Domů Czech Technické problémy & bugy

Ztráty na účtu (zásoby, dolary, dekorace atd.)

1512

Komentáře

  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 01.10.2014
    babaz2 napsal: »
    Na své gurmánské farmě mi v silu se vyrobí hnojivo a když čekám na další tak se ztratí nevím co s tím. Nakrmím,vyrobím,zapnu silo na hnojivo,které potřebuji k sadu tak max. l ks,ale potřebuji 3 ks k výrobě broskví,takže je pořád kupuji.Babaz

    Ahoj. Zcela přesně není jasné, v čem máš problém :). Šlo by to napsat nějak srozumitelněji? Hnojivo které vyrobíš se Ti ztrácí? Nebo se nedá vyrobit? Jen pamatuj, že pohnojení třešní a broskví stojí 30ks hnojiva - tudíž se může zdát, že rychle ubývá...
  • patricie14 (CZ1)patricie14 (CZ1) Komentářů: 90
    upraveno 26.10.2014
    tak a teď jsem se rozzuřila do bílýho žáru..........nejen, že blbne chat - pidipísmena, když už něco napíšu a odkliknu, objeví se to v chatovém okénku, ale v řádku mi to zůstane, takže to musím mazat, a navíc se mi nějakým záhadným způsobem vyčoudilo z účtu cca 18 milionů a nějakých 400 zlatých...grrrrrrrrrrrrrrrrrr..........na podporu už jsem psala, ale vysvětlí mi někdo, jak je tohle vůbec možný????????????????????????:mad::mad:
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 26.10.2014
    mohla ses například někde ukliknout - zlaťáky
    nespletla sis třeba, že jsi chtěla prodat jablka (například) a místo toho je nakoupit - dolary.. to by sežralo dost peněz
    nebo máš špatně zabezpečený účet.. dost hráčům se stalo, že někdo zkoušel hesla a to jejich uhodl, vyhodil je ze spolku nebo ho dokonce rozpustil, pokud k tomu měl pravomoce, vše prodal a farmu částečně nebo úplně zboural
    jedině podpora může vidět pohyby na tvém účtu a zjistit, kde ty peníze zmizely
  • patricie14 (CZ1)patricie14 (CZ1) Komentářů: 90
    upraveno 26.10.2014
    Elis359 napsal: »
    mohla ses například někde ukliknout - zlaťáky
    nespletla sis třeba, že jsi chtěla prodat jablka (například) a místo toho je nakoupit - dolary.. to by sežralo dost peněz
    nebo máš špatně zabezpečený účet.. dost hráčům se stalo, že někdo zkoušel hesla a to jejich uhodl, vyhodil je ze spolku nebo ho dokonce rozpustil, pokud k tomu měl pravomoce, vše prodal a farmu částečně nebo úplně zboural
    jedině podpora může vidět pohyby na tvém účtu a zjistit, kde ty peníze zmizely
    na zlaťáky si dávám majzla víc, než na státní poklad :D a kdybych něco koupila, tak bych to snad taky viděla, ale nikde nic není, budovy na farmě už můžu zvyšovat jen přes architekta, fakt nevím, co bych kde podojila..... jsem zvědavá, co mi z podpory odepíšou....
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 26.10.2014
    patricie14 napsal: »
    na zlaťáky si dávám majzla víc, než na státní poklad :D a kdybych něco koupila, tak bych to snad taky viděla, ale nikde nic není, budovy na farmě už můžu zvyšovat jen přes architekta, fakt nevím, co bych kde podojila..... jsem zvědavá, co mi z podpory odepíšou....

