Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma (2015)

15133

Komentáře

  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 07.01.2015
    ale asi vám to tak vyhovuje...jinak by jste spolu nebyli
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.01.2015
    trathen napsal: »
    WW II..? World War II..? :D

    No, druhá světová byla taky docela divočina, ale měla jsem na mysli Wildwasser ;)
    Jindra 112 napsal: »
    ale asi vám to tak vyhovuje...jinak by jste spolu nebyli

    Já myslím, že o mém soukromí bylo řečeno již dost a nadále bych ho ráda nerozebírala, díky :D

    Ale řeknu vám ještě jednu osobní věc - chce se mi strašně, ale opravdu strašně spát :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 07.01.2015
    a co ti brání jít spat??
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.01.2015
    Jindra 112 napsal: »
    a co ti brání jít spat??

    Má ochota a dobrota :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 07.01.2015
    a hyperaktivita :D Jinak se omlouvám že tak moc o tobě vyzvídám
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.01.2015
    Hyperaktivní? Teď si připadám spíš hypoaktivní :D

    Jako vyzvídat můžeš, otázka je, jestli odpovím :D Já myslím, že vše podstatné už o mně víš ;-)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 07.01.2015
    jojo asi jo...tak mě napadá a týká se to gurmánu...plánují se nějaké akce tak jak jsou na hlavní třeba havaj a pod?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.01.2015
    Plánuje se spoooooooooousta akcí, nech se překvapit :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 07.01.2015
    já jen že jak tady brouzdám a čtu ty návrhy tady tak mě napadlo toto
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.01.2015
    Omlouvám se, že vám skáču do debaty, ale nikam jinam by se toto nehodilo... Je to prostě totálně mimo téma a do žádný konkrétní diskuze se to nehodí. :)

    Docela by mě zajímalo, jestli se letos dočkáme nějakýho podobnýho nástinu, co nás během roku čeká, jako tomu bylo vloni. Bylo by fajn mít zase na co čekat. :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 07.01.2015
    To je přece jasný :D
    1) doděláme to, co jsme slíbili a nestihli loni (ranč)
    2) pokusíme se opravit aspoň polovinu chyb, co jsme nasekali překotným urychlením aktualizací na sklonku roku (s nadějí, že se to přece jen nějak stihne)
    3) ... už nic, protože tohle zabere celý rok :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.01.2015
    tojejedno2 napsal: »
    To je přece jasný :D
    1) doděláme to, co jsme slíbili a nestihli loni (ranč)
    2) pokusíme se opravit aspoň polovinu chyb, co jsme nasekali překotným urychlením aktualizací na sklonku roku (s nadějí, že se to přece jen nějak stihne)
    3) ... už nic, protože tohle zabere celý rok :D


    A safra, tos mě moc nepotěšila. :D:D
    1) Tak zrovna ten mi příjde jako naprostá zbytečnost - stejně nemám podkovy na trénink a bez něj ty herky nevyhrávaj. Bez výher nejde rozšířit a bez dalšího stání, nebudu nikdy šlechtit. Takovej malej začarovanej kruh. :D
    2) Tak to jediný by se mi líbilo. Ale kdyby šlo aspoň o všechny chyby, ne jen těch pár "nejnovějších". ;-) Nicméně něco novýho sem tam by nezaškodilo. Víc novinek, víc chyb a bude i náplň na další rok. :D
    3) Hmmmm. Ty jim teda věříš. :D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 07.01.2015
    No jasné, jsem rozený optimista :D ale tak trochu realističtěji - v "novinách" při spuštění se tváří, že nějak obmění soutěž pro spolky :) ale víc těžko říct... trochu mi přijde, že to začíná být přeplácané, takže bych nějaké velké věci asi neuvítala... mám strach, že letos dojde na předělání květinovky... a líbilo by se mi, kdyby zavedli "něco jako psa" i na další farmy :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.01.2015
    Soutěž pro spolky je fajn, ani jsem si nevšimla, že se plánuje změna, takže díky za tuto novinku (z mýho pohledu). Budu se těšit. :) A pes-kočka-něco na gurmán, to by bylo fajn. :)
    Jinak mi ale taky ta farma příjde už strašně přeplácaná. Navíc s novýma akcema mizej ty starý, který nebyly úplně k zahození. Akce téměř tahem, navíc ani ne až jedna skončí, začne druhá, ale různě se prolínající... To mě spíš donutilo tak nějak rezignovat (momentálně si rozšiřuju sbírku týdenních dekorací o +54, pak dám i +64 - stejně nač se hnát za dekorkama, když je není už dávno kam dávat).
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 07.01.2015
    Jo, dekorky taky začínám sbírat ve všech úrovních :) navíc už nemám tolik času co dřív, takže bych to stejně moc nestíhala :) ještě bych je sice měla kam dávat (na květinku a gurmán se toho ještě vejde), ale nějak se mi nechce se za tím honit :)
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 07.01.2015
    No tak už je po všech svátkách a nikde se nic neděje.Ani na tom fóru už si člověk nic zvláštního nepřečte.Všichni jsou pořád nějací zvadlí a bez zájmu.Nikdo ani na nic nenadává.Nezdá se vám že už je to dost nuda?:D.No možná by to chtělo aby sem už přišlo zase něco co by všechny probralo.Doufám že to bude brzo jinak se tu uzívám a chrochtáček mě fakt neprobere.:rolleyes:
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 07.01.2015
    kdyby místo chrochty dali to samé v jiném balení - třeba sbírat pampelišky pro králíka nebo třeba rybičkám krmení, to je fuk co

    a vlastně by byly nové vlajky - s králíkem, rybou ...tulipánem :-)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 07.01.2015
    ... s volem... :D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 07.01.2015
    No právě, to radši těch 250 XP za opakovanou akci, než novou vlajku za novou akci :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 07.01.2015
    Jakého maximálního levelu se v této hře dá dosáhnout? Díky. :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 07.01.2015
    Libovolného. A neptal ses na to už náhodou někdy dřív? :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 07.01.2015
    tojejedno2 napsal: »
    Libovolného. A neptal ses na to už náhodou někdy dřív? :D

