Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Máme mezi sebou i špatné hráče

Ahoj všichni, pozor na hráče , ***** , je na pořadí 30 552 a úroveň 20 a chtěl po mně heslo na farmu s tím , že mně s ní bude pomáhat a radit, dávejte si tedy velký pozor na lidi, kteří nemají za nehet slušnosti a poctivosti, myslím, že by si zasloužil vyloučení ze hry ! janina522

edit: není povoleno zveřejňovat jména jiných hráčů (black-.-angel)
Post edited by janina5222 on
«1

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    Na fóru bohužel nemůžeme zveřejňovat jména jiných hráčů, navíc s tím tady stejně nikdo nic neudělá. Ty můžeš jedině poslat screeny zpráv s jeho nickem na podporu a doufat, že si s ním nějak poradí tam.

    Podporu můžeš kontaktovat zde: http://support.goodgamestudios.com/
  • Romana2013Romana2013 Komentářů: 5
    upraveno 04.01.2015
    Na fóru bohužel nemůžeme zveřejňovat jména jiných hráčů, navíc s tím tady stejně nikdo nic neudělá. Ty můžeš jedině poslat screeny zpráv s jeho nickem na podporu a doufat, že si s ním nějak poradí tam.

    Podporu můžeš kontaktovat zde: http://support.goodgamestudios.com/

    můžeš mě zodpovědět otázku, proč zde nemůžu napsat jméno ,,***** tímhle jen to kradení účtů podporujete a jelikož i ty jako BM se na účty můžeš dostat by jsi to měl(a) ihned zarazit a dát ban

    edit: vymazáno jméno hráče (black-.-angel)
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 04.01.2015
    Ahoj, mě psal taky..tak jsem ho poslala někam, že mi fakt se spolkem pomáhat nemusí
    plyšák, spolek plyšákov
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    upraveno 04.01.2015
    .. u nás ve spolku U včeliček se žádost o napsání hesla od tohoto stejného hráče už objevila taky. Náš člen neodepsal a okamžitě si změnil heslo. Další stejná žádost se objevila i ve spolku U lucanda
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    Romana2013 napsal: »
    můžeš mě zodpovědět otázku, proč zde nemůžu napsat jméno ,,***** tímhle jen to kradení účtů podporujete a jelikož i ty jako BM se na účty můžeš dostat by jsi to měl(a) ihned zarazit a dát ban

    edit: vymazáno jméno hráče (black-.-angel)

    Já kradení účtu vážně nepodporuju. Zveřejňovat jména je proti Směrnicím pro komunitu, které najdeš zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?18764-Sm%C4%9Brnice-pro-komunitu&p=146955&viewfull=1#post146955

    Takže když v jednom příspěvku napíšu, že se to nesmí, reakcí je napsání jména hned v příspěvku dalším? Já tady nejsem pro srandu :)

    A ban dát můžu - samozřejmě :) Protože ten se týká fóra a dostane ho hráč při nedodržování směrnic pro komunitu. Ale skutečně nemáme moc zasahovat do hry - my máme na starosti fórum, podpora má na starosti hru. Takže ať máte jakékoli důkazy proti danému hráči, zašlete to na podporu.

    Směrnice jsou platné pro všechny komunity a hry GGS, nemůžeme je sami měnit, takto jsou zkrátka nastaveny a je třeba je respektovat. Proto se zdržte dalšího zveřejňování jmen. Mně se to taky nelíbí, protože jak se má člověk dozvědět a být varován před "škodnou", tak to ale bohužel je nastaveno...
  • qqbublinka (CZ1)qqbublinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 04.01.2015
    pak nechapu k cemu tohle forko je a co tu delate kdyz nikdo nemuze nic napsat a jednoho tydyta co vsem nici farmy a otravuje lidi nemuze nikdo zastavit a nic s nim udelat... my forko ke hre nepotrebujem ale vy hru k foru ano tak s tim nekdo neco udelejte...
  • Romana2013Romana2013 Komentářů: 5
    upraveno 04.01.2015
    Já kradení účtu vážně nepodporuju. Zveřejňovat jména je proti Směrnicím pro komunitu, které najdeš zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?18764-Sm%C4%9Brnice-pro-komunitu&p=146955&viewfull=1#post146955

