Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci Soutěže pro spolky farmářů

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Zdravím hráče BigFarm,
v tomto vlákně můžete diskutovat k aktualizaci Soutěže pro spolky farmářů.

Hezký den a mnoho radosti s BigFarm přeje
Foxes
Post edited by Foxes on
«137

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 12.01.2015
    Tak z první letošní aktualizace mám dost smíšený pocity...

    Docela se těším na úpravu soutěže pro spolky. Na ceny pro 10 nej nej splků v životě nedosáhnem, ale i tak to beru jako fajn, další motivace pro obří spolky. :)

    Ale prostor pro 8 událostí mě děsí. Už teď je BigFarm přeudálosťovaná. A to se jen sem tam mihne 5 aut a jedno vystrkuje druhý (viz. různí "šotci ve hře"). Tato změna ale jasně ukazuje, že události pojedou nejspíš pořád a pořád jedna za druhou (resp. jedna přes druhou), a to, co se dalo považovat za poklidný farmaření, dny klidu, už asi hned tak nepotkáme. :-( V GGS asi zapomínaj, že méně je mnohdy více.

    A změna s obchodem na květince...? No, snad to není první předzvěst přepracování květinové farmy ála gurmán...
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 12.01.2015
    wolfka, vystihla si to presne. a este tie sutaze pre spolky menia zrovna vtedy, ked budem mať na hru menej času. no nevadí.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 12.01.2015
    ta květinka mě taky trochu děsí.. doufám, že ne razantně nesníží zisky za to, co tam vyrábím........ ale tak uvidíme

    tak 8 událostí naráz si moc nedovedu představit :D ale líbí se mi, že o soutěži spolků budu vědět dopředu
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 12.01.2015
    Dost se obávám z toho že když bude víc akci (události) najednou že se v tom začneme ztrácet

    To že se dá předem vědět kolem soutěží spolku je fajn ale i tak nás to do TOP10 nedostane
    Uvidíme jak to bude upravené (jestli k dobru nebo ke zlu)

    Obchod na Květince stejně jako Pekárna na Gurmanu -- sorry ale to není moc dobrý ale už to nezměníme :(
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 12.01.2015
    keby jedina zmena na kvetinovej, bola táto, bez zmeny vyrobkov a dolarov za ne, bolo by to super. ale tiez sa obavam, ze kvetinovu prerobia a pochybujem že lepšie. a vobec ma neteší, ak ju budem znovu musieť postaviť ako to bolo na gurmanskej. aj gurmansku mam nedorobenu a žily mi to netrhá. kvetinovu sa mi nebude chcieť robiť znovu už vôbec.
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 12.01.2015
    události mě neděsí - dělat je nemusím
    soutěže tak jak je předělali stojí za PÍP, vůbec se s nimi nevyrušuji, sedět u pc půl hodiny jak ***** a co z toho ?
    pokud by předělali na květince jen to, že to nedá prachy hned, ale až přes sklad, tak nevím jaký to má význam - pokud ji ale předělají jako gurmán, tak to u spousty hráčů pos..píp (zůstali by jim jen soustavní zlaťáci, třeba o to jde, návratnost gurmánu je někde v .... za kolik let ? a kde by se na to jaksi vzalo, květinka jediná vydělává - no jo, to by šly i ostrovy do lálá :-) ) no to by pak tu hru totálně pohřbili
    a co ty koně ? nějak pořád nevím, co s nimi, kde je konec (abychom věděli za co stojí) ?
  • MirimeMirime Komentářů: 121
    upraveno 12.01.2015
    První co mě s květinkou napadlo bylo, že výrobky půjdou na loď. Z toho důvodu se přece předělávala i gurmánka. A z gurmánky to nic jiného krom těch osmihodinových koláčků nechce. Obávám se ale, že teď už nebude vynášet ani květinka :(
    8 událostí si dost představit nedovedu - nabídku z burzy nevyužívám, rošťáky taky ne, překupník s krmivem taky ne. Občas pomůžu veterinářce s krmením, pravidelně zachraňuji chrochtáčka a toužebně vyčkávám na architekta, který pro mě jezdí moc málo.
    Každý pracovní den jsem klikala na forum i několikrát, jestli náhodou nebude njaká nová aktualizace. No z této jsem dost rozčarovaná... tak snad to nebude až taková pohroma. Lidi u mě ve spolku už hra nebaví a tak stojíme na mrtvém bodě:(
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 12.01.2015
    mirime - každá nová změna je k horšímu, tak co má člověka bavit - čekáme, co kdyby se náhodou v hlavách nahoře něco urodilo (je zima, tak na zahradě nic, jestli do jara nevymyslí něco pořádného, tak pá pá, přitom by šlo tolik pěkných věcí přidat)
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 12.01.2015
    tak si připadám divně ale jsem tvor který se na každou změnu těší jako dítě na lízátko. Uvidíme co to přinese
  • MirimeMirime Komentářů: 121
    upraveno 12.01.2015
    játu: já stále čekám na rozuzlení koní. Koňský ranč mě docela baví, jen mám zoufale málo podkov. Koně s chovnou hodnotou 53 nebudu křížit s méně jak 50 a než si druhého takového udělá, spotřebuju asi milion podkov. Druhý problém nastává, že časem mi nebude stačit stáj na to, abych si dělala do páru koně přibližně stejné ch. hodnoty. Tak pevně věřím, že otevřou obchod s koňmi mezi hráči, jinak to pak pro mě nemá smysl.
    Ale máš pravdu, před rokem, když jsem začínala, mě to bavilo MNOHEM více.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 12.01.2015
    Koňský ranč zkrátka v této aktualizaci nepřišel na řadu, jistě se taky někdy dočkáte, nebojte :) Třeba za týden, třeba za půl roku :p (Ano, je to černá díra a je mi jasné, že "třeba za půl roku" mi hodíte na hlavu, ale tak to prostě je... Nějak si říkám, že je lepší zaujímat skeptičtější postoj před tím optimistickým - člověka pak ve hře jen tak něco nezklame a naopak občas i mile překvapí :))
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 12.01.2015
    takže nový obchod je prvý symbol prepracovania KF, ja už to tuším, ja už to viem :D
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 12.01.2015
    Tipovačka: Kolik dolarů člověk dostane v nové verzi za prodej medového krému z jedné várky místo původních 850000? Můj reálný odhad je maximálně 500000. :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.01.2015
    Tipovačka: Kolik dolarů člověk dostane v nové verzi za prodej medového krému z jedné várky místo původních 850000? Můj reálný odhad je maximálně 500000. :-)

