jako "dodejte" O:-)

    no to se boj, taky se bojím :D mluvilo se o tom, že když se předělal gurmán, tak je na řadě květinka.. jen doufám, že jim to ještě pár měsíců potrvá :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 15.01.2015
    První chyba, kterou jsem spatřila, že se u obchodu nezobrazuje, jaký produkt se zrovna vyrábí, pouze jeho počet - již jsem předala našim CM.

    A další věc... což s aktualizací z 99 % nesouvisí - akorát mi přifrčel kapitán a chtěl po mně jablkové koláče namísto obvyklých ovocných koláčů se šlehačkou :cool:



    Chaotické informace od Foxes a od moderátorů? Podáváme informační servis, jaký jen můžeme. Že nic nevíme? Být tebou tato slova snad vezmu zpět.

    Aktualizace trvala pár minut, byla předem ohlášena - v tom nevidím problém.

    mi se v obchodě zobrazuje vše
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.01.2015
    Jindra 112 napsal: »
    mi se v obchodě zobrazuje vše

    Když vyrábíš, tak se ti zobrazuje i název produktu a ne jen množství?

    ip8KP0E9pbO4u.png
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 15.01.2015
    Tak ziskama z obchodu si u pár výrobků i polepšíme (nebo teda aspoň my, co máme obchod na max., pro nižší levely jsem údaje neschraňovala) - asi odměna za víc nesmyslných kliků. :D

    7ebpJ.png

    ...ale jinak hlavně, že se dál bude vyrábět po jednom ks (nevyčítám nic black-.-angel, to je jen ironická poznámka na adresů lidí z ggs ;-))
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 15.01.2015
    kdyby předělali květinku stejně jako gurmán - tak podle mne hra končí
    gurmán nevydělá ani s hlavní farmou na ostrovy a tolik zlatičů zase není, aby to zachránili
    a bez ostrova jsou ti koně na píp a tak by to vlastně bylo o ničem, protože smysl původní hry zničili předěláním gurmánu na .. nevím co to teď je .. další hlavní ?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 15.01.2015
    Když vyrábíš, tak se ti zobrazuje i název produktu a ne jen množství?

    Asi záleží na druhu výrobku, u mýdla je to vidět:
    fmoes.png

    A ještě pro pořádek - ve správě chybí název medovýho krému:
    zIJyn.png
  • moureček11 (CZ1)moureček11 (CZ1) Komentářů: 303
    upraveno 15.01.2015
    Když vyrábíš, tak se ti zobrazuje i název produktu a ne jen množství?

    ip8KP0E9pbO4u.png
    Mě se zobrazuje i název produktu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.01.2015
    wolfka napsal: »
    ...ale jinak hlavně, že se dál bude vyrábět po jednom ks (nevyčítám nic black-.-angel, to je jen ironická poznámka na adresů lidí z ggs ;-))

    Jen vyčítej, jsem zvyklá, že se tady člověk ničeho než výčitek a osočování z neschopnosti nedočká :D

    Došlo k chybě v komunikaci - jsem jen prostředník a informace si z prstu necucám :) Taky jsem tu větičku o 1 výrobku ale smazala ;-)
    wolfka napsal: »
    A ještě pro pořádek - ve správě chybí název medovýho krému:

    Bájo, díky, takže jsem díky tobě zjistila, že vlastně vyrábím bezejmenný medový krém, což vysvětluje chybějící popisek nad obchodem. Díky za poznatek :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 15.01.2015
    Jen vyčítej, jsem zvyklá, že se tady člověk ničeho než výčitek a osočování z neschopnosti nedočká :D

    Došlo k chybě v komunikaci - jsem jen prostředník a informace si z prstu necucám :) Taky jsem tu větičku o 1 výrobku ale smazala ;-)

    Nene, tobě nechci nic vyčítat - a ani goldovi/foxes... chyba byla určitě u informátorů v ggs, kteří předávali informace CMkám... oni jim vždycky něco napovídaj, pak si to rozmyslej a udělaj to jinak (a to už nedaj vědět), ale to už všechno známe i z dřívějška... :D

    Vám patří (aspoň) můj vděk, že se snažíte vyšťárat informace, abysme měli aspoň jakous-takous představu (přece jen z textu o aktualizaci si jde udělat konkrétní obrázek jen málokdy :D:D). To, že to pak v cíli dopadne jinak, za to přece vy nemůžete. :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 15.01.2015
    wolfka napsal: »
    Asi záleží na druhu výrobku, u mýdla je to vidět:
    fmoes.png