    Takže když v jednom příspěvku napíšu, že se to nesmí, reakcí je napsání jména hned v příspěvku dalším? Já tady nejsem pro srandu :)

    A ban dát můžu - samozřejmě :) Protože ten se týká fóra a dostane ho hráč při nedodržování směrnic pro komunitu. Ale skutečně nemáme moc zasahovat do hry - my máme na starosti fórum, podpora má na starosti hru. Takže ať máte jakékoli důkazy proti danému hráči, zašlete to na podporu.

    Směrnice jsou platné pro všechny komunity a hry GGS, nemůžeme je sami měnit, takto jsou zkrátka nastaveny a je třeba je respektovat. Proto se zdržte dalšího zveřejňování jmen. Mně se to taky nelíbí, protože jak se má člověk dozvědět a být varován před "škodnou", tak to ale bohužel je nastaveno...

    výňatek ze směrnice pro komunitu :
    .......Žádáme také, aby hráči nebyli jmenováni herním jménem za účelem ponižování a aby herní jména nebyla používána za pomlouvačným či hanlivým účelem. Ve výjimečných případech (např. pokud všechny strany souhlasí se zveřejňováním svého jména), může tento bod pozbýt platnosti.....

    takže pokud upozorňuji BM na pokus o ukradení účtu, je to v souladu s touto směrnicí a navíc moje povinnost, jinak bych si mohla myslet, že hráč ***** může směrnice porušovat a já která na to upozorňuji je porušovat nesmím (i když nic neporušuji a pochybuji, že hráč ***** dá souhlas vzhledem k okolnostem)

    edit: je zakázáno zveřejňovat jména jiných hráčů (black-.-angel)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 04.01.2015
    tohle se dá mám pocit obejít tím, že vyfotíš stránku s tou zprávou tak, aby tam bylo vidět jméno hráče a vložíš to sem.. nejsem si jistá, ale mám pocit, že to tu někdy bylo..
    když se na to podíváš z druhé strany, tak se toho dá taky zneužít.. jsou hráči, kteří ničí hráče tím, že jim vlezou na farmu nebo po nich chtějí heslo.. pokud by se tady normálně dalo napsat jméno a pod to, co špatného hráč dělá a pak by měl moderátor možnost (což nemá) mu zabránit v tom, co dělá, tak by toho taky někteří hráči mohli zneužít.. třeba zrovna tento hráč, kterého tu pořád jmenujete, by sem mohl napsat vaše jméno a vymyslet si, že děláte něco špatného a nakonec by mohl být zablokován nebo nějak potrestán hráč, který nic neudělal
    když vás víc pošle stížnost na podporu a přiloží vyfocené zprávy, kde ten hráč požaduje hesla, tak s tím podpora začne něco dělat.. tady na foru nikdo nemá možnost mu v tom zabránit

    Romana, před pár příspěvky jsi psala o banu.. ten hráč porušuje pravidla hry, za to ban dostat nemůže a byl by docela i nesmyslnej, kdežto ty porušuješ pravidla fora, takže když sem to jméno budeš psát pořád dokola, tak si ten ban můžeš vykoledovat ty
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 04.01.2015
    Romana2013 napsal: »
    výňatek ze směrnice pro komunitu :
    .......Žádáme také, aby hráči nebyli jmenováni herním jménem za účelem ponižování a aby herní jména nebyla používána za pomlouvačným či hanlivým účelem. Ve výjimečných případech (např. pokud všechny strany souhlasí se zveřejňováním svého jména), může tento bod pozbýt platnosti.....

    takže pokud upozorňuji BM na pokus o ukradení účtu, je to v souladu s touto směrnicí a navíc moje povinnost, jinak bych si mohla myslet, že hráč ***** může směrnice porušovat a já která na to upozorňuji je porušovat nesmím (i když nic neporušuji a pochybuji, že hráč ***** dá souhlas vzhledem k okolnostem)