    Když urychlíš produkci třeba ve mlýně, na farmě to pak nepoznáš, tenhle uklik se nám stal určitě všem. Nicméně bych pro jistotu změnila heslo pro případ, že by ti někdo hospodařil na farmě, aniž bys o tom věděla.
  • patricie14 (CZ1)patricie14 (CZ1) Komentářů: 90
    upraveno 26.10.2014
    petrusha napsal: »
    Když urychlíš produkci třeba ve mlýně, na farmě to pak nepoznáš, tenhle uklik se nám stal určitě všem. Nicméně bych pro jistotu změnila heslo pro případ, že by ti někdo hospodařil na farmě, aniž bys o tom věděla.
    no, počkám na odpověď z podpory, jinak nikdy nic neurychluju, zlatky šetřím na soutěže a ty jsem teď minimálně týden vůbec nehrála, takže tam jsem se ukliknout nemohla, nabídky automaticky ruším, omara si nevšímám, jsem z toho janek a dost naštvanej ....
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 26.10.2014
    patricie14 napsal: »
    no, počkám na odpověď z podpory, jinak nikdy nic neurychluju, zlatky šetřím na soutěže a ty jsem teď minimálně týden vůbec nehrála, takže tam jsem se ukliknout nemohla, nabídky automaticky ruším, omara si nevšímám, jsem z toho janek a dost naštvanej ....

    Mně se třeba povede urychlit sady, když sbírám vajíčka, není to úmysl, prostě se kousíček seknu myší. No uvidíš, co ti napíšou, měli by mít přehled o pohybech na tvém účtě.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.10.2014
    patricie14 napsal: »
    tak a teď jsem se rozzuřila do bílýho žáru..........nejen, že blbne chat - pidipísmena, když už něco napíšu a odkliknu, objeví se to v chatovém okénku, ale v řádku mi to zůstane, takže to musím mazat, a navíc se mi nějakým záhadným způsobem vyčoudilo z účtu cca 18 milionů a nějakých 400 zlatých...grrrrrrrrrrrrrrrrrr..........na podporu už jsem psala, ale vysvětlí mi někdo, jak je tohle vůbec možný????????????????????????:mad::mad:

    Zlatky by se daly vysvětlit ukliknutím, ale ty dolary už těžko, 18 milionů je hodně. I kdybys nakoupila nějaké produkty omylem místo prodeje, určitě by to nebylo za tolik dolarů najednou, protože by ti to nedovolila kapacita skladu. Takže bych to bohužel opravdu viděla na to, že se ti někdo dostal na účet :( Nemáš třeba někde dokoupený pozemek? ... Aha, teď koukám na tvou farmu a na květince máš koupený pozemek s nezbouraným houštím, to by mohlo být ono, ne?
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 26.10.2014
    pozemek za 18 ne.. ten musel být dražší.. mě chybí 4 a ten, co koupím teď bude za 18, takže ten, co patricie koupila musel být ještě dražší
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.10.2014
    Elis359 napsal: »
    pozemek za 18 ne.. ten musel být dražší.. mě chybí 4 a ten, co koupím teď bude za 18, takže ten, co patricie koupila musel být ještě dražší

    A ty víš, kolik máš pořád na kontě? Můj odhad třeba teď byl 21 milionů, šla jsem se podívat a mám 29. Milion sem, milion tam, to si myslím úplně nevšímáš :) (nebo aspoň já ne.. já prostě dolary a level nesleduju, vždy tuším jen přibližně). Patricie psala, že jí zmizelo cca 18, a ten pozemek stojí 19, to já osobně nepovažuju za rozdíl.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 26.10.2014
    tak jestli je rozdíl jen milion, tak to pak jo.. no zrovna teď to už pár dní víc úplně přesně, protože šetřím na obchod a bojím se, že architekt příde dřív, než bych na to měla peníze, tak to pořád sleduju :D ale je pravda, že jindy to tolik neřeším, no
  • patricie14 (CZ1)patricie14 (CZ1) Komentářů: 90
    upraveno 26.10.2014
    Zlatky by se daly vysvětlit ukliknutím, ale ty dolary už těžko, 18 milionů je hodně. I kdybys nakoupila nějaké produkty omylem místo prodeje, určitě by to nebylo za tolik dolarů najednou, protože by ti to nedovolila kapacita skladu. Takže bych to bohužel opravdu viděla na to, že se ti někdo dostal na účet :( Nemáš třeba někde dokoupený pozemek? ... Aha, teď koukám na tvou farmu a na květince máš koupený pozemek s nezbouraným houštím, to by mohlo být ono, ne?
    to ne, to jsem koupila před 14 dny a kvůli ostrovu jsem to nestihla zbourat, to nebude ono.... ale dík za upozornění, v tom rozčilení bych na to asi zapomněla úplně :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.11.2014
    Dobrý den, dnes jsem se 2x přihlásila na svou farmu a vždy mi to hlásilo, že nemám hnůj - měla jsem pný sklad !!!!!! Ráda bych věděla, kam mi zmizel. Děkji za odpověď.Girl

