Domů Czech Tým fóra

Community Manager - Foxes

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
upraveno 04.01.2016 v Tým fóra
Zdravím komunitu Big Farm,

chtěla bych se představit. Jsem nová Community managerka, která se o vás bude starat a odpovídat na dotazy, jak nejlépe bude umět. Doufám, že to spolu vydržíme dlouho a budu přínosem do místní komunity.

Těším se na spolupráci smilepng

Foxes
Post edited by Foxes on
«1

Komentáře

  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 08.01.2015
    Foxes napsal: »
    Zdravím komunitu Big Farm,

    chtěla bych se představit. Jsem nová Community managerka, která se o vás bude starat a odpovídat na dotazy, jak nejlépe bude umět. Doufám, že to spolu vydržíme dlouho a budu přínosem do místní komunity.

    Těším se na spolupráci smile.png

    Foxes

    Ahoj,vítej,přeji Ti hodně úspěchů v reálném životě i tady jako Community Managerka. :)

    Určitě spolu budeme dobře vycházet. :)
  • Fanda.Spulak4Fanda.Spulak4 Komentářů: 49
    upraveno 08.01.2015
    Vítám tě, snad tu s námi vydržíš a bude se ti tu líbit. :)

    F. :)
  • moureček11 (CZ1)moureček11 (CZ1) Komentářů: 303
    upraveno 08.01.2015
    Ahoj, jsem ráda,že nám chceš pomáhat,díky.
  • I_Can_Be_Pro_Cz (CZ1)I_Can_Be_Pro_Cz (CZ1) Komentářů: 292
    upraveno 08.01.2015
    Ahoj. Vítej mezi námi :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 08.01.2015
    My jsme přišli o Goldcommandera? :-O Nebo budete teď dva najednou?

    Ať tak či onak, vítej mezi náma, Lištičko, a přeju ti, ať se rychle zaběhneš, zorientuješ (je toho všeho strašně moc) a ať tě to tu s náma baví, máš dostatek trpělivosti a pochopení a ať tě místní komunita nesežere. :D:D
  • filipbavorovfilipbavorov Komentářů: 6
    upraveno 08.01.2015
    ahoj, vítám Tě a přeji hodně zdaru :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 08.01.2015
    Vítej! :) Akorát mám jeden dotaz - znamená to, že Michal skončil, nebo máme nyní dva CM?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.01.2015
    Ahoj, běžím taky konečně přivítat naše ranní ptáče! :)

    Vřele Tě vítám na našem fóru, jupí :o Přeji Ti mnoho zdaru, zábavy i zdolaných pracovních a osobních výzev, ať Tě nezlobí modíci ani hráči, ať Tě nová práce baví a naplňuje a ať si časem můžeš říct "ano, tehdy jsem udělala dobře" :)

    Móc se těším na naši spolupráci, už teď ale nemám nejmenších pochyb, že bude probíhat skvěle :cool:

    Takže vítej doma, šéfová :)


    (A pro uklidnění a zodpovězení předešlých reakcí - Foxes je novou posilou našeho týmu, Michal s námi zůstává :))
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 08.01.2015
    Ahoj Foxes, už som ťa síce privítal na Empire, ale.. snáď sa ti bude dariť! :)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 08.01.2015
    Ahoj,
    taky tě vítám a přeju hodně úspěchů, pevné nervy a trpělivost s hráči :).
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 09.01.2015
    Všem moc děkuji, takové přivítání jsem ani nečekala :). S čímkoli budete mít problém neváhejte a napište ;)
  • ondra09 (CZ1)ondra09 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 14.07.2015
    Zdravím a vítám novou šéfku a přeji hodně úspěchů,trpělivosti a pevných nervů:)
  • Eleanora888Eleanora888 Komentářů: 44
    upraveno 14.07.2015
    Ahoj vítáme tě tady všichni!
    Držíme palce ať se ti tu líbí...už teď vím, že jsi určitě přínos do místní komunity.
    Hlavně hodně trpělivosti!!!
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    upraveno 14.07.2015
    Tak já tě vítat nebudu, na to už je dost pozdě. Jinak ti přeji hodně úspěchů s tolerantními hráči. :)
  • dracek81 (CZ1)dracek81 (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 27.09.2015
    Ahoj, mám prosbičku, od 17 tího září  do 23. září jsem byla mimo repobliku a farmu jsem nehrála. Mezitím mi ale zmizelo z účtu  kolem 7 000 zlatých, dá se to nějak zjistit co se stalo ? Děkuji moc  draček81


    *****


    edit: smazán soukromý email, ve tvém vlastním zájmu :) (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Ahoj dracku,

    napíšu ti soukromou zprávu ;).