    BM s tímhle skutečně nemůže nic dělat, ale pokud chceš varovat ostatní hráče, je, myslím, možno vložit třeba screen se zprávou od dotyčného hráče. Tam je vidět nick a zároveň tím neporušíš pravidla fóra :)
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 04.01.2015
    Romana2013 napsal: »
    výňatek ze směrnice pro komunitu :
    .......Žádáme také, aby hráči nebyli jmenováni herním jménem za účelem ponižování a aby herní jména nebyla používána za pomlouvačným či hanlivým účelem. Ve výjimečných případech (např. pokud všechny strany souhlasí se zveřejňováním svého jména), může tento bod pozbýt platnosti.....

    takže pokud upozorňuji BM na pokus o ukradení účtu, je to v souladu s touto směrnicí a navíc moje povinnost, jinak bych si mohla myslet, že hráč ***** může směrnice porušovat a já která na to upozorňuji je porušovat nesmím (i když nic neporušuji a pochybuji, že hráč ***** dá souhlas vzhledem k okolnostem)

    A zase napsala to jméno hráče. :D:D
  • Romana2013Romana2013 Komentářů: 5
    upraveno 04.01.2015
    Elis359 napsal: »
    tohle se dá mám pocit obejít tím, že vyfotíš stránku s tou zprávou tak, aby tam bylo vidět jméno hráče a vložíš to sem.. nejsem si jistá, ale mám pocit, že to tu někdy bylo..
    když se na to podíváš z druhé strany, tak se toho dá taky zneužít.. jsou hráči, kteří ničí hráče tím, že jim vlezou na farmu nebo po nich chtějí heslo.. pokud by se tady normálně dalo napsat jméno a pod to, co špatného hráč dělá a pak by měl moderátor možnost (což nemá) mu zabránit v tom, co dělá, tak by toho taky někteří hráči mohli zneužít.. třeba zrovna tento hráč, kterého tu pořád jmenujete, by sem mohl napsat vaše jméno a vymyslet si, že děláte něco špatného a nakonec by mohl být zablokován nebo nějak potrestán hráč, který nic neudělal
    když vás víc pošle stížnost na podporu a přiloží vyfocené zprávy, kde ten hráč požaduje hesla, tak s tím podpora začne něco dělat.. tady na foru nikdo nemá možnost mu v tom zabránit

    Romana, před pár příspěvky jsi psala o banu.. ten hráč porušuje pravidla hry, za to ban dostat nemůže a byl by docela i nesmyslnej, kdežto ty porušuješ pravidla fora, takže když sem to jméno budeš psát pořád dokola, tak si ten ban můžeš vykoledovat ty

    takže tě nejprve vyvedu s omylu:
    ......Ban (česky zákaz; zabanovat, dostat ban) je internetový termín označující zablokování přístupu, obvykle na internetové fórum nebo účet v MMORPG hrách. Bany uděluje správce serveru za porušování pravidel; daný uživatel pak nemůže služby serveru využívat (trvale, nebo jen po určitou dobu)........
    a hned poté - máš tu svědectví několika lidí (a ti si jistě tuto zprávu ponechali), že tento hráč tyto zprávy rozesílá
    já pouze upozorňuji BM na tyto pokusy o kradení účtů a jejich povinností je toto zjistit a předat buď Goldíkovi nebo GGS - jsou za to ,,placeni,, zlatkami a jsou tu od toho

    BM vám se tohle nezdá jako ,,vyjimečný případ,,, že pořád mažete to jméno ?

    edit: sloučení příspěvků - příště využij funkci editovat příspěvek
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    Romana2013 napsal: »
    výňatek ze směrnice pro komunitu :
    .......Žádáme také, aby hráči nebyli jmenováni herním jménem za účelem ponižování a aby herní jména nebyla používána za pomlouvačným či hanlivým účelem. Ve výjimečných případech (např. pokud všechny strany souhlasí se zveřejňováním svého jména), může tento bod pozbýt platnosti.....

    takže pokud upozorňuji BM na pokus o ukradení účtu, je to v souladu s touto směrnicí a navíc moje povinnost, jinak bych si mohla myslet, že hráč ***** může směrnice porušovat a já která na to upozorňuji je porušovat nesmím (i když nic neporušuji a pochybuji, že hráč ***** dá souhlas vzhledem k okolnostem)

    edit: je zakázáno zveřejňovat jména jiných hráčů (black-.-angel)

