Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma (2015)

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
upraveno 02.03.2017 v Vše ostatní mimo téma
Jelikož hráči chtějí diskutovat na fóru i o tématech mimo BigFarm tak pro tento účel je vytvořeno každý den nové vlákno v části kreativní koutek. V tomto vlákně mohou hráči diskutovat o tématech mimo BigFarm. Urážky a jiné nevhodné chování jsou nepovolené. Každý den, prosím, diskutujte ve vlákně určeném pro daný den.

Příjemnou hru a zábavu
Vám přeje
Tým moderátorů BF
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«13133

Komentáře

  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 04.01.2015
    Dobré dopoledne Všem. :)

    Tu je to Česko-Rusko. :D

  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 04.01.2015
    Sorry za multiposting,ale do každého příspěvku jde vložit jen 1 video. :)

    Tady je to Česko-Slovensko.
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 04.01.2015
    farlady napsal: »
    Dobré dopoledne Všem. :)

    Tu je to Česko-Rusko. :D

    chudáci rusi :( Teda, Rusov neznášam už od malička, takže dobre :D
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 04.01.2015
    farlady napsal: »
    Sorry za multiposting,ale do každého příspěvku jde vložit jen 1 video. :)

    Tady je to Česko-Slovensko.
    Oh yeah yeah yeah yeah :cool: :D:D:D:D

    PS: tiež sorry za mp, ale, ako píše Honzík - do jednoho príspevku ide vložiť min. 1 video ;)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 04.01.2015
    Na ten druhý koukat NEBUDU!
    :D:D:p
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 04.01.2015
    Ja som nepozeral ani na jeden z nich, posúdil som len podľa názvov videa... :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 04.01.2015
    Minko 700 napsal: »
    Ja som nepozeral ani na jeden z nich, posúdil som len podľa názvov videa... :D


    Tak se koukni na oba. :D
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 04.01.2015
    farlady napsal: »
    Tak se koukni na oba. :D
    nechce sa mi, ja radšej pozerám na let´s play, než na šport :p:D
  • BodhiBodhi Komentářů: 29
    upraveno 04.01.2015
    tak jsem si zas na foru početla...já bych byla pro aby se forum zrušilo..je tu úplně na h......
    když chce člověk něco vyřešit tak je pořád mazán a nebo zablokován...tak na co tu je?..aby jsme si posílali obrázky nebo vymýšleli slova na končící písmenko?..to je jediný místo kde člověk může svobodně psát jinak už nikde.. :mad:
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 04.01.2015
    Bodhi napsal: »
    tak jsem si zas na foru početla...já bych byla pro aby se forum zrušilo..je tu úplně na h......
    když chce člověk něco vyřešit tak je pořád mazán a nebo zablokován...tak na co tu je?..aby jsme si posílali obrázky nebo vymýšleli slova na končící písmenko?..to je jediný místo kde člověk může svobodně psát jinak už nikde.. :mad:
    Takže fórum sa rušiť zrejme - zrejme určite - nebude (teda aspoň myslím) :D:D... A ak máš na mysli Romanu, tak ona naozaj porušovala smernice... A naviac si myslím, že pri takomto prípade sa ani nemusí uvádzať nick hráča, stačí varovať, že niekto kradie farmy, predsa je jedno, kto to je, stačí si dať pozor na každú takú správu...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    Bodhi napsal: »
    tak jsem si zas na foru početla...já bych byla pro aby se forum zrušilo..je tu úplně na h......
    když chce člověk něco vyřešit tak je pořád mazán a nebo zablokován...tak na co tu je?..aby jsme si posílali obrázky nebo vymýšleli slova na končící písmenko?..to je jediný místo kde člověk může svobodně psát jinak už nikde.. :mad:

    Směrnice jsou, jaké jsou. Jména jiných hráčů je zakázáno zveřejňovat. Taky můžu psát, "hele, pozor na loony_cz, krade všem farmy" (nebojte, to je můj druhý účet a já sama sobě povolila to zde zveřejnit :D). A ona to třeba nebude pravda, prostě proti mně někdo něco bude mít a napíše to na fóru. Co já pak s ním? Do spolku by mě nikdo nechtěl, všichni by mě měli za zloděje. Když to napíše víc lidí, copak to dokáže, že to nepíše tatáž osoba? O multiúčtech taky moc dobře víme. Pak je samozřejmě varianta, že mé druhé já farmy krade. Jenže s tím tady nikdo nic neudělá, bylo by třeba poslat screeny se zprávami na podporu a tam by třeba mé hypotetické řádění zarazili. Hra a fórum jsou jiné věci - problémy v každé z nich má na starost někdo jiný, my opravdu nemáme kompetence hráče prověřovat, ani komukoli blokovat farmu.
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 05.01.2015
    Přeji dobré ráno a protože jsem se tu delší dobu neukázal tak i Šťastný Nový rok 2015
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.01.2015
    Jindříšku, vítej zpět :o Tobě i rodince taktéž vše nej do nového roku ;-)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 05.01.2015
    Děkuji moc...no vypadá to zatím s rodinkou že na tom budou dobře
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.01.2015
    Tak to ráda slyším :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 05.01.2015
    jak jsi prožila silvestr? já dostal na vánoce dovču :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.01.2015
    Skvěle, nemocná jako každý rok :D Já letos neměla ani vánoce, ani silvestra... ani dovolenou vlastně :D I když teď mám trochu volněji :)