    A ještě pro pořádek - ve správě chybí název medovýho krému:
    zIJyn.png

    Dárkový koš jde vidět taky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.01.2015
    Jindra 112 napsal: »
    Dárkový koš jde vidět taky

    Ano, chyba je jen u medového krému.
  • evel55 (CZ1)evel55 (CZ1) Komentářů: 66
    upraveno 15.01.2015
    wolfka napsal: »
    Tak ziskama z obchodu si u pár výrobků i polepšíme (nebo teda aspoň my, co máme obchod na max., pro nižší levely jsem údaje neschraňovala) - asi odměna za víc nesmyslných kliků. :D

    7ebpJ.png

    ...ale jinak hlavně, že se dál bude vyrábět po jednom ks (nevyčítám nic black-.-angel, to je jen ironická poznámka na adresů lidí z ggs ;-))

    Výborná, naprosto exaktní informace a máš pravdu, že pokud ggs neinformuje ani CM a BM je to velká chyba, která bohužel dělá problémy nám všem, protože to chaotické "dohadování" o tom co bude, nebo nebude je hodně zavádějící a zkreslující.

    A ještě jeden dotaz už se přesně ví jak bude vypadat spolková soutěž, protože nutně potřebuji informovat lidi ve spolku jak "po novu" soutěžit, abychom zbytečně jen neinformovaností neztráceli body reputace a byli důstojnými soupeři pro ostatní spolky.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 15.01.2015
    Tak nevím, jestli někdo má nějaké strategie při soutěži spolků, ale já pouštím jednu soutěž za druhou jako normálně :D pokud to dobře chápu, tak se nic nezměnilo a stále se snažíš získat co nejvíc bodů reputace.. akorát přibyly některé věci, jako například žebříček ve spolku, ale základ zůstává stejný.. nebo se pletu?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 15.01.2015
    Bereme na vědomí a už se medovým krémem zabýváme :).

    Děkuji
    Foxes
  • evel55 (CZ1)evel55 (CZ1) Komentářů: 66
    upraveno 15.01.2015
    Elis359 napsal: »
    Tak nevím, jestli někdo má nějaké strategie při soutěži spolků, ale já pouštím jednu soutěž za druhou jako normálně :D pokud to dobře chápu, tak se nic nezměnilo a stále se snažíš získat co nejvíc bodů reputace.. akorát přibyly některé věci, jako například žebříček ve spolku, ale základ zůstává stejný.. nebo se pletu?

    toto samozřejmě platí pro hráče co jsou "přilepeni" k farmě 12 a více hodin denně, ale ti co se přihlašují jen 2x denně potřebují být informováni, aby i oni byli přínosem pro spolek
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 15.01.2015
    evel55 napsal: »
    toto samozřejmě platí pro hráče co jsou "přilepeni" k farmě 12 a více hodin denně, ale ti co se přihlašují jen 2x denně potřebují být informováni, aby i oni byli přínosem pro spolek

    moc nechápu, co za informace bys chtěla.. přijdeš ráno, zapneš soutěž - nemáš šanci ovlivnit, co to bude - posbíráš farmu a když budeš mít štěstí, tak soutěž bude na hnůj nebo vejce.. to samé večer.. jak bys to chtěla dělat jinak? prostě spustit soutěž, kdykoli tu jsi, jinou možnost nemáš, pokud chceš být přínosem pro spolek.. bez soutěží body reputace nenasbíráš
  • ElapeknaElapekna Komentářů: 3
    upraveno 15.01.2015
    A kde najdu ten žebříček spolku? Dík za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.01.2015
    evel55 napsal: »
    Výborná, naprosto exaktní informace a máš pravdu, že pokud ggs neinformuje ani CM a BM je to velká chyba, která bohužel dělá problémy nám všem, protože to chaotické "dohadování" o tom co bude, nebo nebude je hodně zavádějící a zkreslující.

    A ještě jeden dotaz už se přesně ví jak bude vypadat spolková soutěž, protože nutně potřebuji informovat lidi ve spolku jak "po novu" soutěžit, abychom zbytečně jen neinformovaností neztráceli body reputace a byli důstojnými soupeři pro ostatní spolky.

    Chaotické dohadování o tom, co bude? Kde prosímtě??