    Ceny výrobků na květinové farmě zůstanou nezměněny. Dochází pouze ke změně funkce, kdy obchod bude fungovat stejně jako pekařství na gurmánské farmě.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 13.01.2015
    Ceny výrobků na květinové farmě zůstanou nezměněny. Dochází pouze ke změně funkce, kdy obchod bude fungovat stejně jako pekařství na gurmánské farmě.

    určitě, seš si tím jistá?? :) tím pádem už mi je to jedno, jestli za to budu mít stejný prachy, klidně si to ze správy prodám sama :D
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 13.01.2015
    naopak fajn je že si je prodáš kdy potřebuješ :) což mě vyhovuje
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 13.01.2015
    pokud cena za prodej bude opravdu stejná, jako teď, tak by mi to asi taky možná víc vyhovovalo.. když mám na kontě víc peněz, tak je snáz utratím.. takhle bych to měla ve výrobkách a to by možná bylo lepší.. ale jde o to, kolik várek se do správy vejde.. kdyby to třeba u medovýho krému bylo pět várek, tak bych pak naráz dostala přes 4 miliony.. to by se na účet krásně koukalo :D

    ale stejně si myslím, že stejné zisky tam nebudou napořád.. ale pokud chcou předělat květinku jako gurmána, tak mě fakt zajímá, jaký zvířata tam, kromě včel, šoupnou :D když s tím ještě pár měsíců počkají, tak se vůůůbec nebudu zlobit :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.01.2015
    Elis359 napsal: »
    určitě, seš si tím jistá?? :) tím pádem už mi je to jedno, jestli za to budu mít stejný prachy, klidně si to ze správy prodám sama :D

    Jakožto informací od CM si tím docela jistá jsem :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 13.01.2015
    Ceny výrobků na květinové farmě zůstanou nezměněny. Dochází pouze ke změně funkce, kdy obchod bude fungovat stejně jako pekařství na gurmánské farmě.

    Takže ta změna bude obsáhlejší než je uvedeno v aktualizaci? Všechny věci potřebný k výrobě v obchodu se budou muset nejdřív do obchodu dodat, a pak se - stejně jako v pekárně - bude vyrábět nějakej jinej počet zboží (např. medovýho krému)? Teď je to tak, že u všech výrobků z obchodu se vyrábí 1 ks, to hádám nebude i po změně. Jinak by se dalo uskladnit např. 2.100 medových krémů (počet se může lišit podle počtu kapacity skladů, já uvádím dle svýho) - to by se dalo pak jednorázově získat i 1.785.000.000 dolarů najednou... To by bylo něco... :D:D (samozřejmě za předpokladu, že by se dalo průběžně vyjít s penězma bez příjmu z medovýho krému)

    No, uvidíme, co si na nás vymysleli. Změna nás čeká už brzo. :)
  • radkapraradkapra Komentářů: 6
    upraveno 13.01.2015
    Řekl bych, že právě o to jde - proměnit maximum v potřebu nakupovat zlato.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 13.01.2015
    takze ceny za vyrobky na kvetinovej nam nezmenia, ale ktovie dokedy ju nechaju v takom stave. to som fakt zvedavá
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.01.2015
    wolfka napsal: »
    Takže ta změna bude obsáhlejší než je uvedeno v aktualizaci? Všechny věci potřebný k výrobě v obchodu se budou muset nejdřív do obchodu dodat, a pak se - stejně jako v pekárně - bude vyrábět nějakej jinej počet zboží (např. medovýho krému)? Teď je to tak, že u všech výrobků z obchodu se vyrábí 1 ks, to hádám nebude i po změně. Jinak by se dalo uskladnit např. 2.100 medových krémů (počet se může lišit podle počtu kapacity skladů, já uvádím dle svýho) - to by se dalo pak jednorázově získat i 1.785.000.000 dolarů najednou... To by bylo něco... :D:D (samozřejmě za předpokladu, že by se dalo průběžně vyjít s penězma bez příjmu z medovýho krému)