    Romano, dovol, abych ti něco vysvětlila. Je hra BigFarm - pro její hráče platí Všeobecné obchodní podmínky a veškeré problémy ve hře, s účtem apod. řeší podpora. Pak je tady herní fórum - pro všechny přispěvatele zde navíc platí Směrnice pro komunitiu, které musí rovněž dodržovat. Problémy s chováním na fóru řešení vedení fóra, např. zamezením přístupu na fórum.

    Takže jak tvrdíš, že někdo, kdo krade farmy, porušuje směrnice - to sčítáš jablka a hrušky, jde o zcela jiná pole působnosti.
    Romana2013 napsal: »
    já pouze upozorňuji BM na tyto pokusy o kradení účtů a jejich povinností je toto zjistit a předat buď Goldíkovi nebo GGS - jsou za to ,,placeni,, zlatkami a jsou tu od toho

    BM vám se tohle nezdá jako ,,vyjimečný případ,,, že pořád mažete to jméno ?

    Ne, naší povinností není nic zjišťovat - to má na starost podpora. Říkám to naposled, Romano. Jsme tu od toho, abychom usměrňovali hráče na fóru, poskytovali rady, ale rozhodně ne od toho, abych tady co minutu musela mazat jméno jakéhosi hráče jen proto, že nejsi schopna dodržovat směrnice.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 04.01.2015
    Romana2013 napsal: »
    takže tě nejprve vyvedu s omylu:
    ......Ban (česky zákaz; zabanovat, dostat ban) je internetový termín označující zablokování přístupu, obvykle na internetové fórum nebo účet v MMORPG hrách. Bany uděluje správce serveru za porušování pravidel; daný uživatel pak nemůže služby serveru využívat (trvale, nebo jen po určitou dobu)........
    a hned poté - máš tu svědectví několika lidí (a ti si jistě tuto zprávu ponechali), že tento hráč tyto zprávy rozesílá
    já pouze upozorňuji BM na tyto pokusy o kradení účtů a jejich povinností je toto zjistit a předat buď Goldíkovi nebo GGS - jsou za to ,,placeni,, zlatkami a jsou tu od toho

    ano ban zablokuje přístup.. ale moderátoři můžou udělit ban na foru a ten hráč sem asi moc nechodí, protože jeho jméno se mi nijak nevybavuje, že bych tu vídala a těžko mu můžou dát ban tady za porušení pravidel ve hře.. na foru pravidla neporušil, to děláš ty tím, že sem opakovaně píšeš to jméno.. pro něj by trest byl ban ve hře, ale to nikdo tady na foru udělat nemůže
    ano několik lidí to napsalo, někdy se jich tu sejde víc, co to ví, někdy to tvrdí jen jeden.. a pravidlo prostě je, že jméno se nepíše..

    a jak jsem psala a R.Rose to potvrdila, tak je tu způsob, jak sem bez problémů to jméno zveřejnit..

    tak jestli moderátoři za svou funkci dostávají zlato nebo ne nevím.. je to poprvé, co o něčem takovém čtu a ať to pravda je nebo ne, tak jak oni to mají zjistit a prověřit?? to můžete udělat právě vy ostatní tím, že na podporu pošlete screeny, kde z vás ten hráč heslo tahá.. jejich povinností je dělat pořádek na foru a pomáhat tu a né někde špionit a zjišťovat, jestli ten hráč něco takového psal.. jak by to měli podle tebe udělat??
  • Romana2013Romana2013 Komentářů: 5
    upraveno 04.01.2015
    Romano, dovol, abych ti něco vysvětlila. Je hra BigFarm - pro její hráče platí Všeobecné obchodní podmínky a veškeré problémy ve hře, s účtem apod. řeší podpora. Pak je tady herní fórum - pro všechny přispěvatele zde navíc platí Směrnice pro komunitiu, které musí rovněž dodržovat. Problémy s chováním na fóru řešení vedení fóra, např. zamezením přístupu na fórum.