    Foxes
  • Katryn (CZ1)Katryn (CZ1) Komentářů: 2
    Ahoj chtela bych se zeptat hraju tuto hru a take chce hrat moje dcera ale kdyz si udelala farmu tak se porad prihlasuje na moji ta jeji farma nejde spustit muzete nam poradit co s tim mame udelat .
    Dekujeme zan odpoved 
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    upraveno 02.10.2015
    Katryn (CZ1) napsal(a):
    Ahoj chtela bych se zeptat hraju tuto hru a take chce hrat moje dcera ale kdyz si udelala farmu tak se porad prihlasuje na moji ta jeji farma nejde spustit muzete nam poradit co s tim mame udelat .
    Dekujeme zan odpoved 

    za a) napište si na podporu, že budete hrát dvě z jednoho připojení, aby vám neblokli farmy za multiúčet.
    za b) jak se připojí na vaší farmu, tak ať dá odhlásit (je to vpravo nahoře) a pak ji naskočí tabulka na přihlášení kde může zadat své údaje...

    jinak příště zkuste dát jinam...do tohoto tématu to nepatří...
  • Katryn (CZ1)Katryn (CZ1) Komentářů: 2
    Ahoj chtela bych se zeptat hraju tuto hru a take chce hrat moje dcera ale kdyz si udelala farmu tak se porad prihlasuje na moji ta jeji farma nejde spustit muzete nam poradit co s tim mame udelat . Dekujeme zan odpoved 
  • ruzovazabka (CZ1)ruzovazabka (CZ1) Komentářů: 206
    Katryn (CZ1) napsal(a):
    Ahoj chtela bych se zeptat hraju tuto hru a take chce hrat moje dcera ale kdyz si udelala farmu tak se porad prihlasuje na moji ta jeji farma nejde spustit muzete nam poradit co s tim mame udelat . Dekujeme zan odpoved 
    odpověď máš přece o pár centimetrů výš
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Katryn (CZ1) napsal(a):
    Ahoj chtela bych se zeptat hraju tuto hru a take chce hrat moje dcera ale kdyz si udelala farmu tak se porad prihlasuje na moji ta jeji farma nejde spustit muzete nam poradit co s tim mame udelat . Dekujeme zan odpoved 
    Ahoj Katryn,

    Pampalábus už ti dobře odpověděla. Stačí si přečíst o jeden příspěvek výš ;).

    Foxes
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Zdravím všechny! :)

    Nastala doba, kdy i lišky musí odletět směr na jih a ulehnout tak k zimnímu spánku. Ano, Vánoce jsou tu a já mám dovolenou. 

    Přeji všem čtenářům, pisatelům a okukujícím hráčům našeho fóra, abyste prožili vánoční svátky v klidu a pohodě a aby vám na Nový rok bylo báječně. Protože jak na Nový rok tak po celý rok. :)

    Oficiálně se vrátím 04.01.2016, ale je možné, že občas nakouknu, jak se tu máte! 

    Uvidíme se na druhé straně barikády s nápisem 2015/2016.
    Mějte se krásně.

    Foxes


  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Přeji hezkou dovolenou,krásné vánoční svátky a v Novém roce zdraví,štěstí,lásku a pohodu.Děkuji za starost o nás všechny.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj Foxes.
    Pěknou dovolenou, klidné vánoce a zdravíčko v novém roce 2016.Měj se dobře. 
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    také ti přeju krásné liščí vánoce a klidnou dovolenou  :)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Lištičko,
    krásnou teplou dovolenou, užij si Vánoce a v Novém roce jen to nejlepší :).
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    ... a ať Ti nikdo nenasype broky do kožichu :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Ahojte! 

    Jsem zpět a se mnou přišel zákon! :)

    Jak jste si užili svátky a Nový rok? Já jsem přijela o pár kilo těžší, abych se obalila další vrstvou a vydržela nápor roku 2016.  >:)

    Doufám, že si 2016 všichni užívají, plní svá předsevzetí (pokud nějaká mají)! 
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 08.01.2016
        
    Jak tak koukám, dnes 8. 1. 2016 jsi tu s námi přesně rok (počítám-li až první oficiální příspěvek, ne registraci :smile:). Tak Ti přeji ať tu vydržíš hodně dlouho, pevné nervy, hodně štěstí, zdraví a spokojenosti Foxes!!! :smiley: 
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.01.2016
    Ó, moc děkujiiiiiiii! :)

    Teda to jsem nečekala! Musím říct, že to byl rok plný změn, jak tady na fóru tak i v osobním životě. Já bych chtěla všem poděkovat za neustálou pomoc a vstřícnost všech na fóru! Bez vás bych ten rok určitě nepřežila <3.

    Je mi ctí s vámi sdílet naše malé fórum! 
Tato diskuze je zavřená.