    Jsem si říkala, že se někde flákáš :cool:
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 05.01.2015
    jojo odjezd 25.12 a odlet 2.1. (doma až 3.1) tak to je mi líto a proč jsi nic neměla?kvůli té nemoci?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.01.2015
    No bohužel ale ne kvůli mé. Si holt uděláme vánoce, až budou všichni v pořádku :) Jen ten stromek asi nevydrží, už je z něj hrozné koště a jen tam všem překáží :D Ale což, už pomalu přišel jeho čas, zítra ho odnesou ti tři chlapíci :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 05.01.2015
    tak to je mi líto...u nás to taky vypadalo že budeme bez vánoc ale naštěstí mamka dostala na dva dny propustku z nemocnice tak nakonec byly...a na silvestra ji pak definitivně propustili
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.01.2015
    Já vánoce nikdy neměla v lásce, takže to mi je docela šumák, že jsme je neměli (jo, akorát ty nerozdané dárky mi tady taky docela překážejí :D).

    No nic.. nějaké veselejší téma než marodící rodinka by nebylo? :o
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 05.01.2015
    Jojo, u nás Vánoce proběhli v podobném duchu. Manžel (jako každý rok) nepřitáhl domů stromek, ale chřipku. Ovšem letos poněkud příliš blízko k termínu štědrého dne, takže jsem to dostali postupně celá rodina, já tedy tradičně poslední. Matky a manželky hold nejdřív všechny vykurýrují a pak sami odpadnou :D. Na druhou stranu pohoda v posteli s čajem. Taky dobrý :D.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.01.2015
    Bri10 napsal: »
    Jojo, u nás Vánoce proběhli v podobném duchu. Manžel (jako každý rok) nepřitáhl domů stromek, ale chřipku. Ovšem letos poněkud příliš blízko k termínu štědrého dne, takže jsem to dostali postupně celá rodina, já tedy tradičně poslední. Matky a manželky hold nejdřív všechny vykurýrují a pak sami odpadnou :D. Na druhou stranu pohoda v posteli s čajem. Taky dobrý :D.

    Vážně? U nás to bylo vždy naopak - první padla máma, ta nakazila všechny, až lehla celá rodina a snad i sousedi :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 05.01.2015
    tak tedy z lepšího soudku...kam by jsi letos Andílko chtěla na dovču?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.01.2015
    Jindra 112 napsal: »
    tak tedy z lepšího soudku...kam by jsi letos Andílko chtěla na dovču?

    Tak já nebyla na dovolené... nó.. ani nevím kolik let :D Pro mě dovolená znamená jen jet na vodu na pár dní a tím to hasne, nějak víc není čas.

    Já jsem nenáročná - hned bych jela do Annína na Šumavě :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 05.01.2015
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.01.2015
    Jindra 112 napsal: »
    a ja cekal nejake luxusni misto kdyz uz mas teda na vyber ������������

    Jindříšku, Ty mě zveš? :o Tak bych tedy ráda Thajsko, Mexiko nebo Filipíny.. výběr nechám na Tobě ;) A klidně odlet ze Stockholmu, vždyť tam mám v plánu se taky podívat :)
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 05.01.2015
    Jindříšku, Ty mě zveš? :o Tak bych tedy ráda Thajsko, Mexiko nebo Filipíny.. výběr nechám na Tobě ;) A klidně odlet ze Stockholmu, vždyť tam mám v plánu se taky podívat :)

    Jak vidím ten rozhovor,bych se i přidal. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.01.2015
    farlady napsal: »
    Jak vidím ten rozhovor,bych se i přidal. :D

    My tě s sebou ale nechceme! :D (a koukej sbírat ty květy, ať to stihneš!! :D)
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 05.01.2015
    My tě s sebou ale nechceme! :D (a koukej sbírat ty květy, ať to stihneš!! )

    Šéfová,já ještě dodělávám třešně. :D
    Ale zítra ráno pojedu na květy. :D

    Tak když mě tu nechcete,prosím. :D

Tato diskuze je zavřená.