    A budu-li tě citovat, "abyste kvůli neinformovanosti neztráceli body reputace a byli důstojnými soupeři" - všichni na fóru mají stejný přístup k informacím - kde pak tedy vzniká jakási konkurenceschopnost v informovanosti? :confused: Všechny informace o změnách v soutěži pro spolky jsou uvedeny v oficiálním oznámení: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41340-Aktualizace-Sout%C4%9B%C5%BE-pro-spolky-farm%C3%A1%C5%99%C5%AF&p=531211&viewfull=1#post531211. Nově je zaveden žebříček a odměna za umístění spolku a boostery pro lepší umístění v soutěžích. Ty budou aktivovány za zlaté a dolary ve spolkové pokladně - budou je moci aktivovat vedoucí a zástupci spolků.
    Elapekna napsal: »
    A kde najdu ten žebříček spolku? Dík za odpověď.

    Najdeš zítra, až bude událost soutěže pro spolky spuštěna :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 15.01.2015

    A ještě jeden dotaz už se přesně ví jak bude vypadat spolková soutěž, protože nutně potřebuji informovat lidi ve spolku jak "po novu" soutěžit, abychom zbytečně jen neinformovaností neztráceli body reputace a byli důstojnými soupeři pro ostatní spolky.

    Spolkové soutěžě by se měnit neměly, pouze budou přidány ceny po dosáhnutí určitého umístění a žebříček uvnitř spolku. Vše je uvedené v informacích o aktualizaci zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41340-Aktualizace-Sout%C4%9B%C5%BE-pro-spolky-farm%C3%A1%C5%99%C5%AF&p=531211&viewfull=1#post531211
  • evel55 (CZ1)evel55 (CZ1) Komentářů: 66
    upraveno 15.01.2015
    Foxes napsal: »
    Spolkové soutěžě by se měnit neměly, pouze budou přidány ceny po dosáhnutí určitého umístění a žebříček uvnitř spolku. Vše je uvedené v informacích o aktualizaci zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41340-Aktualizace-Sout%C4%9B%C5%BE-pro-spolky-farm%C3%A1%C5%99%C5%AF&p=531211&viewfull=1#post531211

    dík, toto jsem potřebovala vidět napsané

    takže i odměny pro spolek zůstávají původní, ale po dosažení umístění budou další ceny (navíc), chápu to správně?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 15.01.2015
    evel55 napsal: »
    dík, toto jsem potřebovala vidět napsané

    takže i odměny pro spolek zůstávají původní, ale po dosažení umístění budou další ceny (navíc), chápu to správně?


    Ano chápeš to správně :), odměny zůstanou stejné a po dosažení umístění se přidají nové ceny.
  • iva7 (SK1)iva7 (SK1) Komentářů: 28
    upraveno 15.01.2015
    Nově je zaveden žebříček a odměna za umístění spolku a boostery pro lepší umístění v soutěžích. Ty budou aktivovány za zlaté a dolary ve spolkové pokladně - budou je moci aktivovat vedoucí a zástupci spolků.

    co su tie boostery?
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 15.01.2015
    Pokud mají být události ve dvou řadách, tak obrovské vykřičníky druhou řadu překrývají
    Proto by bylo vhodné vykřičníky zmenšit nebo dát možnost vykřičníky schovat (ukázaly by se jen po přihlášení nebo na začátku akce). Uvítala bych také možnost přesunu stánků s událostmi - ty, které nevyužívám bych přesunula do druhé řady.
    Květinový obchod, pokud jde jen o změnu způsobu prodeje je možná i výhodnější (úkol vydělej 150 000)
    Soutěže spolků jsou zajímavější, když se soutěží o ceny i pro jednotlivce (ve spolku). Jinak se vše ukáže až si to vyzkoušíme.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.01.2015
    iva710 napsal: »
    co su tie boostery?

    Viz oficiální oznámení:
    Foxes napsal: »
    Obchod s bonusy
    • V nové záložce bonusů můžete obdržet různé bonusy k reputaci pro všechny členy spolku.
    • Všechny bonusy mohou být aktivovány pouze skrze fond spolku (buď dolary nebo zlatem).

    Konkrétní efekty se dozvíme až zítra při spuštění akce :)
  • červenka (INT1)červenka (INT1) INT1 Komentářů: 92
    upraveno 16.01.2015
    Co znamená u možnosti koupit si bonus pro spolky 0/5? Že si ho můžu koupit max 5x? Dík za odpověď.
  • Ramgad (CZ1)Ramgad (CZ1) Komentářů: 30
    upraveno 16.01.2015
    Zdravím, pochopila jsem správně, že soutěž začne za 6 dní ? :-)
Sign In to comment.