    Myslím,že ne. :) Tady je neomezený level? :)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 07.01.2015
    To nikdo neví...
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 07.01.2015
    Prostě záleží na datovém typu, který programátoři přiřadili proměnné "level" :) pokud je to např. integer, vejde se do něj 65536 levelů :) nebo mají možná nějaké omezení, ale těžko říct. Ale pochybuju, že by najednou nejlepšímu (a tedy pravděpodobně nejvíc zlatícímu hráči) najednou zaslali hlášku "dosáhl jste maximálního levelu, hra pro vás končí" :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.01.2015
    farlady napsal: »
    Myslím,že ne. :) Tady je neomezený level? :)

    Jak tady? Na fóru? Nebo nechápu... odpověď na herní level jsi dostal. Ale ještě jednou - hra v tomto směru není nijak omezena, dá se postupovat donekonečna.

    Ad plány do budoucna :) Plány jistě jsou, jupí :o Budou se týkat nějakých novinek pro spolky - přibudou nové možnosti využití financí ve spolkové kase a další novinky, dále také nových farem, které už nebudou jen kopií ostrovní & vikingské, určitě nás čeká rozšíření ranče ... A kdo ví, co všechno :)

    (PS: Raději dodávám, že se jedná o informace od CM, které jsem se veřejně dočetla na jiném fóru. Takže pokud něco z toho nebude, pak mě prosím nekamenujte. Vřelý dík :D)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.01.2015
    Ad plány do budoucna :) Plány jistě jsou, jupí :o Budou se týkat nějakých novinek pro spolky - přibudou nové možnosti využití financí ve spolkové kase a další novinky, dále také nových farem, které už nebudou jen kopií ostrovní & vikingské, určitě nás čeká rozšíření ranče ... A kdo ví, co všechno :)

    Díky za zákulisní tajný info. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.01.2015
    Ať nespamuju v původním vlákně:
    Elis359 napsal: »
    nejsem si tím úplně jistá, ale velkej problém bude, že nemáš lidi, protože zbourat ho můžeš až po přiřazení pracovníků, ne? :D když na něj klikneš a lidi nemáš, tak naskočí nějaká tabulka, jestli chceš postavit domek nebo něco v tom smyslu, ne??

    mě dnes naštvalo to, že jsem si ještě včera říkala, že musím dodat v události posledních pár jablek a pak až sklidit pole.. no samozřejmě jsem prvně sklidila pole a až pak šla na jabka :/:D

    Já si taky nejsem jistá, tahle varianta mě taky napadla. Skoro mám ale pocit, jestli tam nebyla možnost zbourání, nevím, uvidím odpoledne :D Jako normálně fakt nejsem tak blbá, abych stavěla, když nemám lidi.. a už vůbec ne abych stavěla za účelem okamžitého zbourání :D:D Ale co no, tak jsem holt na vikingské na www skončila :D Jen mi v tom visí pár melounů :/ Nebo holt jen pojedu na pole. Jako mě to nijak netrápí, ale takhle jsem si to zrovinka nepředstavovala :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 09.01.2015
    Já si taky nejsem jistá, tahle varianta mě taky napadla. Skoro mám ale pocit, jestli tam nebyla možnost zbourání, nevím, uvidím odpoledne Jako normálně fakt nejsem tak blbá, abych stavěla, když nemám lidi.. a už vůbec ne abych stavěla za účelem okamžitého zbourání Ale co no, tak jsem holt na vikingské na www skončila Jen mi v tom visí pár melounů :/ Nebo holt jen pojedu na pole. Jako mě to nijak netrápí, ale takhle jsem si to zrovinka nepředstavovala

    taky si nejsem plně jistá, ale mám právě pocit, že je tam možnost nějakej domek navýšit nebo nový postavit, ale tak uvidíš :D pak dej vědět, jak to dopadne, to mě zajímá :D

    kdybych se teď připravila o mlýn, tak by mě asi kleplo.. normálně bych to neřešila, ale chybí mi tak 3 miliony mušlí do sochy tučňáka, a když jsem tak blízko, tak bych ho ráda získala :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.01.2015
    Jsi borec, já i kdybych se postavila na hlavu, za mušle toho tučňáka prostě nezískám :o
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 09.01.2015
    já tam teď nasypala docela dost peněz, tak jsem si tam postavila a vylepšila takový množství budov, že to docela funguje :D akorát teď už tam nemám co sypat.. minulý týden jsem si na hlavní koupila předposlední pozemek a včera poslední, takže momentálně jsem bez peněz :D jen nesmí hned spustit další dočasnou.. 3 za sebou už by na mě bylo moc
Tato diskuze je zavřená.