    Takže jak tvrdíš, že někdo, kdo krade farmy, porušuje směrnice - to sčítáš jablka a hrušky, jde o zcela jiná pole působnosti.

    já nic nesčítám, pouze zde hráče varuji před jiným hráčem a to zcela podle pravidel a ty mě v tom bráníš, protože jestli si myslíš, že tohle není ,,zvláštní případ,, kdy by se to jméno zde mělo objevit tak už nevím kdy ten ,,zvláštní případ,, nastane
    zde jde totiž o reálné peníze a to není legrace a vy jako BM by jste tohle měli naopak podporovat a informovat
    a pokud sem ještě napíšeš, že jmenování hráče je zakázáno ve všech hrách GGS tak se běž podívat na forum Empire, tam by tě s touto větou poslali do kopru
    Elis359 napsal: »
    ano ban zablokuje přístup.. ale moderátoři můžou udělit ban na foru a ten hráč sem asi moc nechodí, protože jeho jméno se mi nijak nevybavuje, že bych tu vídala a těžko mu můžou dát ban tady za porušení pravidel ve hře.. na foru pravidla neporušil, to děláš ty tím, že sem opakovaně píšeš to jméno.. pro něj by trest byl ban ve hře, ale to nikdo tady na foru udělat nemůže
    ano několik lidí to napsalo, někdy se jich tu sejde víc, co to ví, někdy to tvrdí jen jeden.. a pravidlo prostě je, že jméno se nepíše..

    a jak jsem psala a R.Rose to potvrdila, tak je tu způsob, jak sem bez problémů to jméno zveřejnit..

    tak jestli moderátoři za svou funkci dostávají zlato nebo ne nevím.. je to poprvé, co o něčem takovém čtu a ať to pravda je nebo ne, tak jak oni to mají zjistit a prověřit?? to můžete udělat právě vy ostatní tím, že na podporu pošlete screeny, kde z vás ten hráč heslo tahá.. jejich povinností je dělat pořádek na foru a pomáhat tu a né někde špionit a zjišťovat, jestli ten hráč něco takového psal.. jak by to měli podle tebe udělat??

    nezlob se, ale co píšeš je trošku mimo
    jak píšu nahoře, neporušila jsem žádná pravidla - tohle je ,,vyjímečný případ,, - nebo tobě to tak nepřipadá ? .....bude, až ti někdo účet sebere
    a že BM s touhle informací nemůže nic dělat ? to snad nemyslíš vážně - to by se ale muselo chtít víš :)

    edit: sloučení příspěvků - příště využij funkce upravit příspěvek, multiposty jsou zde zakázány (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    Romana2013 napsal: »
    já nic nesčítám, pouze zde hráče varuji před jiným hráčem a to zcela podle pravidel a ty mě v tom bráníš, protože jestli si myslíš, že tohle není ,,zvláštní případ,, kdy by se to jméno zde mělo objevit tak už nevím kdy ten ,,zvláštní případ,, nastane
    zde jde totiž o reálné peníze a to není legrace a vy jako BM by jste tohle měli naopak podporovat a informovat
    a pokud sem ještě napíšeš, že jmenování hráče je zakázáno ve všech hrách GGS tak se běž podívat na forum Empire, tam by tě s touto větou poslali do kopru

    Koho mám informovat? Podporu? Mám napsat "No víte, Máňa mě informovala, že Pepíček ukradl Lojzíkovi farmu." "Máte důkaz?" "Ne, Máňa řekla, že to mám vyřídit já."

    Už na začátku jsem říkala, ať zašlete screeny na podporu - tady na fóru s tím nikdo nic neudělá. Jediný, kdo s tím někdo může něco udělat, je ten, co má screeny s důkazy - ty ať zašle na podporu. Kéž bys to už pochopila...