    Pak nezbývá než tě odkázat na podporu: http://support.goodgamestudios.com/. Tam to prověří.
  • GirlBartonova.j (CZ1)GirlBartonova.j (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 19.11.2014
    Děkuji.Girl
  • terezka 2010terezka 2010 Komentářů: 8
    upraveno 04.12.2014
    Dobrý večer,ztratilo se mi veškeré krmení pro krávy ( měla jsem plný sklad ).zůstalo pouze akční ( modré a oranžové ).co s tím? kromě mletí nového :-) Děkuji
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 04.12.2014
    Zkus refreshnout stránku, klidně víckrát, obvykle to pomůže:) (refresh = obnovit stránku; F5)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 05.12.2014
    Dobrý večer,ztratilo se mi veškeré krmení pro krávy ( měla jsem plný sklad ).zůstalo pouze akční ( modré a oranžové ).co s tím? kromě mletí nového :-) Děkuji

    Něco podobného se stalo Black-.-angel. Myslím, že to řešila přes podporu.
    Ale jelikož si touto informací nejsem zcela jist (a F5 ti už poradila masbetka),
    předal jsem tvůj problém Andílkovi. Ona ti jistě poradí lépe než já...:)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.12.2014
    Dobrý večer,ztratilo se mi veškeré krmení pro krávy ( měla jsem plný sklad ).zůstalo pouze akční ( modré a oranžové ).co s tím? kromě mletí nového :-) Děkuji

    Ahoj terezko,

    nedávno se mi stalo "totéž", ale dopadla jsem kapku hůř, přišla jsem o krmivo pro slepice, krávy, kozy a kachny. Podpora mi asi po dvou týdnech krmivo "vrátila" (jen to na hlavní a u všeho o 1000, byť jsem přišla o víc). Nicméně v momentě navrácení krmiva mi pro změnu zmizelo hnojivo, tomu už jsem se fakt zasmála a neřešila. Příště by mi totiž zmizelo zas něco jiného :D

    Takže napiš na support - návod najdeš zde.
  • mates3132mates3132 Komentářů: 9
    upraveno 11.01.2015
    přijede lod a naložím cca 200 morušek, ze skladu mě však vždy zmizí cca 2000 morušek. Stalo se mě to už potřetí. Nehodlám kupovat při každém odjezdu lodi znovu morušky za nehoráznou cenu. Prosím o zjednání nápravy a vrácení cca 6000 morušek do mého skladu
    Díky Mates
    je to pěknej podfuk
    Post edited by mates3132 on
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 31.12.2014
    Tady Ti asi nikdo nepomůže. Budeš muset kontaktovat podporu.
  • mates3132mates3132 Komentářů: 9
    upraveno 31.12.2014
    vypětoval jsem speciální semena morušek a po odjezdu lodi mě jich zbylo 246
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 31.12.2014
    Tady Ti asi nikdo nepomůže. Budeš muset kontaktovat podporu.
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 31.12.2014
    mates3132 napsal: »
    vypětoval jsem speciální semena morušek a po odjezdu lodi mě jich zbylo 246