    No, uvidíme, co si na nás vymysleli. Změna nás čeká už brzo. :)

    Ne, změna nebude obsáhlejší, než jak je uvedeno v ofiku k aktualizaci. Obchod bude fungovat stejně v tom smyslu, že se nebudou získávat rovnou dolary, ale produkty půjdou do skladu. V obchodě ale nebude fungovat sklad surovin jako v pekařství (mě se už pak neptejte, proč takový rozdíl někdo označí slovy, "že bude fungovat stejně"... naštěstí máme naši skvělou Foxes a ta nám všechno zjistí :)).

    Dodávání výrobků z obchodu na loď zatím také není v plánu.
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 13.01.2015
    Vypracování žebříčku se mi líbí. Možná je to první žebříček z dalších námi vysněných… lepší žebříček pro náboráře a volné farmáře :rolleyes: Donutí mě to víc soutěžit… pokud tedy budu mít čas.

    Více stánků na tržišti – no, to bude zajímavé … bude převykřičníkováno :D Ale budiž. Možná chystají více akcí – nové události a tak. Ale je pravda, že méně opravdu někdy znamená více. Protože, když k tomu přičtu kolonky oznamující různé akce, tak opravdu brzy na farmu mnozí farmáři ani neuvidí :(

    Mě osobně by přepracování Květinové farmy nevadilo… ale pouze v tom smyslu, že by třeba zmenšili pole, nebo palírnu. Přijdou mi moc velké. Ale obávám se, že pokud přece jen chystají předělání Květinky, hezky krůček po krůčku, nebudou některé změny zrovna příjemné.
    Změna obchodu se mi ale líbí. Proč nepřidat další klikání, že ? ;)


    Neměli bychom ale zapomínat, že si každý z nás může vybrat, jaké akce či události se účastní. Každý z nás se může rozhodnout, zda bude utrácet reálné peníze či nikoli.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 14.01.2015
    Obchod bude fungovat stejně v tom smyslu, že se nebudou získávat rovnou dolary, ale produkty půjdou do skladu. V obchodě ale nebude fungovat sklad surovin jako v pekařství (mě se už pak neptejte, proč takový rozdíl někdo označí slovy, "že bude fungovat stejně"... naštěstí máme naši skvělou Foxes a ta nám všechno zjistí :)).

    To je jak v Kocourkově teda. :D:D Ale díky za info, můžu si oddychnout. To "bude fungovat stejně jako pekařství" bylo právě děsně zavádějící... :D Takhle to vypadá, že to bude "jen" o víc klikání, ale v zásadě vše zůstane při starým. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.01.2015
    wolfka napsal: »
    To je jak v Kocourkově teda. :D:D Ale díky za info, můžu si oddychnout. To "bude fungovat stejně jako pekařství" bylo právě děsně zavádějící... :D Takhle to vypadá, že to bude "jen" o víc klikání, ale v zásadě vše zůstane při starým. :)

    Tak tak :)
  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    upraveno 14.01.2015
    tak to mozna tu miliardu budu mit :))
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 15.01.2015
    Tahle větička je zajímavá: Prostor trhu bude poskytovat 8 událostí namísto pouze 4

    cha, to bude chaos :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.01.2015
    Ready Teddy napsal: »
    Tahle větička je zajímavá: Prostor trhu bude poskytovat 8 událostí namísto pouze 4

    cha, to bude chaos :D

    Právě že nebude :) Chaotické podle mě bylo, když jeden Benny vystrkoval druhého Bennyho a ještě se jim do toho připletla Monica :D Takže by už nemělo docházet k překrývání stánků - ono když si kvůli tomu nevšimneš architekta nebo začátku události, o kterou stojíš, není to nic příjemného :)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 15.01.2015
    Že nebude? Uvidíme, až tam bude postávat Benny ve trojím vyhotovení, přižene se veterinářka s rozsypaným krmivem, přifrčí hippie girl se včelkama a do toho začne Omar vyvolávat nabídky :D
    Možná spustí i dvě události najednou - budeš si moct vybrat :D:D
    Možná už nás na to připravují, viz. dnešní Čas pohádek
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.01.2015
    Však jsem to říkala už kdysi dávno, že by to byla výzva, kdyby spustili všechny týdenní události najednou - to by se teprve vidělo, kdo je koumák a dokáže si to dobře rozvrhnout :D (Tehdy ještě byli 4, takže to krásně vycházelo na ty 4 spoty).
Sign In to comment.