    Zvláštní případ si mimochodem citují samotné směrnice - pokud s tím druhá strana souhlasí. A já tu žádný souhlas nevidím. Vidím jen opakované porušování směrnic i přes upozornění.
  • qqbublinka (CZ1)qqbublinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 04.01.2015
    nechci se plest do vaseho dohadovani ale taky se mi nelibi ze nic neudelate s tim ze vam sem par lidi napise ze ten a ten hrac nam komplikuje hru a otravuje (vidite sami ze se ozvalo vice lidi)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    Že se ozvalo víde lidí? To je úplně jedno. Ať je to sto lidí, nebo jeden se sto účty nebo i jen jeden s jedním účtem. Tady s tím vážně nikdo nic neudělá. Je třeba to řešit s podporou. Je tak těžké to pochopit? :confused:

    My nemůžeme "vaše" problémy řešit za vás. Jasně, je to nepříjemné a nechceme ve hře takové hráče. Ale vy jste tady jediní, co s tím něco můžou udělat. Všechny screeny poslat na podporu, čím více lidí tam napíše, tím lépe.

    Co asi chcete, abychom s tím udělali? :)
  • qqbublinka (CZ1)qqbublinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 04.01.2015
    napsali a vyresili to vy.. spolusta lidi umi farmu jen pustit a hrat, mozna napsat na forko ale ne posilat nejake screeny nebo jak tomu rikate...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    My ale žádné důkazy o nikom nemáme, vážně :) Nemáme CO řešit, to je na vás, napište na podporu, my to za vás udělat nemůžeme.

    Tady je návod, jak dělat screeny: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?29514-Jak-vytvo%C5%99it-screenshot&p=305360#post305360
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 04.01.2015
    qqbublinka napsal: »
    napsali a vyresili to vy.. spolusta lidi umi farmu jen pustit a hrat, mozna napsat na forko ale ne posilat nejake screeny nebo jak tomu rikate...

    Postup,jak dělat screenshot:

    1. krok: Když chcete udělat screen obrazovky, najděte si na klávesnici tlačítko Print Screen (na některých klávesnicích může být prnt scrn apod.) a zmáčkněte ho. Nic se neděje? To nevadí, teprve bude wink.png

    2. krok: Otevřete (spusťte) si jakýkoliv editor na úpravu obrázků - může být obyčejné windowsácké malování/kreslení.

    3. krok: Když už máte malování spuštěné, stačí zmáčknout klávesovou zkratku pro vložení - ctrl+v (samozřejmě najednou) nebo pravým myšítkem a zvolit možnost vložit.

    4. krok: A hle, obrázek plochy je tady smile.png



  • qqbublinka (CZ1)qqbublinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 04.01.2015
    ok tak to nechce byt, at si to tu ten hrac rozkrade znici nebo dal otravuje normalni farmare.. a vy tomu muzete jen z forka prihlizet...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    qqbublinka napsal: »
    ok tak to nechce byt, at si to tu ten hrac rozkrade znici nebo dal otravuje normalni farmare.. a vy tomu muzete jen z forka prihlizet...

    Možná jsi to přehlédla, ale musíte napsat na podporu, pokud chcete něco řešit. Jenže ono je jednodušší tady nadávat než pro to něco udělat, že... chápu ;) A ještě "vinu" ideálně hodit na někoho jiného :)

    Navíc... já z fóra ničemu nepřihlížím, do hry vážně nevidím ;-)
  • qqbublinka (CZ1)qqbublinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 04.01.2015
    tak za prve ja jsem do ted nikomu nenadavala, za druhe se vam jen snazim vysvetlit ze je sice hezke ze mame psat na podporu ale ze spousta lidi treba ani nevi jak, to ze mi sem hodite navod je sice pekne ale nepomuzete a za treti jsme si NAJIVNE mysleli ze vy nam pomuzete.. celou dobu ctu jen vysmate smajliky asi se dost bavite.. takze ano starejte se dal o forko a jak zabanovat lidi tu a ne o farmu jak si sama napsala...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    qqbublinka napsal: »
    tak za prve ja jsem do ted nikomu nenadavala, za druhe se vam jen snazim vysvetlit ze je sice hezke ze mame psat na podporu ale ze spousta lidi treba ani nevi jak, to ze mi sem hodite navod je sice pekne ale nepomuzete a za treti jsme si NAJIVNE mysleli ze vy nam pomuzete.. celou dobu ctu jen vysmate smajliky asi se dost bavite.. takze ano starejte se dal o forko a jak zabanovat lidi tu a ne o farmu jak si sama napsala...