    Loď si atomaticky řekne o maximální množství, a pokud chceš naložit míň, musíš množství snížit šipkou nalevo od nakládaného zboží. Jsi si jist, že jsi opravdu naložil jen 200 morušek?
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    upraveno 31.12.2014
    Ahoj Mates.
    Presne sa vyjadril "skoumal". Už sa o tom tu na fóre hovorilo a upozornilo na to, aby ste dávali pozor na čo klikáte. Pri lodi je v spodných dvoch oknách možnosť výberu dodávaného množstva pre príležitosť získať viacej podkov pre konský ranč na tréning koní.
    Takže o žiadny podfuk sa nejedná,len si nabudúce daj pozor pri odklikávaní nakládky lode.
    Peknú hru ti prajem.
  • otik9 (CZ1)otik9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 04.01.2015
    ahoj, mám dotaz... dopoledne jsem měl mraky hnojiva pro své sady.. dokončil jsem jablka a dívám se, že nejde zadat další výrobu, neb mám přesně 2ks.. je možné zjistit, kam to zmizelo.. totéž se mi stalo s kukuřicí.. plním sklady a když chci zadat krmení, nemám nic.. dííky za reakci O.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    otik92 napsal: »
    ahoj, mám dotaz... dopoledne jsem měl mraky hnojiva pro své sady.. dokončil jsem jablka a dívám se, že nejde zadat další výrobu, neb mám přesně 2ks.. je možné zjistit, kam to zmizelo.. totéž se mi stalo s kukuřicí.. plním sklady a když chci zadat krmení, nemám nic.. dííky za reakci O.

    Ahoj, napiš prosím na podporu a napiš jim, o co jsi kdy přišla. Oni tvůj problém prověří a případně ztracné produkty navrátí :)

    Podporu můžeš kontaktovat zde: http://support.goodgamestudios.com/
  • KjausicKjausic Komentářů: 0
    upraveno 06.01.2015
    Ahooooj,

    dneska jsem se po obědě přihlásil a najednou jsme měl pryč spoustu surovin a výrobků. Přitom když jsem odcházel na oběd všechno bylo v pořádku. Nevíte někdo proč se mi to stalo? Nebo neměl jste někdo někdy podobný problém? Celkem mě to naštvalo, protože jsme měl plný sklady a zmizelo mi toho fakt dost.

    Děkuji za pomoc :-)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 06.01.2015
    Začni restartem hry.
    Dalším krokem by mělo být vymazání cookies a ostatní havěti.
    Návod je zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?16609-N%C3%A1vod-maz%C3%A1n%C3%AD-registr%C5%AF-a-cookies-a-historie-v-prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8D%C3%ADch&p=129626&viewfull=1#post129626
    Pokud ani to nepomůže, kontaktuj podporu.
    Jen oni jsou schopni ti ztracené věci vrátit.
  • mates3132mates3132 Komentářů: 9
    upraveno 11.01.2015
    Jedná se o podfuk , kdy mě někdo automaticky podsouvá hromadu nepotřebného šrotu ve formě podkov.
    Když si nastavím odeslat minimum a odkliknu je. Při dalším doplňování lodi je tam už opět nastaveno maximum odesílaného zboží. To znamená, že někdo libovolně změnil mé rozhodnutí a to je podfuk.
    Prosím moderátory o zjednání nápravy, ať je automaticky nastaveno minimum a pokud mám zájem o odeslání maxima , ať si tak učiním sám
    Děkuji Mates
  • MartinBrno2MartinBrno2 Komentářů: 1
    upraveno 11.01.2015
    Souhlasím s tím , že se jedná o neoprávněné zasahovaní do mého rozhodnutí. Tudíž o podvodné jednání provozovatelů hry za účelem zvyšování jejich zisku.
    Martin
Sign In to comment.