    Psala jsem někde, že jsi nadávala? Asi čteš něco mezi řádky, co já tam nevidím :confused:

    Že návod nepomůže? Fajn, návod, jak udělat screen, už máš. Tady máš i návod (případně zde pro novou verzi), jak kontaktovat podporu. Víc už vážně udělat nemůžu. A už vůbec se tím nebavím. Asi máme každá jinou představu o zábavě :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 04.01.2015
    Tak, já nevím co tady pořád řešíme. Pravidlo číslo jedna:

    NIKDY NIKOMU NESDĚLUJ SVOJE HESLO!

    pak by se ti nemělo stát, že ti někdo vykrade farmu... pokud ovšem používáte heslo typu "mama", "1111" nebo jinou průhlednost, tak se pak nedivte... (pozn. - je pravda, že jsem zkoušel si generovat heslo programem na hesla, a přesto že se skládalo jen z písmen a číslic, tak mi to hlásilo že heslo "nesmí obsahovat nepovolené znaky", přesto se dá složit heslo i z normálních znaků)

    Pokud už ovšem dojde k tomu, že vás někdo konkrétní skutečně o heslo požádá, je třeba ho poslat do patřičných mezí, a jeho nick nahlásit na podporu. Board manažer skutečně s tímhle nemůže nic dělat. Tuto hru hraje tisíce lidí, a nemůžete očekávat, že všichni jsou poctiví, bohužel, tak to prostě není.
    Každý sám za sebe musí dodržovat základní pravidla internetu.
    Pokud někdo někomu sdělí svoje heslo, činí tak na vlastní odpovědnost, a následky si bohužel musí nést sám.
  • qqbublinka (CZ1)qqbublinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 04.01.2015
    jako veta: jenže ono je jednodušší tady nadávat než pro to něco udělat.. tu nemam asi brat osobne co kdyz si piseme jen my dve... a znovu opakuji ze jsme chteli od vas jen pomoc a te jsme se nedockali...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.01.2015
    qqbublinka napsal: »
    jako veta: jenže ono je jednodušší tady nadávat než pro to něco udělat.. tu nemam asi brat osobne co kdyz si piseme jen my dve... a znovu opakuji ze jsme chteli od vas jen pomoc a te jsme se nedockali...

    Ale dočkali - rady napsat na podporu a návodů, jak to udělat.

    Víc udělat nemůžeme. Nejsi jediná, kdo to tady psal, ale je to tu jak kolovrátek. Já vám radila, co s tím, říkala jsem, proč to tak je, pokud to někdo vidět nechce, s tím já už vůbec nic neudělám. A já se jdu radši vážně bavit jinam, tohle totiž evidentně nemá smysl :cool:
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 05.01.2015
    Návod na vytvoření screenu:

    1. Otevřete zprávu od dotyčného.
    2. Nahoře na klávesnici - zpravidla vedle F12 je tlačítko PrtSc - Priint screen. Na to kliknete.
    3. Otevřete si malování - zpravidla na liště Start
    4. Dáte vložit nebo nový - vložit, vzápětí uložíte pod nějakým názvem
    5. Napíšete na podporu a přiložíte ten to soubor, lze vložit i sem.
    Voala, toje vážně celé :D
    Lze použít i na obrázky farmy atd.
    Já sice vím, že ten návod a odkaz na něj tu už byl , ale někdy je to lepší umístit takhle. Snad to někomu pomůže :D.

    Další podivnost, která mi přišla a nevím, co si o takových otázkách myslet.
    Attachment not found.
  • zibiz (CZ1)zibiz (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 06.01.2015
    varuji pred timto hosikem je treba kliknout na obrazek pravym tlacitkem mysi a otevrit v novem panelu, pak se zobrazi vetsi.
    Attachment not found.
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 06.01.2015
    Bri10 i mě se taková zpráva před několika měsíci ukázala a rovnou jsem odpovídal že se to ani nesmí pokud to není na jiném serveru

    Ps: nick nevim
Sign In to comment.